Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) daczkó válasza Braddock (#20399) üzenetére


daczkó
aktív tag

Szerintem meg is oldódott a problémám, köszi!

/ignore wwenigma

(#20402) Pipó válasza #10234880 (#20400) üzenetére


Pipó
őstag

Ikonon jobb klikk, parancsikon fülön ikoncsere. Előtte letöltöd a jó ikont és arra cseréled.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#20403) spammer válasza AlexBrown (#20396) üzenetére


spammer
veterán

Gondolom az APPDATA-ban lévő profilt nem törölted, azért húzott onnan vissza mindent.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20404) yuri90


yuri90
tag

Csak nálam van az a youtube-nál,hogy amikor megnézek egy videót akkor nincs ott a megtekintési előzményeknél?Mintha vmiért nem mentené el.

(#20405) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

A Google Chrome böngészőmbe betelepült a Bing kereső.

Hogyan lehet megszabadulni tőle ? köszi

Próbáltam már a Control Panelban a Programok eltávolítása/hozzáadása között, de ott nem találtam.

(#20406) spiritex válasza spammer (#20403) üzenetére


spiritex
veterán

Teljesen jogos és igaz, én win reinstall-ról beszéltem, pedig itt nem volt az...

(#20405) Orionk
Beállítások / Keresés / Keresők kezelése / Google Yahoo Bing és itt kiválasztod, hogy a Google legyen az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20407) Soma01


Soma01
veterán

Ezt az új SafeBrowsing-ot ki lehet kapcsolni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#20408) Braddock válasza Orionk (#20405) üzenetére


Braddock
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#20409) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mit csináljak hogy ezt le tudjam tölteni?

(#20410) anonymus89 válasza DeathAdder (#20409) üzenetére


anonymus89
addikt

Elméletileg ha letöltésekben azt választod megőrzés akkor le kellene töltenie...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#20411) DeathAdder válasza anonymus89 (#20410) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valóban, köszi :R

(#20412) #22237440 válasza #22237440 (#20390) üzenetére


#22237440
törölt tag

Köszönöm a választ spiritexnek és blakeynek! Amúgy felmerült egy másik kérdés. Miközben szerkesztettem a könyvjelzőimet (töröltem, áthelyeztem stb.), azt figyeltem meg, hogy a törölt könyvjelzők egy idő után újra megjelennek. Miért? Miért teszi vissza? Szinkron be van kapcsolva és nem szedek semmit. :F

(#20413) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Asztali gépen és laptopon is be vagyok jelentkezve ugyan azzal a fiókkal a Chrome-ba, le is szinkronizálta a könyvjelzőket, de egy ideje már nem teszi, ezt csak bizonyos időközönként szokta és azért nem látom a változást vagy mi lehet a gond?

Matthew 24:42

(#20414) netdjw válasza KubanitoS (#14029) üzenetére


netdjw
újonc

Törölni kell a videa.hu cookie-jait a böngészőből és megoldódik a probléma. Nálam ugyanez volt.

(#20415) anonymus89 válasza netdjw (#20414) üzenetére


anonymus89
addikt

Lelkes forumtars vagy ha addig visszaolvastal vagy kerestel majd 2 eves hszre.... :)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#20416) Soma01 válasza Soma01 (#20407) üzenetére


Soma01
veterán

(#20417) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Lenne egy nagy problémám.
Elindítok egy játékot STEAM-en keresztül és megnyitva hagyom a google chrome-ot lényegtelen hány lappal, majd játék után kilépek eltűnik a megnyitott chrome! Miként tudom visszahozni?

A monitoron úgymond kívülre került, mert a tálcán jelzi valamint, ha F11-et nyomok, kirakja nagyba, de nem tudok mit kezdeni vele és épp összehasonlítottam pár terméket, csak megfeledkeztem, hogy ez ilyen.
1920x1080p-be van a monitor, szóval feljebb nem tudom állítani, hogy esetleg egy kis része belógjon illetve nem érzékel még 1 monitort, egyszerűen annyira elrakja Balra, (mert, ha új lapot nyitok, akkor a sarokba nyitja meg a következő oldalt), hogy nem lehet megfogni.

Van valamiféle ötletetek?

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#20418) szabog4 válasza szabog4 (#20417) üzenetére


szabog4
aktív tag

Sikerült megoldanom! Jobb katt az ikonjára és teljes méretre ugrás...megúsztam! :D (milyen egyszerű volt...pedig épp bezárni akartam... :) )

HUN_Thorpedo

(#20419) w333


w333
félisten

Chrome 41.0.2272.76 ... tessék frissíteni ! :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20420) yuri90


yuri90
tag

Frissítettem és az összes bővítményem eltűnt.Ez meg hogy?

(#20421) Soma01 válasza yuri90 (#20420) üzenetére


Soma01
veterán

Most beparáztattál. Lehet nekem is el fog tűnni?

(#20422) Soma01


Soma01
veterán

Nekem nem tűnt el semmi.

(#20423) xcds válasza Soma01 (#20422) üzenetére


xcds
őstag

Eltűnni nekem se tűnt el semmi, de az otp honlapját nem tölti be. Explorer meg rögtön betölti.Hihetetlen, hogy mindig elqrnak vmit.. :O

Szerk.: Na, ötödjére sikerült neki..

[ Szerkesztve ]

(#20424) Soma01 válasza xcds (#20423) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem egyből, gyorsan bejött az www.otp.hu honlap.

(#20425) xcds válasza Soma01 (#20424) üzenetére


xcds
őstag

Most már nekem is. Érdekes... Pedig nem a honlappal volt gond, ha explorerrel meg ment.

(#20426) spiritex


spiritex
veterán

Én a T-Home oldalával szívok, ott egyszerűen nem enged címet megadni. Sokáig azt hittem, hogy az oldallal van baj, de egyszer kipróbáltam és kiderült, hogy bármelyik másik böngészőben simán működik a cím megadás!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20427) Soma01 válasza spiritex (#20426) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem simán megy. A módosítás is.
Amennyiben erről az oldalról beszélsz: http://www.t-home.hu/lakossagi/internet/dijcsomagok
Az "Add meg a lakcímedet vagy az MT ügyfél azonosítódat! " résznél.
Ad blocker nem kavarhat be?

[ Szerkesztve ]

(#20428) spiritex válasza Soma01 (#20427) üzenetére


spiritex
veterán

Az újjal? Mert azzal még nem próbáltam. Igen, erről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20429) Soma01 válasza spiritex (#20428) üzenetére


Soma01
veterán

Én már frissítettem, szóval csak az újjal tudtam megnézni. Most néztem meg pár perccel ez előtt.

(#20430) spiritex válasza Soma01 (#20429) üzenetére


spiritex
veterán

Frissítettem, most már nekem is egyből bejön! Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20431) w333 válasza w333 (#20419) üzenetére


w333
félisten

Csak nekem tűnnek a betűk kicsit furának ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20432) spiritex válasza w333 (#20431) üzenetére


spiritex
veterán

A füleken nekem is furák. Máshol jók.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20433) Soma01 válasza spiritex (#20432) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem jó.

(#20434) spiritex válasza spiritex (#20430) üzenetére


spiritex
veterán

Nem igazán értem mitől függ, mert most megint nem jó.
Ezt dobja fel a lakcím megadásos ablak helyett...

[link]

Ezt pedig a Firefox (és ez a jó!):

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20435) Agyzuzo válasza w333 (#20431) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nálam is. Mondhatni totál összecseszte. Nagyobb és homályos betűtípusra sikerült cserélnie ami eddig volt a kedvencek sávban, ennek köszönhetően most pont nem fér ki ami eddig kifért, cserébe rondább... :W

Ha valaki tudja esetleg hogy lehet visszaállítani a betűtípust megköszönném...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20436) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Agyf@szt kapok az online filmek szaggatásától és rövid keresgélés után mindig a Chrome böngésző merül fel első gyanúsítottként (no meg nem találtam videó lejátszós topikot), így arra kérnélek titeket, hogy nézzetek rá erre a videóra és mondjátok, hogy hol a hiba!
(Utolsó három percben jól látszik nálam a vízszintes kameramozgásoknál.)
Most a böngésző/flash a szar, vagy a videóba van kódolva a képszaggatás (mit tudom én konvertálási hiba), vagy csak nálam rossz és nektek kadencia helyes a lejátszás (kis túlzással, mivel ugye 60 hz-es a megjelenítő)? Nálam olykor teljesen szétesik a kép, mint mikor ezen az oldalon 25 fps mellett kikapcsolt motion blur-ral nézném a gömböt. Na pont így szaggat a film is időnként.

Próbáltam a pluginek közt kikapcsolni az integrált Flash lejátszót és használni a külső eredeti Adobe változatot, de a hiba nem szűnt meg. Teljes képernyőn és ablakban is ugyanaz, és teljesen mindegy melyik képernyőre van kirakva, még a tv interpolációja se tudja elmosni. :W

[ Szerkesztve ]

(#20437) spiritex válasza Teasüti (#20436) üzenetére


spiritex
veterán

Itt a megfelelő topic, de a kadenciahelyes lejátszásnak elég sok követelménye van. Normális szoftver, normális renderer, 23Hz-et (ez felel meg a 23.976 fps-nek) lehetővé tevő vga és vga driver, 24p képes kijelző, ezt egy böngészőből nézett filmmel, 60 Hz-en futó monitorral nem kéne elvárnod...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20438) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok!

Abban tudna valaki segíteni az alábbi problémákban:
1.) Fel van telepítve a JAVA 8u40, de ennek ellenére folyamatosan azt kéri a chrome, hogy telepítsem.
2.) Fent van a gépemen a Silverlight, ennek ellenére folyamatosan a telepítést kéri a chrome.

op.: W8.1u1
Chrome: 42.0.2311.15 dev-m (64-bit)

Plugins-közt csak 5 szerepel:
- Chrome Remote Desktop Viewer
- Widevine Content Decryption Module
- Chrome PDF Viewer
- Adobe Flash Player - Verzió: 17.0.0.132
- Native Client

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#20439) Teasüti válasza spiritex (#20437) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tisztában vagyok ezzel, tudom hogy néz ki egy offline filmnézés 60 hz-en 3:2 pulldown-nal.
A problémám abból fakad, hogy a flash lejátszó konkrétan szar, jitter-relt, stuttering-es (bocs a ráerőszakolt ragozások miatt) fost jelenít meg nekem és nem tudom hol a hiba. :( Ez nem a 24p miatti szokásos videofil hiszti, hanem tényleg szarul néz ki.

Nektek nem? Ha ez csak nálam ilyen, akkor annak oka van.

[ Szerkesztve ]

(#20440) MadGame válasza w333 (#20431) üzenetére


MadGame
senior tag

Én semmi változást nem látok… :U

(#20441) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
ti használtok chrome alapú, de mégsem chrome disztrókat esetleg? tudtok ajánlani? :)

(#20442) Soma01 válasza smallmer (#20441) üzenetére


Soma01
veterán

Nem használom őket, de: Comodo Dragon, Chromium, CoolNovo

(#20443) spiritex válasza smallmer (#20441) üzenetére


spiritex
veterán

Az Opera Next egész jó.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20444) Tamás008


Tamás008
tag

Sziasztok a Chromeban, hol lehet visszaállítani az ablakkeretnek az Aero felületet mert most ez a bugyi kék alap szín van most keretnek, az új verzióra frissítés eltüntette az Aerot a Chrome-ról Win Vista rendszeren.
Hogyan lehet az Aerot visszakapcsolni a Google Chrome-on? Köszi.

(#20445) xcds válasza Tamás008 (#20444) üzenetére


xcds
őstag

Szerintem a téma állt vissza alapra. Keresni kell egy aero témát.

(#20446) Tamás008 válasza xcds (#20445) üzenetére


Tamás008
tag

Próbáltam, az internetes áruházból kerestem egy Aero témát, sajnos nem segített nem kapcsolt be a windowsos aero azon a témán sem. Mitől nem? Aki tud kérem segítsen. Köszönöm.

(#20447) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Van fent a gepen Chrome stabil verzio, ez jol mukodik.
Eddig volt fent Dartium, nem installos verzio, ami szinten jol mukodott, de mivel elegge el van maradva a verzio, igy gondoltam felrakok egy friss Chromiumot, szinten nem installeres valtozatot.
Ezek a nem storebol valo extensionok miatt kellenek, sima chrome ugye mar tiltja oket egy ideje.
Viszont a most felrakott Chromium nem akarja latni a Flash plugint, nem is latszodik a chrome://pluginsban, hiaba telepitem fel, gondolom nem tudja, hogy ehhez kellene, nem a sima chromehoz.
Mit lehet ezzel kezdeni?
Brute force copy paste es kesz?

(#20449) @matthew@


@matthew@
őstag

Erre vki:[link]

Matthew 24:42

(#20450) re_mod


re_mod
tag

Olyan van hogy frissítés óta 41-esre a mol.hu meg pár oldal alapból a mobil verziót tölti be ezt nem lehet valahogy tiltani vagy bug vagy oldal bug?

Többi böngésző ff, ie helyesen jeleníti meg.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.