Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21367) Kalandor válasza Wyll (#21359) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az a baj, hogy saját bevallása szerint pozitívat akart adni, de meglátta a (pozitív!) szóbeli értékelésemet, és azon pöccent be!
Én erről nem találtam publikus információt :(

A hangnem amit privátban megüt az tovább fokozza az "élményt".
Volt a hangnembeli élményhez szerencsém.

Ráadásul ez alapján simán megvan az esély, hogy más is "kihúzza nála a gyufát" anélkül hogy erről tudna közben.
Ha elkezd ilyen értékeléseket osztogatni, az más helyzet, de egyelőre nem ez van.
Ezt a jelen negatívat lehet hogy megelőzhette volna az, ha nem látja az értékelésedet (ha igaz az állításod). Az a baj hogy tegyük fel, hogy ez most megvéett volna, de nem nem tudom, hogy az értékelés rejtésével hány másik esetet generálunk. Mert ha van vaj valaki fején, adhat megelőző csapásként tuti ami fix egy negatívat, míg ha látja hogy nincs baj, inkább nem ad. Úgy látom általában az értékel először, aki jobbhiszemű ember, aki pozitívat ad. És ez kicsit már a MAD doktrina területe: ha számítok arra (félek attól) hogy csapás lesz, akkor személyiségtől függően lehet hogy hogy inkább addig csapok, amíg tudok, mert utána már nem tudok csapni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.