Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Ramius válasza werttzui (#4047) üzenetére


Ramius
őstag

Nem mindegy, hogy hallhatatlan, vagy halhatatlan :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4052) werttzui válasza Ramius (#4051) üzenetére


werttzui
őstag

Szőrszállllllllhasogatás a fától nem látod az erdőt a lényeget nézd ne azt ha véletlenül kétszer lenyomom a billllllllenytyűt :) :) :) külömben is [kép]

PENTAX

(#4053) Solad válasza gozso (#4049) üzenetére


Solad
őstag

ja jogos... at is irom mindjart

ja nem irom at.. egy 1300 fos koli, ide azt kuldneek amit akarnak ugysem szoktam nezni a fakkom :)

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4054) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Szerintem jól jönne, ha egy hír, vagy teszt topicjában, mondjuk az 1,hsz-ben lenne mindig egy link, ami a hírre/tesztre mutat. Sokszor előfordult, hogy a témák között találtam egy jó kis topicot, és amikor el akartam olvasni, hogy mire írják azt, amit írnak, ahelyett, hogy az 1. hsz-en ráklikkeltem volna a linkre, kellett keresgélnem egy ideig. Igaz, nem haltam bele a kereső használatába, de praktikus lenne, ha automatikusan generálódna egy 0.hsz, vagy a modik raknának az elsőbe egy linket. Szerintem.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4055) Oly válasza Bici (#4054) üzenetére


Oly
senior tag

Sokan keresik ezt a linket... Van is! Fent a fekete sávban!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4056) Bici válasza Oly (#4055) üzenetére


Bici
félisten

OK köszi, Vak vagyok. :B :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4057) atuci


atuci
senior tag

Érdeklődni szeretnék, hogy ennyire rosszul megy a PH!-nak, hogy már nem elég az alul-felül-oldalt hírdetés a hírek olvasásakor, már azt a kiba*** roha*** ''rákattintok a bezárásra típusú hírdetést'' is meg kellett jelenítetek az oldalon?

Ha van valami bankszámla, ahova fel lehet ajánlani egy kis pénzt az oldal javára, akkor tudassátok, inkább átutalok egy kis lóvét, de már a t*k*m tele van az ilyen ''nem látom a hírdetéstől a cikket'' típusú xarokkal.

Na, ez kikivánkozott, mindenkitől elnézést kérek.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#4058) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Opera alatt a bal felső listában a háttérképek miatt alig látszanak a feliratok...

https://www.coreinfinity.tech

(#4059) userZ válasza atuci (#4057) üzenetére


userZ
tag

Sokunk szívéből szóltál! :R :D

Stop the Earth, I want to get off!

(#4060) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem zavaró, h. a témák csoportosítása a Logout indulása óta nem domain-specifikus.
Megszoktam, h. a mobilarena.hu domain alól fórumozva a mobilok vannak legfelül, míg máshonnan belépve az adott oldalhoz tartozó témakörök.
Vissza lehetne állítani a régi rendszert? :U
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#4061) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#4060) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tévedtem...
Csak a mobilarena.hu felől nem helyes a csoportosítás. Kérem a ''Mobilarena - mobil fórumok'' szekciót az oldal tetejére a mobilarena.hu domain esetén!!! :O

Samsung Galaxy A54

(#4062) atuci


atuci
senior tag

Nem tudom volt-e már ilyen ötlet, de nem lehetne a privát üzenetek írásakor egy külön sorban címet adni az üzenetnek?

Mert egyre többen írnak olyan priviket (főleg újoncok, de ezt ne vegye senki sértésnek, inkább tapasztalatlanságról van itt szó), akik nem jelzik a priviben, hogy miről van szó, hanem csak kb. annyit, hogy '' Megvenném x ezerért, ha postázol.'' '' Oké, mondom én, de mit?''

És máris 2 levélváltáson vagyunk túl, mire kiderül, hogy miről is van szó.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#4063) Oly válasza atuci (#4062) üzenetére


Oly
senior tag

automatikus idézés... mint e-mailben

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4064) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#4061) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom, megoldódott.
Köszönöm! :R

Samsung Galaxy A54

(#4065) fokukac


fokukac
nagyúr

kezitcsókolom.

most veszem észre, hogy új adatlapja van a fórumtagoknak, ahol is egy az egyben ki van írva az emilcímünk. Ez lehet arra magyarázat, hogy újabban miért kapok kétszer annyi spam-et, mint eddig?

Eddig a ph! egy kicsit figyelt arra, hogy legalább kódolja a (KUKAC) és (PONT) húúú formával...

szóval, úgy őszintén, nem örülök ennek a váltásnak, és szeretném kérni az illetékes(eke)t, hogy ha lehetséges, akkor orvosolja ezt a problémát.

köszönöm.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4066) brd válasza fokukac (#4065) üzenetére


brd
nagyúr

Az e-mail cím még mindig egy bizonyos kódból kerül kiíratásra a böngésződdel, javascripttel, amelyet az e-mailcímgyűjtő robotok nem használnak (...nagy számban), mert erőforrászabáló...

The only real valuable thing is intuition.

(#4067) fokukac válasza brd (#4066) üzenetére


fokukac
nagyúr

aha, értem.
akkor nem is szóltam.

csak meglepett a dolog.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4068) Viktor0610 válasza fokukac (#4067) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyébként már régóta (legalább a RI/OS R4 megjelenése óta, sőt, sz.tem régebb óta) így van... ;]

Samsung Galaxy A54

(#4069) intelfan


intelfan
aktív tag

Sziasztok
Lenne egy kis gondom
Az adataimnál át szeretném írni az emil címet mert már nem érvényes de mikor okézom le mindig hibát ír ki hogy: ''A tagot nem tudom adatbázisba rakni''
Javaslat?
Előre is köszi

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#4070) Oly válasza intelfan (#4069) üzenetére


Oly
senior tag

[link] ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4071) Eperfa


Eperfa
tag

nem tudom h egyedi hiba-e, de nálama főoldalon (valszeg a HP-reklám) a FFot és az IEt is 100%os prociterhelésre küldi, újraindítás után is. nem állítom h bika a gépem (1600+ athlon, 768mega ram, jó winyó), és azt is elfogadom h a kor egy kicsit továbbhaladt: ha valaki csinál egy flashes oldalt, ami akadozik nálam, akkor aztmondom h ejyne ejnye. na de hogy egy egyébként semmi extrát fel nem vonultató hírportál egy reklám miatt legyen számomra használhatatlan :F (ezer bocsánat ha mégsem a HP ad a bűnös)

MOD: az it.news főoldaláról beszélek

[Szerkesztve]

(#4072) Eperfa válasza Eperfa (#4071) üzenetére


Eperfa
tag

ez csak nálam probléma? :F

(#4073) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok.
Nem tudom érdemes-e ilyen ötlettel előállni, de lenne egy javaslatom.
Elég sok üzenetem szokott jönni privátban.
Van közöttük olyan amire szükségem van pár napig, meg elfelejtem törölni meg ilyenek.
Lehetne csinálni a privát üzenetek törléséhez egy olyan kis fülecskét, hogy összes üzenet törlése.
Mert azt a 400üzenetet most végig görgetni és mindet kijelölni elég fárasztó volt.
Meg időigényes.
Ha lehet tenni a dologgal kapcsolatban valamit nagyon hálás lennék ezért a kényelmi funkcióért.
Előre is köszönöm. :R :R :R :R



Vagy ha én vagyok olyan vak, hogy nem leletem meg ezt a funkciót akkor síkítsatok és mondjátok el, hogy lehet :B :B :B :B

Renault power

(#4074) Hujikolp


Hujikolp
őstag

direkt vagy csak véletlen?:
jobboldalt a hirdetéseknél:

hirdetés:
swf
swf
hiredetés:
swf

a 3 hirdetésben az utolsó felett mégegyszer kivan irva a hirdetés szó, szerintem elhagyható...
(ha esetleg nem ide való, akkor sorry :B)

[Szerkesztve]

(#4076) cucka válasza Eperfa (#4071) üzenetére


cucka
addikt

nálam is fennáll a probléma, és rohadt idegesítő tud lenni. firefox 2.0, 90% fölötti processzorterhelés, gyakorlatilag scrollozni is alig lehet.

(#4077) Bici


Bici
félisten

Szasztok!

Egy NAGGYON fontos, és hasznos fícsör (szerintem):
A fórumban az egyes hsz-ek feletti sávban, ahol amúgy is van hely, meg lehetne jeleníteni egy kis számot, ami a hsz-re adott válaszok számát jelöli, és ha ráklikkelek a számra, megjeleníti (csak) a válaszokat. (Ez a megoldás az swf.hu fórumán egy ideje műxik, és szerintem tök jó)

Köszi szépen!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4078) róland


róland
veterán

Parci!

Csak egy kérés: Ne legyen a cikkek címeiben SEX, SZEX, stb. kifejezés, mert épp most futottam bele, hogy a munkahelyünkön az ilyen jellegű oldalak megjelenítése blokkolva van.

Tudom, hogy a Sulinet Express köznyelvi rövidítése SEX, de emiatt nem tudom elolvasni a legújabb cikketeket.

Előre is kösz!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4079) J3richo


J3richo
tag

Csak nekem nem jó a sulinetes laptopokról szoló cikk a 3. oldaltól vagy másnak se? :F

(#4080) John_Doe


John_Doe
senior tag

Hali!
Apro de néha boszanto hiányosságnak tartom hogy a kedvenceket nem lehet rendezni. Zavaró mikor pl. betelik egy vga topik és új nyílik ujra felveszem a kedvencek közé de már nem a megszokott hejen van hanem felül. Vagy lehet rendezni és én nem találtam?!

Shal'kek nem'ron!

(#4081) brd válasza J3richo (#4079) üzenetére


brd
nagyúr

Nekem sem és a 4. sem.

The only real valuable thing is intuition.

(#4082) Bash válasza J3richo (#4079) üzenetére


Bash
őstag

Nálam semmi gond vele, a 4. oldal is jó. (XP SP2, IE7)

http://bashtravel.com/

(#4083) Bici


Bici
félisten

Nálam is hibátlan. SP2+IE7.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4084) brd


brd
nagyúr

Már megjavult, úgy tűnik. :)

The only real valuable thing is intuition.

(#4085) J3richo


J3richo
tag

:P

(#4086) joshua7


joshua7
veterán

A hardverpiacon egyáltalán nincs már fórumos nézet? Pár órával ezelőttig ki tudtam kerülni hál' istennek, de most már ha egy topikra kattintok, mindig az aprós rész jön be. :O
Meg listázni sem tudom a topikokat fórumos nézetben, hsz-ok dátuma szerint. Szóval ahogy idáig volt. Hát elég gáz így. :(

[Szerkesztve]

Semper Fi

(#4087) brd válasza joshua7 (#4086) üzenetére


brd
nagyúr

Nem egészen értem, mire gondolsz, de van egy listázás nevű lenyíló menü, az apróhirdetések oldal tetején, ott át tudod állítani a rendezési sorrendet.

The only real valuable thing is intuition.

(#4088) joshua7 válasza brd (#4087) üzenetére


joshua7
veterán

:)
Szóval meg lehet-e úgy nézni a hirdetéseket, mint régebben?
Most ha rámegyek az Apróhirdetésekre, kiad egy listát, de ott nem időrendben vannak a topikok, hanem valami más rend szerint.

Semper Fi

(#4089) brd válasza joshua7 (#4088) üzenetére


brd
nagyúr

Régen hogyan nézett ki? :)
Ha átállítod, amit mondtam, pl. fórumszerűen csökkenőre, akkor az utolsó hozzászólás szerint lesznek időrendben, a legfrissebb lesz legfelül.

The only real valuable thing is intuition.

(#4090) joshua7 válasza brd (#4089) üzenetére


joshua7
veterán

Isten vagy! :) :R
Most már csak annyi a gondom, h ott nem látom, milyen fórumos topikokban szóltam hozzá utoljára. Meg keresni is macerásabb. Meg úgy az egész az. A fórumok és az aprók közötti váltás sokkal időigényesebb. Főleg mert régen nem volt az...

[Szerkesztve]

Semper Fi

(#4091) powermause

Hi !Nem vagyok teljesen he ,de nem tudom törölni a mentett hirdetéseket
igy állandóan értesitget a rég megunt hirdetésre érkező hozzászólásokról!-esteleg tudna valaki segíteni.? :U

powermause

(#4092) Oly válasza powermause (#4091) üzenetére


Oly
senior tag

A hirdetés mellett erre ->[kép] az ikonra kell kattintani!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4093) várnarancs


várnarancs
addikt

Nah. Tehát. Ha bennt vagyok vmelyik fórumon belül, és ott fennt megnézem ahol tok válogatni a hszek közül meg minden közül, ott lehet váloatni a fórumok közül is! Ott ha megnézitek akkor feedback fórumok vannak, pedig a feedbeck fórumokon belül csak 1 fórum van, így sztem át lehetne javítani feedbeck fórummá! meg ha már itt vok, akkor sztem e lehetne rakni uezt a menüt az apróhirdetéses totyikokba a hszek végére, hogy ne kelljen felmenni az elejére!
Várnari

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#4094) powermause válasza Oly (#4092) üzenetére

....melyikre a jobbra nyilra? Kössz de hiába kattintgatok,semmit nem csinál...lehet hogy ,nem jelenít meg valamit a Firefox?---teljesen hozzáférhetetlen a kedvencek/mentett hírdetések.Csak ott van,oszt szaporodik.... :W

powermause

(#4095) Winner_hun válasza powermause (#4094) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kukára. Esetleg CTRL+F5, bár az elvileg nem kéne, hogy bezavarjon, sőőt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4096) powermause válasza Winner_hun (#4095) üzenetére

.....AHA! Ez lesz az.Nekem nem jeleníti meg a kukát!!Ha bejelentkezem akkor a fórmum/hozzászólásokban sem látszik az ikon.Ha újra indítom, de nem jelentkezek be,a hozzászólásokban(az OLY-éban) feltűnik a kuka,ahogy bejelentkezem eltűnik, de a jobb oldalon levő reklám ablakok is vakok... biztos nálam van a bibi ..DE HOGY MI A BÁNAT AZ..?Nekem egyszerűen semmilyen kuka nincs jobbról.

powermause

(#4097) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Enegem az szokott bosszantani, hogy ha meglátok egy érdekes című topikot bal oldalt, és kíváncsi vagyok a hozzá tartozó hírre, írásra, vagy apróra, akkor elég nehezen jutok el hozzá. Lehet hogy csak vak vagyok (szokásom), de nincs valami gyors link a topikból a hírdetésre, vagy hírre, tesztre, stb? :F

Szerk.: Visszaolvastam, megtaláltam a megoldást. :B

[Szerkesztve]

(#4098) Oly válasza k.t.a. (#4097) üzenetére


Oly
senior tag

Ezt sokan érdezték már itt! Többek közt én is! :B
[link]
Szemezgess

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4099) Oliverda


Oliverda
félisten

Esetleg nincs tervben az itt szóltam hozzá lista 6ról 10re való bővítése? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4100) morzsa


morzsa
aktív tag

Üdv, modik! Ha létezik ez a fícsör, akkor bocsánat a vakságomért. A borítékok is szinte kiszúrták a szemem...
Arra gondoltam, hogy az ''itt szóltam hozzá'' keretben lévő linkek vezethetnének ténylegesen is az utolsó hozzászólásomhoz, nem pedig csak a téma elejére. Ez akár a pörgősebb témáknál, akár több napos(hetes) kihagyás után jól jöhetne, hiszen nem kellene végigpörgetni akár több száz hozzászólást, amíg fel tudom venni újra a fonalat egy engem érintő/érdeklő témában. Tekintve, hogy a szerver (vagy nálam egy cookie) eltárolja a témát, ennyi erővel eltárolhatná a hozzászólás számát is (vagy valami... nem vagyok egy programozó guru. Sajnos). Köszönöm.

https://linktr.ee/wbteam21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.