Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23851) Pocok256 válasza Gigabyga (#23850) üzenetére


Pocok256
veterán

Nemhiszem.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23852) ExtremeClock válasza Gigabyga (#23849) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

ugyan ez van nálam is :DDD :W

(#23853) DigitalAngel válasza 용 Bob (#23848) üzenetére


DigitalAngel
tag

Macropolis jó szerviz XI.ker

15 ève PH-n, adok-veszek

(#23854) ExtremeClock válasza 용 Bob (#23848) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Gondolom megint meghalt a vga!?

(#23855) dvid91


dvid91
csendes tag

Betudnátok nekem linkelni a legfrissebb drivert a VGA-mhoz ( Ati 6520g )? Meg még egy kérdés mi az a sm buszvezérlő? ott az eszközkezelőbe? kép-> [link]

(#23856) Gigabyga válasza ExtremeClock (#23852) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

újratelepítés után is ezt csinálja?

200k laptopnál nem hiszem el hogy ugyan úgy szarok a laposok mint a 80ezres packardbell-nél..

[ Szerkesztve ]

(#23857) CharlieDrop válasza Gigabyga (#23849) üzenetére


CharlieDrop
veterán

lazaaa
tipikus túlmelegedés....
pláne, hogy játék közben... első körben megnézném nem túl poros-e
második körben nézném a hőfokokat
ha ezek rendben vannak gyanakodnék HW hibára...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#23858) Gigabyga válasza CharlieDrop (#23857) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Ma 3napos a noti,
Minecraftal játszottam és Coolermaster U3 hűtőpadon csücsül a noti.
Hőfokok nem mentek 56fok fölé.

és a hibánál most is előjött reggel netezés közben,3x villan a Caps lock ledje.

(#23859) pethYeti válasza Gigabyga (#23849) üzenetére


pethYeti
addikt

HP oldaláról letöltött vga drivert használod?

(#23860) Gigabyga válasza pethYeti (#23859) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Recovery-ből újraraktam tegnap este és ma reggel csinálta de amikor csinálta villogott a caps lock ha jól számoltam 3at villan...

(#23861) pethYeti válasza Gigabyga (#23860) üzenetére


pethYeti
addikt

Csak azért kérdeztem, mert amd oldaláról leszedett driverekkel mindig is gond volt sok laptopon. De lehet nálad tényleg valami hardver gond lesz, mert ha recoveryből visszaállítás után is ilyet csinál az már elég nagy probléma.

(#23862) Gigabyga válasza pethYeti (#23861) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

3 villanásra azt írják memória hiba és én memória bővítéssel kértem így most van benne 2x4gb kingstone ram...csak ugye amikor így megáll nem kapok hibaüzenetet az újraindítás után.

Most feltettem a cod4et pörgetem azzal a gépet folyamatosan 10percenként képet csinálok aida64 hőmérsékletnél de eddig max.66fok. de memóm csak 36%pörög és a gyári Hp-s memteszt sem dobott ki semmi hibát rá.

[ Szerkesztve ]

(#23863) pethYeti válasza Gigabyga (#23862) üzenetére


pethYeti
addikt

Akkor lehet az is hogy hibás a memória amit beleraktak.

(#23864) Gigabyga válasza pethYeti (#23863) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

memoria teszt nem dob ki semmit..használatnál is csak néha-néha jön elő..gondol 1-et és puff

(#23865) shagy válasza Z86 (#23847) üzenetére


shagy
tag

És vajh lehet valahogy kiterjeszteni a garanciát? :F

- shagy

(#23866) Z86 válasza shagy (#23865) üzenetére


Z86
őstag

Szerintem erről a HP magyarországi ügyfélszolgálatát kellene megkérdezni, ők biztosan pontos infót tudnak adni. Ha megkérdezed esetleg írd be a válaszukat ide is, mert sokan szoktak ezután érdeklődni :K
Pl. a Dellnél lehet honosítani a garit, az Acernél meg nem.

(#23867) cigam válasza Gigabyga (#23862) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

memtest-et futtasd, ne a gyárit. 1 menet nem menet. Ha órákon át (legalább 20-30 meneten) nem jelez hibát, feltételezhető, hogy nem a memória a ludas.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23868) Gigabyga válasza cigam (#23867) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Hirensbooton lévő memtesztet is futtattam és azon se jelzett..
Memtesztet tudom hogy kell végig nyomatni 3hónapon keresztül nyomattam barátnőm gépén mert mindig szar volt...
Mást hogy lehet letesztelni?most is tök sokat játszottam és semmi baja még az aida64-re gyanakszom h az szopatott folyamatosan futott a gépen néztem a hőfokokat lehet amiatt?

(#23869) DigitalAngel válasza shagy (#23846) üzenetére


DigitalAngel
tag

HP Renew gépek:
Garancia annyi van rá itthon mint amennyit kint adtak rá mikor forgalomba került.
Ezt itthon csak a viszonteladói számlával tudod igazolni jótállási jegyet nem kapsz.
Van olyan amin 2 év van, de a Renew gépek általába 1 év garanciával kerülnek be hozzánk.
A legbiztosabb ha megnézed az adatlapját a gépnek azon fel van tüntetve.

Garancia kiterjesztést (HP Care Pack) CSAK a garancia idő első évében lehet vásárolni.

15 ève PH-n, adok-veszek

(#23870) Thusor válasza DigitalAngel (#23869) üzenetére


Thusor
őstag

Maximum hány évre lehet kiterjeszteni a garanciát? Nekem már eleve 3 év volt rajta, ezt szeretném majd kiterjeszteni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#23871) kapi12


kapi12
tag

Heló!

Egy dv6 6150sl-em van és azt szeretném megkérdezni hogy lehet e Touchpaddal mondjuk a jobb szélén ilyen görgetést csináltatni vlhogy?Tehát ha huzom a kezem a jobb oldalon az oldal lejjebb mint ha egér görgetése történne :)

(#23872) ExtremeClock válasza kapi12 (#23871) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Synaptics driverben engedélyezni kell!

(#23873) kapi12


kapi12
tag

Köszi:) Amugy megtörtént a magyarosítás is ujratelepítés nélkül :)

(#23874) DigitalAngel válasza Thusor (#23870) üzenetére


DigitalAngel
tag

Elitebooknál nem tudom hogy van :(

15 ève PH-n, adok-veszek

(#23875) tomasz5


tomasz5
csendes tag

Hello,
van egy HP DV6-6b08eh-m és szinte minden oldalon (például itt is) az írják, hogy akár magonként 2.5 ghz-s is lehet. Azt szeretném kérdezni, hogy lehet megcsinálni, hogy annyi legyen, mert nekem csak 1.8-at ír ki.

(#23876) Pocok256 válasza tomasz5 (#23875) üzenetére


Pocok256
veterán

Sehogy a processzor automatikusan felvált 2,5 Ghz re ha úgy észleli, hogy a teljesítményre szükség van. (ez az úgynevezett turbo mód)

update: Na jó ez nem teljesen igaz túlhúzással el lehet érni turbo mod nélkül is ezt a teljesítményt sőt akár 3 Ghz -et is de ezt egy kezdőnek NAGYON NEM ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23877) tomasz5 válasza Pocok256 (#23876) üzenetére


tomasz5
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Olvastam, hogy korábban a 12.1a catalystot ajánlottad valakinek. Érdemes frissíteni, vagy jó a gyári is?

(#23878) Pocok256 válasza tomasz5 (#23877) üzenetére


Pocok256
veterán

12.1a -ra érdemes frissíteni :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23879) csizo válasza kapi12 (#23873) üzenetére


csizo
tag

Hogyan sikerült a magyarítást megcsinálni?Akár priviben is jöhet,hogy ne nézzenek lúzenek.
Még mindíg nem tudom,hogy a BT merre lehet.

[ Szerkesztve ]

(#23880) Magnum_ válasza DigitalAngel (#23869) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az en renew gepem 3 ev garis 2013 juliusig az ellenorzo alapjan. De szamlammal 2013 szeptemberig

I humbly and respectfully decline™

(#23881) ExtremeClock válasza kapi12 (#23873) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Hogy? Érdekelne.

(#23882) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Na reggeli kis képernyő elfehéredés óta csak 1db kékhalál volt,BCcode 50-el..Azóta nem csinálja a hülyeségét(becsikozást stb)amióta a vidi drivernél átállítottam nagy teljesítményre a JAVA runtime-ot illetve ami játékot elindítok mindent nagy teljesítményre..

Már lefuttattam a hp-s memory tesztet,illetve a memtest86+-ot a hirens boot lemezemről biosban hagytam 30-40percig h pörögjön végig tiporta a ventit 30%on pörgött de semmit nem dobott ki..
3D mark futtattam 3x de nem jött elő semmi.

csere garos a lapos,holnap tudok velük beszélni (remélem) csak egy a bajom nem tudom előhozni a hibát.
Mit tudok még letesztelni ami kb.biztosra kizárja a hibát?

minidump file elvan mentve ha valaki ért hozzá írjon és elküldöm neki.

(#23883) shagy válasza DigitalAngel (#23869) üzenetére


shagy
tag

A gond, h a hp a magyar oldalán legalábbis csak az adott típussal lehet kérdezni... természetesen a választott típust Mo-n nem kapni...

Amit én nézek, az elvileg új gép, ezért is érdekes h mért csak 1 év járna rá... de ha ott is áll az 1 év közben vásárolható care pack, akkor meggondolandó...

- shagy

(#23884) DigitalAngel válasza shagy (#23883) üzenetére


DigitalAngel
tag

az adott gép országának oldalán kell de ha megirod a tipust megmondom :)

15 ève PH-n, adok-veszek

(#23885) shagy válasza DigitalAngel (#23884) üzenetére


shagy
tag

dv7-6178us
dv7-6b78us
dv7-6143CL

köszönöm a segítséget. ;)

- shagy

(#23886) DigitalAngel válasza shagy (#23885) üzenetére


DigitalAngel
tag

dv7-6143CL 2 év
dv7-6178us 1 év
dv7-6b78us 1 év

15 ève PH-n, adok-veszek

(#23887) shagy válasza DigitalAngel (#23886) üzenetére


shagy
tag

Ilyet te hol találtál? Böngészek még az ebayen, nem akarlak fárasztani minden egyes elém kerülő típussal. :B

- shagy

(#23888) DigitalAngel válasza shagy (#23887) üzenetére


DigitalAngel
tag

bonyolult :D egyébként us = amerikai tuti hogy nincs rá 2 év. Csak EU/EMEA régióba adtak ki +1 évet néhány pavilion modellre.

15 ève PH-n, adok-veszek

(#23889) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Nah nekem meg úgy látszik komoly gondok vannak választott laposommal...elment a touchpad világításom működni működik de nem világít csak ha kikapcsolom :S

(#23890) BangoSkank válasza Gigabyga (#23889) üzenetére


BangoSkank
tag

A touchpad világítással nekem is volt problémám. Próbáld meg, hogy kikapcsolás után leveszed az akksit kb fél percre, majd visszateszed.

[ Szerkesztve ]

(#23891) fcriss válasza Gigabyga (#23889) üzenetére


fcriss
tag

fn + space ?

(#23892) BangoSkank válasza fcriss (#23891) üzenetére


BangoSkank
tag

:R Nekem működik, köszi. Eddig azt hittem valami hiba miatt tűnt el párszor, de valószínű csak véletlen kinyomtam. :W

(#23893) brocki


brocki
csendes tag

HP Probook 4330s:
A videokártya beállításainál a váltható grafikus rendszert automatikusra állítom, és hozzárendelem a videolejátszóhoz (pl. GOM Player) a nagy teljesítményt, mégsem vált át, szaggat a teljes képernyős full hd lejátszás.

Ha manuálisan váltom át, gond nélkül meg.

Valaki tudja a megoldást?

(u.i. amúgy nem kéne az APU is simán elvigyen egy full hd filmet?)

(#23894) Mauzes


Mauzes
őstag

Segítsetek lécci, mert ennyit még nem szívtam driverrel:

Egy HP Compaq nc8230-ra telepítettem Windows 7-et, de sehogyan sem sikerül működésre bírni a Mobility Radeon x600-at, mert nem tudok rendes drivert telepíteni, így szar a kép.

Kezdődött azzal, hogy nincs hozzá HP-s driver Win 7-re, csak Vista, így először azt próbáltam, "persze" nem működött. Uninstall, erre a Win felrak magának valami fost, és Szabványos VGA grafikus adapter néven fut a kártya. Neten keresgéltem, egy csomó fajta drivert próbáltam, sima telepítéssel egyik sem működik (nincs változás).

Ha eszközkezelőben eltávolítom az illesztőt, akkor újraindítást kér, ami után egyből visszarakja a fost.

Próbáltam az eszközkezelőben manuálisan frissíteni inf megadással, erre kiírja, hogy a Windows megállapította(!), hogy a legjobb driver van fent jelenleg, ezért nem cseréli ki.

Próbáltam a Mobility Modderrel 2 újabb Win 7-es drivert módosítani, de az egyik fel sem települt, a másik meg feltelepült, de semmi változás. Ezeket is leszedtem.

Sokat kerestem utána, az egyik külföldi oldalon meg is írták a megoldást: a Microsoft adott ki egy frissítést az x600-hoz Windows 7-re (8.561.0.0 driver), és az Update Catalogban meg is találtam. Nyomom, hogy hozzáadás, látom, hogy berakta a kosárba, de ha a kosárra kattintok, akkor eltűnik, és kiírja, hogy nincsenek frissítések a kosárba (WTF?)...

Szánjatok meg, kérlek, hogy ne kapjak idegrohamot!

(#23895) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Következő a helyzet Touchpad világítás megjavult :D

és lehet a lapos is feltettem egy szűz Win7 64bit eredetit,driverekkel stb..

egy gondom lenne segítsetek fingom sincs milyen wifi kártya van a gépben HP Pavilion dv6-6b08eh valamiért a gyártó oldalán találhatók közül egyik se megy fel Lan az realtek fent is van de a realtek wifi nem települ..van valami módszer a szétszedésen kívül h megtudjam? :D

illetve még a bal oldalon lévő USB-3.0 sem mennek erre is kéne vlmi driver..

[ Szerkesztve ]

(#23896) ExtremeClock válasza Gigabyga (#23895) üzenetére


ExtremeClock
aktív tag

Aida megmondja neked :)

(#23897) csabiks válasza Gigabyga (#23895) üzenetére


csabiks
senior tag

Szia!

Ugyan ilyen gépem van, és az enyémbe egy Broadcom 4313 802.11b/g/n tíousú wifi van. Érdekességkép mondom, hogy nekem ezt a drivert fel sem ajánlja a hp (már ahol a drivereket kilistázza nincs közte), szal máshonnan kell beszerezni. üdv

Más: 1 hónap alatt tegnap jött elő 3x hogy a kijelzőn vízszintes irányba fekete csíkok jelennek meg, először arra gyanakodtam hogy az lcd panel a hibás, viszont amint elindítok egy játékot, a jelenség megszűnik, de miután kiléptem belőle rögtön előjön (restart után "elmúlik"). Így szinte biztos hogy az integrált kártya szórakozik. Neten rákeresve rengeteg embernek előjött ez a hiba, amit úgy lehet orvosolni, hogy ki kell kapcsolni a monitor automatikus kikapcsolását, valami driver bug vagy nemtom mi lehet. szal ha valaki ilyen hibával bosszankodik, nyugodjon meg nem rossz a gépe. A hp tud a hibáról majd javítják..

[ Szerkesztve ]

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#23898) pethYeti


pethYeti
addikt

A supportja milyen a hp-nak? Néztem dv6-oshoz legújabb vga driver tavaly év végi. Lehet számítani rá hogy frissebbek is felkerülnek?

Asus-omnál 4,5 éve ugyanazt a vga drivert használom :D

(#23899) Gigabyga válasza csabiks (#23897) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

köszi nekem sem ajánlotta fel ezt a típust még annyit tudsz segíteni,hogy nekem most nem megy a bal oldalon az usb mi kell ahhoz hogy működjön?

(#23900) csabiks válasza Gigabyga (#23899) üzenetére


csabiks
senior tag

tedd fel a hp amd vision driverét, nekem akkor nem volt usb amikor az amd gyári driverét használtam.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.