Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) spammer válasza DrTechnoid (#20900) üzenetére


spammer
veterán

A házikó ikont asszem ki lehet kapcsolni. És ennyi. SEMMIT nem tudsz ott variálni ezen kívül. A Chrome egy fapad. Én pl. ezért is tértem át Firefoxra.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20902) V.Stryker válasza spammer (#20901) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Csak FF-nél nincs normális synology downloader kiegeszitő ami működne. Egyébként már rég azt használnám én is. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20903) elodman


elodman
aktív tag

----1- AW, SNAP!

hibaüzenetre miféle gyógyfüvet / fűnyírót javasoltok?

Chromium
A web browser built for speed, simplicity, and security
Get help with using Chromium
Version 41.0.2272.76 Built on Ubuntu 14.04, running on Peppermint 5

(flash legújabb,
pár net helpet próbáltam de hiába)

----2 - Prohardverről mindig kidob a bejelentkezési képre

pedig elfogad minden cookiet, és tartogatja őket sokáig.

thanx

(#20904) laszlohu válasza elodman (#20903) üzenetére


laszlohu
addikt

Valami gagyi géped van, hogy nem a legújabb stabilt használod?

chrome 42.0.2311.135

(#20905) elodman válasza laszlohu (#20904) üzenetére


elodman
aktív tag

elég gagyi az tuti,

szóval lecseréltem FFox-ra, és most alles gut!

thanx

(#20906) myke01 válasza spammer (#20901) üzenetére


myke01
senior tag

Lehet ,hogy "fapad" a Chrome :K , de a "nyavalyás róka" (az én gépemen) nem ér a nyomába sem ,hiába 'testre-szabhatóbb' :)) .

(#20907) spammer válasza myke01 (#20906) üzenetére


spammer
veterán

Nálam Linux alatt semmi gond a rókával (35-öst használok). Teljesen belakva gyorsabban indul, mint a majdnem csupasz Chrome. Renderelés/oldalbetöltés is teljesen rendben megy. Összeomlani nem szokott. Lehet, hogy szerencsém van. :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20908) rii


rii
nagyúr

sziasztok

múltkor havercsajnak a laptopját... most a saját gépemet heggesztem
reinstall előtt ... szeretném kimenteni a Chrome bookmarkjait ...

de nem másolhatom a profil mappát, mert ez a gép már mérhetetlenül televan mindenféle szeméttel ...

más bookmark és passwd importálás-exportálás lehetséges?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20909) bobalazs válasza rii (#20908) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

chrome://bookmarks/ a címmezőbe
fogaskerék-könyvjelzők exportálása.
password passz, nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#20910) elodman válasza myke01 (#20906) üzenetére


elodman
aktív tag

érdekelne, miben érzékeled e lemaradást a 2 böngésző között.

Nekem pl. tecccik a Chrome laponkénti process -kezelése, de ez okozta RAM zabálása nem.

(#20911) spammer válasza rii (#20908) üzenetére


spammer
veterán

Könyvjelzőket már írták előttem, a jelszavakat meg a profil mappában lévő Login Data fájllal tudod kimenteni (lényegében egy adatbázis fájl, amiben tárolva vannak a jelszavak). Vagy szinkronizálod fiókba vagy egyéb online megoldással, ha megbízol ezekben.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20912) rii


rii
nagyúr

nagyon köszönöm a segítséget!
.-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20913) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, segítséget kérnék, tudtok valami szöveg tördelőt a Chrome-hez, hogy 150% os általános zoomnál is beigazítson minden szöveget a képernyőre.? köszi ha valaki tud segíteni:)

nem minden weboldalon fér el a szöveg és vagy csúszkázni kell vagy levenni a zoomot de akkor meg nem látom a betűket .

[ Szerkesztve ]

(#20914) myke01 válasza elodman (#20910) üzenetére


myke01
senior tag

Főként sebességben :D . Szemmel láthatóan fürgébb a Chrome ,mint a FF.
RAM-ból a róka is "megeszi" a magáét ,de ez kit érdekel manapság ,amikor memóriából általában van bőven (persze vannak kivételek is ) . :K Nálam egy idő után kezd belassulni ,pedig 5-6 lapnál több nincs megnyitva . Olyankor lomha lesz ,és nem segít rajta semmi ,csak az újraindítás .
Szerintem a mai világban akkor jó valami ,ha minél egyszerűbb , nos ez a FF kiegészítőkre nem mindre igaz ; némelyik túlbonyolított ,agyontűzdelve felesleges beállítási opciókkal . A Google-nél ez a szabály a fejlesztésnél ,hogy nem lehet bonyolult egy kiegészítő felépítése,kezelése . (Lehet ,hogy a hülyéknek készül !? :Y :DDD Elnézést kérek mindenkitől ,aki magára vette ! :K )
Zárszóként egy közhely :D : "Kinek a pap ,kinek a papné "

(#20915) iguana


iguana
őstag

évek óta használom a chrome-ot. most szembesültem vele, hogy nem_lehet_dátum_szerint rendezni a könyvjelzőket. csupi, hát van ilyen?! egyszerűen nem hiszem el. egy adott könyvjelző mappát név szerint rendeztem, és kész. ennyi. így marad, baszhatod, nincs visszaút időrendbeli rendezésre!! ezt mégis hogy? ilyen alapvető funkciót nem tudnak beletenni évek óta, miközben minden szarral már teletömik?
fú de ideges vagyok. workaround-ot sem találtam. ezt találtam a témában (meg sok anyázót). [link], de nem működik. gondolom mert nem helyi fájlból szedi már a könyvjelzőt a chrome, hanem felhasználóhoz van társítva.
valakinek valami ötlete?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#20916) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Szükségem lenne egy olyan kiegészítőre, amellyel videókat lehet letölteni.
Párat feltettem, amelyeket találtam, de nálam egyik sem működött.
A video downloader ultimate volt az amelynél betelt a pohár. Nem elég, hogy nem működött, még eltávolítani sem tudom. Nem találom, hogy hová tette fel magát.

Valami egyszerű, könnyen használható videó letöltőt tudnátok ajánlani?
Köszönettel:

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#20917) #27441408


#27441408
törölt tag

nekem erre a célra a maxthon browser van a gépen..... a chrome-hez énsem találtam normális videótöltőt, a maxthonban gyárilag van 1 ami kb teljesen szuper,

(#20918) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom megoldani,hogy,ha más kapcsolja be a gépem,ne lássa a könyvjelzőimet és előzményeimet?
De tudja használni a Chromet.

(#20920) net91 válasza dokee78 (#20918) üzenetére


net91
senior tag

Amikor te használod legyen szinkronizálva a könyvjelző, amikor más használja lépjél ki a szinkronizálásból.
Az előzményeket pedig töröld, vagy használj inkognitó böngészést.

De a legegyszerűbb megoldás a problémádra, ha az operációs rendszert külön felhsználói fiókkal használjátok.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#20921) need


need
addikt

Üdv..

csak azért hogy ne haljak meg hülyén.. kérdezném.. ;)

Chrome van a gépemen..gmailos címmel majd telepítettem ez Chrome-t az ipodomra..és baromira tetszik hogy minden úgy van mint a sz.gépemen.
na most bővülne a rendszer 2 telefonnal és persze a Chrome menne fel mind 2 készülékre..
anyácskának is van gmail címe és azzal szeretné használni viszont szinkronizálásra az én gamil címem van..
én nem akarom a saját címemet a telefonjához rendelni és az ő telefonjára leszinkronizálni az én leveleimet..
viszont jó lenne ha neki is azok a Chrome elemek fent lenének mint a gépen van..!

össze lehet vonni 2 mail címet?

vagy hol ide hol oda szinkronizálgassak..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#20922) bobalazs válasza need (#20921) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kijelentkezel a chromeból, anyácskáéval bejelentkezel, chrome://chrome-signin/?source=0 Szinkronizálandó elemek kiválasztása, esetleg könyvjelzőből kimentett dolgok importálása... két külön profil külön tartalommal.

[ Szerkesztve ]

(#20923) dokee78 válasza net91 (#20920) üzenetére


dokee78
félisten

Ha más megoldás nincs maradok így,ahogy most,mert:
Másik fiókot nem akarok,mert akkor nem megy a torrent.

Ha előzményeket törlöm később én sem látom azokat.

Azt hittem van rá valami kiegészítő.

(#20924) dokee78


dokee78
félisten

És hogyan tudom kikapcsolni,ha új lapot nyitok ne legyenek ott a megnézett oldalak képei?

(#20925) Rimuru válasza dokee78 (#20923) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem az a legegyszerűbb ha csinálsz egy külön (chromium) profilt ami a tied, és ehhez csak egy kell parancsikon amit akár el is dughatsz. Ha valaki meg nem ezzel a parancsikonnal indítja el akkor megkapja a default profilt. Itt le van írva milyen kapcsoló kell hozzá.

Vigyázat, csalok!

(#20926) daczkó


daczkó
aktív tag

Beállítható-e, hogy a helyesírás ellenőrző párhuzamosan ellenőrizze a magyar és az angol nyelvet, amikor írok, és automatikusan felismerje, hogy épp melyiket használom?

/ignore wwenigma

(#20927) net91


net91
senior tag

A bővítményeknél hiába engedélyezem a Kaspersky biztonságos pénzügyek bővítmény és a veszélyes webhelyek blokkolása bővítményt a böngésző felülírja és eltünteti belőle az engedélyező pipát.
A Chrome nem képes kezelni az egyik legismertebb vírusirtó bővítményét?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#20928) golyós válasza dokee78 (#20924) üzenetére


golyós
őstag

Sehogy.Ezzel szórakozom napok óta.
Kezdőoldalnak nem adja be a 8 ablakot alúl, de ha új lapot nyitok akkor ott vannak.Engem is baromira idegesít.
Régebben úgy emlékszem volt ilyen beállítás, hogy új oldal megnyitásakor mit indítson.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#20929) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

mi ez a betafish adblocker? ez lett az új neve?

| Samsung Galaxy S23 |

(#20930) w333 válasza StarKiller89 (#20929) üzenetére


w333
félisten

Igen :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20931) mdraco


mdraco
őstag

Utóbbi időben egyre több probléma, facebook videók szaggatnak, youtube se áll jól, másnál is előfordul?
Aszem térek át IE-re, ott megy jól minden csak szokatlan és nincsenek bővitmények....

(#20932) Mate válasza mdraco (#20931) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam is előfordul. UPC nettel.

(#20933) mdraco válasza Mate (#20932) üzenetére


mdraco
őstag

Kár.

Letöltöttem operát, mozzilát, sebességben még ssd-n is érzem a különbséget, hogy lassabbak, meg zavar hogy nincs beépített flash player...szóval nem jöttek be, meg szokatlanok, ugye megjelenés óta chrome-t használok.
Egyedül IE hozza a sebességet, s megy is jól, csak nincs hozzá az instant translate vagy hasonló bővítmény :(
Nettel nincs gond, 100mbs.

(#20934) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Pár napja az összes YouTube videó oldal összeomlik ("A manóba!") mielőtt elindulna. :F

Hardveres gyorsítás kikapcsolása nem segített. Két gép is érintett, szóval nem egyedi probléma. Online nem találok semmit (ezen kívül).

Szerk: Ahogy nézem, a Facebook-on beágyazott YouTube videók indításakor is elszáll az egész tab.

Valakinek hasonló probléma esetleg?

Köszönettel:
Rhino666

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#20935) bobalazs válasza Rhino666 (#20934) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

15.4-es béta catalyst driver miatt. pakold vissza whql-t.

(#20936) Rhino666 válasza bobalazs (#20935) üzenetére


Rhino666
őstag

Pedig nem tettem fel bétát. :(

Ez van fent jelenleg: 14.501.1003-141120a-177998C

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#20937) bobalazs válasza Rhino666 (#20936) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

bocsi, akkor tévedtem. Nálam az okozott összeomlást.

[ Szerkesztve ]

(#20938) Rhino666 válasza bobalazs (#20937) üzenetére


Rhino666
őstag

Rebootoltam és megjavult. :F Nem értem, pedig azóta legalább háromszor újra volt indítva a gép. :W Kösz a tippet azért. :R

Szerk: Biztos valami Windows / Chrome frissítés okozta a zavart, mert a másik gépen még mindig produkálja a hibát.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#20939) daczkó


daczkó
aktív tag

Beállítható-e, hogy a helyesírás ellenőrző párhuzamosan ellenőrizze a magyar és az angol nyelvet, amikor írok, és automatikusan felismerje, hogy épp melyiket használom?

/ignore wwenigma

(#20940) #59070464


#59070464
törölt tag

LastPass-nál van jobb jelszókezelő? Ez működni fog Androidon is? Tehát egy újrahúzott ROM után, bejelentkezve ott a Chrome-ba, nem kell majd mindenhova új jelszavakat beírnom?

Elég veszélyes csak úgy simán a Chrome-be menteni jelszavakat. :)

[ Szerkesztve ]

(#20941) zoltan6 válasza #59070464 (#20940) üzenetére


zoltan6
őstag

én használom a lastpass-t pc-re ingyenes,szeretem is,de androidhoz a prémium kell,csak 14 napos próbaverzió van ami ingyenes.amúgy azt hiszem 12$ az éves díja.

[ Szerkesztve ]

(#20942) #27441408 válasza #59070464 (#20940) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én hosszú évek óta a lastpaset használom, szerintem ennél nincs jobb, az az egyik legjobb ha nem a legjobb ilyen program, mivel elég nagy a részesedésük, én megbízom bennük, hogy mindent elkövetnek a jelszavaim védelméért, szóval a kérdésedre a válasz kb mindenki ezt használja, használd nyugodtan, a chrome tároló helyett mindenképp :) .

Androidra nem ingyenes!

[ Szerkesztve ]

(#20943) SG3rg0 válasza #59070464 (#20940) üzenetére


SG3rg0
őstag

Én a LastPasst is használtam, de mikor rátaláltam a Sticky Passwordre egyből dobtam. Sokszor van hozzá 1 éves promok így ingyenesek a premium szolgáltatások..

(#20944) iguana válasza #59070464 (#20940) üzenetére


iguana
őstag

javaslat, én ezt használom: safe in cloud
magyarul is tud, van minden: böngésző integrálás, windows, android, mac, ios kliensek.
az android verzió fizetős.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#20945) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki megmondaná, hogy mi a fenéért zaklat állandóan a böngésző minden oldalnál a cookie kérdésekkel? hiába fogadom el a cookie szabályzatot vagy figyelmeztetést, ha 5 perc múlva odalépek, megint kérdezi az oldal. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20946) spammer válasza V.Stryker (#20945) üzenetére


spammer
veterán

Valószínűleg nem sikerül elmentenie a cookie-t, ami a ezt szabályozza. :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20947) V.Stryker válasza spammer (#20946) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De egy oldalnál sem?? AdBlock lehet a ludas?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20948) spammer válasza V.Stryker (#20947) üzenetére


spammer
veterán

Kiderül, ha kikapcsolod. Valami biztos megakadályozza. A böngészőben ugye nincs kikapcsolva a cookie mentés?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20949) V.Stryker válasza spammer (#20948) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nincs kikapcsolva. Ezért nem is értem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20950) goom


goom
senior tag

Sziasztok, segítséget kérek. Régóta Chrome-ot használok; otthoni és céges gépen egyaránt. Mindkettőn gmail-es bejelentkezéssel - azonos kinézet, könyvjelzők, megnyíló fülek, stb.
Tegnap az otthoni gépen nem sikerült egyetlen lapot sem megnyitni - mindig egy kék háttér jelent meg, a mellékelt képen látható szöveggel:

Nem tudok belépni a Beállítások vagy Bővítmények menübe, a Könyvjelzőkbe... semmilyen oldalt vagy menüt nem nyit meg. Néha hibaüzenetet is dob (szintén a képen látható).
Többször újratelepítettem (szabályos eltávolítással, előzmények törlésével, Win7 újraindításával, stb). Ez sem hoz megoldást. Ma a céges gépemen egész nap használtam, gond nélkül (azonos ID-val). Itthon azonban továbbra sem jutok előbbre. Tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.