Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) spammer válasza goom (#20950) üzenetére


spammer
veterán

Próbáld eltávolítani azt a bővítményt, ami a problémát okozza. Elvileg itt találod meg:

C:\Users\felhasználóneved\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20952) daczkó


daczkó
aktív tag

ismét felteszem a kérdést: Beállítható-e, hogy a helyesírás ellenőrző párhuzamosan ellenőrizze a magyar és az angol nyelvet, amikor írok, és automatikusan felismerje, hogy épp melyiket használom?

/ignore wwenigma

(#20953) goom válasza spammer (#20951) üzenetére


goom
senior tag

Szia, köszönöm gyors válaszod!
Sajnos, a Default mappán belül nem látok Extension-t. Csak Cache, GCM Store, Session Storage és Storage mappa van - meg 27 fájl (engedélyeztem a rendszer- és rejtett fájlokat is).

Ha jól végiggondolom, alighanem a Hangouts bővítmény lehet a ludas, mivelhogy azt tegnap tettem fel, mint legutolsó bővítmény (a többiek már régtől fogva megvannak). Próbaképpen rákerestem a saját user-em alatt, de sehol nem talál "hangout" kifejezést.
Az segíthet esetleg, ha a céges gépemen (ahol hozzáférek a bővítményekhez), eltávolítom közülük a Hangouts-ot?

(#20954) spammer válasza goom (#20953) üzenetére


spammer
veterán

Megpróbálhatod eltávolítani, ha a két gép (illetve a 2 gép böngészője) szinkronizálva van egymással, akkor talán segít.

Ha nem segít, akkor a működő gépen/böngészőben nem árt, ha kimented (exportálod) a könyvjelzőidet, lásd: [link], biztos, ami biztos.

Aztán utána új Chrome profilt kellene csinálni a nem működő gépen/böngészőben, az itt leírtak szerint: [link]

Ezzel tiszta, üres profillal fog indulni a böngésző, amivel már működnie kellene. A másik gépről pedig elvileg vissza tudod szinkronizálni a cuccokat az új, tiszta profilba.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20955) need válasza bobalazs (#20922) üzenetére


need
addikt

köszi szépen :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#20956) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!

Azt hiszem még itt ajánlotta valaki az uBlock reklámblokkolót régebben, amit azóta is használok.
A napokban elkezdett olyat csinálni, hogy nem nyit meg linkeket facebookról. Rákattintok egy linkre (pl. egy indexes cikk, de más oldalakkal is előfordul) megnyitja egy új lapon egy pillanatra és egyből be is zárja.
Mit tehetek ez ellen?

(#20957) zoltan6 válasza acsati (#20956) üzenetére


zoltan6
őstag

én is írtam már pár hete ez ügyben hozzászólást,hogy itt mindenki agyon dicsérte az ublock-ot,de nekem sem működik rendesen.a hirkereső.hu-n szoktam híreket olvasgatni 10 esetből 8 szor nem nyitja meg a linkeket,az atw.hu tárhelyen levő dolgokat pedig egyáltalán nem nyitja meg,ezt dobja:

kiszoktam kapcsolgatni,de ez így nem az igazi,olyan oldalakat sem tölt be,amin nincs is reklám. :(

(#20958) goom válasza spammer (#20954) üzenetére


goom
senior tag

Szia, köszönöm a segítségedet. Sajnos, nem sikerült.
Megpróbáltam a működő Chrome-ban eltávolítani (látszólag sikerült is; nincs már ott). Nem hozott eredményt. Aztán - ahogy írtad is - könyvjelzők exportálása, mentése, majd az új profil létrehozása.
Semmi. Aztán Chrome újratelepítése, de azzal sem lett jó.

(#20959) spammer válasza goom (#20958) üzenetére


spammer
veterán

Akkor teljes pucolás:

- Uninstall
- C:\Users\felhasználóneved\AppData\Local\Google\Chrome mappa törlése
- Program Files-ból törlés, ha ott is van Google/Chrome mappa
- ProgramData-ból is törlés, ha ott is van
- Esetleg egy registry pucolás is mehet rá (bár valószínűleg nem szükséges)

Ezzel már teljesen le kell pusztulnia az egésznek, kizárt, hogy ne működjön utána egy tiszta telepítés. :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20960) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv!

Volna egy problémám.
Csináltam egy új acc-ot chromban és van amit nem tudok belőni úgy mint volt.
Az adblock és adblocplus nem megy. Régen mikor felraktam akkor ott volt a címsor melett az ikonja és meg is fogta a sok mocskot meg a videók előtti reklámot yt-n. Most is felmentem az áruházba és fel is raktam. ott van az alkalmazások között de mégsem fut. Sót mi több ha rányomok bedob egy oldalt nagy zöld download gombokkal de egyáltalán nem kóser ahogy kinéz, vagyis semmi adblock-ra utaló jelet nem látok szóval nem töltöttem le meg raktam fel semmit. Szóval hogy kéne működésre bírnom hogy olyan legyen mint régen?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#20961) goom válasza spammer (#20959) üzenetére


goom
senior tag

Meg fogsz kövezni.
Így sem működik.
Az AppData-ban nem találtam (uninstall után) Chrome mappát... A ProgramFiles (és ~x86)-ban sem. A ProgramData-ból töröltem, átnéztem a registry-t; amit találtam, töröltem.
Aztán telepítés és a szokott kék képernyő.

Ecetes olló jön, igaz? Windows újra?
Nem dőlök a kardomba, ha ez lesz... már amúgy is terveztem a közeljövőben.

(#20962) zoltan6 válasza goom (#20961) üzenetére


zoltan6
őstag

probáld meg ccleanerrel törölni a registry bejegyzédeket,vagy még jobb ha revo unistallert felrakod az mindent eltávolít,van 30 napos próbaverziója azt hiszem.

(#20963) Rhino666 válasza Rhino666 (#20934) üzenetére


Rhino666
őstag

Ismét előjött. :((

Senki másnál nem produkálja? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#20964) Neró


Neró
őstag

Sziasztok!

A mai nap folyamán (éppen most, mert eddig nem) kezdte el produkálni csak a Chrome, hogy a YouTube videó elindul 2 mp -nél a képet lecseréli feketére és kész, nincs kép. Ha belepörgetek akkor ismét előjön egy időre, majd ismét fekete lesz.

Ez a flash player lehet vagy mi? Hardveres gyorsítás ki/be nem segített. A rendszerem teljesen friss 0 napos. Ma raktam fel tisztán a Chrome -ot. :D

| www.diablohungary.hu

(#20965) yuri90 válasza Neró (#20964) üzenetére


yuri90
tag

Na nekem is ugyanez a problémám.Fekete kép a videó helyén de hang az van.

(#20966) Neró válasza yuri90 (#20965) üzenetére


Neró
őstag

Mára megjavult. :D

| www.diablohungary.hu

(#20967) S e t h


S e t h
nagyúr

Sziasztok!
Haverom küldte ezt a képet, nem tudja mi okozza ezt a find people boxot a browserben és szeretné kikapcsolni.Van vkinek tippje mi okozhatja ezt és miképpen lehetne inaktiválni?

find people

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20968) dokee78


dokee78
félisten

mystart search beékelődött a parancsikonba,melyik részt töröljem?

"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" http://www.mystartsearch.com/?type=sc&ts=1431168644&z=08dc1a05ffe27d067ab7b18g0z5c6gagfq9baqazfb&from=slbnew&uid=WDCXWD10EZEX-08M2NA0_WD-WCC3F6KTPTF1TPTF1

[ Szerkesztve ]

(#20969) csako válasza dokee78 (#20968) üzenetére


csako
veterán

Az idézőjelen kívüli részt

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20970) dokee78 válasza csako (#20969) üzenetére


dokee78
félisten

Közben meglett,köszi!

(#20971) goom válasza zoltan6 (#20962) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm a tippeket. Nem hoztak megoldást, sajnos.

(#20972) DrTechnoid válasza goom (#20971) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Egy próbát megér a futtatása :

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-all-versions

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#20973) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Kérdés:
Win8.1 64 bit
Minden böngésző (explorer, mozilla, chrome) ezzel a hibával jön ha meg akarok nyitni egy lapot:
"Az Ön kapcsolata nem privát

A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: www.google.com. NET::ERR_CERT_DATE_INVALID"

Kérlek segítsetek, tudom valaki már feltette erre a kérdést hogy hogyan lehet megoldani, de nem láttam rá a választ.
Köszönöm előre is.
(a router és a gép ideje szinkronizálva vannak, és naprakészek.)

(#20974) bobalazs válasza Ezekiel Ston (#20973) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Mert el van csúszva a dátum a windowsodban. :K

(#20975) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Egy kérdésem van a Chrome inkognitómódjával kapcsolatban. Van olyan lehetőség, opció, vagy beállítás, hogy a Chrome megnyitáskor azonnal inkognitómódban induljon el? Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#20976) goom válasza DrTechnoid (#20972) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm, de van már fent gy jogtiszta avast is. Az sem talált semmmit.

(#20977) Agyzuzo válasza goom (#20976) üzenetére


Agyzuzo
addikt

ADWCleaner-t és Malwarebytes-ot is futtass le, azok megtalálnák minden olyan kártékony beépülőt, amit a sima vírusirtók nem (főleg egy Avast...) Vannak kifejezetten a Chrome tönkretételére irányuló kártevők, én is kifogtam egyszer egyet, teljesen kinyírta a Chrome-ot, amíg fenn volt hiába telepítettem újra, semmit nem ért.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20978) Rhino666 válasza Rhino666 (#20963) üzenetére


Rhino666
őstag

Alvó üzemmódból visszatérés után minden esetben ezt csinálja. Újraindítás rendbe hozza. Bármi tipp?

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#20979) goom válasza Agyzuzo (#20977) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm a tippeket; kipróbáltam ezeket is.
Eredmény továbbra sincs - most sem működik a Chrome.

(#20980) zoltan6 válasza goom (#20979) üzenetére


zoltan6
őstag

és ha telepítés után nem lépsz be a google fiókodba? úgy működik?

(#20981) dauphin válasza dauphin (#20975) üzenetére


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Eme bejegyzésemhez (#20975) lenne valamelyikőtöknek ötlete? :) Lehetséges-e vagy sem? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#20982) spammer válasza dauphin (#20981) üzenetére


spammer
veterán

How to Always Start Any Browser in Private Browsing Mode

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20983) goom válasza zoltan6 (#20980) üzenetére


goom
senior tag

Nem tudok nem belépni. Rögtön a már mellékelt kék hibaüzenetes kép fogad, és semmilyen beállításhoz nem férek hozzá.

(#20984) dauphin válasza spammer (#20982) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm, próbáltam a leírás szerint eljárni, de valami nem stimmel neki, mert hibaüzenetet dob fel, amikor alkalmazni akarom. Pedig lépésről lépésre követtem az instrukciót, meg a szóközt sem felejtettem el (bár próbaképpen elhagytam, amikor nem akarta az igazságot, úgy sem jött be).

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#20985) spammer válasza dauphin (#20984) üzenetére


spammer
veterán

Valószínűleg kell az idézőjel az elérési út elejére és végére (a linkelt oldalon nem így szerepel)

Például:

"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" -incognito

Tehát a -incognito az idézőjel után kell.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20986) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mióta új a könyvjelzőkezelő,nem találom egy mappán belül a név szerinti sorbarendezés lehetőségét.Hol van ez a lehetőség?

(#20987) atillaahun


atillaahun
veterán

A Google Képek-et szeretném hozzáadni Chrome-ban saját keresőmotorként, hogy ha beírom pl. hogy "k repülő" akkor egyből a képtalálatokat dobja fel.
Ezt meg tudtam már csinálni a translate-rel, youtube-bal és maps-szel is, viszont a képek valahogy nem hagyja magát.
Mi lehet oda a helyes url?

[ Szerkesztve ]

(#20988) #97716736


#97716736
törölt tag

Üdv emberek!
Nem tudom volt-e Chrome update a napokban, de YT alatt a zenék időközönként ( 10-15 sec ) ilyen pukkadozó / akadó hangot produkálnak, más böngészővel ezt nem csinálja. Mivel lehetne ezt kiküszöbölni, mert nagyon idegesítő, hogy tisztán nem tudok zenét végig hallgatni. Magic Actions is fel van telepítve, ahogy elnézem az is megújult valamikor.

(#20989) yuri90 válasza #97716736 (#20988) üzenetére


yuri90
tag

Nálam is előfordul ez a probléma.Először azt hittem,hogy a hangkártyával vagy a fülessel van a baj de ezek szerint megint a Chrome rontott el vmit.

(#20990) #97716736 válasza yuri90 (#20989) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ha Flashre teszem akkor nem akad be, de amikor videóba pörgetek akad, meg az 1080P feletti felbontást nem is tudja. HTML5-el meg csinálja ezeket az akadásokat. Remélem hamar javítják akkor :))

Szerk: Vicc az hogy nem mindegyik videónál akad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20991) MadGame


MadGame
senior tag

Sziasztok!
A Chrome mobil verziójára abszolút semmiféle reklámblokkolót nem lehet telepíteni?

(#20992) Sonja válasza atillaahun (#20987) üzenetére


Sonja
veterán

https://www.google.com/search?site=imghp&tbm=isch&q=%s

A q= után kell, amit keresel. Ez a beállítás a keresőmotorok részre van egyébként.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20993) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Az mitől lehet, hogy gép újratelepítés után egyfolytában jelen van a google telepítő szolgáltatás? Legfrissebb lett telepítve. Indítások közül se tudom kivenni, mert nincs is ott. Szolgáltatásoknál sincs csak a feladatkezelőben. -.-

(#20994) atillaahun válasza Sonja (#20992) üzenetére


atillaahun
veterán

Úúú, köszi szépen, ez így már tényleg működik. :)
És te ezt találtad valahol, vagy tudod hogy konkrétan ezeket a paramétereket kell használni? - csak kíváncsiságból

(#20995) laszlohu


laszlohu
addikt

Most vettem csak észre, hogy száműzték a Silverlight - ot az Rtl-most - ról,
így Chrome -al is lehet nézni őket, még Linuxon is.

(#20996) olivera88


olivera88
veterán

A betűket lehet valahogy élesíteni Linux Chrome alatt? Tegnap lett telepítve egy havernál LMDE és azt mondja homályosak a betűk, feltelepitettem a Times New Romant mivel alapból nem volt és beállítottam arra de az se hozott nagy javulást,aztán átraktam Arialra igy egy fokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#20997) Sonja válasza atillaahun (#20994) üzenetére


Sonja
veterán

Innen szedtem. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20998) iguana válasza Sonja (#20997) üzenetére


iguana
őstag

ez egy nagyon-nagyon hasznos dolog! köszi a megosztásért! :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#20999) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyan problémával, hogy youtube-on nem írja ki a videó címét, ha ráviszem az egeret a karakterek helyett csak "-"-ak vannak, viszont ha ráviszem az egeret kírja a címét?
KÉP
Eleinte csak a gsfanatic weboldalon csinálta ezt és ma már a youtube is ilyen...
Más böngészőben pedig semmi baja.

Bármi ötlet?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#21000) atillaahun válasza Sonja (#20997) üzenetére


atillaahun
veterán

Ügyes. :)
Ezek szerint én rossz kulcsszavakkal kerestem. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.