Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) ittakary válasza hermandani (#17550) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez HDD vagy CPU limit szokott lenni, ha száguldozásnál laggol

tanácsom: játék inditása előtt nyiss egy Feladatkezelőt, és monitorozd a CPU magok kihasználtságát. Ha a plafonon van, mindegyik mag / szál akkor CPU limited van.

Mondjuk az esetedet bonyolitja hogy i7ed van és 8 szálad, nagy rá az esély hogy nem lesznek a csúcson a magok, kb 50%ig lesz mind a 8 db oszlop = ez szerintem azt jelenti hogy MAXon van a 4 mag = CPU limit

[ Szerkesztve ]

(#17552) CsonkaImo válasza hermandani (#17550) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Videókártyádhoz a legfrisebb driver van fent? HDD-ről futtatod a játékot? CPU kihasználtságot mértél? Rengeteg oka lehet, nehéz megmondani mi okozhatja.

(#17553) peterpal12


peterpal12
csendes tag

Sziasztok érdekelne,hogy jelenleg hol lehet online a legolcsóbban megvásárolni a játékot? A nuuvemes elfogyott,pont mielőtt megvettem volna,a gmg-n kínai vpn-n el csak 39,99$,van valakinek infoja arról,hogy esetleg nuuvem-en lesz e még több kulcs?

Illetve,tudom hogy lerágott csont,de valakinek hasonló konfig/vagy előreláthatóan ezen,hogy fog futni:
core i3 2120 3,3ghz
GTX 750 Ti 2gb
8gb ddr3
1920*1080 monitor
250gb ssd-re menne

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#17554) A_ScHuLcZ válasza sagem (#17549) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, ettől tartok én is, hogy feleslegesen várakozok rájuk... :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#17555) hermandani válasza CsonkaImo (#17552) üzenetére


hermandani
tag

A videókártya drivert most akartam feltenni, hátha.
HDD-ről megy a játék.
A CPU kihasználtság "átlagos" mint kb más nagyobb mostanában megjelenő játékoknál.

(#17556) cyberkind válasza A_ScHuLcZ (#17534) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is ilyesmire várok csak a Steamen, és biztos hogy lesz csak idők kérdése.

Paranormal Cocktivity

(#17557) A_ScHuLcZ válasza cyberkind (#17556) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Attól tartok leghamarabb ősszel, addig viszont nem szeretnék várni. Túl felkapott játék ahhoz, hogy 1-2 hónapon belül leakciózzák, hiszen így is hozza a bevételt durván.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#17558) Puma K válasza htc07 (#17044) üzenetére


Puma K
veterán

Ne ez rohadt jó :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17559) gedikart


gedikart
aktív tag

Miben járok rosszabbul, ha dobozos változatot veszem (ismerősnek lesz) ?

(#17560) kigyi_23 válasza Hokunda (#17546) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tiltott csak nincs már ROW gift azt januárban megoldották, hogy régió korlátos legyen az enyém még ROW volt.

gedikart maximum megver, mert nem jön le javítás hozzá amikor felrakta lemezről, bár gondolom ma már kisebb lesz a szerver terheltség hiszen a kockák tegnap már megszenvedtek vele. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17561) ittakary válasza gedikart (#17559) üzenetére


ittakary
nagyúr

semmiben

(#17562) GegeWarrior válasza gedikart (#17559) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Hát ha nem most veszed, hanem mondjuk egy hét múlva akkor megkíméled magad a SC lassúságától :D
De ez ízlés kérdése nem hiszem, hogy rosszabb lenne egyik vagy másik változat.

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#17563) CsonkaImo válasza hermandani (#17555) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Saját tapasztalatom alapjána játékhoz kiadott driver sokat számít. Bár én a másik oldalon vagyok, de szerintem neked is hoz javulást. Ha mégsem akkor a HDD vagy a CPU lesz a gyenge lácszem. Bármi ami fut a háttérben és használja a merevlemezed vagy a procidat, azt kapcsold ki.

(#17564) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#17565) Gyuri09


Gyuri09
tag

Sziasztok!
A story-t hibátlanul tudom játszani viszont online ahogy kész a karakter iletve elkezdi menteni.......
Kb 4x csináltam már meg és semmi.... ilyenkor mit lehet tenni? Illetve nekem digitálisan van meg a játék tehát ha letötörölném és ujra raknám akkor megint lehet 65gigát leszedni...... Meg az eddigi eredményeim is elvesznének....

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#17566) gedikart válasza GegeWarrior (#17562) üzenetére


gedikart
aktív tag

Ez a maradék 5 GB telepítésére vonatkozik? Mert azt olvastam, hogy más forrásból le lehet tölteni. A terv az, hogy felrakom ismerős gépére a játékot (ajándék), de ha átjön hozzám, akkor nálam is tudja használni. (Én nem játszok vele). Köszi

(#17567) -secret- válasza Gyuri09 (#17565) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem ugyan ez volt ugyanott, csak azt írta ki, hogy rebootoljam vagy pedig reinstall. Újraraktam, most megy az online.

(#17568) velizare válasza Gyuri09 (#17565) üzenetére


velizare
nagyúr

írni a supportnak. nem csak a játékot vetted meg, hanem a supportot is hozzá.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17569) ittakary válasza -secret- (#17564) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nagyon remélem minél később törik fel... Csaló gyökerek k..ára nem hiányoznak a multiból :U

(#17570) Gyuri09 válasza -secret- (#17567) üzenetére


Gyuri09
tag

de gondolom akkor az eddigi elért eredményeim minden elveszik

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#17571) -secret- válasza Gyuri09 (#17570) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Singleben? Felhőbe ment szóval megmarad, vagyis engem a házba tett vissza, nem kellett a legelső meg a furikázós küldit megcsinálni.

ittakary: Yep. Pedig sok óvodás átszokna a free to play játékokról az biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17572) kigyi_23 válasza Gyuri09 (#17570) üzenetére


kigyi_23
addikt

Online azaz felhő tárolás jár hozzá.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17573) CsonkaImo válasza ittakary (#17569) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha feltörik a játékot, attól még az Online játék nem lehetséges. Vagy rosszúl tudom?

(#17574) spanglee001


spanglee001
addikt

emlékeztek még, úgyis le lesznek halva a szerverek, mi meg feltesszük a lemezről és játszunk ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#17575) ittakary válasza -secret- (#17571) üzenetére


ittakary
nagyúr

nagyon remélem hogy nem

(#17576) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Lehet megoldódik a dolog, ismerős megvette Steamesen, és nem jött be neki. Őt csak a multi érdekli, és azt mondta mindenki aknavetővel, rakétával kergeti a másikat, neki ez abszolút nem tetszik, már el is adja.
Ha elboltolnám vele, akkor hogy kerülhetne át hozzám teljesen? SC-s logint megadja, azt mondta ott a mail címet is át tudom írni, inkább a STEAM-es részét nem ismerem a dolognak, hogy ott mi lenne a teendő.

Elegendő nekem az SC login? Abban biztos vagyok, hogy beaktivált steam-es játékot a saját steam-embe nem tudok átmozgatni, de ez igazából nem zavar, eddig is steam nélkülit keresgéltem.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#17577) Gyuri09 válasza -secret- (#17571) üzenetére


Gyuri09
tag

megpróbálom köszönöm!

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#17578) Ferell84


Ferell84
tag

Sziasztok! N ekem sikerült felszenvedni még tegnap éjjel a dobozost. És azt kell mondjam szerintem ez a játék meg éri a pénzét. Viszont azért nem minden tökéletes akadt ugyan is egy érdekes problémám nem tudom találkozott e valaki más is vele de van a képernyőm jobb alsó sarkában egy kisebb téglapapnyi rész ahol szemcsés pixelek vannak és elütnek a teljes képtől.

(#17579) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok
A segítségeteket kérném!
Feltelepítettem a játékot regisztráltam a Rockstar oldalára és nem indul a játék :(
Folyamatosan loadingol, volt már h félórát is vártam.
Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a gond??

Előre is köszönöm!!

(#17580) -secret- válasza oneak7 (#17579) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ékezetes a neved? (winfos login)

[ Szerkesztve ]

(#17581) GegeWarrior válasza Ferell84 (#17578) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Nekem ugyanez a hiba volt AC: Black Flagnél, állítólag AMD videókariknál van, a legújabb drivert feltetted?

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#17582) ittakary válasza Ferell84 (#17578) üzenetére


ittakary
nagyúr

Videómemória hiba szokott lenni az ilyesféle szemcsésedés.

Konfigod?

(#17583) Hauptmann válasza A_ScHuLcZ (#17576) üzenetére


Hauptmann
addikt

A teljes acc-át át kellene adnia neked az összes eddig megvett játékával együtt. Egy acc-on aktivált játékot nem lehet sehogy sem továbbadni másik acc-ra.

[ Szerkesztve ]

(#17584) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy a francba kell bejutni azon az ablakon? :DD

(#17585) GegeWarrior válasza Hoorus (#17584) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Gondolom, mint Trinity anno a Mátrix első részében :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#17586) STC Speed válasza Hoorus (#17584) üzenetére


STC Speed
őstag

Kocsira mássz fel és onnan a tetőre.
Vagy most viccelsz?:D

(#17587) cyberkind válasza A_ScHuLcZ (#17557) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az is jó, még a karácsony is, mindkét konzolon beletoltam 1-200 órát, úgyhogy annyira nem sürgős, a multi miatt jó lenne a pc-s, mert itt biza sokan nyomják és fogják is, de nem kell ennek se sok idő amíg feltörik, jönnek a csalók, és ismét felidegel a játék mint boxon a sok gyökér miatt. :)

(#17584) Hoorus
Nem ott kell bemenni, hátul van egy kocsi, arra mássz fel. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#17588) Hoorus válasza STC Speed (#17586) üzenetére


Hoorus
őstag

Dehogy viccelek szétcsesz az ideg, negyed órája ezzel szenvdek.. Nincs kocsi, egy zárt udvarban vagyok.. Innen kell ellopni valami kocsit, ha jól értettem a feladatot..

(#17587) cyberkind : Oké, köszi :D

[ Szerkesztve ]

(#17589) #81556480 válasza Hoorus (#17584) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem ezen az ablakon kell bemenni, a féleresz alatt áll a pick up ha jól emlékszem, azon keresztül felmész a féleresz tetejére, és onnét egy nagyobb nyitott ablakon.

Elejétől:

Leütöd a kertészt, és megkerülöd a házat, ha szembe állsz vele, akkor balról, de a jobb oldalán van az ablak. van erről egy csomó videó a jutubon pahancsojj

[ Szerkesztve ]

(#17590) A_ScHuLcZ válasza Hauptmann (#17583) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

STEAM-nél ez így van, ez teljesen világos.

Viszont mi történik, ha megkapom az SC-s logint, azzal telepítem az installert, az installerrel pedig letöltöm a játékot? Úgy is használni fogja hozzá a steam-et? Nem látom a kapcsolódási pontot a 2 között.
(Neki értelemszerűen hasznája, mert steam-en vette meg, annak a downloaderével töltötte le, telepítette fel)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#17591) EstiloL2


EstiloL2
tag

Sziasztok!

Tegnap óta próbálom rávenni a játékot, hogy elinduljon, de nem megy, pár másodperc után, mlg az elindulás előtt kiírja, hogy leállt. Utánanéztem, hogy ezt a váltható videókártya miatt csinálja, legfőképpen AMD/Inteles laptopokon... De eddig egy normélis megoldást sem találtam, amitől elindulna. Valakinek van/volt ugyan ilyen problémája, és ha igen hogy sikerült megoldani? Vagy inkább várnom kéne, míg a Rockstar megerőlteti magát, és pár napon belül kiad valamijavítást :'(

(#17592) Hauptmann válasza A_ScHuLcZ (#17590) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem hinném, hogy a steam-et ki lehet hagyni az egészből, ha ott lett véve.

(#17593) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Online heist valaki (k 3 ember) most?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17594) nubreed válasza Hauptmann (#17592) üzenetére


nubreed
veterán

Tényleg, akinek a steames verzió van meg, úgy működik, hogy elindul a steam kliens, az elindítja a Social Clubot ha játszani akarsz a játékkal?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#17595) Griff55 válasza Ferell84 (#17578) üzenetére


Griff55
senior tag

Kapcsold ki az msaa-t nekem megoldotta a problémát

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#17596) velizare válasza Hauptmann (#17583) üzenetére


velizare
nagyúr

refundot nem tud kérni?

nubreed: ja.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17597) kigyi_23 válasza velizare (#17596) üzenetére


kigyi_23
addikt

Refund nincs steam-en amikor kiadod érte a pénzt a vásárlás teljesítésre kerül és kijelented, hogy lemondtál erről a jogodról.... Volt is ebből morgolódás, de aztán semmi jogi következménye nem lett...

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#17598) Gyuri09


Gyuri09
tag

Ezt a 7dvd-s torrentet nem tudná belinkelni megint valaki?
Mert rakhatom ujra és még mindig 100k-val akarná szedni....... Szerverek ezek szerint még mindig dög lassúak....

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#17599) velizare válasza kigyi_23 (#17597) üzenetére


velizare
nagyúr

@nubreed: ugyanez van origines, stb. játékoknál is.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17600) nubreed válasza velizare (#17596) üzenetére


nubreed
veterán

Elég vicces azért, hogy két kliens is kell, hogy fusson a háttérben ilyenkor. :)

@cain69: Tudom. Ilyenkor én inkább nem steamről veszem meg, ha valami nem natívan steames.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.