Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15774) Turbina33 válasza tzsolesz (#15773) üzenetére


Turbina33
senior tag

Nekem viszonylag kicsi a tölcsér,de igy is nagyon lentről indulna,ezért kellett ennyire felemelni a váltási frekit.Neked sokkal nagyobb a tölcséred,valszínű,hogy 4K-s váltás mellett már 1K-tól szól,viszont azt nem szereti.Mérni kell,másként nem megy,pedig én nagyon bíztam a fülemben,de az nem elég.Küldtem neked is mikit,hajrá! :D
Most 6dB csillapítás van rajta,két HA 25-451 a mélyközép,és túlharsogja őket nagyon.Pedig a SALáták a viharban sincsenek ezekhez a 451-ekhez,sokkal hangosabbak! A shalafi szórókkal bajban leszek,mert kettő megy egy dobozba,azokat már nem tudja kiszolgálni ez a driver,szerintem egy ilyen szóróhoz passzolna csillapítás nélkül.Ezek nagyon hangos szórók,de gondolkodom rajta,hogy befelé fordítva rakom őket a dobozba,úgy nem fognak annyira kiabálni! :D
A Noir szerintem jóval jobb szóró ezektől a SALátáktól,mérés szerint is sokkal érzékenyebb,fülre is.Viszont ugyanaz a betegségük,nincs értékelhető középtartomány.Ezt akkor lehet észrevenni,ha meghallgatsz mellette egy normálisnak mondott szórót,ami kétszer olyan hangos! Nem kell PA,a 451 simán leordítja,a két 451-et meg egy shalafi szóró.Jó,az kicsit rezonálgat itt-ott... :) Azt is nézni kell,hogy a Noir nem kifejezetten hangoskodásra készült,viszont én hallottam buliban,és ott helytállt.Ennyi pénzért nem olyan rossz! :U

"Én nem kívánom senkitől, hogy csudás dolgot tegyen, de joggal kívánom mindenkitől, hogy mindig ember legyen." / Ady Endre /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.