Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4352) Geller72


Geller72
veterán

Ha lehet, elmondom, én hogyan fogytam le. Lehet, hogy sokan kiröhögnek, de nekem az a fontos, hogy működik. Aki nem hiszi el, az nem hiszi, különösebben nem érdekel. Szóval. Kb egy hét alatt sikerült elérnem, hogy igazáből jelentősebb mennyiségü ételt napi egy alkalommal viszek be a szervezetbe. Az időpont szvsz mindenkinek más lehet, lévén mindenkinek eltérhet az időbeosztása. A fő étkezés kizárólag csirkemell, natur. Nem egy kiló, hanem mértékkel. Lassan eszem, lehetőleg figyelek, hogy minimum 15 perc, de ha lehet a fél óra fele nyújtsam az étkezés időtartamát. Én kb két darab tenyérnyit fogyasztok el ilyenkor. Étkezés után, kb fél-egy órával elmajszolok egy körtét, vagy vmi finom gyümölcsöt, mondjuk ilyenkor jó a dinnye. Kizárólag forrásvizet iszom, semmi szénsavasat, mákom van, hogy nem is szeretem. A forrásvízzel is szerencsém van, mert közelben van egy ilyen. (forrás..:) ). Napközben ha megéhezem, lehetőleg sok folyadékot iszom, és mértékkel nyúlok egy kis gyümölcshöz. Délelőtt nem ritka, hogy vagy egy joghurtot, vagy egy kevés tejberizst eszem. (max 10 deka/alkalom). Délután négy után, de max hatig elmorzsolok, egy joreggelt szeletet (sorry a reklámért, de tényleg finom és szeretem). Ezután már csak folyadék. Néha egy pohár tej. Nem ritka a tea, de egy héten max háromszor kívánom meg, reggelente. Mozgás: Ilyen bazi melegbe korán reggel. Futni útálok, fiatalabb koromban rengeteget futottam. Szal nekem inkább bicaj. Délután úszás, ha nem érek oda, akkor bicaj.:) Kislányommal focizgatok egy félórát, jobban megmozgat, mint gondolnátok, lévén nem igazán úgy passzol, mint Beckham..:). Szal 103 kilórol igy mentem le kb 3 hónap alatt 84-re, szinte 0 erölködéssel. Megjegyzem ezt igen nehéz lett volna, ha mondjuk az erdőn a fát termelem ki, vagy talicskával betont hordok...
Ennyi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.