Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) TBMC válasza ThuG4LifE (#85599) üzenetére


TBMC
addikt

igen, picit en is felek a 4.7tol, plane, hogy nezegettem rola 1-2 first hands-on videot. illetve ami elott picit meg ketelkedve allok, vajon jo dontes volt-e reszukrol a "kiallo" kamera lencse. :U
hat kivancsi leszek milyen lesz vegre kezben fogni egyet :) aztan a tobbi majd jon magatol :K

a plus fejlemenyeit is kivancsian varom, hasonlo "bukas" lesz-e mint az 5C avagy epp ellenkezoje. :U

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#85602) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Imádkozzunk, hogy hamarosan 150 ezer FT körül beszerezhető legyen. Ámen.

(#85603) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok a megtudott árak alapján mennyi lesz a magyar webes ár? Asszem 220e volt az 5S 16G, ekörül kell lennie a kisebb méret 16Gnek is nem de?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#85604) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

iPhone 5 és 5S fizikai paraméterei megegyeznek?
Tok vásárlás miatt kérdezem, köszönöm.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#85605) matyi19 válasza Miamiquake (#85604) üzenetére


matyi19
őstag

Igen

(#85606) matyi19 válasza Kicsirics77 (#85597) üzenetére


matyi19
őstag

Ok, koszonom!
4g is mukodik?

[ Szerkesztve ]

(#85607) bobooo válasza Miamiquake (#85604) üzenetére


bobooo
addikt

Igen

(#85606) matyi19 Igen

[ Szerkesztve ]

(#85608) Miamiquake válasza matyi19 (#85605) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

köszi :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#85609) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Kicsit szolgáltatós a kérdésem. Tavaly Novemberben kb mikor bejött az országba az 5S, akkor vettem a T-nél az enyémet. 15 ezres havidíj mellett volt 75 ezer a készülék (24x2500-as részlet + 15 kezdő asszem). Most felmentem a T oldalára. Létezik, hogy azóta ahelyett, hogy lejjebb ment volna, ugyanebben a csomagban 110 ezer a készülék? :F

Ezek után nagyon félek a 6-os árától.

[ Szerkesztve ]

(#85610) TBMC válasza RockHaRD (#85609) üzenetére


TBMC
addikt

sajnos letezik... baratnom faterja u.ezzel a tennyel szembesult.

markbellus.hu 

(#85611) Kommy válasza RockHaRD (#85609) üzenetére


Kommy
veterán

A kiadás után a Telekom árakat emelt karácsony környékén.

(#85612) RockHaRD válasza Kommy (#85611) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor gondolom idén majd arra lehet számítani, hogy a sima 6 indul 110 ezer + 15-ös havidíjjal, a 6 plus meg kb 150 körül...

(#85613) kali válasza RockHaRD (#85609) üzenetére


kali
legenda

szia,

létezik, én márciusban vettem a t-nél az 5s-t, de egyszerűen nem érte meg aránytalanul kevés kedvezményért hűséget aláírni, ezért inkább kifizettem érte a listaárat.

(#85614) M@te


M@te
senior tag

5s 5c ára szépen lecsökkent :) :) bocsi ha volt már

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#85615) TBMC válasza kali (#85613) üzenetére


TBMC
addikt

nem "csak" a kedvezmenyert van a huseg programjuk, hanem, hogy ne egybe kelljen kiperkalni a tobb szaz ezer ft-ot.

markbellus.hu 

(#85616) kali válasza TBMC (#85615) üzenetére


kali
legenda

inkább kifizettem egyben a 215 e ft-ot, mert egyrészt díjcsomagra sosem írok alá hűséget, másrészt az általam használtban részletre sem adták/adják.
azért vicces, hogy ha aláír valaki 1 év hűséget az előfizetésére, akkor egy fillér kedvezményt sem kap a domino és listaárhoz képest, 2 év hűség esetén pedig csak 5 e ft-ot, ami egy bő 200 e ft-os készüléknél több, mint nevetséges...
aki csak az előfizetésre ír alá 2 év hűséget, de díjcsomagra nem - mert mondjuk a legolcsóbbak valamelyikét akarja használni, vagy egyszerűen csak nem köti le, mert később bevezethetnek sokkal jobbat is -, annak nem is adják részletre.
anno, a 4s idejében ilyen nem volt, de mára már még annyira sem becsülik meg a hűséges ügyfeleket, ezért szépen vásárolok inkább listaáron, és idővel - nem is olyan sokára - mindegyik előfizetésemen kifut a hűség, illetve már van is olyan, ami régóta nem hűséges, de nincs is miért lekötnöm, félek, az új iphone típusokkal sem lesz...

(#85617) Newyorker


Newyorker
addikt

Függetlent kell venni, annál jobb nincs, ha valaki ilyen értékű telt részletre vesz az a tipikus mülmájerkedés, semmi más! aki teheti az vegyen ilyen telt és az kpra veszi úgyis

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#85618) r3dsnake válasza bobooo (#85507) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hol lehet rá előfizetni? Windowsos kliens lesz? Az iOS8-nál hol tudom bekapcsolni, hogy a fotók teljes verzióját csak cloudon tartsa meg, de telón ne a teljes felbontású legyen?

(#85619) kali válasza Newyorker (#85617) üzenetére


kali
legenda

nekem például jobb a szolgáltatós - az esetleges jótállási ügyintézés miatt -, még akkor is, ha majdnem a független árában volt.
vettem már telefont részletre a szolgáltatónál - pont egy iphone volt, a 4s anno -, de nem azért, mert nem tudtam volna akár többet is megvenni egyszerre teljes áron, hanem mert kedvezőek voltak a feltételek, és ha a végár nem több, akkor miért ne nálam kamatozzon a pénz?
arról nem is beszélve, hogy időközben is bármikor kifizethető az összes részlet egyszerre, ha valamiért fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#85620) Newyorker


Newyorker
addikt

Ezt mondja mindenki, h azért veszi részeltre mert nála kamatozzon a pénz! Ennyi befektető van magyarba? Üzletember? Nem milliókról van szó :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#85621) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Én nálam megy vissza a 7.1.2.
A 8 elfelejti lerakni a megkezdett hívást kilépeget különböző programokból.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#85622) gabormgp


gabormgp
senior tag

Az iphone 5 és az 5S között sok különbség van,és mi??

(#85623) gabor0077 válasza gabormgp (#85622) üzenetére


gabor0077
tag

5: A6-os proci
5S: A7-es 64 bites proci, 120 fps-es videofelvétel, true tone vaku, arany színben is kapható, meg talán a grafikus processzor is jobb, de erre nem vennék mérget.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#85624) legiaap válasza gabormgp (#85622) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85625) szarka996


szarka996
tag

Az i6 és az i6 Plus között van valami a különbség a méreten és a kamerán kívül?

[ Szerkesztve ]

(#85626) kali válasza Newyorker (#85620) üzenetére


kali
legenda

nem milliókról, de a 160 e ft sem számított annyira kevésnek bő 2.5 éve, meg közben romlott a pénzt, ezért amit részletekben kifizettem egy év alatt, az folyamatosan kevesebbet ért, rosszabbul jártam volna, ha vásárláskor egyben kicsengetem, és ha csak 10 e ft-ot nyertem rajta egy év alatt, már megérte!

gabor0077; igen, jobb a gpu, a cpu is, továbbá van ujjlenyomat-olvasó, jobb a kamera, nagyobb kapacitású akkumulátor és jobb akkumulátoros üzemidő, hogy csak a fontosabbakat említsük.

[ Szerkesztve ]

(#85627) Kommy válasza szarka996 (#85625) üzenetére


Kommy
veterán

Kijelző felbontás, kijelző kontraszt, akkumulátor.
Szoftveres különbségek: pl landscape mód, plusz információk ( pl az üzeneteknél)

[ Szerkesztve ]

(#85628) Newyorker válasza kali (#85626) üzenetére


Newyorker
addikt

Ez a romlik a pénz, meg esetleg ezen összegre vmicske kamat, szerintem 1-2ezer max nem több, na de mind1

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#85629) kali válasza Newyorker (#85628) üzenetére


kali
legenda

nem tudhatod, csak tippelhetsz, a saját banki csomagod...stb alapján! :)
hidd el, 1 - 2 e ft miatt én sem utalgattam volna havonta egy évig, hanem kifizetem egyben.

bull84ghia; milyen típusú telefonon?
5s-en jobb a 8 gm, mint a korábbi 7-es verziók, és ahogy olvasom itt a fórumon, mások is így tapasztalják, még ha csak rövid is eddig a tesztelési intervallum.

(#85630) bull84ghia válasza kali (#85629) üzenetére


bull84ghia
őstag

Iphone 5
Lassúlás nálam sincs, csak belfutottam ezekbe, inkább megvárom a hivatalos verziót.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#85631) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nálatok működik a Shazam Sirivel?

(#85632) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Az i6-nál (iOS8) a billentyűzetről (annak cserélhetőségéről) van valami hír?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#85633) Hunt3r22 válasza Joe Swanson (#85602) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ahhoz nagyon erősnek kellene lennie a forintnak, remélem tudod :U

Én olyan 220-240e forintra tippelem a hivatalos független árat az i6-nak,

Xr

(#85634) Joe Swanson válasza Hunt3r22 (#85633) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

A kezdő ára az igen, vszínű, hogy ennyi lesz, e remélem 150 ig le fog menni :)

(#85635) Hunt3r22 válasza Joe Swanson (#85634) üzenetére


Hunt3r22
őstag

6-7 hónap elteltével esetleg.. ;]

Xr

(#85636) Joe Swanson válasza Hunt3r22 (#85635) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Remélem, hogy nem :) Most állok Iphone vétel előtt.

(#85637) r3dsnake válasza Joe Swanson (#85636) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy évnél hamarabb ne is számíts rá. Az i5S is drágább még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#85638) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nagyon kíváncsi leszek itthon mennyi lesz az Iphone 6,mert én ma foglaltattam egyet Luxemburgban és ott 664 euro ami igencsak 209.000.-
Ennyi volt itthon induláskor a I5. Akkor kintről nekem 185.000.- be volt az I5.
Kizártnak tarom ,hogy ennyi legyen itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#85639) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#85638) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

~210 ezerért az elején 100% nem tudod itthon megvenni, olyan 235 lesz kb...

(#85640) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#85639) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egyelőre nincsenek független árak az USA-ban ,de gondolom marad a 650 dolláros ár!
Ha lesz próbálkozok onnan!

(#85641) TBMC


TBMC
addikt

majdnem biztos, hogy a valaha gyartotott egyik legdragabb ifon lesz hazankban... sajnos. bar mashol is emelkedtek az arak ha jol latom a tavalyi 5S announcehoz kepest. :K

markbellus.hu 

(#85642) Gsx-rr válasza TBMC (#85641) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem simán 20 forinttal több az euro ,mint tavaly ilyenkor.

(#85643) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#85640) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom, engem annyira nem fogott meg hogy azonnal vegyek, ha váltok is majd április körül, akkor már 100 ezer olcsóbban megtudom venni a magánszemélyes új szolgáltatós telefont, és onnan a 6S megjelenéséig már nem nagyon fog esni az ára...Vagyis ha i5-öt, és 5S-t veszem alapul, mert annál is ilyen szisztéma volt.

(#85644) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#85643) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Én például pont a nagyobb kijelző miatt váltok csak. Aktívan használom egész nap a telefont és nekem "kicsi" ez a kijelző!
5 Éve Iphone-om van de decemberben pont a nagyobb kijelző miatt váltottam droidra!
Az igaz ,hogy 2 napig tudtam használni a telefont és hálisten el is adtam.Szerintem többet nem is próbálkoznék vele.

Nálam ami nagy csalódás ,hogy nem lett vízálló az I6. :(

Ha ilyen magas áron indul necces lesz ,hogy 120 ért legyen kb fél év múlva! Az majdnem fél ár!

(#85645) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#85639) üzenetére


Zjunior
veterán

Angliából 212k most az alap modell, így h szar a HUF.
Ha továbbra is szarakodni fog az jó lesz... :U
Tavaly 189k volt :( :W

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#85646) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#85644) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

5S is 225ről indult, és márciusba már 140-ért lehetett venni így (anno i5-nél is hasonló volt a szitu.).

Amúgy mintha itt olvastam volna több embertől is hogy olcsóbban indul külföldön az i6 pár ezerrel mint tavaly az 5S, és azért kalkuláld bele hogy az euró is pont az egekbe van nálunk.

Nekem meg ami nagyon hiányzik róla egy led értesítő jelző az előlapon, ezt ahogy látom nincs rajta. Na meg a karcálló zafír üveg, mivel már nagyon régóta az megy hogy olyan lesz a kijelző...Persze a vízállóságnak is tudtam volna örülni...

[ Szerkesztve ]

(#85647) madgie válasza B-L-A-C-K (#85646) üzenetére


madgie
titán

A Home gomb "karikája" nagyon adná magát értesítő LED-nek. (persze csak halványan, nem bazárin villogtatva).

(#85648) B-L-A-C-K válasza madgie (#85647) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen az elég szép is lenne, de nekem egy kis pötty valahol az előlap tetején is megfelelne, de szerintem megint b@sztak belerakni, pedig nem lenne egy nagy dolog megcsinálni...

(#85649) legiaap


legiaap
nagyúr

A Reachability feature csak a 6plus-nál működik vagy a sima hatnál is?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#85650) domerator


domerator
veterán

Aktívak az új iCloud csomagok és árak!!!

20GB 1eur per hó

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.