Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29272) R3laX válasza Lajosnagy17 (#29270) üzenetére


R3laX
addikt

Volt itt már minden az elmúlt 2 évben: [link]

Elvben a kerületi képviselőtől azt a választam kaptam, hogy elkezdik már az egyik dorogi lakótelepen (ott, ahol -Shadow- is lakik). Kampányolt is vele, bár azzal is kampányolt (független :) ), hogy itt nálunk rendberakják az épületek előtt lévő parkolókat. Egyelőre egyik sem sikerült még. Na mind1, szóval elvben el lesz kezdve. Itt megint a spórolás, kivitelezőhiány a gond, ami lehet pont a maga előtt görgetett adósságok miatt is szívás. [link]

Legfőképp az Invitel felvásárlása óta vannak gondok. Sajnos amivel félig tönkre is tette az Invitelt. Szerintem itt már vannak ilyen kisebb eladások is a dologban. Még az utolsó bőrt lehúzzák a jelenlegi felhasználóktól, lásd Invinetwork. Most komolyan, voltam ugye Inviteles, aztán jött az Invi16, most meg hirtelen Invinetwork? Nem tiszta ez már nekem... De 2 év alatt már a 3.cégnek fizetem a díjat. Rengeteg embert ezzel csak elüldöznek az Invitelen keresztül és akkor már csak azért sem lesznek Digisek, hanem mennek a konkurenciához Telekom. Én is így fogok tenni... De még fordulhat a kocka, mert egyelőre a Digi semmit nem válaszol a mikorra, a Telekom meg körbeaknázta/kábelcsatornázta már földben az épületet.

(#29271) Anonymus23:
Aha :K, oké köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.