Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) ollie válasza F-ECT$ (#17349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem egyszer sem vont le goldot.

***

(#17352) Redeckt válasza ollie (#17351) üzenetére


Redeckt
tag

Szerencséd volt. :) Csak rászentelt idő kérdése, és előbb-utóbb sikerül belefutni ebbe a hibába. :D Nekem mondjuk visszaadta kis pihentetés után belépve, de gyanítom a többség azóta is várja.

Egyébként a kaland módbeli pénzes vásárlás is hibára fut, ahogy fentebb feltételezted is.

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#17353) Redcaster


Redcaster
őstag

Itt lehet nyomon követni hogy hogy állnak a javítással... 1095 gold ment a kukába, visszaadhatnák azért :((

[ Szerkesztve ]

(#17354) DaveNo1 válasza Redeckt (#17352) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én még múlt héten megvettem az egészet pénzből, és inkább goldból boostereket vettem, így nem volt probléma :K

You are not prepared.

(#17355) fogtunder válasza ollie (#17348) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is tegnap vettem meg ojróért, mert a goldot inkább elarénáztam és pakliztam, fél 8kor simán beengedett, 40 perc alatt megvolt a normál és a két class. azért vicces, hogy minden héten van valami szarakodás.

valaki írta, hogy a class challenget nem lehet elbukni, hát nekem hunternél, mikor az első 3 spinner angry chickent adott zsinórban, a negyedik meg egy baglyot, akkor azért sikerült.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17356) zws


zws
senior tag

Én ezek után biztos megvárom, hogy minden rendben legyen, nem akarom kockáztatni az 1045 kis goldomat, ami amúgy is kevés lesz, még talán a 3.at ki tudom időbe nyitni de a 4. már gond lesz :D

(#17357) Redeckt válasza Redcaster (#17353) üzenetére


Redeckt
tag

Próbálj rá! Már olvasni olyan posztot, hogy megnyílt a szárny, amiért korábban már levonta a goldot. A fennmaradó gold veszteség visszatérítéséről még nem látok beszámolót.

Vájtere ala kopp deckt, blinde alanm zeros flokt Redeckt!

(#17358) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez a Loatheb nagyon jó lap, már egy maget megszívattam fel rendesen :C

You are not prepared.

(#17359) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amcsi szerveren is nagyon bugos. Csak harmadszorra sikerült megvennem az új szárnyat, és az utolsó bossszal nem lehet játszani, a égtelenségig tölti.

***

(#17360) SLYM válasza ollie (#17359) üzenetére


SLYM
veterán

neked 2 különböző szerveren volt legalább 700 goldod?

(#17361) ollie válasza SLYM (#17360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan hihetetlen?

Amúgy nem 700, hanem 3000+

[ Szerkesztve ]

***

(#17362) SLYM válasza ollie (#17361) üzenetére


SLYM
veterán

azt ennek mi értelme van? :D

(#17363) ollie válasza SLYM (#17362) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne lehetne 2 szerveren játszani?

Amúgy nagyon gyorsan összegyűlik ennyi gold arénázással.

***

(#17364) SLYM válasza ollie (#17363) üzenetére


SLYM
veterán

lehet, csak nem értem. max csak akkor játszanék így, ha már kimaxoltam volna a játékot

(#17365) Cathfaern válasza SLYM (#17364) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"max csak akkor játszanék így, ha már kimaxoltam volna a játékot"
Szerintem ez a válasz a kérdésedre :)

(#17366) SLYM válasza Cathfaern (#17365) üzenetére


SLYM
veterán

szerintem a játék kimaxolása ott kezdődik, hogy megvan az összes lapod (elég csak a sima, a golden az hülyeség), minden karakter 60-as szinten van és elérted a legend rangot. ebben a topicban senki sem érte még el a 3-ból az egyiket se szerintem, nem, hogy az összeset :)

ha már itt tartunk, lassan meglesz a pala is 60-as [link] :)

(#17367) ollie válasza SLYM (#17366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lapok nagy része megvan, gyakorlatilag csak pár legendary hiányzik. A 60-as szint nem érdekel, amúgy sem ad semmit a játékhoz. A legend szint meg már azóta nem érdekel, hogy átment a játék állatkertbe. Sőt, ha nem jött volna a Naxx kieg, már 2 hete egyáltalán nem játszanék HS-t, és ég így is kérdéses, hogy a kieg kivégeztével előveszem-e még valaha.

***

(#17368) Redcaster válasza Redeckt (#17357) üzenetére


Redcaster
őstag

Azóta is folyamatosan próbálkozok... Shop zárva, gold = 0, és a szárny sincs kinyitva :(

(#17369) Ereshkigal válasza SLYM (#17366) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Relatív, kinek mi a "kimaxolás". A 60-as szintek meg az arany portrék megszerzése szerintem bőven túl megy azon a játékmennyiségen, amit még élvez az ember. Persze ha még évekig játszol, akkor lehet meglesznek szenvedés nélkül. :U A legend rank meg gyakorlatilag elérhetetlen, ha nincs napi x órád a játékra egy hónapon keresztül.
Ami nekem talán még cél, egy 12 győzelmes aréna, ami elérhető lenne, ha arénáznék, de már a Magic-ben is rühelltem a draftot; egyéni szoc. prob.

(#17370) SLYM válasza Ereshkigal (#17369) üzenetére


SLYM
veterán

én ezt értem, itt most abból indult az egész, hogy full kimaxolás nélkül az életben nem játszanék annyit egy másik szerveren, hogy legyen 3000 goldom. mert a game full ugyanaz a másik szerveren is

[ Szerkesztve ]

(#17371) Ereshkigal válasza SLYM (#17370) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Szerintem 2 okból szoktak másik szerverre menni:
- a saját szerver épp nem megy,
- próbálgatni, ott milyen a ranked, az aréna; könnyebb-e, több-e a hülye, stb.
Aztán abból a kis mintából mindenki levonja a messzemenő következtetéseit. :)

[ Szerkesztve ]

(#17372) netpeti98


netpeti98
addikt

Kinyitották megint a boltot.

(#17373) ricshard444 válasza netpeti98 (#17372) üzenetére


ricshard444
veterán

Itt nem, és ajánlom nekik, hogy adják vissza az aranyat... :(((

Vannak dolgok...

(#17374) F-ECT$ válasza ollie (#17367) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem a Zoo visszaszorul, de a régi klasszikus control deckek sem térnek vissza (amiben 6-8 late game legend van), hanem kialakul egy csomó mid deck. Az új early dropok szinte minden deckbe beférnek majd (Creeper, Ghoul, Egg), a mid lények is jók (Spectral Knight, Loatheb, Sludge Belcher), így el lehet jutni a 8-10 körig a meccsek nagy részén.

Aztán persze lehet, hogy tévedek :)

Dive ever, work never.

(#17375) fogtunder válasza F-ECT$ (#17374) üzenetére


fogtunder
nagyúr

remélem nem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17376) F-ECT$ válasza fogtunder (#17375) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi nem? :)

Dive ever, work never.

(#17377) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Meg lehet már venni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17378) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Oké..failed...GZ Blizzard...szánalmasok vagytok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17379) Redcaster válasza Sirandrish (#17378) üzenetére


Redcaster
őstag

Goldod megmaradt? Ha igen, akkor örülj :) Éjfél óta 0 goldom van 1095 helyett, és a szárny még mindig zárva

[ Szerkesztve ]

(#17380) fogtunder válasza F-ECT$ (#17376) üzenetére


fogtunder
nagyúr

remélem nem tévedsz, és nem lesz vége a meccsek nagy részének 5-6 kör alatt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#17381) Sirandrish válasza Redcaster (#17379) üzenetére


Sirandrish
legenda

Goldom megmaradt, de nincs minek örülni.
A goldodat úgy is visszakapod amint működésre tudják bírni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17382) Redcaster válasza Sirandrish (#17381) üzenetére


Redcaster
őstag

Nagyon remélem... Kicsit aggaszt, hogy már csomóan írták a fórumba, hogy visszakapták a goldot, én meg már lassan 14 órája szívok vele :O

(#17383) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Akinek esetleg eltünt goldja, és még nem tette meg, az írjon supportnak!

(#17384) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Én kb 23:30-kor elaludtam, de úgy látszik jól is jártam, legalább nem veszett el goldom. De azóta sem enged be, de legalább nem von le feleslegesen goldot. :D

(#17385) Tyler Durden válasza ollie (#17346) üzenetére

Én irl moneyből nyitottam a szárnyakat, mondanom se kell hibátlanul működött :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17386) Cathfaern válasza Tyler Durden (#17385) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Volt akinek sajna RL pénzt "nyúlt le" a rendszer :(
Hivatalos infók: [link]

(#17387) Gyuri27 válasza Sirandrish (#17378) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azok. Szánalmasak.
Goldot levonja, szárnyat nem nyitja. :W

Cathfaern: ilyen szopatás után az lenne a legkevesebb, hogy gold vissza és ingyen nyissa a szárnyat.

Lehet levelezgetni a supportal. Akik marhára rá fognak érni, hiszen nem sokaknál van ez a szar.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#17388) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nekem még mindig "purchase failed"
15 órája nyitva a szárny és előrelépés.

(#17389) P00By


P00By
nagyúr

Most örülök csak igazán, h nem értem rá! :D

(#17390) Tyler Durden válasza Cathfaern (#17386) üzenetére

Bocsi nem mondtam, hogy nem az esti tömegben szakadtam rá, hanem csak reggel 8 óra magasságában. Azért ez megint olyan blama a blizznél, hogy hihetetlen.. Józsi bácsi BT style :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#17391) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amíg nem megy, legalább ladderezek, zoo rekt [link]
jó ez a token.

(#17392) Redcaster válasza Cathfaern (#17383) üzenetére


Redcaster
őstag

Nem tudom hogy számított-e, mindenesetre a szokásos szöveget kaptam vissza:

" We are currently investigating the following issues affecting the new Hearthstone wing, the Plague Quarter.

- Some players are unable to access the new wing after purchase
- Some players have been charged twice in order to access the new wing

We apologise for the inconvenience and thank you for your patience while we work to resolve them.
Please follow @BlizzardCSEU_EN on Twitter for further updates."

Gold és szárny persze sehol -.-

(#17393) whitezo88 válasza whitezo88 (#17391) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a tempo viszont förtelem. annyira lassú és mindent lekezelnek a nevetséges paklik. 2 szintet vesztettem zsinórban. :U mi a jó most? mondjuk tokennél se jön a kombó, pedig 2x2 van...

(#17394) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Jók lettek a mostani class challenge-ek (is), a mage-dzsel annyi secretem volt, már nem is követtem őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17395) F-ECT$ válasza whitezo88 (#17393) üzenetére


F-ECT$
titán

A Zoo mindig jó :)

Dive ever, work never.

(#17396) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na sikerült végre az EU szerveren is megvennem a kieget, de többnyire nem skerül indítani a csatát, mert a végtelenségig tölt.

***

(#17397) whitezo88 válasza F-ECT$ (#17395) üzenetére


whitezo88
nagyúr

muszáj lesz, egyszerűen nevetséges. zoo zoo hátán, hokipaklik ultra nagy mákkkal, mirror matchben halott a kezem nála inner coin teacher, aztán 2 illetve 3 manás lények, stb.

(#17398) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rank12 azért ilyen.. [link]
most ramppal próbálkozok, hátha :)

(#17399) DaveNo1 válasza whitezo88 (#17398) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én is most az új lapokat tesztelem egy ramppal (de csak casualon), a ghoul elég jó, meg tud szép dolgokat fogni az elején.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#17400) Gyuri27 válasza whitezo88 (#17398) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rank10 zooval (tojásos zoo), meg hagyományos rugóval simán meglett. :K

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.