Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Lauda válasza zoltan6 (#20498) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ertem mi okozhatja, nalam is tukor eles minden azota is. Win7 64 bit es a legfrissebb chrome. :F

(#20502) spiritex válasza Agyzuzo (#20500) üzenetére


spiritex
veterán

Érdekes, de nekem segített a directwrite tiltásának engedélyezése. 41-es Chrome. Igaz, hogy a Tahoma-s registry hack-et is újra megcsináltam...

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#20503) #41133696 válasza Agyzuzo (#20500) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdekes, nekem a legfrissebb stabillal:

Windows 8.1 rendszeren.

(#20504) Agyzuzo válasza spiritex (#20502) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Megcsináltam a Tahomás hack-et én is megint, DirectWrite tiltva van és mégis ugyanolyan... :(
És csak itt, minden más helyen jó, szóval bravó, kedves Gugli.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20505) w333 válasza #41133696 (#20503) üzenetére


w333
félisten

És nem látod hogy mennyivel másabb ? én egyből észrevettem :D

(#20506) Gergosz2

Igen :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20506) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nem tudom mennyire vág a témába, de másnak is románul írja ki a Duna nevét ? Itt vagyok Budapesten laptopomon és telefonom is ezt írja, de ha megyek Veszprémben ugyan ez a helyzet.(Csupán kíváncsiságból néztem meg ott)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20507) w333


w333
félisten

Most frissült a Chrome 41 stabil (android verzió is) :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20508) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Mi lehet a baja a böngészőnek? Alig akarja betölteni az oldalakat. Befejezi a betöltést, de a képek még meg sem jelentek. Nagyon lassú az egész. Facebook-on a képeket szenvedve tölti be.

Érdekes Opera, Firefox és még az Internet Explorer is ezerszer gyorsabb nála.

Szerk.: Verzió: 41.0.2272.76 m (64-bit)

[ Szerkesztve ]

(#20509) #73029888


#73029888
törölt tag

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék hogy Samsung Galaxy SII (gyári 4.1.2 FW) telefonomon miért nem tudom letölteni a stabil 41-es Chromeot?

A BETA-t le tudom tölteni,az 41-es,de a stabilt szeretném használni.

Köszönöm a választ.

(#20510) #73029888


#73029888
törölt tag

Másik problémám a Chrome-al PC-n van,

Windows 7 alatt tökéletesen működik a Chrome és Lastpass kiegészítő,de W8.1 alatt idönként mikor indítom a Chrome-ot a következő 3 hibát kapom: (Lastpass szintén fent van)

Firefox alatt ilyen hibám nincs.

Hogyan tudnám a hibát megoldani? A W7 vissza telepítésén kívül?

(#20511) laszlohu válasza #73029888 (#20509) üzenetére


laszlohu
addikt

Távolítsd el a bétát google playben,
majd telepítsd pc - ről a tabletes felhasználóneveddel,
ami automatikusan telepíti a telefonon is,persze az
internetnek valamilyen módon aktiválva kell lennie telefonon, vagy wifi, vagy valamilyen módon.

[innen ( link )]

Megjegyzés a legfrissebb update - eknél esetenként 3-4 napot várni kell, mire frissül,

[ Szerkesztve ]

(#20512) alfa20 válasza #73029888 (#20510) üzenetére


alfa20
senior tag

Szia,

Nekem W8.1u1-en semmi problémám nincs Lastpass-al, így nem a op rendszer a ludas, esetleg próbáld meg újra telepíteni a kiegészítőt, vagy Ezzel telepítsd fel. Ha ez sem segít, akkor a Chrome-ot telepítsd újra tisztán.

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#20513) #73029888 válasza laszlohu (#20511) üzenetére


#73029888
törölt tag

Töröltem a BETA-T,felraktam a simát gépről.

Köszönöm a választ!

UI: Előzö postomra valami megoldást nem tudsz?

(#20514) #73029888 válasza alfa20 (#20512) üzenetére


#73029888
törölt tag

Az oprendszert tegnap telepítettem.Last pass telepítőt kipróbálom. Köszönöm!

(#20515) rii válasza spammer (#20472) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

ha a chrome bekapott valamit, akkor ezzel a másolással azt is átvisszük az új gépre?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20516) spammer válasza rii (#20515) üzenetére


spammer
veterán

Valószínűleg igen, ha gyanús bővítményt települt, törölni kell, ha vírus van a gépen, nem árt előtte kipucolni, hátha a profil mappába is rakott valamit.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20517) Dinter


Dinter
addikt

Miért lehet az, ha fb-n belül akarok egy youtube videót kinagyítani, egyből visszaugrik, és a fb-t látom a videó helyett?

(#20518) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Még soha nem használtam a Chromot, most viszont kipróbálnám, de csak egy program erejéig. Sajnos az IE11 és a Firefox alatt vannak gondjaim a BF4-el, egész pontosan valami miatt alig akar betölteni a Battlelog, van, hogy 20 perc is eltelik mire betölt. Ennek a részleteibe most nem akarok belemenni, az érdekelne, hogy akik játszanak a BF4-el Chrome alatt, normálisan le lehet-e tölteni a Chromra a plugint, és vannak-e gondok a használat során? Előre is köszönök minden javaslatot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20519) Dluinet válasza pendre54 (#20518) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha csak a gyorsaság számít , akkor próbáld ki a maxthon nitro-t

Nitro 1.0.1.800

nem tud semmit, de amit tud, azt gyorsan, amilyen a chrome is volt, amikor megjelent

vannak olyan oldalak, amiket 30%-kal gyorsabban tölt be, mint a chrome

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20520) pendre54 válasza Dluinet (#20519) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, alapvetően nem a gyorsasággal van a gond, hanem a Battlelog normális betöltését blokkolja valami, valószínüleg valamilyen videós lejátszó akármi, az okát pontosan még nem tudom, ezért próbálnám ki a Chromot, háthe azt nem bolygatná, ezért érdeklődöm.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20521) Dluinet válasza pendre54 (#20520) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ne vegyél rá mérget a chrome-nál is előfordulhat
az mxnitro ugyanúgy WebKit alapú, mint a chrome, csak le van csupaszítva,ezért például csak angol nyelvű, más nyelvet nem ismer

ráadásul sokkal kisebb mint a chrom

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20522) bobalazs válasza Agyzuzo (#20500) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is szarcsi foscsi életlenek a betűk. Fel sem tűnt míg FF-ot nem nyitottam, azóta zavar.

(#20523) laszlohu


laszlohu
addikt

A Chrome fórumon ezt a paramétert emlegetik :

chrome.exe --disable-directwrite-for-ui

(#20524) HRC95


HRC95
tag

Helló!
Olyan problémám van, hogy bizonyos oldalakon (pl ha.hu-n) görgetek le vagy megszeretnék nézni egy autót és mindenféle hirdetés jön be meg lassú a win7 stb, nagyon idegesítő :W Semmi bővítmény nincs a chrome-ban már újra is raktam de nem segített :O Valami ötlet, hogy mi lehet a gond :F

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#20525) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
van már valami megoldás erre az új hányadék betűtípus letiltására?
directwrite tiltás engedélyezve, de hiába

| Samsung Galaxy S23 |

(#20526) rii


rii
nagyúr

sziasztok

van egy oldalhoz egy jelszavam, és nem emlékszem rá pontosan ... az oldal beenged, de jobb volna ha tudnám is mi az a jelszó .... meg lehet nézni valahogy? (vagy pld. firefox-ban)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20527) rii válasza rii (#20526) üzenetére


rii
nagyúr

megvan ... csak véletlen felcseréltem két számot .. . havernak elküldtem ... írja h nem megy ... (persze h nem) és azzal próbálkoztam én is, de azt hittem h a spec. karakter kell-nemkell ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20528) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Tegnap óta, amikor megnyitom a Chrome-t, automatikusan megnyílik a "Mentés másként" ablak és egy f.txt fájlt akar letölteni.

Szerintetek ez mitől lehet és ezt hogy tudnám megszüntetni?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20529) Agyzuzo válasza sz.j (#20528) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Cseréld le az index.hu kezdőlapot. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20530) sz.j válasza Agyzuzo (#20529) üzenetére


sz.j
nagyúr

Lecseréltem .., tényleg megszűnt. Köszi

Amúgy miért dobálta fel, eddig nem volt ilyen?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#20531) fPApi


fPApi
őstag

Olyan lehetőséget keresek (pl. bővítmény, stb.), amivel a könyvjelzősávon lévő ikonokat (nekem most épp a mappa ikonokat) tudom változtatni (pl. színezni, vagy más ikon).
Tud valaki ilyet?

(#20532) bobalazs válasza fPApi (#20531) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem tudom de ha hozzáadsz egy témát, mindjárt másképp néz ki, talán találsz olyat amilyenről könnyebben azonosítod az ikonjaidat.

(#20533) fPApi válasza bobalazs (#20532) üzenetére


fPApi
őstag

Az nem jó, mert nekem egyedileg kellene változtatni (az egyik mappa ilyen, a másik olyan).

(#20534) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Valamivel felkerül a gépre egy DizzyDing hülyeség és a böngészőben a hülye hirdetései ugranak fel és a fél képernyőt eltakarja. Sehogy se tudom kiirtani. Valami ötlet esetleg?

(#20535) Gergosz2 válasza Buster17 (#20534) üzenetére


Gergosz2
veterán

Maleware bytes kiszed. Amúgy péklapáttal basznám tarkón aki ilyeneket csinál az istartsurf-ös köcsögökkel együtt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20536) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!
Segitsegre lenne szuksegem.A chrome a mai napon picit megborult nalam , es a kovetkezot csinalja:
Nalam a kezdolap a google.hu, ami teljesen rendben be is jon , azonban amint beirok valamit a keresobe es entert nyomok a kereses problema nelkul megtortenik , viszont a keresesi feltetelek szurese mar nem mukodik.Eleve atvalt angol nyelvre , ami meg nem is lenne baj , de a search tools , es a more opciook nem is mukodnek.Szurok be kepet mert tudom ez igy eleg zagyva , uninstll mar megvolt, mindenfelekeppen letoroltem mar es ujrahuztam , fiok csatlakoztatas nelkul is ezt csinalja.Toroltem mar chach-t is , volt alapra visszaallitas , szal mar passzolom mi lehet a megoldas.Kerem aki talalkozott mar ilyennel es vissza tudta varazsolni a dolgot az ne tartsa magaban.Ami meg erdekes lehet , hogy firefox alatt tokeletesen megy, viszont IE alatt mar szinten nem jo.

(#20537) Buster17 válasza Gergosz2 (#20535) üzenetére


Buster17
addikt

Rohadjon meg egy béta programot akartam leszedni és véletlen rossz oldalról szedtem le és minden szart pc speed pc up ilyen olyan toolbart tett fel. :W

Szerencsére ma volt windows update és volt friss visszaállítási pont. Azzal megszüntetettem minden hülyeséget

(#20538) bobalazs válasza viralmind (#20536) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Beállítások - keresőmotorok kezelése volt piszkálva?

(#20539) viralmind válasza bobalazs (#20538) üzenetére


viralmind
aktív tag

Azt is neztem , jelenleg a google van beallitva es ez van benne:
{google:baseURL}search?q=%s&{google:RLZ}{google:originalQueryForSuggestion}{google:assistedQueryStats}{google:searchFieldtrialParameter}{google:bookmarkBarPinned}{google:searchClient}{google:sourceId}{google:instantExtendedEnabledParameter}{google:omniboxStartMarginParameter}{google:contextualSearchVersion}ie={inputEncoding}

Na hat a smileyikat nem tudom belole kiszedni :)

[ Szerkesztve ]

(#20540) #41133696 válasza w333 (#20507) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdekes, nálam még nem erkézett meg sem Android 4.4.2-re sem Android 5.1-re.

(#20541) bobalazs válasza viralmind (#20539) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nálam az alap kereső, próbáld ki.:francba én se tudom kiszedni a smileykat---

http://pastebin.com/download.php?i=8USH4Ddv

[ Szerkesztve ]

(#20542) viralmind válasza bobalazs (#20541) üzenetére


viralmind
aktív tag

Koszonom, sajnos nem segitett.
Talaltam egy forumon ugyanilyen problemat megoldas ott sem szuletett:https://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=411206

(#20543) w333 válasza #41133696 (#20540) üzenetére


w333
félisten

Galaxy Tab 3 -ra megérkezett, aztán S4, G2 és Moto G -re még semmi :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20544) ubid


ubid
őstag

Sziasztok.

Valahogy rá lehet bírni a chrome-ot hogy ne zabáljon annyi memóriát ?

Használok pár kiegszítőt: HTTPS everywhere, ADBlock, ADBlockPlus és egy downloader.

A task manager-t megtekintve a chrome több példányban is fut, összesen szerintem kb 1 GB memóriát eszik. ez iszonyat sok szerintem...

-.-

(#20545) Braddock válasza ubid (#20544) üzenetére


Braddock
őstag

AdBlock-ból elég az egyik. De jobban jársz a uBlock-kal, feleannyi ramot eszik.
Sajnos a Chrome ilyen, illetve a weboldalak is.

(#20546) ubid válasza Braddock (#20545) üzenetére


ubid
őstag

Köszi, kipróbálom a másik bővítményt akkor.!

-.-

(#20547) kispx válasza ubid (#20546) üzenetére


kispx
addikt

Egy --process-per-site argumentumot is megpróbálhatsz a chrome parancsikonjába belerakni.
Ezenfelül nem kell minden bővítménynek(flash, java) automatikusan indulnia. A beállításokban átlehet rakni, hogy csak kattintásra induljon el.
A reklámblokkoló bővítmény helyett esetleg kipróbálhatod a privoxyt vagy az admunchert. Ezek böngészőfüggetlen reklámblokkolók, alacsony memóriahasználattal.
Nálam a javascript is ki van kapcsolva. Csak azokon az oldalakon van bekapcsolva, amelyikhez feltétlenül szükséges. Így elég jó a memória használata a chromenak.

(#20548) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Google Chrombe-vannak meg email-címem,más gépen is.Mert beléptem s szinkronizáltam az én gmail fiókommal.Hogy tudnám a másik gépről kitörölni az én email-címemet hogy automatikusan be tudjanak lépni,meg ilyenek?
Mert dupla kattintanak s felugrik az email-cím rámennek s be is tudnak lépni. Hogy tudnám ezt megoldani?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#20549) szildavid90 válasza kispx (#20547) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Ez engem is érdekelne! Tudnál nekem segíteni pontosan, hogy ezt a "--process-per-site argumentumot " hova kell pontosan betenni? Illetve a bővítmények autómatikus ki-be kapcsolását a chrome://plugins oldalon tudom beállítani? A Mindig engedélyezve elől kell a pipát kivenni?

(#20550) kispx válasza szildavid90 (#20549) üzenetére


kispx
addikt

Jobb gomb a chrome parancsikonjára -> tulajdonságok -> és a célhoz írd be a chrome.exe után. Szóval így nézzen ki: chrome.exe --process-per-site
A másik: beállítások -> show advanced settings -> tartalom beállítások -> és a plug-ins résznél rakd át a click to play-re.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.