Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) aXXon válasza WunderKinder (#5699) üzenetére


aXXon
senior tag

Pont ez a legnagyobb előnye :P :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5702) george11


george11
senior tag

vagyonosodási vizsgálat-e vagy? :U
(ezt csak azért írom, mert a tudomásomra jutott, hogy az apeh, és vpop masszív megfigyelést folytat a magyar postán át üzletelő emberekkel. (magyarul, aki utánvéttel postáz bazárokat rendszeresen, azokat előveszik hamarosan)

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5703) Kloss válasza george11 (#5702) üzenetére


Kloss
őstag

Erről én is olvastam, elég magas az összeghatár, ami felett indítják a vizsgálatot.
Tehát 1-2 adás vétel után még nem jelennek meg nálad.

(#5704) bartucc válasza M_o_g_y_i (#5700) üzenetére


bartucc
addikt

Hát egyszer b@sszák meg ezt hátulról, egy kisebb autó árát lehet kiperkálni csak a szenzorokra, meg a lökösre, a szuperkompjúterről nem is beszélve. Ezen már megy a Crysis? :DDD

george11: még jó, hogy csak utalással esetleg, de inkább személyesen üzletelek. Bár, simán elővették a számlámat a rendörségi feljelentésnél, ergo oda is bármikor hozzáférés van, és megkérdezhetik, hogy akarok adózni az ottani ide-oda utalásaim során. Legalábbis lassan azt is el tudom képzelni, nem tudom pontosan mennyi a havi forgalmam, de mivel minimálbérnél nagyobb olykor (be és kifizetések együtt persze), simán szórakozhatnak már azzal is, látva a mai helyzetet. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5705) poffsoft válasza george11 (#5702) üzenetére


poffsoft
addikt

he... :U

bartucc: És CF-ben hogyan tudsz a minimál fölé menni???
Taníccs, ó, Mester!

God ^: Márpedig hungarisztán pont az a hely...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5706) God Vazzeg válasza Kloss (#5703) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gondolom azt kellene elővenni aki ténylegesen megvagyonosodik, nem aki 10-20k-t összerak havonta üzletelésből, hogy kiegészítse a fizetését a számlákra :U Bár ebben az országban simán kinézem belőlük, engem is fenyegettek már meg ezzel, de nagyon röhögtem :D

(#5707) bartucc válasza poffsoft (#5705) üzenetére


bartucc
addikt

CF-ben? Nem CHF-et akartál írni? Ft-ról van szó, arról, hogy oda jön a "segély", meg a többi, meg onnan fizetek általában, ha lehet. Vagy te mire gondoltál? (így nem nehéz minimál fölé menni, nettoban, mert már rég az a világ van, hogy az ember amit kap, azt általában fel is éli, ha életben akar maradni, és nem csövesként élni. :U

God Vazzeg: egyelőre itt szerintem százezres tételekről van szó, mint egy online webshop, és hasonlók üzemeltetése... Hogy átlagembert eléri-e, nem hinném, mert mindenkit meg kellene akkor kb. adóztatni, de fene se tudja. De nem túl valószínű, még a megvalósítás is komoly feladat lenne, nem hogy a beszedés.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5708) george11 válasza poffsoft (#5705) üzenetére


george11
senior tag

A centrum parkoló kft(?) volt tulaja az autó gazdája.
Magyarul az, aki nulla befektetéssel keresett egy atombunkó nagy vagyont, semmi melóval. Beszedte a pénzt azért, ami régen alanyi jogon járt. Cserébe nem nyújtott semmit, de nem kevés embert lefizetett.
(miért is nem tudták ezt az önkielégtőkormányzatok csinálni???? mif@szért kellett ehhez egy idegen kft?)
100 milla használtan .... remélem gyógyszerre költi, ha eladja :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5709) Kloss válasza God Vazzeg (#5706) üzenetére


Kloss
őstag

De aki ténylegesen megvagyonosodik, azt sokkal nehezebb elővenni.
Már nem emlékszem a pontos összegre, de százezres volt a nagyságrend ahol már vizsgálatot indítanak. Legalábbis ezt mondják.
Vaterát és egyéb hirdetőoldalakat is vizsgálnak.

(#5710) george11 válasza God Vazzeg (#5706) üzenetére


george11
senior tag

"azt kellene elővenni aki ténylegesen megvagyonosodik, nem aki 10-20k-t összerak havonta üzletelésbő"

na ez pont fordítva működik, mert nem akarják, hogy egy magánszemély, vagy egy vállalkozó egyről a kettőre jusson :U rombadönteni mindent ez a cél. Viszont a javukra legyen mondva, hogy ebben profi módon haladnak.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5711) M_o_g_y_i válasza God Vazzeg (#5706) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Pont ez a baj, hogy aki a minimálbér közelében keres, vagy nem sokkal fölötte, az már kötelezően "adócsalószemétgazember" mert ugye ennyiből nemigen lehet megélni, tehát tuti van valami mellékes... :o

Ó, hogy nem b@...ák telibe a jó édes anyjukat! :W

Ahelyett, hogy megszüntetnék a segélyrendszert a mai formájában, és rászorultsági alapokra helyeznék. Aminek a hátterét már felőlem vizsgálhatnák komolyabban is, legalább a sok ingyenélő nem számítana rá, hogy az a segíly az jár neki... :N

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5712) God Vazzeg válasza Kloss (#5709) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor csak gratulálni tudok, tőlünk kicsit nyugatabbra a 3 éves családi autó és a 300-500e Ft-os keresetek az alapok, itt meg akinek annyija van meg is büntetik érte :))

(#5713) God Vazzeg válasza M_o_g_y_i (#5711) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, ez így van sajnos. Érdekes módon a c. kategóriásokat nem veszik elő, mikor segély mellett plazma tv, palota meg merszídesz van :U Itt felénk ez egyáltalán nem ritka, a többségük komolyabb autóval jár, mint én :U Ez mondjuk lehet azért is, mert kisértékű az autóm, az 1 millát se éri el :D

(#5714) Kloss válasza M_o_g_y_i (#5711) üzenetére


Kloss
őstag

Na a segélyrendszert hagyjuk. Mert hogy magyart nem segít az biztos.
Meg tudod a jól végzett "munkájukért" kapják. (szavazat)

God: lehet mi csúszunk lefelé és úgy tűnik, mintha ők emelkednének... :DDD
Azért így is idegesítő :)

[ Szerkesztve ]

(#5715) george11 válasza God Vazzeg (#5712) üzenetére


george11
senior tag

300-500K?
Miről beszélsz? :DDD A segély van 250-300k körül :)
A keresetek meg bőven felette. Persze a kiadás is több, de azért nah ...
(ha ez vigasztal, akkor egy 206-os jó ha fél misit ér :DDD )

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5716) fero02


fero02
veterán

Érdekel-e vkit (vasárnapi kecskeméti átvétellel) egy 15"-os kis iiyama tft? :U

Vga kábel és táp jár mellé természetesen. 5k.

(#5717) Kloss válasza george11 (#5715) üzenetére


Kloss
őstag

Na most én kérdem: miről beszélsz? :DDD
Kiadás? Barátom németbe költözött, ha a szolgáltatásokat nem számítjuk, egyformák, vagy alacsonyabbak az árak. Német telefonról szokott hívni, mert sokkal olcsóbb mint a hungáriás.
Tegyük hozzá, mindezt min. 3x fizetés mellett.

(#5718) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Megint itt vagyunk b@xx@meg... :W

A sok köcsög rabló g.ci pedig röhög rajtunk, hogy a mi pénzünkön ismét többet keresett, mint tavaly. :((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5719) george11 válasza Kloss (#5717) üzenetére


george11
senior tag

A pia meg a cigi drágább kint :DDD

Amúgy én csak azt nem értem, hogyha van egy önkormányzat(ami pénz szűkében van mindig) rendelkezik több ezer parkolóhellyel, amit államilag le lehet rabolni(értsd parkolási díj, mert a pénz beszedik, de semmilyen ellenszolgáltatás nem nyújtanak pl őrzés, meg figyelés), akkor azt miért nem a saját hatáskörükben csinálják? Mi a búbánatos f@szomnak kell ehhez egy külsős céget megbízni? Mitöbb egy olyan külsős céget, ami a megalakulás pillanatában már elnyeri az állami pályázatot, de még életében még egy forintot sem termelt. :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5720) Kloss válasza george11 (#5719) üzenetére


Kloss
őstag

Na ettől olyan mérges lettem, hogy benyomtam egy müzliszeletet :DDD
(ebben a melegben alkoholt sincs kedvem inni :D )

(#5721) george11 válasza Kloss (#5720) üzenetére


george11
senior tag

gyümölcsös cerbona? mert azt szeresem ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5722) God Vazzeg válasza fero02 (#5716) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha szép képe van, engem érdekel :K

(#5723) God Vazzeg válasza george11 (#5715) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Alsó hangon beszélgettem. A kis hdi-t nem adnám oda 500-ért az tuti :U Főleg mivel 650-től indulnak :K

(#5724) george11 válasza God Vazzeg (#5723) üzenetére


george11
senior tag

Árulni, meg eladni nem ugyan az :) (majd amikor veszed hozzá a szivattyút, vagy a kéttömegű lendkereket, akkor adnád nefélj 300-ért is, csak vigyék a g@cibe :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5725) fero02 válasza God Vazzeg (#5722) üzenetére


fero02
veterán

Akkor a Tied. :R

(#5726) george11 válasza fero02 (#5725) üzenetére


george11
senior tag

kishitű :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5727) bsh válasza george11 (#5726) üzenetére


bsh
őstag

(#5728) M_o_g_y_i válasza bsh (#5727) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:Y

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5729) bsh válasza M_o_g_y_i (#5728) üzenetére


bsh
őstag

na, hány ujját mutatja?

(#5730) george11 válasza bsh (#5727) üzenetére


george11
senior tag

fázós punetti :DDD :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5731) bartucc


bartucc
addikt

Valakinek nincs eladó Audigy/Audigy 2-es hangkártyája? :U

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5732) God Vazzeg válasza george11 (#5724) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindkettő van 50-ért vaterán, ne idegelj már :DDD

(#5733) Valkűr


Valkűr
őstag

Jó reggelt Kecskemét, nem érdekel valakit autóra nyári gumi? Brigestone Turanza ER300 a tipusa és 195/65R15 a mérete. A gumik teljesen újak!! Priviben tudok árajánlatot adni.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#5734) mcs válasza bartucc (#5731) üzenetére


mcs
veterán

Nékem lenne, ha nem használnám. ;]

(#5735) poffsoft válasza bartucc (#5707) üzenetére


poffsoft
addikt

CashFlow -ra gondoltam ;)

(#5708) george11 : Tudom. :)
he... :U

(#5731) bartucc: Ha nagyon nem sürgős megnézem, mintha lenne valami ilyesmim. Kecsósi volt :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5736) TeeBee73 válasza M_o_g_y_i (#5697) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bent leszek kecsón, úgyhogy valószínűleg beugrok. Kb. du. 6-tól érek rá, cirka egy órára. :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#5737) GrandeP


GrandeP
őstag

Na erre már pötyörög.... :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5738) GrandeP


GrandeP
őstag

Beirtam a bugos topikba... sztem a heten pihizek! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5739) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Lenne egy eladó Vodafone SMART TAB7es táblagép!
Gariból kaptam vissza, full új, 0 perces!
Teszt
Test

(#5740) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#5736) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

4-re ha jössz, még lesz inka. :U

Dominóba lehet vinni saját piát? :F
Csak mert az asszony rokonságától nemrég kaptunk páleszt, gondoltam vinnék belőle. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5741) Norb3rto válasza M_o_g_y_i (#5740) üzenetére


Norb3rto
senior tag

party :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#5742) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#5740) üzenetére


GrandeP
őstag

Hat sztem nincs olyan kocsma, ahova lehet, kiveve ha rokone... :DDD

Meg ezt egyebkent is elvileg cukraszda es 8 kor zar, illetve egy paran szoktunk oda jarni sürün, jo lenne, ha maskor is visszamehetnenk, es nem az lenne h a sajat hanyasaban fetrengö pehasok maitt kitiltanak (innen is)! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5743) GrandeP


GrandeP
őstag

Mas, mivel ugye a heten volt szülcsinapcsim, ezert elvarom h minden keresemet teljesitsetek, szaaaal... mindenki sz.poalarcban jöjjön... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5744) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#5742) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Akkor nem is tudom melyik ez a hely, én azt hittem a sarki kocsma a kórházzal szemben. :U
Hja, tényleg!!! Akkor mindenki a vendéged egy szelet tortára. :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5745) GrandeP


GrandeP
őstag

Kezd kicsit dragulni az olajdepo.... elöbb erdeklödtem arakkal kapcsolatban.

Tavaly 1500 ft körül vettem a mobil 5w-40 literjet, most 2265 ft..

Viszont most a new life-ot akarom beletolni a getzi hidegek es kis utak miatt..

Az meg 3250 ft/l...

Ezek az arak, elegge atlagosak, nem mondanam draganak, de olcsonak sem, ennel joval olcsobb szokott lenni.. tulajdonos/beszallito valtas volt? :F

Peldanak okaert ott formula3000.hu ahonnan szoktunk meg rendelgetni ismerösökkel...
Ott 2750 ft/l.. meg a postaval is olcsobban jövök ki... erre soha nem volt pelda az olajdeponal.

Ezt most csak azert irtam be, h akar-e valaki onnan rendelni, feles postaköltseggel? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5746) alázógyík válasza GrandeP (#5745) üzenetére


alázógyík
őstag

Pont most akarok a formula3000-től rendelni olajat. :K

(#5747) GrandeP válasza alázógyík (#5746) üzenetére


GrandeP
őstag

Te vagy az en emberem mindig is tudtam... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5748) WunderKinder válasza GrandeP (#5747) üzenetére


WunderKinder
tag

Lehet nekem is kellene, lassan olajcsere. Valami jóféle tecckós fűnyíróolaj lenne a legjobb. :D

(#5749) GrandeP


GrandeP
őstag

Akkor mar nem is lesz postaköltsegünk.. :C
15k felett ingye van...

Neked ugye kell egy kis hordo (60 liter), mert ugye egy olajcsere 40 liter, meg kell valamennyii a következöig, mert azert 8-10k km alatt benyakalja a 20-30 litert... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5750) alázógyík válasza GrandeP (#5749) üzenetére


alázógyík
őstag

Azt tudod, hogy ezért a kis kloálkád szét lesz használva. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.