Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) cyberkind válasza jonnyjoker01 (#17800) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Nem sokáig tart a rendes multi. :(((

Paranormal Cocktivity

(#17802) Gyuri09 válasza jonnyjoker01 (#17800) üzenetére


Gyuri09
tag

Komolyan ennyire ez a lényeg annak a közönségnek? kb5 évente adnak ki egy GTA részt nem ér meg akkor ennyit?? nem félévente kell megvenni------ :(((

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#17803) Cthulhu Dawn válasza Remington (#17798) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Na ez engem is zavart, akkor megy a TXAA-val együtt ez is a kukába.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17804) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Próbáltam a keresőben rákeresni, de nem talált sajnos semmit (pedig több variációt próbáltam). Valaki kipróbálta 2 magos processzoron, hogy egyáltalán el-e indul a játék?:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#17805) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hint (most olvastam)

autóban ülve váltsunk fegyvertelenre, és fire gomb ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17806) ron8


ron8
senior tag

Hy!
Windows 7-hez szüksés az sp1? Most tettem ujra a gépet de nemtom kéri-e a játék..

(#17807) sniper elite válasza sniper elite (#17789) üzenetére


sniper elite
senior tag

Akkor senki mást nem dobál ki a játék egy idő után "A program működése leállt" szöveggel? Arra gondoltam, hogy esetleg a béta catalyst lehet a hibás.

(#17808) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a Social Club kóddal rendelkezők részére a letöltendő tartalom elkészült e már ?!

Amennyiben igen, és az a Westlake által linkelt oldalon található, úgy melyiket érdemes elkezdeni ?!

Ha a portable verziót, akkor az ott említett 60,4 Gigát honnan kell leszedni ?!

Ha a másikat (installed), annak mi a menete ?!

Köszi a válaszokat előre is!

(#17809) sqpp válasza ViharVadász (#17804) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem i3 4330-al megy faszán, pedig az is 2 magos csak.

(#17810) javorb


javorb
csendes tag

Hello!

Arra tudtok mondani valami megoldást, hogy a Steam-et hogyan lehet rávenni, hogy használja ki rendesen a sávszélességet, és ne kb. 8 mbit/s-mal töltsön 240 mbit-es előfizetésnél...?

(#17811) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok Urak!
Sikerült felrakni, megy is szépen de kb 30 percenként megáll és kifagy. :D Van valakinek valami hasonló? Esetleg megoldás? :D Köszi!
mod:
Most nézem hogy leszedtem, de nem raktam fel a gta5 nvidia drivert, ha fent van és még szívózik, majd írok! :D
Amúgy a játék büntet! Az esőtől meghaltam olyan szép! :K

[ Szerkesztve ]

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#17812) turit


turit
tag

Demó változatról van valami hír? :DDD

(#17813) glspeter1


glspeter1
őstag

Átírtam a Microsoft fiók nevemet ékezet nélkülire, csak "i" betű van benne ami elméletileg engedélyezett.
Ennek ellenére nem akar elindulni a letöltés. Miért kell egy eredeti játékkal ennyit sz*pni ?! :((( :W

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#17814) hegti válasza ron8 (#17806) üzenetére


hegti
aktív tag

Kell hozzá a szervízpakk

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#17815) ViharVadász válasza sqpp (#17809) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szuper, köszi a választ! :R Akkor a következő hónapban én is tuti megveszem dobozosan. :K Igazából azért kérdeztem, mert a Far Cry 4 játéknál is hallottam, hogy 2 magos processzornál csak fekete képet ad valamiért.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#17816) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Mi a búbánat lehet a gémemmel? Ez jön be nekem is csak [link] Illetve másodpercenként egy pillanatra annyit ír ki hogy "retry" mint ha a kapcsolatot elvesztené. A Win felhasználónevem nem ékezetes és speckó karakteres. Csak simán Syd

Help mert szétba...sz az ideg!!!! :W :W :W

Smoke some weed nigga!

(#17817) Badtor


Badtor
tag

Sziasztok!
Van arról valami információ,hogy PC-n melyik grafikai beállítás azonos a PS3/PS4 vagy X360/XONE beállításokkal?
Ezalatt azt értem,hogy ha ez a csúszka itt van a másik meg ott a textúra ilyen a shader olyan,szóval remélem értitek mire lennék kíváncsi :)

(#17818) htc07 válasza glspeter1 (#17813) üzenetére


htc07
addikt

a könyvtár nevét írtad át?

(#17819) icons válasza westlake (#17771) üzenetére


icons
addikt

A 370megás update nekem nem megy, két tömörítő progi is hibát ír rá.
Viszont ha elégszer Pause-olom és indítom újra a hivatalosat, akkor egészen gyorsan szedi :D

(#17820) glspeter1 válasza htc07 (#17818) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem. A microsoft oldalán átírtam, majd szétkapcsoltam a gépházban és újracsatlakoztam, hogy frissítse.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#17821) Zedz válasza icons (#17819) üzenetére


Zedz
addikt

De amúgy rohadjon meg az egész, mert képes perceken át 4 megával szedni, aztán leesik ilyen 100KB / secre. :((( :(((

(#17822) Viper26 válasza hszilard666 (#17811) üzenetére


Viper26
nagyúr

Esőnél én is csak lestem, és olyankor is szépen fut high / very high beállításokkal. :)

iPhone 14 | FR955

(#17823) htc07 válasza glspeter1 (#17820) üzenetére


htc07
addikt

nem azzal van baj szerintem, hanem a C:\users\<neved> mappa ékezetes.

Gondolom.

(#17824) glspeter1 válasza htc07 (#17823) üzenetére


glspeter1
őstag

Igen az, tudok rajta módosítani ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#17825) Pacy válasza Badtor (#17817) üzenetére


Pacy
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék!

(#17826) htc07 válasza glspeter1 (#17824) üzenetére


htc07
addikt

legegyszerűbb, ha csinálsz egy új helyi felhasználót admin jogokkal.

(#17827) STC Speed


STC Speed
őstag

Az eső milyen szép lett,most volt elöször nálam....

(#17828) RohamDroid válasza jonnyjoker01 (#17800) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

omg.. de most legalabb nem elozte meg az eredetit mint anno a konzolos megjelenésnél vagy a IV-nél... :(

Üdv.: Csaba

(#17829) ittakary válasza STC Speed (#17827) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is gyönyörűszép a játék :D

(#17830) Zedz


Zedz
addikt

A Social Clubbos verzió, a 60GB tartalmazza az 5GB-os patcht, vagy erre még rá fog tölteni?

(#17831) Doki16 válasza STC Speed (#17827) üzenetére


Doki16
addikt

Nálam is nemrég volt eső, lehet, hogy mindenkinél egyszerre van?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#17832) RazoR


RazoR
veterán

Csekély 19 óra alatt sikerült letölteni/telepíteni....

(#17833) zo-lee válasza Zedz (#17830) üzenetére


zo-lee
aktív tag

És azt a bizonyos 60 gigát honnan lehet lerántani ? :DDD

(#17834) xyzikeee válasza RohamDroid (#17828) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok
Több kérdésem is lenne:
Holnap tervezem megvenni a játékot, dobozos kiadásban. Ma már jobb volt a helyzet telepités és patch letöltés szempontjából? Ha már viszonylag zökkenőmentes és nem kell külön barkács melóba kezdeni, különböző fájlok letörlése, stb, akkor holnap megvásárlom.
Láttam én is, elvileg feltörték ma, de ez a multi szempontjából lényegtelen nem? azt tört verzióval ugyse lehetne, minden játékban megoldják hogy ne lehessen, akkor pont itt ne?

I5 4590+ GTX970+ 8GB RAM kombóval mire számítsak? köszi

(#17835) glspeter1 válasza htc07 (#17826) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem tudok hozzáférni a másik gmailem-hez, szóval ez kifújt.
Köszönöm Rockf*s, megvettem ezt a kupac használhatatlan valamit...

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#17836) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Játék telepítve + patchelve.
Indul a játék, Rockstar logo, stb, majd jön a szőke néni, és egy LOADING STORY MODE felirat társaságában ott is marad, innen nem jutok tovább.
Erre van-e megoldás.
Köszönöm a segítséget!

(#17837) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy email cím, nem lehet több reghez kötve?
Szeretnék csinálni egyet a pc-re is, de nem engedi, valami tipp? :(((

Paranormal Cocktivity

(#17838) Zedz válasza zo-lee (#17833) üzenetére


Zedz
addikt

Social Club kliens szedi nekem. Neten aktiváltam a játékot a dobozban található kóddal.

(#17834) xyzikeee: Nekem még mindig borzalmas. Hol közel 4MB / seccel jön, hol gondol egyet és lemegy 100 KB / secre. Igandozik nagyon, én már nem tudom hány órája töltöm, de kezdem nagyon unni. :P

(#17835) glspeter1: Patch tuti javítani fogja, illetve a Documents mappával is lehet csinálni valamit. Pontosan nem tudom mit, én csak csináltam egy új accot.

[ Szerkesztve ]

(#17839) zo-lee válasza Zedz (#17838) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Az szedné nekem is, ha hagynám, mert baromi lassan halad ...
Már tegnap elkezdtem, ma folytatom, de még csak 28 gigát szedett le a 60-ból.

Reméltem, hogy erre van valami gyorsabb megoldás, ha már a sztímest is megoldották okosban :DD

(#17840) Locutus


Locutus
veterán

DOF-t nem lehet valahogy teljesen kikapcsolni? Ha a settingsben off-ra rakom, még akkor is látok homályosítást a távolban...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17841) htc07 válasza glspeter1 (#17835) üzenetére


htc07
addikt

másik gmail?

csak simán új felhasználó windowson, minden más ugyanúgy.

[ Szerkesztve ]

(#17842) kelekyle


kelekyle
őstag

rájöttem, hogy azért nem volt belső néztem mert a camera beállításokban át volt állítva tető nézetre a belső nézet.
Amúgy nekem érdekes,hogy felraktam egy csomó dolgot ultrara meg 2x AA testellatio meg miegymás és jobban fut mint full low settingsszel... wtf.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#17843) dani0904


dani0904
tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy miután végre 36 óra után leért a játék (boltban vettem, de nincs olvasóm ezért a social clubbol töltöttem), leszedte a 300mb-s patchet is, de annak a telepítésénél valami hibát írt és kilépett. Ezután persze amikor el akartam indítani a játékot GTAV működése leállt üzenetet kaptam. Leszedtem a patchet máshonnan és amikor úgy akartam feltenni, telepítés közben ezt írta ki:

http://s1379.photobucket.com/user/AllStarMotorsports/media/HELP%20..._zps17k959p3.png.html

fogalmam sincs, hogy mit lehetne ezzel kezdeni, nem nagyon láttam semmilyen egyéb fórumon erre semmit. amúgy amikor a játékot akarom indítani akkor a "err_gfx_d3d_init" hibaüzenetet kapom.

Valaki fel tudná tölteni nekem esetlen a játékmappa update mappájában található update.rpf-ét? hátha ezzel van a probléma. semmi kedvem újra nekiállni a letöltésnek (bár lehet, hogy sajnos erre lesz szükség)

Egyébként, a windows felhasználónevemben nincs ékezet, viszont ha "users" nevű mappa nálam "felhasználók" néven fut, akkor az bezavarhat az ékezetes dologba? meg tudom ezt valahogy változtatni?

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#17844) glspeter1 válasza htc07 (#17841) üzenetére


glspeter1
őstag

Erre gondolsz ? Mert ide kell egy másik email is.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#17845) ittakary válasza dani0904 (#17843) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem, mert annak a mappának .../Users/ az igazi címe.

keress rá a hibaüzenetre itt a lap tetején jobb oldalt, valakinek már volt ilyen :)

(#17846) Zedz válasza zo-lee (#17839) üzenetére


Zedz
addikt

Valaki linkelte az SC-s portable torrent verziót lentebb. Keress rá, szerintem dolgoznak rajta még páran. :) Nekem már lejött 38GB, szóval rohadjon meg még sok kell neki. :))

(#17847) Ateszpapa válasza ViharVadász (#17804) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Nekem 2 magos van G3420 pontosabban.

A játék elindul, megy is, néha megakad, de ami jobban zavar az a textura hiba 2 magoson, ami a legzavaróbb, hogy "eltűnik az út".

De ezt majd meglátod.

(#17848) zo-lee válasza Zedz (#17846) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Igen, láttam, hogy linkelve van, de a portable verzióban is említve van az a bizonyos 60 giga, és letöltő link ott sincs, ezért kérdeztem, hogy esetleg aki az alapján csinálta meg, azt honnan szedte ?!

(#17849) Dreimus válasza glspeter1 (#17844) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem kell, van egy sor alatt hogy Microsfot fiók kihagyása. Szokásosan ahogy a 7 vagy XP alatt is kellett Vezérlőpult -> Felhasználói fiokok -> Más fiókok kezelése -> Új fiók regisztrálás -> Fiók felvétel (itt kell a Mircosoft bejelentkezés kihagyását választani.

Amúgy tegnap óta beálltam a seed-be a torrentek esetén, mert bár nem rendelkezem a játékkal a nagy net sebességemet felajánlottam mások segítésére.

(#17850) Hokunda válasza zo-lee (#17848) üzenetére


Hokunda
aktív tag

A portable még nincs kész, dolgoznak rajta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.