Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102551) storm3 válasza Zeki (#102550) üzenetére


storm3
senior tag

Hát az 1600/óra is bagó,szvsz - de értem a nézőpontod.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#102552) Zeki válasza storm3 (#102551) üzenetére


Zeki
nagyúr

Volt ott vagy 20 önéletrajz, majd valami ifjú titán olcsón bevállalja.
Már ismerősi körben az az infó jött vissza, hogy máshol ilyeneket értékesítve, nettóban többet lehetett keresni.

(#102553) tibibi válasza Zeki (#102550) üzenetére


tibibi
őstag

Olvasva a történeteidet örülök,hogy nem kell dolgoznom :U .Azért elgondolkoztató ,hogy mennyire nem akarják megfizetni a munkaerőt. Végezz el valami gyorstalpalót villany,víz,klíma fronton ,még mindig megszedheted magad. :K 4 nap alatt 370k tisztán azért nem rossz! Vagy két klímáért 100k 3 órás munka stb.

(#102554) Zeki


Zeki
nagyúr

És most íratták velem alá, hogy aug.1-töl levitték a bruttóm.
Tanfolyam drága, nincs rá pénz. A fiam terápiái havi 60. :(

(#102555) daninet válasza tibibi (#102553) üzenetére


daninet
veterán

+1
nincs szakember, még amíg vannak OKJ vizsgák érdemes megcsinálni egyet

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#102556) daninet


daninet
veterán

Keresek kis méretű TV-t. Bármilyen hulladék kínai márka lehet, legyen fullHD a panel és működjön.
24-42"-ig bármi jó, semmilyen okos funkció nem kell. Olyan is jó ami részben hibás, ha HDMI-n vagy display porton (ami van) ad képet nekem már elég.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#102557) tibibi válasza Zeki (#102554) üzenetére


tibibi
őstag

Ne bassz már,elmész munkanélkülire és fizetik a tanfolyamok díját. Egyik építőipari szakmunka se agysebész meló,kis kézügyességel simán csinálhatod. A klíma szerelő most indul ez még a gyorstalpalós okj. De nekem mindegy,mindenki úgy kínlódik ahogy akar ;] :DDD Ja nézd meg chasert már komplett lakásokat újíít fel,pedig csak egyszer esett a lábára egy kalapács és máris építész :DDD :DDD

(#102558) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Hova lett a kommentem?

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani windows alá intel vga mellé olyan alkalmazást ami az asztalt felveszi böngészővel nézett videóval jó hanggal együtt.?
:R

(#102559) Zeki válasza tibibi (#102557) üzenetére


Zeki
nagyúr

Komplikáltabb ez ennél, bizonyos jövedelemnek mindig a bankszámlára kell érkeznie a lakáshitel miatt. Az asszony fizuja ehhez önmagában kevés.

(#102560) bsh válasza ekrisztian (#102558) üzenetére


bsh
őstag

nem ez vót? ;]

(#102561) KTU válasza ekrisztian (#102558) üzenetére


KTU
addikt

OBS

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#102562) ekrisztian válasza KTU (#102561) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszi!

Egyszerűbb nincs? :D facebook privát fiókból szeretnék videót rögzíteni, semmi buzulás, csak munka :D

(#102563) ekrisztian válasza bsh (#102560) üzenetére


ekrisztian
senior tag

De ez :D

(#102564) Stylewars_kp válasza Zeki (#102559) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Mercibe soron nagyon éhbért fizetnek?

(#102565) tocsek18 válasza Stylewars_kp (#102564) üzenetére


tocsek18
senior tag

viszonyítás kérdése minden
ahogy tudom még mindig nincs felvétel csak külsős cégekhez

(#102566) storm3 válasza Stylewars_kp (#102564) üzenetére


storm3
senior tag

250k nettó körül keresnek a soron,ha jól tudom, 3 műszakkal.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#102567) tibibi


tibibi
őstag

Huawei p9 új akksival eladó . Szeretett telefonom,kikímélt,megvigyázott állapotban az első pillanattól fóliázva tokkal,apró karccal eladó :U több baromság nem jut eszembe jeligére :DDD ja a [kép]

(#102568) DeltaPower válasza tibibi (#102567) üzenetére


DeltaPower
őstag

Búváremberes vagy csöcsös képre számítottam :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#102569) bsh válasza DeltaPower (#102568) üzenetére


bsh
őstag

Búváremberes és csöcsösre, nem? :P

(#102570) Zeki válasza Stylewars_kp (#102564) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Mercihez csak gyakornokokat vesznek fel, meg talán németül perfekt mérnököket.

(#102571) daninet válasza tibibi (#102567) üzenetére


daninet
veterán

ez az ami az enyém volt? :))

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#102572) alázógyík válasza daninet (#102571) üzenetére


alázógyík
őstag

Jól átbactad ezzel is. Csórikám azt se vette észre, hogy törött. ;] :DDD

(#102573) tibibi válasza daninet (#102571) üzenetére


tibibi
őstag

jaja ,de akkor még nem tünt fel a hajszálrepedés :DDD

(#102574) Zeki


Zeki
nagyúr

Kollégának mesélek, hogy a Royal traktornál a br. 370-re húzták a szájukat, azt mondja ő a nyáron volt ott, nettó 160-at akartak neki adni.
Ezek hülyék.

(#102575) trebrona válasza Zeki (#102574) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért azt ne felejtsd el, hogy sokszor 3 műszakos mindenféle pótlékkal együtt értendő béreket veszel alapul. Egy műszakban 8-tól 4-ig meló nagyon kevés van, ami megfelelne az igényeidnek.

Ehol egy különösebb végzettséget nem igénylő állás pl: http://www.smp-kecskemet.hu/csoportvezeto179

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102576) aXXon válasza 313313 (#102507) üzenetére


aXXon
senior tag

Én pont egy éve vagyok állami cégnél. Szarul keresek :D Pár hónapja emeltek, azóta még kevesebbet... De legalább most olyan munkám van amit szeretek és ha jó hónapom van 7-8 napnál nem is dolgozom többet. Így azért már egész jó ;)

szerk: tizenév után el tudtam menni táppénzre! Van szabadságom, amit majdnem ki is vehetek, amikor akarok. Figyelembe veszik az igényeimet, tolerálják, hogy iskolába járok. Szóval azért összességében pozitív a mérleg.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102577) aXXon


aXXon
senior tag

Sziasztok!

Honnan érdemes belföldről Xiaomi telefont rendelni? Ezt a telefonkiraly.hu-t ismeri valaki?

Esetleg nincs valakinek eladó készüléke, minimum 3/32?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102578) aXXon


aXXon
senior tag

Esetleg a Firstphone-ból lehetek bátor vásárolni?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102579) Zeki válasza aXXon (#102578) üzenetére


Zeki
nagyúr

Firstphone biztos oké.

(#102580) alázógyík válasza aXXon (#102578) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez?

(#102581) trebrona válasza alázógyík (#102580) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez nem saomi.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102582) trebrona válasza aXXon (#102577) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van egy ilyenem, 4/64, igaz AndroidOne, nem MIUI:

30k

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102583) aXXon válasza alázógyík (#102580) üzenetére


aXXon
senior tag

Kicsi az akku, de köszönöm azért, egynek nem rossz.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102584) aXXon válasza trebrona (#102582) üzenetére


aXXon
senior tag

Szia!

Garancia van-e még rá? Illetve nem vagyok a magam ellensége, de miért ilyen olcsó? Az új ára még mindig vagy 60k?!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102585) trebrona válasza aXXon (#102584) üzenetére


trebrona
nagyúr

2 éves telefon, ebből következik, hogy nincs, ahogyan új ára sincs. Most Mi A3 az új.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102586) aXXon válasza trebrona (#102582) üzenetére


aXXon
senior tag

Ami még eszembe jutott, hogy mennyi idős, illetve ebből kifolyólag az akku mennyit bír, mert ennek sincs számottevően nagyobb, mint a gyík által linkeltnek és ez még használt is.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102587) trebrona válasza aXXon (#102586) üzenetére


trebrona
nagyúr

Többit PÜ, ha érdekel.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102588) aXXon válasza trebrona (#102587) üzenetére


aXXon
senior tag

Köszönöm, úgy döntöttem kihagyom. Rendeltem egy Redmi8-at, délután megyek érte.

Köszönöm mindenkinek, aki foglalkozott a kínommal.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102589) Stylewars_kp válasza trebrona (#102582) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Milyen állapotú?

(#102590) trebrona válasza Stylewars_kp (#102589) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megkímélt, ahogyan az akku is. Gyakorlatilag úgy néz ki, mint újkorában.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#102591) daninet válasza aXXon (#102588) üzenetére


daninet
veterán

Most vettem egy 9t pro-t, Samsung Note9-et váltottam vele.
Vegyesek az érzéseim, meglátom meddig marad nálam. Kamera lényegesen rosszabb, a szoftver meg nem annyira "polírozott", tele van hülyeségekkel, pl:
Default hogy lezárt képernyőre nem rakja ki az értesítését semmilyen appnak, csak ha külön beállítod. Napokig nem értettem miért maradok le minden üzenetről.
Minden frissítés után visszakapcsolja a kamerában azt a szájbavert vízjelet, persze hetente jön valami biztonsági frissítés amit éjszaka telepít.
Kijelzője a Note9-nek jobb volt, ez talán fakóbb, bár a kerekített széleket nem szerettem, most ez tetszik, hogy egyenes meg nincs notch.
Hiába van fülnél hangszóró, ott nem jön ki hang kihangosítva, ugyhogy a telefonhangszóró csak mono és az is oldalra szól. Videót vagy bármit nézni rajta szar.
Ami jobb:
Meglepően kevés bloatware van raja, kevesebb mint samsungon, a xiaomi cuccokat pedig 100%-ban lehet ignorálni.
Akku 2 napos
Nagyon gyorsan tölt.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#102592) aXXon válasza daninet (#102591) üzenetére


aXXon
senior tag

Mostanra kezdem belakni a 8-ast, több xiaomi is szolgál (T) nálunk, kimondottan a miui is szempont volt, az éjjel elhunyt Meizu-m felületét utáltam. Itt eddig a legégetőbb hiányosság az állapotjelző led hiánya.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#102593) daninet


daninet
veterán

Változások jöhetnek a Katában.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#102594) tibibi válasza daninet (#102593) üzenetére


tibibi
őstag

[link] mi változik Katában?

(#102595) daninet válasza tibibi (#102594) üzenetére


daninet
veterán

jo a sege jo a mele

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#102596) alázógyík


alázógyík
őstag

1.2 milliárd euro veszteség a Mercinél. Jönnek a megszorítások.

[ Szerkesztve ]

(#102597) bsh válasza alázógyík (#102596) üzenetére


bsh
őstag

"a vezetői pozíciók 10 százalékos csökkentését tervezik, ami 1100 alkalmazott elbocsátását jelentheti."

mindig a csóri sofőröket báncsák :(

(#102598) tocsek18 válasza alázógyík (#102596) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#102599) troll81 válasza tocsek18 (#102598) üzenetére


troll81
addikt

Ez pontosan hol érződik meg? Akkora baj van itt hogy meg most is tulorazok 1000 rel, hétvégén meg maszekba tolom... Ezt az evet vegig lehet tolni
Annyi értelmetlen sajtó jelenik meg otthon el se olvasok semmit mar. :R

(#102600) tocsek18 válasza troll81 (#102599) üzenetére


tocsek18
senior tag

okosok SE tudják szerintem :D
majd csütörtöki reportból kiderül
a gazdaság úgyis dübörög mint tudjuk :C
itt is akkora a baj hogy 2020as termelési naptár fullos, ráadásul annyira hogy emelt darabszámmal fogunk dübörögni keményen (szombatok óóó igen)
[ez meg ugye a régi rekord hír]
ott van benne a német link
sok vám meg kereskedelmi háború miatt nyilván belassult minden, hibrid meg elektro fejlesztések nem olcsók, dollár milliárdok, visszahívások stb,
majd a következő év meg olyan rekod lesz hogy újaj
arrol nem beszélve hogy az 500-750 millio euro kiadásos forma1et nem vágják meg :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.