Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-25 10:20:57

LOGOUT.hu

JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) dqdb válasza pckownz (#5850) üzenetére


dqdb
nagyúr

HTML-ben és DOM-ban csak zavaró lehet (ugyanis engedi a szabvány), de CSS szintjén nem kezdődhet számmal egy class neve:

In CSS1, a class name could start with a digit (".55ft"), unless it was a dimension (".55in"). In CSS2, such classes are parsed as unknown dimensions (to allow for future additions of new units). To make ".55ft" a valid class, CSS2 requires the first digit to be escaped (".\35 5ft")

De például ékezetes karakterrel igen, így néz ki a nyelvtan és a lexer releváns része:

class
: '.' IDENT
;

ident -?{nmstart}{nmchar}*
nmstart [_a-z]|{nonascii}|{escape}
nonascii [\240-\377]
escape {unicode}|\\[^\r\n\f0-9a-f]
unicode \\{h}{1,6}(\r\n|[ \t\r\n\f])?

Ha itt a számot csak sorszámként használnád fel, és nem tartozna hozzá konkrét CSS szabály, akkor ennek a tárolására egy data-xxx attribútum szerencsésebb megoldás lenne (és erre még CSS szabályt/szelektort is lehetne írni).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5852) pckownz válasza dqdb (#5851) üzenetére


pckownz
senior tag

Atterek a data attr -ra, koszonom :R

(#5853) pckownz


pckownz
senior tag

Bootstrap, carousel.

Kicsit szerettem volna atszabni a carousel-indicators reszt, jelenleg igy nez ki:

<div id="banner-home">
<ul class="carousel-indicators">
<li data-slide-to="0" data-target="#slider-home" class="active">
<div class="bg-orange" >
<h3>Lorem ipsum dolor sit amet</h3>
<p>Browse more than 50.000 products</p>
</div>
</li>
<li data-slide-to="1" data-target="#slider-home" class="">
<div class="bg-cyan" data-slide-to="1" data-target="#slider-home">
<h3>Lorem ipsum dolor sit amet</h3>
<p>Browse more than 50.000 products</p>
</div>
</li>
<li data-slide-to="2" data-target="#slider-home" class="">
<div class="bg-darkgrey" data-slide-to="2" data-target="#slider-home">
<h3>Lorem ipsum dolor sit amet</h3>
<p>Browse more than 50.000 products</p>
</div></li></ul>
</div>

A problema, hogy nem valtozik az "active" class.
Emlekszem, hogy amikor a carousel slide-ba volt agyazva, akkor is gond volt vele eleinte, de ha leragjak a hajamat se jut eszembe, hogy mi volt a gond.

[ Szerkesztve ]

(#5854) Sk8erPeter válasza pckownz (#5853) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nagyobb eséllyel meg lenne már oldva a probléma, ha felraktál volna egy jsFiddle-példát, szóval hogy segítséget kapj, saját érdekedben segíts nekünk ennyivel, különben senkinek nem lesz kedve magától összekalapálni egy "tesztkörnyezetet". :)

(#5843) htc07:
Pedig ennek működnie kell. :) Akkor valamilyen requestet tilthat a böngésződ (egyik bővítménye), ha a jsFiddle nálad nem üzemel rendesen.

Sk8erPeter

(#5855) htc07 válasza Sk8erPeter (#5854) üzenetére


htc07
addikt

megoldottam egy chrome pluginnal végül :DDD nem volt erőm szenvedni vele, de köszi :R

(#5856) Zedz


Zedz
addikt

Csinált már közületek valaki olyat, hogy van egy input field, amibe ha írok valamit majd nyomok egy spacet, akkor "kijelölődik" az előbb begépelt szöveg? Mint amikor tageket lehet megadni egy oldalon, pl. Stackoverflown. Nem igazán tudom, hogy keressek rá erre.

(#5857) DNReNTi válasza Zedz (#5856) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szerintem nem a legjobb a szóközre tenni ilyet, pl egy "javascript objects" tag-et hogy hozol létre? :D Én csináltam már, az enter leütésre (és hozzáadás gomb megnyomásra) működött, de nem maradt meg az inputban a szöveg, hanem átkerült alá egy kis boxba.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#5858) Zedz válasza DNReNTi (#5857) üzenetére


Zedz
addikt

Én pontosan ilyet szeretnék, mint itt a Tags. Szóval nem lennének "javascript object" szintű dolgok, maximum "javascript_object". Ugyanígy egy kis X-el amivel törölni lehet, meg kiemelni a már "mentett" taget. Gondolom ez valami okos lib és nem álltak neki maguk lefejleszteni, ilyesmit nem ismertek véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#5859) Sk8erPeter válasza DNReNTi (#5857) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"pl egy "javascript objects" tag-et hogy hozol létre? :D"
Igazából a tagek egyszavasak szoktak lenni. ;) Lásd Stack Overflow (vagy az egész Stack Exchange-família). A szóköz helyett pedig tipikusan kötőjelet használnak (mint ott is).
Egyébként a Space-re kötni a dolgot tényleg nincs értelme, annak van, amit írtál, az Enter-hozzáadós (meg gombra kattintós), meg még a lefelé gomb segítségével lehessen kiválasztani a felajánlott taget.

(#5856) Zedz:
Igazából annyi a lényeg, hogy mondjuk legalább 3 karakter begépelése után keyupra kezdj keresgélni az adatbázisban potenciális korábbi lehetőségek után AJAX-szal, ajánld fel a júzernek a potenciális tageket, legyen benne eseménykezelés a fentebb említettekre, a felajánlott tagek elfogadása vagy új létrehozása esetén legyen "egyben", elkülönítve a többitől, egyben lehessen törölni, ahogy Stack Overflow-nál, Space-nél tekintsd úgy, hogy egy tag létrejött (mert egy tag egyszavas), tulajdonképpen ennyi a kliensoldal dolga. Ha a Stack Overflow példáját "lemásolod", az szerintem tök jó, mert az nagyon kényelmes.

Jó keresőszavakkal azonnal lehet találni erre is SO-n threadet:
http://stackoverflow.com/questions/519107/jquery-autocomplete-tagging-plug-in-like-stackoverflows-input-tags

Szerk.: heh, most látom a Te hozzászólásodat, hogy pont a Stack Overflow példáját akarod lemásolni, jól teszed.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5860) DNReNTi válasza Zedz (#5858) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha jobban megnézed, SO-n is úgy van megoldva ahogy én is írtam, igaz szóközre lenyomásra. Van egy tag-editor osztályú div, abban egy span, és egy input. Itt sem az inputon belül maradnak a tag-ek, csak szépen trükkösen meg van csinálva, hogy úgy tűnjön mintha. Valójában a span-ba kerülnek át space lenyomáskor. JQuery-vel ezt baromi egyszerű megoldani, de még talán plain js-sel sem egy ördöglakat.

(#5859) Sk8erPeter
Jogos. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#5861) Zedz válasza Sk8erPeter (#5859) üzenetére


Zedz
addikt

Köszönöm a linket. :))

(#5862) Sk8erPeter válasza DNReNTi (#5860) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Viszont most találtam egy plugint, aminél engedélyezettek a többszavas tagek. :D
http://bootstrap-tagsinput.github.io/bootstrap-tagsinput/examples/

Amúgy az előbb linkelt threadben tényleg brutálsok plugin van, szóval lesz miből válogatni.

(#5861) Zedz : Szívesen!

Sk8erPeter

(#5863) PumpkinSeed válasza Zedz (#5858) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem tudom, hogy ez jó-e, de most véletlen találtam meg miközben mást kerestem. A forrásában biztos van megoldás.

Szerk.: Most láttam, hogy Sk8erPeter által linkelt SO-ban pont benne van.

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5864) Sk8erPeter válasza PumpkinSeed (#5863) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez a Chosen egyébként egy elég fasza plugin, de nem annyira erre való, hanem inkább <select>-<option> párosokra, szóval egy adott listából történő egyszerűbb kiválasztásra. Egy taglista meg nagyon nagy lehet, azt nem akarjuk betölteni egy ilyen struktúrába.

Sk8erPeter

(#5865) PumpkinSeed válasza Sk8erPeter (#5864) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én igazából valami css selector-t kerestem amivel el lehet érni a select dropdown részében az elemek hover részét, hogy a kékről valamilyen másra tegyem.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5866) Sk8erPeter válasza PumpkinSeed (#5865) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Úgy tudom, hogy ezt alapból nem lehet felülbírálni, ezért különálló HTML-elemekre kell "leképezni" a különböző <option>-öket (<div>, <span>, blabla), amiknek már megadhatod nyugodtan a stílusát, csak ezeket szinkronban kell tartani ugye a <select>-<option> elemekkel (hogy a háttérben valójában egy ilyen listából válogass, csak "közvetve"; tehát ha a júzer rákattint az adott divre vagy spanre vagy akármire, akkor kódból válaszd ki a kapcsolódó optiont).
Igazából ezt csinálja a Chosen is, meg a hasonló pluginek.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5867) Cathfaern válasza Sk8erPeter (#5866) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jól tudod. Számomra teljesen érthetetlen módon így van, és nem is látok szándékot arra, hogy ezen változtassanak. Ugyanez igaz checkbox / radio buttonokra és a file feltöltő input-ra is.

(#5868) PumpkinSeed válasza Sk8erPeter (#5866) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igazából ez olyan kicsi része a dolognak, hogy nem éri meg itt szenvedni vele.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5869) Sk8erPeter válasza PumpkinSeed (#5868) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát tényleg nem éri meg a szenvedést, ha már más megtette helyetted, ezért érdemes használni ilyeneket, mint a Chosen, meg hasonlók. :D

(#5867) Cathfaern:
Jaja, ez nekem is furcsa, hogy az ilyen alapvető elemek kinézetét még olyan módon sem lehet felülbírálni, hogy mondjuk az optionnél a kijelölés színe ne kék legyen. Feltételezem, hogy egyébként a többi részét (mint a file inputot mondjuk) azért nem lehet túlzottan felülbírálni, hogy viszonylag konzisztens legyen a kinézet a böngészőben minden oldalon, és mindig rá lehessen ismerni ezekre az elemekre, de mivel szinte mindenre van workaround, ezért ez a magyarázat sem túl kielégítő. :D

Sk8erPeter

(#5870) Cathfaern válasza Sk8erPeter (#5869) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, az elméleti kiindulás felteszem az amit írsz, csak egyszerűen annyira más a gyakorlat (alig találni rendes kinézetű elemet ezekből), hogy nem értem miért nem rakják bele valamelyik készülő szabványba ennek a lehetőségét. Nyilván régen amikor a JS még nagyon lassú volt, akkor nem volt reális alternatíva a mostani megoldás, de cirka 5 éve már boldog-boldogtalan használja.

(#5871) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
egy A4-es tördelőt készítek és elakadtam benne. Nem tudom van-e rá valami értelmes megoldás. A lényeg, hogy van egy hosszú html tartalom és A4-esre tördelem a lapokat, mint a nyomtatási képben. Viszont ha magas dom elem(tábla,kép stb) van benne, akkor szétszáll. [link]
Szétszállós példa. [link]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#5872) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Lenne egy laikus kérdésem a forral kapcsolatban... Ez miért nem hajlandó működni?

Ja igen, a setGlobalt véletlenül a for ciklusba tettem, azt már javítottam, de még így sem jó...

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5873) fordfairlane válasza Mr Dini (#5872) üzenetére


fordfairlane
veterán

Laikusként használhatnád a for-t úgy, ahogy a specifikációban szerepel.

for([inicializálás], [ciklus feltétel], [ciklus utasítás]) {
utasítás;
}

Első ránézésre ez valami überh@xOr for ciklus, amiben nincs se feltételvizsgálat, se léptetés, és emiatt végtelen ciklussá válik.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#5874) Zedz válasza fordfairlane (#5873) üzenetére


Zedz
addikt

überh@xOr

Kicsit nevettem .. :DDD

(#5875) Mr Dini válasza fordfairlane (#5873) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Tehát? :F

Azt szeretném, hogy addig fusson a for loopba, amíg az i értéke I-vel megegyezik. Ha jól látom a példád, akkor középre kéne a feltétel. Viszont én nem akarok a többi helyre írni, mert nincs szükségem pl arra, h hozzáadjon i hez minden alkalommal 1-et...

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5876) Jim-Y válasza Mr Dini (#5872) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia. Mobilról. Nincs ezzel semmi gond, lehet olyan for ciklust írni ahol az inicializaciot nem a for-ban hanem előtte végzed, illetve a leptetest sem bízod a ciklusra, hanem a torzsben magadtól végzed. Általában ezeket szoktak kihagyni de a kilépési feltételt nem. Bár szerintem meg azt is ki lehet hagyni hisz ott a break. A te esetedben rossz bucketbe került a kilépési feltétel. Udv

(#5877) DNReNTi válasza Mr Dini (#5875) üzenetére


DNReNTi
őstag

Tehát:
Egy baromi egyszerű példa for ciklusra, bár fordfairlane és éppen ezt írta le, csak én áttettem neked gyakorlatba, ez alapján már egész biztosan mennie kell:

for(var i = 0, i < 10, i++) {
console.log(i);
}

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#5878) Mr Dini válasza DNReNTi (#5877) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ez oké, a gugli nekem is a barátom!

De nekem ezekre nincs szükségem:
i < 10, i++

Mind1, megcsinálom ifbe. Olyan meg csak nem lesz, h az if után is ugyanazt a számot sorsolja ki! :D

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5879) Zedz válasza Mr Dini (#5878) üzenetére


Zedz
addikt

Ha azokra nincs szükséged, akkor minek neked for? Miért nem foreachet használsz?

(#5880) trisztan94 válasza Mr Dini (#5878) üzenetére


trisztan94
őstag

while ciklus:

while(i != global(I)) {}

Pontosan erre való, bár ritkán használt. Néha még én is elfelejtem, hogy létezik. :DDD

https://heureka-kreativ.hu

(#5881) Mr Dini válasza Zedz (#5879) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Egyszerű a válasz! ...Mert nem hallottam róla! :DDD

@tristan94

Valóban! Ezt ismertem is! :R

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5882) Mr Dini válasza Mr Dini (#5872) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Húú!

Most látom, h ez úgy rossz, ahogy van! :B

Na mind1, a lényeg, h a while-lal működik! Köszi srácok! :R

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5883) Zedz válasza Mr Dini (#5881) üzenetére


Zedz
addikt

(#5884) fordfairlane válasza Zedz (#5883) üzenetére


fordfairlane
veterán

Kezdőnek semmiképp nem ajánlanék ilyen leírást, ráadásul a jóég tudja hány ponton különbözik a Tasker féle javascript a szabványtól.

x gon' give it to ya

(#5885) tzimash


tzimash
őstag

hali,
html topicba már írtam, de nem nagyon pörög az a topik, hátha itt tud valaki segíteni.
Egy html oldalra létrehozott google térképet hogyan lehet nem északhelyesen beilleszteni? Azaz elforgatva jelenjen meg.

(#5886) Karma válasza tzimash (#5885) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet.

“All nothings are not equal.”

(#5887) tzimash válasza Karma (#5886) üzenetére


tzimash
őstag

Köszi :(

És annak mi lehet az oka, hogy miért nem "változtatja" meg a függvény az object-ben a pdf fájl nevét?
Már attributumot meg tudok változtatni, a data-t nem.

<!DOCTYPE html>
<html lang="hu">
<head>
<title></title>
<meta charset="utf-8">
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
function valt_szmsz(){
document.getElementById("fajl_ki").setAttribute('data', szmsz.pdf');
}
</script>
</head>
<body>
<input type="button" value="SzMSz" onClick="valt_szmsz()">
<object width="500" height="800" id="fajl_ki" type="application/pdf" data="hazirend.pdf"></object>
</br>
</body>
</html>

(#5888) deedetette


deedetette
csendes újonc

Sziasztok.

Hol találok, olyan helyet ahol letudom fordítani a megírt php kódot? Szerverre kéne felmásolni, de nincs szerverem ezért nem tudom fordítani.

[ Szerkesztve ]

(#5889) Zedz válasza deedetette (#5888) üzenetére


Zedz
addikt

Szia,

Állítsd be a local fejlesztőkörnyezeted. Töltsd le ezt.
Olvasgass kicsit utána, ha továbbra sem megy akkor írj ide, segítünk.

(#5890) Karma válasza tzimash (#5887) üzenetére


Karma
félisten

Az okát nem tudom, gondolom valami implementációs következmény. Stack Overflow-n meg azt írjàk, hogy próbáld meg láthatatlanná tenni az objectet, mielőtt átírod az attribútumot, és jelenítsd meg újra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5892) deedetette válasza Zedz (#5889) üzenetére


deedetette
csendes újonc

Sajnos nincsen időm arra, hogy tanulmányozzam. Nekem, csak az a pont érdekelne, ahol leírja, hogy hol fordít php-t.

[ Szerkesztve ]

(#5893) PumpkinSeed válasza deedetette (#5892) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Felteszed a php-t az éppen használt architektúrádra és php valami.php :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5894) deedetette válasza PumpkinSeed (#5893) üzenetére


deedetette
csendes újonc

És azt hogy lehet lefordítani?

(#5895) Karma válasza deedetette (#5894) üzenetére


Karma
félisten

A PHP-t alapesetben nem fordítod sehová. A szerveredbe beépülő PHP modul fordítja bytecode-ra és értelmezi. A HHVM egy kicsit máshogy megy de a lényegen nem változtat: ha van egy jól bekonfigurált szervered (az XAMPP ilyet ad), akkor csak berakod a kívánt helyre a forrásfájlt, és már hívható is.

Egyébként van külön PHP programozás tipik is, javaslom ott folytatni.

“All nothings are not equal.”

(#5896) deedetette válasza Karma (#5895) üzenetére


deedetette
csendes újonc

Sikerült megoldanom, köszönöm! :R

(#5897) Sk8erPeter válasza Karma (#5895) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"ha van egy jól bekonfigurált szervered (az XAMPP ilyet ad)"
Az IIS is ilyet ad. :) A Microsoft Web Platform Installer segítségével ráadásul pár next-next klatty után ez is pont ugyanolyan felhasználóbarát módon telepíthető, mint a többi kapcsolódó termék. (Pl. rákattint az ember, hogy telepíteni akarja a Drupalt/WordPresst (amit aztán leszedhet), és ez behúzza a függőségeket.) Igazából nem is vágom, miért nem marketingeli ezt kicsit jobban a májkroszoft.
Amire figyelni kell, hogy .htaccess helyett Web.config fájl kell, megfelelő alternatív tagekkel...
(Ezeket Te nyilván tudod, nem is neked szól, inkább a kollégának, meg általánosságban.)

Sk8erPeter

(#5898) Sk8erPeter válasza Mr Dini (#5875) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Azt szeretném, hogy addig fusson a for loopba, amíg az i értéke I-vel megegyezik."
És ki fogja átállítani azt a mágikus globális I változót?
Igazából egyébként ez a kódrészlet és a feladatspecifikáció teljesen érthetetlen:
"A feladata az, h kiírja a listFiles tartalmát, levágja splittel a sortöréseknél (azaz a következő fájl nevénél) és generál egy random számot, amit utánatesz az 'i' mögé kapcsoszárójelek közt. Azaz a split miatt így tudok hivatkozni a tömbösített változóra. Na szóval értitek... :DDD"
Nem, nem értjük. :) Először a splittel készítesz egy tömböt, ez lesz az i változó. Itt gyorsan hozzátenném, hogy leszokhatnál az ilyen teljesen értelmetlen nevű változókról, inkább legyen egy mondatnyi hosszúságú változót, mint egy ilyen értelmetlen fos. Mit jelent az, hogy a tömb után akarsz teni valamit kapcsos zárójelek közt? Úgy érted, hogy a tömb összes stringeleme mögé akarsz fűzni valamit? A tömbbe akarsz bedobni egy újabb változót? Vagy mi a célod?
Mert itt a ciklusok, meg az egész kód ennek fényében tök értelmetlennek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5899) Karma válasza Sk8erPeter (#5897) üzenetére


Karma
félisten

Azért írtam az XAMPP-t, mert pár hozzászólással előbb ezt linkelte neki Zedz. A portable XAMPP kicsit lightosabb, mint a WebPI által felrakott bármi :), de egyébként tapasztalatnak mindenképp hasznos az IIS is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5900) Sk8erPeter válasza Karma (#5899) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tudom, azért is írtam, hogy nem neked szólt. :) Mondjuk ha már portable, ilyen tök egyszerű célokra jó az USBWebserver is.
Amúgy igazad van, hogy lightweightebb mindenképp bármilyen portable cuccos, de állandó, gyakran használt webszervernek Windows-on szerintem picit túl van erőltetve az Apache, miközben az IIS az én tapasztalataim szerint legalábbis jobban képes teljesíteni. Persze a szempont az szokott lenni, hogy legyen akkor már ugyanaz a környezet ilyen szempontból az, ami a céloldalon is van, de ha az alapvető rendszergazdai jellegű beállítások már stimmelnek itt is, ott is (nincs gond magával a kiszolgálással), akkor kevesebbszer szokott előjönni ez a probléma, mint a gondok inkább magával a webalkalmazással.

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.