Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) SLYM válasza tildy (#3948) üzenetére


SLYM
veterán

a tejjel nem az a baj, hogy zsíros, hanem, hogy felesleges, mert nincs benne semmi

(#3952) SLYM válasza L|zsidoboz (#3949) üzenetére


SLYM
veterán

meg plusz mindent :D Vita-X-be pl nincs Mg meg Ca se. viszont az ISS pack-ba és a Multi-X-be minden van...kivéve a Szelént, de az ha van sok E és C vitamin benne akkor már annyira nem fontos

(#3953) fLeSs válasza SLYM (#3952) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem neked nem kell diétázni, de amúgy 1 hónap diétától ne várj sokat, eleve az első 1-2 hétben zsírt alig vesztesz. amikor a szénhidrátraktárak lejjebbmerültek, akkor kezdesz el zsírt is felhasználni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3954) LOTR válasza Fermat (#3936) üzenetére


LOTR
addikt

nem akarlak lebeszélni semmiről, de teljesen felesleges a jana ásványvíz 2-3x drágább, mint a többi
én vagy nestlét veszek, vagy fonte verdét, vagy balfit - ezek vannak a legjobb árban (no name-eket nazért nem veszek)

One Ring to rule them all

(#3955) SLYM válasza fLeSs (#3953) üzenetére


SLYM
veterán

najó, de azok diéta után egyből vissza is töltődnek. addig akarod diétázni míg kockás lesz a hasam, meg amíg elég rendesen beeresedek. most a vállamon meg a karomon kívül semmim se eres. sőt ott is csak elvétva van. csak lehet, hogy szálkásabban még fosabbul néznék ki, mert lemenne némi izom is. de lehet, hogy az lesz belőle, hogy a szemét kaját abszolut kilövöm nyár végéig. most minden nap ettem valami csokit, meg most húsvétkor sok volt a szemét kaja. szerintem jött is rám +1 kiló zsír :(
amúgy ha most tömegelés mellett minden nap aeroboznék akkor menne le egy kis zsír? vagy tömegelés közben abszolut nem lehet zsírt veszteni?

(#3956) SLYM válasza LOTR (#3954) üzenetére


SLYM
veterán

vagy iszol csapvizet :D

(#3957) Fermat válasza LOTR (#3954) üzenetére


Fermat
tag

kiveve ha vannak ismerosok az importornel, es sokkal olcsobb ;)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3958) Vandit. válasza Fermat (#3957) üzenetére


Vandit.
addikt

akkor beszéljünk csak? ;) :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3959) L|zsidoboz válasza SLYM (#3952) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ok, de nem is egy árkategória a többivel a multi-x.
ha valaki nem aktívan gyúr, akkor ezekkel is bőven el lehet lenni szerintem.

Good to be good, but better to be lucky.

(#3960) deniro2 válasza L|zsidoboz (#3959) üzenetére


deniro2
senior tag

Tildynek a Daily One tökéletes.

(#3961) tildy válasza deniro2 (#3960) üzenetére


tildy
nagyúr

Páromnak nézelődöm .Nekem nem kell + vitamin, nélküle se vagyok betegeskedő.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3962) SLYM válasza deniro2 (#3960) üzenetére


SLYM
veterán

vagy Vita-X meg külön Mg+Ca tabi. árban kicsit drágább így, de jobb is. én régebben ezt ettem

tildy szerintem te is egyél vitamint. a szervezet normális működéséhez elengedhetetlenek

[Szerkesztve]

(#3963) Fermat


Fermat
tag

Na tegnap egyik haveromnak kellet vitamin(valami gyogyszertarit szokott venni) tuladtam az originalt actival energian .Helyette Multi-X akartam venni
Nade, anyamek(mivel anyam olyan cegnel dolgozik ahol a tap.kieg meg hasonlokat eltudja szamolni, ilyen egeszsegugyis ceg-noreklám-) megleptek egy 60x Eurovit Felnotteknek Multicsodaval(nem az 50' evesnek valo cucc :D ). Hato csak kicsit voltam ideges....
Bar jobb mint a actival energia, tobb benne a cucc, de akkor is...
most szedhetem ez egy honapig(napi 2x cucc), utana johet a Multi-X.. ;)

Hatoanyag tartalom [link]

Anyam meselte hogy vizsgaltak nagyobb cegek tap.kieg-jet(biotech, scitec ecc.) es nem egyszer volt benne olyan tartositoszer ami nem nagyon egeszseges. De o errol nem mondhat semmit, mert alairta a titoktartasi szerzodest...(be is perelhetnek stb.).
Azert eleg vicces.(pl az energiataloknal a Bombaban annyi szinezekvan es keves skulo, ellentetben Tesco energiaitallal, ami sokkal jobb).

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3964) LOTR válasza Fermat (#3963) üzenetére


LOTR
addikt

[link]
lehet, hogy a matrica szerint ebben kevesebb a cucc, mint a többi hasonló árúban, de állítólag az van benne ami rá van írva

[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#3965) fLeSs válasza Fermat (#3963) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha diétázol és sportolsz akkor ebből mehet napi 4-5 is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3966) joey7 válasza fLeSs (#3932) üzenetére


joey7
őstag

úgy könnyű. :) izom nekem is ment le minden alkalommal.próbáltam edzeni közben,de nem volt elég erőm hozzá.majd ha újra sikerül lefogynom utána erősítek.

(#3967) fLeSs válasza joey7 (#3966) üzenetére


fLeSs
nagyúr

úgy könnyű.

ha olyan könnyű lenne, akkor mindenki hipphopp lefogyna... :U

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3968) joey7 válasza fLeSs (#3967) üzenetére


joey7
őstag

nem a fogyásra gondoltam,hanem az izomzatra,mert azt írtad,h már előtte is rendelkeztél vmennyire kidolgozatt izmokkal.tehát az alapok már megvoltak,ellentétben velem aki igencsak elsatnyult az évek alatt. :O

(#3969) fLeSs válasza joey7 (#3968) üzenetére


fLeSs
nagyúr

elég minimális izomzattal rendelkeztem előtte. a lényeg, hogy edzeni kell, mert anélkül a diéta nem lesz eredményes (számomra az eredmény = zsírvesztés, ami nem = a súlyvesztéssel).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3970) Fermat


Fermat
tag

Kerdes:
-Mennyinek kell lennie a napi ch es feherje bevitelnek ?( valamit talaltam a bb.hu forumon csak nem teljesen ertettemm hogy sulyomat szorozzam meg ennyivel meg annyival es akkor kijon?) 76kg lenne az idealis testsuly :D termeszetesen egy kaloria dolog is erdekel
-Mennyire ihatok energiatalokat(naponta 1) 125kcal - 30grm CH egy uveg (tobbi cvita bvita taurin stb.) ?


Rizses csirke ubisalival power !

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3971) fLeSs válasza Fermat (#3970) üzenetére


fLeSs
nagyúr

végzel súlyzós edzést? diétáról van szó?


szerk: amúgy energiaitalt nem lehet inni diéta alatt. meg semmilyen cukros üdítőt meg hasonlót sem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3972) Fermat válasza fLeSs (#3971) üzenetére


Fermat
tag

dieta(kocogas, nyujtas, szobabicigli es heti 2x kempo )
sok a folosleges, kondi elott le akarom pucolni magam.(meg nagyon idom sincs kondira,jelenleg)
oke csak kerdeztem, mert itten iszogatom az asvanyvizemet, csak neha egy energiatal(erettsegi kuszoben).

nyaron gondolkozok valami kondi felkereseseben csak a XV.kerben polusi van amit, most alakitottak at, es az arak kicsit magasak(44e\havonta, van belso foci- es mindenkinek szemelyi edzo jar)-ezt hallottam-


[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3973) fLeSs válasza Fermat (#3972) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha nincs súlyzós edzés akkor a fehérjét nem kell túlságosan megemelni, sztem 2 gr/tskg elég (ha azt érzed, hogy savasodsz, akkor még ez is sok, elvégre súlyzós edzés nélkül nincs hova beépülnie, szóval csak rohad benned). ch-ból meg minél kevesebb, a kempózás előtt ehetsz többet, hogy legyen hozzá energiád. zsírból minél kevesebb.
liszt/cukor/zsír és az ezekből készült ételek nuku.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3974) Fermat válasza fLeSs (#3973) üzenetére


Fermat
tag

kosz
amugy ch megis mennyit ?:) tskg mit is akar jelenteni ?:)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3975) fLeSs válasza Fermat (#3974) üzenetére


fLeSs
nagyúr

tskg = testsúlykilónként. tehát ha 80 kg vagy, akkor 160 gr fehérjét egyél egy nap.
ch-ból? ezt ki kell tapasztalnod. anyagcseresebesség, inzulinérzékenység függvénye. súlyzós edzés nélkül nem lesz túl sokra szükséged a fogyás mellé. sztem 200 gr-mal indíts, aztán ha nem fogysz, akkor csökkentsd 50 gr-okkal.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3976) Fermat válasza fLeSs (#3975) üzenetére


Fermat
tag

koszi, ez most sokat segitett.
Amugy kempo elott Lkarnitin tabi(1000),kicsit energizal.
Amugy ugy vettem eszre kialakult egy stabil fogyas.
Elso nap a drasztikus valtozasok miatt 1kg lement es azota minden nap 1-3dkg lemegy(mivel nem hizok az etkezes miatt, de sportolok).
Szoval most hepi van.


[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3977) Vandit. válasza Fermat (#3976) üzenetére


Vandit.
addikt

kempo alá ne l-karnitint nyomj.inkább thermo-x v. valami pörgetőset.tapasztalatból mondom. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3978) Fermat válasza Vandit. (#3977) üzenetére


Fermat
tag

oke , de azert ezt a keveset meg elhasznalom.
Pölö milyen dolgokra gondoltal ? (thermo-xen kivul) ?

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3979) Fermat válasza Fermat (#3978) üzenetére


Fermat
tag

ez a Reform se lehet rossz :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3980) Vandit. válasza Fermat (#3978) üzenetére


Vandit.
addikt

thermo-fx,g-kick, nyomhatnál esetleg bcaa xpress-t,glutamint,bár ezek nem pörgetnek,de késleltetik a fáradtságot.és esetleg egyk kis kreatin etil-észtert.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3981) Fermat válasza Vandit. (#3980) üzenetére


Fermat
tag

és erre a ''Reformra''([link] ) mit mondasz ? Fogyáshoz biztos jo a kreatin,mert reggel futok par kilometert meg fekvo, nujtas stb.
Erdekes hogy a Lang Sportban a 100kapszulas Termo-X kerul annyiba mint a bbhun az 50es kiszereles.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3982) robekri válasza fLeSs (#3975) üzenetére


robekri
addikt

Hi fLeSs!

7 év alatt 20kg-ot szedtem föl! (anyosék, faterék is jól főznek) Sajna melóm helpdesk, gépátvétellel stb... Tavasszal nyáron ''vidéki melókat'' csinálom!

Az esti evéssel van a gond köbö így néz ki egy napom: 08 körül kávé előtte egy kis ez az, hogy ne éjgyomorra igyam a KV-t! 11:30 tartalmas egyféle kajó, 14:30 15h körül alma és ez után jön a siralom: 17:30 körül kajó (sültszalonnától kezdve bármi és 21 körül is)

Azt tervezem, hogy az esti kajolást elhagyom, utolsó evésem 17:30 lenne de viszont mennék futni vagy séta /sze kajó után! (legföljebb ha már megveszek íccaka 22h körül ennék alma, joghurt)

Szerinted? :F :R

Nekem első körben ennyi is elég lenne! Felülés stb ilyeneket csináljak!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3983) Vandit. válasza Fermat (#3981) üzenetére


Vandit.
addikt

annyi pénzből vehetsz thermo-xet+még valamit.Én nem tudok 50 kapszulás thermo-xről :( . veszel egy ce-xtreme-et és egy thermo-xet csinálod amit eddig és minden jó lesz. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3984) Fermat válasza Vandit. (#3983) üzenetére


Fermat
tag

Értettem főnök :R
ce-xtreme mi is akar lenni ?:D
Amugy a fogyashoz joe a kreatin kerdes akart lenni nem kijelentes :\

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3985) fLeSs válasza Fermat (#3981) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem a scitec reform szart se ér. én legalábbis nem éreztem tőle semmit.
külföldön nagy sztár a lipo-6 és a san tight (meg a man scorch de azt sehol nem lehet kapni). ezt csak azért mondom, mert a shop.builderen az aminostarnak van egy zsírégetője ([link]), amiben ugyanazok vannak, mint a fentebbi zsírégetőkben, csak kisebb
adagokban, de az végülis mind1, legfeljebb 1 helyett 2-t kapsz be. :D

de amúgy sztem a koffein+yohimbine (scitec alpha burn)+karnitin elég az elején.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3986) Vandit. válasza Fermat (#3984) üzenetére


Vandit.
addikt

Én kempo előtt nyomattam az Isotec+bcaa+kreatin kombót és elég jó volt.és 2db thermo-xet is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3987) Vandit. válasza fLeSs (#3985) üzenetére


Vandit.
addikt

alfa burn nekem is bejött bár az elején sokat voltam wc-n :DDD .mellé toltam még tea-xet is és mega hmb kapszulát

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3988) fLeSs válasza robekri (#3982) üzenetére


fLeSs
nagyúr

most mit mondjak? a napi kajálásod egy szar, azt is rendbe kéne rakni + este is kell enni, csak nem pacalpörköltet meg sült szalonnát.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3989) Fermat


Fermat
tag

egyre jonnek a szakkifejezesek :D, megkéne tanulgatnom mert kicsit elakadtam a ''szer'' roviditesekben :D

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3990) Vandit. válasza Fermat (#3984) üzenetére


Vandit.
addikt

[link]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3991) L|zsidoboz válasza robekri (#3982) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

felülést teljesen felesleges csinálnod ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#3992) Fermat


Fermat
tag

olajban sult hus oke ?plussz a szaft ramegy a rizsre vagy az mar tulzas ?:D

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3993) Fermat


Fermat
tag

5e Ft szanok a dologra, csak nem tudom hogy melyik valasszam

Fat Burner Thermogenic([link]) -akcios,es hatasa miatt kicsit idehuz a szívem :)

Thermo-X([link])

Ezekhez meg hozzapcsapnek egy kis Carni-Xet.

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3994) L|zsidoboz válasza Fermat (#3992) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

attól függ, milyen olajban sütöd a húst. :)

Én thermo-xt szedtem anno, nekem bevált. De amaz termék sem noname, tehát az is tuti jó. :)

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#3995) Fermat válasza L|zsidoboz (#3994) üzenetére


Fermat
tag

Floriol egy eletre szolo recept :D

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3996) L|zsidoboz válasza Fermat (#3995) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Akkor azt inkább ne öntsd rá. ;)

Miért akarsz feltétlen zsírégetőt venni?
Vitamin + fehérje ellátás rendben van?

Good to be good, but better to be lucky.

(#3997) LOTR válasza Fermat (#3993) üzenetére


LOTR
addikt

ezek nem fogyasztószerek, vagy fogalmazok úgy, hogy nem ezekkel fogsz lefogyni - nem olvastam minden előzményt el, nem tudom mit akarsz pontosan
csak gondoltam szólok, hogy feleslegesen ne költsd ilyenre a pénzed

One Ring to rule them all

(#3998) Fermat válasza L|zsidoboz (#3996) üzenetére


Fermat
tag

Megmeg. Soksok csirkehusi + rizs + meg parolt zoltseg. Minden van. Ja es gyumolcs !
Van mozgas is naponta ketszer (reggel masfel ora delutan masfel ora).
csak kellene egy kis katalizator, meg persze koffein a tanulashoz :)

EDZEK minden nap (2x) + Kempo -> kell egy kis kakao.

Akkor ne locsoljak a rizsre, de ugye megsuthetem ?:)

napi bevitel 200gr(feherje)-150gr(rizs)

Szenhidratot jo ha a rizsbol nyerem vagy inkabb parolt zoldseg ?

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#3999) L|zsidoboz válasza Fermat (#3998) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

De szedsz valami vitamint külön meg fehérjét?

Good to be good, but better to be lucky.

(#4000) Fermat válasza L|zsidoboz (#3999) üzenetére


Fermat
tag

vitamint szedek, ha protein turmixra gondolsz, azt nem.

[Szerkesztve]

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.