Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) djculture válasza codec (#18950) üzenetére


djculture
félisten

Egyik küldetésnél van ilyen

(#18952) sqpp válasza codec (#18950) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem még 1 alkalommal sem crashelt a játék pedig mióta kint van játszok vele.

(#18953) Dtomka válasza sixpak (#18946) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm a választ
Igen, arra...úgy h a karakter is látszódjon. Nem steames, és ezek szerint külső progi kell :S.
Gondoltam, van erre 1 funkcióbill, mint pl az F1 recording.

[ Szerkesztve ]

(#18954) ergepard


ergepard
tag

Ha lehetne,vegyetek fel a crewba.RS nevem : ergepard

(#18955) Integrale válasza jonnyjoker01 (#18938) üzenetére


Integrale
veterán

Viszont, most linkelte egy srác, hogy a német Rockstar képviselet végre válaszolt neki, hogy tudnak erről a hibáról, de nem tudják, hogy mikor jön a javítás.

"Bad reklám is reklám too"

(#18956) sqpp válasza ergepard (#18954) üzenetére


sqpp
őstag

"Üdv,

igazolj vissza és akkor felveszlek PH-s Crewba."

(#18957) ergepard válasza sqpp (#18956) üzenetére


ergepard
tag

Visszaigazoltalak.

(#18958) fsb_essex válasza csaabz (#18943) üzenetére


fsb_essex
tag

Nekem a 30fps nagyon zavaró volt. Az Experience arra állította és azt hittem rossz a kártya, majdnem kivágtam a gtx960-at, de aztán szerencsére rájöttem, hogy van HALF vsync is a játékban,.

(#18959) n0tr3adY81 válasza codec (#18950) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Már reportolva van a support fórumon. Reprodukálható a hiba (bár nem mindenkinél) : az eldobható fegyverek (gránát, sticky bomb) után ha kocsiból akarsz lőni, akkor crashel.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#18960) javorb


javorb
csendes tag

Sziasztok!

Csak engem tisztelnek meg a GTA Online szerverei folyamatos timeout-tal, vagy Ti sem tudtok online játszani?

(#18961) GuruZone válasza Dtomka (#18928) üzenetére


GuruZone
őstag

telefont előkapod és ott van a snapmatic. Selfie mód is van.

illetve telepítesz Fraps-ot vagy hasonlót...

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#18962) Balathruin válasza djculture (#18951) üzenetére


Balathruin
veterán

Többnél is.

(#18963) gtamate2 válasza fsb_essex (#18958) üzenetére


gtamate2
veterán

Én gtx 660-al játszom high beállításokon. Olyan 60-80 fpsem van, de most nézem az experience szinte mindent very highra állítana. A játék szerint így is 2180 körüli memóriát ehet max, gyakorlatban viszont 1600 felé nem is megy, szóval érdekes ez a limit is, egyszerűen nem találkoztam még olyan szituációval a játék során amikor 1700-at evett volna ezekkel a beállításokkal szóval fogalmam sincs miért ír 2180-at.

Amúgy mikkel lehet singleplayerben több pénzre szert tenni? A főküldetésekkel kb alig keresek valamit. /Vagy én szórom el túl hamar a pénzt :D /

*Sn0w

(#18964) Rasiel válasza xyzikeee (#18918) üzenetére


Rasiel
senior tag

Sajnos ez a fajta V-Sync így működik. Vagy kikapcsolod vagy beállítod 30 FPS lock-ra vagy ALT+TAB-ozol minden indításnál vagy használod a D3DOverridert a Triple Buffering eléréséhez és akkor nem kell semmit sem "varázsolni". Viszont ez utóbbi csak olyan játékokkal működik, amelyeknek 32 bites az .exe-jük, a GTA V és a legújabb játékok már nem ilyenek.
A hirtelen FPS eséseket (ebben az esetben 60-ról 30-ra, majd mégrosszabb esetben 30-ról 20-ra) ez is okozhatja, mivel a GPU használat hirtelen csökken. Ha 50% felett van a GPU használat, akkor automatikusan lecsökkenti az FPS számot 30-ra. Játék közben ez az FPS esés, ugrálás mondanom sem kell, hogy eléggé érzékelhető. Az újabb játékok közül pl. a Dying Light is ilyen. :K

[ Szerkesztve ]

(#18965) cyberkind válasza gtamate2 (#18963) üzenetére


cyberkind
félisten

Olvasd el a tőzsdés leírást, és úgy is játszd ki, különben nem lesz pénzed semmire. ;)

Paranormal Cocktivity

(#18966) TTomax válasza gtamate2 (#18963) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért ir 2180at,mert a maradékot az op rendszer cimezi meg magának...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18967) jonnyjoker01 válasza Integrale (#18949) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:(

Hol tudom megnézni, hogy milyen frissítések jöttek/fognak kijönni? Ha lehet minél később venném meg a játékot, amikor már stabil.

Üdv. Johnny

(#18968) gtamate2 válasza cyberkind (#18965) üzenetére


gtamate2
veterán

Huhh ez ilyen bonyolult? Na átnyálazom aztán folytatom a játékot :D

TTomax: Monitoroztam és az egész rendszer evett meg 1600 körüli vramot.

*Sn0w

(#18969) fsb_essex válasza gtamate2 (#18963) üzenetére


fsb_essex
tag

Nálam mindhárom GTX-et a kijelzett memolimit alatt kicsivel használta a gép.
A limit 2,6-2,8GB volt ahogy állítgattam és a memo használat (amíg figyeltem) 2,3-2,6GB
Erre írtam, hogy vehettem volna GTX 970-et is, mert úgy néz ki nem viszi a beállított érték fölé, de még közelébe sem.
.
Sajna a játékmenettel nem vagyok tisztában még, olyat kéne kérdezni aki konzolon már kijátszotta.

(#18970) cyberkind válasza gtamate2 (#18968) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egy kicsit, de viszont ha most átnézed nem kell újrakezdened a játékot, nekem első végigjátszásra csak 100 milla lett mindenkivel, és ez kevés.

Paranormal Cocktivity

(#18971) TTomax válasza gtamate2 (#18968) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ne haragudj,de nem monitorozható pontosan.A progik kb saccolnak,mert ez egy elérhetetlen opció api szinten.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18972) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A traktorokra nem lehet felszerelni az eszközöket valahogy? Kicsit lehangoló, hogy annyi mindent beleraktak a bálázótól kezdve a permetezőn át és sehogy sem sikerült működésre bírnom őket. :DDD Lehetséges egyáltalán?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#18973) fntastic


fntastic
aktív tag

Érdekes, hogy ti kevesebbet mértek, tesztekben pl. fél gigával is több ramot használt a vramból, meg mások is alacsony becslésnek nevezték a játék által mutatott értéket. :D
Most akkor a mérés más vagy teljesen más játék szituációban voltak a mérések. :D (egyébként valószínűleg nálam is sokkal több vramot kért mivel 1300/2000et írt a játék, de fél óra múlva akadozás volt...)

(#18974) sixpak válasza KubanitoS (#18972) üzenetére


sixpak
nagyúr

[link] :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18975) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én vagyok az egyetlen aki nem méri az FPS-t?:D Igazából szemre bőven el lehet dönteni, hogy szépen simán fut-e, ha van FPS lagg azt is ki lehet szúrni, feltéve persze hogy olyan szintre esik-le, hogy zemmel észrevehető legyen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18976) priti


priti
addikt

3 féle árnyék = fontos
Kormány támogatása = nem fontos

:C

Végülis csak az egész játék lenne tőle nagyságrendekkel jobb.

Hardverlesen

(#18977) #85552128


#85552128
törölt tag

Az elmosást valahogy nem lehet eltüntetni ? Nagyon idegesítő célzásnál is, hogy nem rögtön éles a kép, de máskor is a távoli objektumoknál.
A motion blur csúszka lent van a minimumon.

[ Szerkesztve ]

(#18978) fntastic válasza laceszgamer (#18975) üzenetére


fntastic
aktív tag

Én sem foglalkozok vele, nem is az fps a gond, hanem a vram, és akadozás lép fel, mert kevés... miközben amúgy megy 60fpssel a játék...

(#18979) javorb válasza javorb (#18960) üzenetére


javorb
csendes tag

Problemo #2: Most azt kezdte el csinálni, hogy ha Esc-et nyomok, akkor nem tölti be a menüt, csak "elzöldül" a képernyő és "homokórázik" (forog körbe-körbe). Ezt akkor csinálja, ha az Online visszadob a story mode-ba, és eleve a Windowsból az Online-t indítom. Ennek a megoldására rájött már valaki?

(#18980) cyberkind válasza priti (#18976) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha vezetgetni akarsz, ott van az rFactor, esetleg a jövő hónapban érkező Project Cars.

Paranormal Cocktivity

(#18981) TechN7ne válasza gtamate2 (#18968) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen,nagyon hamar elmegy a pénz és igazából két lehetőség akad,vagy kirabolok egy fegyverboltot (persze ha van fegyvered és töltényed legalább :D),vagy tőzsdézel ha van pénzed és kockáztatsz.

Én jelenleg a legrosszabb helyzetben vagyok Michael-el,egy vasam sincs,ráadásul töltényem sem! :DDD
Na az a nem mind1,.. síráss xDD

[ Szerkesztve ]

(#18982) laceszgamer válasza TechN7ne (#18981) üzenetére


laceszgamer
addikt

Fegyverbolt kirámolása mennyivel kecsegtet?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18983) TechN7ne válasza laceszgamer (#18982) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Változó,vlmikor pár száz dollár vagy több ezrek is lehetnek.
Viszont rögtön egy 2 csillagos körözésszínt,amit egy kis időbe tellik végrehajtani. :)

Online-n vannak jobb helyzetek,pl verdákat lopnak és el tudják adni....

(#18984) JoolsNOS válasza #85552128 (#18977) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kapcsold ki az ingame DOF-ot.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#18985) #85552128 válasza JoolsNOS (#18984) üzenetére


#85552128
törölt tag

Thx. így már azért jobb.

(#18986) sqpp


sqpp
őstag

Srácok, mikor esik az eső, az valami elképesztően szép... Komolyan ha lesz egy kis takarított pénzem, veszek egy Oculus Riftet, illetve ha már kész a végleges változat.

(#18987) Puma K válasza jonnyjoker01 (#18938) üzenetére


Puma K
veterán

Konfliktus :DDD

Ha minden igaz akkor nem CPU függő hanem dedikált VGA függő a hiba.

Azért van mindenhol Intel (CPU+IGP) és dedikált AMD VGA hibával a fórum meg a net mert szinte nincs is játékra szánt AMD procival ellátott laptop (mert kb harmat gyenge és sokat fogyasztanak=melegebbek az Intel laptop procikhoz képest).

Szóval ezt a Rockstarnak és/vagy az AMD-nek kell megoldania.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18988) gtamate2 válasza #85552128 (#18977) üzenetére


gtamate2
veterán

nVidia TXAA nincs véletlenül bekapcsolva? Akkor szokott előjönni még.

TechN7ne: Nincs cheat kód se rá úgy nézem /még ;] / A tőzsde mellett itt is vannak tippek: [link]

Amit te írtál az is itt van, de lehet végtelenítve is csinálni elvileg:

Infinite Ammu-nation Robberies

Here’s a way to keep robbing Ammu-nation stores. It works because the money in Ammu-nation cash registers respawns very quickly!

Head to an Ammu-nation store.
Shoot the clerk from doorway.
Empty the cash registers.
Exit the store and walk about three car lengths away (you’ll get to know the correct distanc if you keep doing this…).
Turn around and re-enter store – you’ll find that the money has re-spawned!
Grab the cash, exit and repeat.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#18989) Integrale válasza Puma K (#18987) üzenetére


Integrale
veterán

Ne kezd újra :U

1. AMD+AMD működik
2. Intel+Nvidia sem 100%-os

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#18990) winhate válasza priti (#18976) üzenetére


winhate
őstag

Ehhez minek kormány ?

Köze nincs a szimulatorhoz. Arra ott van az Assetto.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#18991) winhate


winhate
őstag

Látom jópáran tesztelünk még :)

Ki bírja tovább így meló után ? :R

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#18992) Enton válasza sixpak (#18974) üzenetére


Enton
addikt

A 70 gigába ez már nem fért bele mi? ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#18993) Xerxész


Xerxész
őstag

Srácok, aki már játszik vele...
Vezethető a vonat és/vagy a villamos?

(#18994) Balathruin válasza Xerxész (#18993) üzenetére


Balathruin
veterán

:(

(#18995) kelekyle válasza winhate (#18991) üzenetére


kelekyle
őstag

i'm off, holnap meló :D Majd utána megint.
Viszont baromi érdekes, hogy low settingsen akadozik ha feljebb állítom akkor meg jó... nem tudom mi okozhat FPS lagot ha ki van kapcsolva :DDD

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#18996) Integrale


Integrale
veterán

A mai update

"Bad reklám is reklám too"

(#18997) scope2007


scope2007
addikt

mivel a gta4 kimaradt számomra, így a kérdésem az, hogy itt is megvan még az a lehetőség, hogy saját mp3 zenéket lehessen lejátszani a kocsiba ülve? :D
ez a gta3-ban nagyon ütött

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18998) Integrale válasza scope2007 (#18997) üzenetére


Integrale
veterán

Igen, dokumentumok\Rockstar Games\GTA V\ User Music

"Bad reklám is reklám too"

(#18999) scope2007 válasza Integrale (#18998) üzenetére


scope2007
addikt

király! köszi

még nincsen meg a játék, de tervezem megvenni

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#19000) Wiz Khalifa válasza scope2007 (#18997) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

[link]

Illetve a dokumentumon belül van a Rockstar Games/GTA V és azon belül az User Music. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.