Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#35845) sutszi válasza -Skylake- (#35844) üzenetére


sutszi
veterán

Ahogy én látom, van most egy kis zavar az erőben, hogy ki mit gondol a helyzetről...illetve milyen kontextusban... Magyar vs Nyugat EU vs USA...
De nemrég volt a témában HWSW Kraftie podcast... és némileg felvontam a szemöldököm a hallottakon. Bizonyos dolgokon meglepődtem... állítólag most a munkáltatók kezdenek megint nyeregbe kerülni... és már nem extrém módon a munkavállalói igények driverolnak. Ehhez képest én azt látom, hogy baromira kéne ember....és baromira nincs. Saját cégen belül is...de máshol is....
Szóval most én is próbálom még rendezni a fejemben, hogy mi is a valós kép...de ellentmondásosak a vélemények.

Ráadásul ez HO vs Office flexelés a cégeknél totál agyhalál. Volt egy heti 2HO/3 Office, amit a jelentős többség tudott tolerálni... nem szerette, de még fájdalom határon belül volt. Erre ez sem elég... Blackrocknál nagyon elgurult a gyógyszer.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.