Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) #85552128 válasza Integrale (#18595) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mondjuk akit ez akadályozott meg hogy játszani tudjon az nem értem miért várt 1.5 évet a PC-s verzióra...
Bár steamen is annyi analfabéta van aki semmit nem olvas el csak rögtön nyomja a negatív feedbacket ha valami nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#18602) sirszevenap válasza ittakary (#18597) üzenetére


sirszevenap
addikt

De arról a játék tehet, hogy nem képes kezelni a dedikált videókártyámat csak és kizárólag integráltal hajlandó elindulni máskülönben a launcher hibaüzenetet küld.

(#18595) Integrale: Vajon csak lesz benne nekünk is javítás? Bár honnan tudhatnánk.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#18603) fsb_essex válasza nubreed (#18569) üzenetére


fsb_essex
tag

NV karival hibátlanul használható az AB. Nem fagy és nem lassul tőle a játék.

(#18604) #85552128 válasza sirszevenap (#18602) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem az tehet, hanem a VGA drivered amiért nem ismeri fel automatikusan, hogy a GTA V-t a "nagyteljesítményű" grafikával kéne indítani...

[ Szerkesztve ]

(#18605) Integrale válasza #85552128 (#18601) üzenetére


Integrale
veterán

Ezt nem teljesen értem. Honnan tudhattuk volna, hogy ilyen bagatel hibák lesznek benne?
Másrészt, köszi a választ a rockstar oldalán, de ez még mindig nem megoldás.

Nem a driver tehet róla, felrakom a legutolsó Catalystot, és semmi, ha kiválasztom, azt az opciót, hogy "maximális teljesítmény" akkor exited unexpectedly, ha áramforrás szerintit választom, akkor nyilván csak kihúzott táppal hajlandó elindulni, különben menne a Radeon, de a JÁTÉK, nem tud vele mit kezdeni. Csak és kizárólag energiatakarékos módban, vagy kihúzott táppal hajlandó menni, és csak az Intellel 15-20 fps-sel.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#18606) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Online-ban a Heistok sorrendben történő megcsinálásáért kapott bónuszhoz kell a 2 személyes tutorial heist is, vagy csak a nagyok ?

(#18607) sirszevenap válasza #85552128 (#18604) üzenetére


sirszevenap
addikt

De miért kell eszetlenül kommentárt fűzni egy adott hibajelenséghez? Biztosak lehettek benne, hogy ne a driver a hibás mindezekért.

Nagy teljesítménnyel indítja, de a sokak által látott üzenetet kapjuk:

"Grand Theft Auto V exited unexpectedly. Please click Retry below to enter the game again, or click Safe Mode to launch the game with reduced graphics settings. If you continue to have problems playing the game, please contact Rockstar Games Customer Service at http://support.rockstargames.com"

Integráltal elindul, viszont vállalhatatlan sebességgel.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#18608) #85552128 válasza Integrale (#18605) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én a user accountosra írtam, ha valaki nem tud egy user accot csinálni és emiatt problémázik azt végképp nem értem...

A GPU-s dolog meg 100% hogy driverhiba.

(#18607) sirszevenap: Mert nV-n is ez volt ott viszont megoldották a dedikált ideiglenes letiltásával majd engedélyezésével: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18609) Integrale válasza #85552128 (#18608) üzenetére


Integrale
veterán

De miért lenne az, elmondanád? Minden más játék elindul gond nélkül. Olvasd el amit küldtem, illetve még korábban linkeltem 5 oldalt, ahol ezzel foglalkoznak, kipróbáltak millió +1 drivert, nem megy egyikkel sem, automatikusan átrakja maximális teljesítményre, csak utána nem indul el, ha visszarakod energiatakarékosra, akkor elindul, de csak az intellel.

Nv-n megoldható, de az, hogy letiltod a dedikált kártyát, szerinted egyenlő azzal, hogy driver hiba?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#18610) sirszevenap válasza Integrale (#18609) üzenetére


sirszevenap
addikt

Pontosan így van.

Mennyi esélyt látsz amúgy, hogy ma megoldódik a mi problémánk is?

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#18611) #85552128 válasza Integrale (#18609) üzenetére


#85552128
törölt tag

nV-n elindul utána a dedikálttal nem ?

(#18612) Integrale válasza sirszevenap (#18610) üzenetére


Integrale
veterán

Fogalmam sincs, ugyan olyan halandó ember vagyok mint Te. :DDD

De amennyi panasz van RR supporton szerintem megoldják. Láttam, hogy te is írtál. :)

1

2

Nv-n ez úgy működik, ahogy olvastam eddig, hogy letiltják, játék indítása után pedig engedélyezik, de ezt minden alkalommal el kell játszani.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#18613) Mr.Csizmás válasza sirszevenap (#18610) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van már changelog?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18614) tufih


tufih
csendes tag

Nekem csak loadingol.. másnak is? :O

(#18615) m0h0senator válasza nubreed (#18591) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem fut az AB+Steam overlay+SC Overlay ;] ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#18616) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Hali,

olyannal találkoztatok, hogy játék közben egyszercsak kivág desktopra, a gta lemegy tálcára?

Szerencsére azon kívül, hogy elvesztem a fonalat a hirtelen megszakítással,
nem történik "baj", mert elmegy pause állapotba és csak vissza kell kapcsolni a GTA5-re, de zavaró.

(#18617) Integrale válasza Gawamatsu (#18616) üzenetére


Integrale
veterán

Ne nyomkodd a Win. gombot. (nincs beragadva?) :D
Egyébként még nem tapasztaltam ilyesmit, a működése már állt le, de ilyet nem csinált.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#18618) nubreed válasza tufih (#18614) üzenetére


nubreed
veterán

Új patch letöltése után?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18619) sirszevenap válasza Integrale (#18612) üzenetére


sirszevenap
addikt

Így van. Most lenne betegszabadság miatt egy kis szabad időm aztán nem lenne rossz kicsit játszani, de így nem lehet.

Bankkártyával? Hát persze!

(#18620) Gawamatsu válasza Integrale (#18617) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Xbox contollerrel ügyködöm, bill egész új, még nem volt baj vele.
Okos féle, letiltja a win gombot játszáskor.

(#18621) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Érdekes ez az AB dolog is, mert nálam is megy AB+Steam+SC és AMD karim van ráadásul ment a régi driverrel is és az újjal is 8.1 x64 alatt.

Félig online játékmenet spoiler, hogy miként kaphatsz munkát az elején.

Többen is írták, hogy a 12. szintig nem kaptak munkát és csak joinolni tudtak a térképen elhelyezett pontokra vagy a meghívásokra valószínűleg angol tudás hiánya vagy csupán figyelmetlenség okozta, de a játék felhívja a figyelmet rá a bal felső sarokban. Kapnának csak fel kell hívni a telefonkönyvből azt akitől munkát akarsz :D én mondjuk a 8. szinten korrekt mission-t kaptam már amiből azért jött némi pénz is 10k+ lé ami az elején nem tűnik annyira rossznak egy rövid melóért.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#18622) tufih válasza nubreed (#18618) üzenetére


tufih
csendes tag

Igen gondolom! Tegnap este raktam fel a játékot és még nem volt elindítva. Bejelentkezem és utána csak a loading megy.

(#18623) nmy1212


nmy1212
tag

Nekem néha olyat produkál, mintha nyomogatnám az Escape billentyűt, folyamatosan felugrál a menü párszor utána abbahagyja. Random jön elő...

(#18624) kigyi_23 válasza tufih (#18622) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ma érkezik a javítás valószínűleg ékezetes vagy spec karakter van a windows-os felhasználó nevedben.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#18625) TTomax válasza Integrale (#18609) üzenetére


TTomax
nagyúr

Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible.

[link]

Ez már elég régóta így van,egy csomó játéknál...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18626) headhunter86 válasza nmy1212 (#18623) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ilyen már nekem is volt :D Átvezető alatt már kétszer feljött a 8 óra alatt. Lestem én is, hogy ez most mi.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#18627) #85552128 válasza TTomax (#18625) üzenetére


#85552128
törölt tag

+1

Amúgy nekem az AMD-s laptop biosában engedi átállítani, hogy a dedikált legyen az alapértelmezett így ideiglenesen szerintem tudnátok játszani. Vagy meglehet próbálni a letiltós dolgot is...
Előbb utóbb úgyis lesz rá megoldás a GPU gyártó vagy R* részéről.

[ Szerkesztve ]

(#18628) AthlonXP válasza Gawamatsu (#18620) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ugyesen megoldottak a valtast a ket vezerles kozt. Ha menet kozben billt nyomsz, meg a rezgest is lekapcsolja! :) ez sok jateknal kimarad. Eleg idegesito mikor billel nyomod a jatekot es egy robbanasnal vagy egyeb esemenykor, meg hirtelen el kezd rezegni a kontroller..

(#18629) Integrale válasza #85552128 (#18627) üzenetére


Integrale
veterán

Próbáltuk volna ha lehetne. :)

"Bad reklám is reklám too"

(#18630) fntastic


fntastic
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg itt valaki i5-2300 - 2500 -el? (nem K-s húzott :P )
Mennyire elég neki? Igényli a jó procit vagy elég neki egy lassabb i5?

Nekem GTX 650 Ti Boost-om van és olvastam, hogy utsó 512MB azt csak 64bit-en éri el, akkor nekem a beállításoknál 1.5GB alatt kéne tartani, hogy ne legyenek gondok igaz? Tehát mintha 1.5GB-s lenne a kártyám.

(#18631) nubreed válasza tufih (#18622) üzenetére


nubreed
veterán

Ja értem, azt hittem a ma kiadandó pazch után, ami az ékezetes usernév cuccra ad megoldást. Tegnap este nekem simán ment, garázdálkodtam is 3-4 órát. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18632) m0h0senator válasza fntastic (#18630) üzenetére


m0h0senator
őstag

ez attól függ mennyi a rendszer memóriád. de ugye nem 32 bites oprendszerrel akarod elindítani?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#18633) AthlonXP válasza fntastic (#18630) üzenetére


AthlonXP
őstag

Itt sokan i3-al jatszanak, ugyhogy eleg lesz neki elvileg. A vram meg erdekes dolog. Nekem jelenleg kb 1800-1900megat eszik a jatek az 1 gb-os kartyabol. Megis megy gond nelkul. :)

(#18634) sirszevenap válasza #85552128 (#18627) üzenetére


sirszevenap
addikt

Köszönjük, hogy próbálsz segíteni de sajnos ezek mind kilőve! :( Nekem speciál lockolva van a biosom, gyakorlatilag időn és boot beállításokon kívül semmit nem tudok állítani.

Én nagyon reménykedem a mai patch-ben. Rengeteg ticketet írtunk nekik illetve tele van az R* foruma is a problémánkkal.

Bankkártyával? Hát persze!

(#18635) mlinus válasza m0h0senator (#18632) üzenetére


mlinus
őstag

miért is függ a rendszer memóriától?

(#18630) fntastic fontos neki a jó cpu, a 2500-as nagyon jó.

(#18636) Locutus válasza fntastic (#18630) üzenetére


Locutus
veterán

Nálam 2500k alapon ketyeg most. Teljesen jó vele.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18637) fsb_essex válasza fntastic (#18630) üzenetére


fsb_essex
tag

Bőven elég a 2500(k) nem húzva. GTX960-al is pariban van.
Azt nem tudom, hogy a 650ti mennyi ram-ot használ, de szinte biztos, hogy ha a memo limit fölé mész recegni, néha akadni fog a játék. nem vészes, de zavaró. Lehet nem mindenkit zavar.
.
Úgy tapasztaltam ha megelégszik az ember 30-50fps-el, akkor egy régebbi VGA is bírná a közepes beállításokat, csak a memória fogy el. Illetve állandóan cserélget benne valamit ezért van az akadás.

(#18638) m0h0senator válasza sirszevenap (#18634) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hol az info hogy ma lehet hogy lesz patch? Köszi :R

(#18635) mlinus: arra gondoltam hogy a 32 bites op rendszer csak 4 gigáig tud címezni és abban benne van a vram is ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#18639) sirszevenap válasza m0h0senator (#18638) üzenetére


sirszevenap
addikt

Itt

Bankkártyával? Hát persze!

(#18640) Mr.Csizmás válasza mlinus (#18635) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legalább 4 gb kell neki, ergo csakis x64 win lehet :U (van aki még 32 biten gamel??)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18641) tufih válasza kigyi_23 (#18624) üzenetére


tufih
csendes tag

:R

(#18642) #85552128 válasza m0h0senator (#18638) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem hivatalosan tud az tovább is [link], de a játék úgyis csak max. 3 GB-t használhatna (ennyi a process limit 32 biten) még ha lenne 32 bites exe is.

[ Szerkesztve ]

(#18643) Firestormhun válasza fntastic (#18630) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Kiindulási alapnak állíttasd be GeForce Experience-szel, aztán a továbbiakban majd meglátod milyen beállítást lehet még feljebb venni.

...

(#18644) STC Speed


STC Speed
őstag

Repülő/helit irányítását ti átállítottátok? Sztem nagyon nehéz,főleg 2 éve ps3 joyon még ment.
Mondjuk menet közben is durva a sok gomb,telefonálás xD

(#18645) m0h0senator válasza #85552128 (#18642) üzenetére


m0h0senator
őstag

:R

(#18644) STC Speed: Én szereztem egy kontrollert amivel egyszerűbb a légi cuccok irányítása.

Tegnap éjjel is a börtönös heistnál mikor jönnek a vadász gépek és meg csak egy kis utasszállítóval vagyok társam helivel szedi őket. és örültem hogy joy-al irányítottam a gépet ;]

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#18646) Rexcor válasza Firestormhun (#18643) üzenetére


Rexcor
őstag

Ebben a játékban nem igazán mérvadó szerintem amit az experience beállít, nekem nagyon sok mindent kikapcsolt volna és lejjebb vette volna a részletességet, de én mindent maxra tettem és még az elérhető VRAM-ot is meghaladtam majdnem 500Mb-al és mégis vaj simán fut.

(#18647) fntastic válasza m0h0senator (#18632) üzenetére


fntastic
aktív tag

8GB a RAM
nem persze, 64 bites :)

De miért kérdezed? A RAM-ot?

(#18637) fsb_essex
Igen én is ilyen kis akadásokat tapasztalok, főleg ha játszok már vele egy fél órája (autózgatok körbe).
Ez nem tetszik, ezt akarnám kiküszöbölni, engem pl. zavar. (ehhez kevés akkor a kártyám)

Köszi a választ a többieknek is, akkor a procimmal nincs gond, inkább a VGA gondolom.

(#18648) cs.zsolt

Csak nálam szenved ennyire?
300-400 KB/s még oké de 3??
120 megás júpíszi nettel... :W

[ Szerkesztve ]

http://vanenet.hu/

(#18650) Mr.Csizmás válasza STC Speed (#18644) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

telefon bejövő hívást egér ballal lehet fogadni, jobbal kinyomni ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.