Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61832) HSM válasza FoxiestFox (#61809) üzenetére


HSM
félisten

Jó ez a kép. Nekem ALPS van a T410-ben. Nagyon jó, bár kicsit határozottabban kell megnyomni, mint amit elsőre kényelmesnek gondolok, de minimális megszokás után nálam 9,5/10 pont. :)
Ami még nem az igazi, a nyílbillentyűknél van egy kis "flex", szval két nyomáspontos, egyszer mikor leütöm a gombot, másodszor, mikor leér a billentyűzet alja az alátámasztására, de erről nem a billentyűzet tehet. Szerencsére a gyakrabban hsznált gombok mentesek ettől.

(#61795) soldi3r: Alulfeszelés miatt és az elvileg halkabb működés miatt jobb lehet a T400, de azért jóval gyorsabb egy turbós i5 proci oldalán is, bizonyos feladatokban a HT is nagyon durván be tud segíteni. Ha valakinek fontos a sebesség, megérheti a difit. Ráadásul ezek a 410-esek egy évvel fiatalabbak. Gondolkoztam a 400-ason én is, de a 410 lett a befutó. Mindent összevetve a 420 nekem a legszimpatikusabb, csak kár a 16:9 képarányért, és még azért elkérik az árát is a jobbaknak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.