Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Vandit. válasza Woodslave (#3149) üzenetére


Vandit.
addikt




Na itt az igazság :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3152) fendre válasza Woodslave (#3149) üzenetére


fendre
tag

Csak sikerült belekötni :))
Igen a glutamin fain cucc és egy spec aminosav. Nekem nagyon bejött! Izomláz ellen, plussz regenerációs időt lerövidíti. Gluta-FX is jó, de por formában nagyobb mennyiséget tudok venni. Lábazás után szoktam nyomni FX-et, hogy tudjak járni másnap (harmadnap)

(#3153) Woodslave válasza fendre (#3152) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D :D mondtam hogy csak poén

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3154) Vandit. válasza fendre (#3152) üzenetére


Vandit.
addikt




Én edzés alatt nyomtam és lefekvés előtt.
edzés alatt nagyon bejött.mintha a fáradtság nem is létezne.pedig volt hogy keményet lábaztam és meg se éreztem.se izomláz se fáradtság.plusz kardió közben is bejön.
zsír ég izom megmarad(már amennyi :D )

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3155) fLeSs válasza Vandit. (#3154) üzenetére


fLeSs
nagyúr

''se izomláz se fáradtság''

lehet, hgoy normálisan kéne edzened. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3156) Vandit. válasza fLeSs (#3155) üzenetére


Vandit.
addikt

az lehet :DD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3157) Moddingfan válasza fLeSs (#3155) üzenetére


Moddingfan
senior tag

''lehet, hogy normálisan kéne edzened'' - degec elvtárs ;] :D

ON: én most megint diétázok egy kicsit, mert technikai okokból nem mehetek edzeni minimum 10 napig, és ha addig csak burkolok, akkor olyan leszek, mint egy jóllakott napközis.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3158) tildy


tildy
nagyúr

Reggeli méricske: 78.5:C:C
Eddigi legjobb eredmény. A nadrágokon is látszik (nem, nem nyúltak ki;])

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3159) wsh


wsh
csendes tag

szétválasztó diéta + mozgás(heti 2x Krav maga 2x futás sok felülés fekvőtámasz szoba bicigli) egy hónap 8kg

az brevell!

(#3160) Moddingfan válasza tildy (#3158) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Gratula :R

wsh: az nem semmi, gratula Neked is.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3161) tildy válasza Moddingfan (#3160) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi:) Az a poén, hogy kezdenek a farmerek nagyok lenni, pedig bizony van a olyan kajcsi amit ugye elvileg nem lehetne:U
(3 naponta fél , mirelit plussos sonkás pizza reggelire. Finom is, és eddig csak fogytam tőle.. Jó mondjuk ezen van szerintem spenót, sajt, füstölt sonka.. )
Vacsora természetesen csirkemell és a főzőlé.

Egyelőre a cél 75 kg:U De eddig utóbbi 1 évben ez a legjobb eredményem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3162) fLeSs válasza tildy (#3161) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én február és május között 102,5 kg-ről 90-re fogytam.
Most egy hónapot ''pihiztem'', de vasárnaptól újra beindul a zsírkohó. :D

szerk: spanolnom kell magamat, mert nehezen vettem rá magamat. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3163) ithomas válasza fLeSs (#3162) üzenetére


ithomas
őstag

Írtad hogy vmi egészen új stratégiával fogsz neki a fogyókúrának.
Örülnék neki ha nem csak a kúra végén árulnád el mi az.
Pár hónap múlva én is belekezdek majd a szálkásitásba,ezt hasonló módon mint amit annó linkeltél(Jó és rendszeres kaja 150g CH-val 200 g fehérjével+rendszeres aerób+anaerób(intervallum futás)+változatlan súlyokkal való eddzés)esetleg valami zsírégető.
Szerinted ez jó lesz?

Real eyes realize real lies!

(#3164) tildy válasza fLeSs (#3162) üzenetére


tildy
nagyúr

A kedves ebben a két hónapban 113-ról 103ra:C
PArázott is, hogy ha hazajön , vissza fog rá jönni, de eddig tartja a 103-t:)

Gratula egyébként neked :C


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3165) fLeSs válasza ithomas (#3163) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem több fehérje kéne, az intervallum kardiót max pár hétig szokás csinálni, és csak bizonyos időszakonként (2 hónap off, 1 hónap on vagy ilyesmi), a változatlan súlyos edzés meg nemtom nálad mit jelent, én próbáltam emelni a súlyokon, csak nem ment a kevés ch miatt, ezért maradt változatlan (kivéve a diéta végét amikor elkezdtem kreatint szedni), ami egyébként számomra elég jó eredmény, mert a bunny meg God Vazzeg is írta, hogy diétában mindig bekövetkezik a gyengülés, és én 3 hónapig nem gyengültem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3166) fLeSs válasza tildy (#3164) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem is azonnal jön vissza a zsír, hanem szép fokozatosan. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3167) Moddingfan válasza fLeSs (#3166) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Kedves, bíztató szavak ;] :DDD

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3168) tildy válasza fLeSs (#3166) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem nem fog:) Eddig ez a módszer volt egyedül hatásos súlycsökkentés (és persze derékbőségcsökkentés) szempontjából is. (Párom egyébként sokkal elszántabb mint én, ő kétnaponta jár edzeni is. )

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3169) fLeSs válasza tildy (#3168) üzenetére


fLeSs
nagyúr

úgy legyen. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3170) ithomas válasza fLeSs (#3166) üzenetére


ithomas
őstag

Változatlan súlyzós eddzés alatt azt értem,hogy nem fogok kicsi súllyal több sorozatot csinálni...lévén sokak szerint ez a szálkásítás,szerintem meg egy baromság...
Hanem próbálom tartani a már elért súlyokat,ugyanazzal a szériaszámmal.
Az első kérdésemre meg ezekszerint nem fogok választ kapni.... :P

Real eyes realize real lies!

(#3171) Moddingfan válasza tildy (#3161) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát, én mostanában igen gyakran bűnözök (csoki, jégkrém, stb), de annyit kell rohannom ide-oda (főleg meló kapcsán), hogy még így is fogyogatok, bár már nem sok helyről van mit leadnom szerencsére, de sztem még mindig van mit :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3172) tildy válasza Moddingfan (#3171) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát te már hova fogysz, már bocs?:Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3173) Vandit.


Vandit.
addikt

zöld tea+karnitin+tirozin+koffein+kis kardió=GARANTÁLT ZSÍRVESZTÉS :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3174) tildy válasza Vandit. (#3173) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát persze, mert midnen kijön hátul az emberből;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3175) Vandit. válasza tildy (#3174) üzenetére


Vandit.
addikt

Dehogy jön.majd beszámolok róla mennyit fogytam így

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3176) fLeSs válasza Vandit. (#3175) üzenetére


fLeSs
nagyúr

képet kérünk! ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3177) tildy válasza Vandit. (#3175) üzenetére


tildy
nagyúr

Tapasztalat? Tapasztalat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3178) Moddingfan válasza tildy (#3172) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nem direkt fogyok, sok a meló, nem tudok mindig enni, amikor kellene, ez van, de sebaj, hál Istennek onnan megy le, ahonnan még kell, leginkább derékról, aminek örülök. Komolyan már nem diétázok, inkább izmososdnék még, jövő héttől újra megy az edzés, már nagyon hiányzik.

fless: képet kérünk! - ezt pont Te mondod? ;] :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3179) fLeSs válasza Moddingfan (#3178) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én adok majd képet ha teljesen befejeztem a diétát.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3180) Moddingfan válasza fLeSs (#3179) üzenetére


Moddingfan
senior tag

De Te sosem fejezed majd be, mert maximalista vagy. Gondoltam, most, hogy állításod szerint félúton vagy igazán tolhatnál egy képet, sztem sokan meglepődnének, term. pozitív értelemben. Ha tolsz egyet én is tolok egyet elrettentő példának :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3181) deniro2 válasza Moddingfan (#3180) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem, ha Fless úgy gondolja, hogy még 10 kilót szeretne leadni, nem nagyon érzi úgy, hogy toppon van. Én jövő hónapban 5 kg-ot szándékozom leadni, de a kép berakásától még így is tartózkodnék most. :)

(#3182) fLeSs válasza deniro2 (#3181) üzenetére


fLeSs
nagyúr

sztem nem lesz elég a 10 kiló leadása, de egyelőre most ez a legújabb cél, augusztus 20-ig 82 kg akarok lenni, természetesen zsírból akarok fogyni, szóval nem a súly a mérvadó, hanem a centik. a minimum amit még le akarok adni derékból az kb. 25 cm (az eddigieken felül), ha ez meglesz, akkor valszeg abbahagyom a diétát.
sztem kb. 75 kg környékén lenne meg egy kockás has (ami egyáltalán nem célom), ezért kérdeztem rá a gyúrós topikban, hogy hány kg Boxer, mert ő 183 cm és elég vékony, én meg 182 cm.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3183) deniro2 válasza fLeSs (#3182) üzenetére


deniro2
senior tag

Úgytudom, hogy Boxer 185 centi, de lehet tévedek. Amúgy nem hiszem, hogy lenne 75 kg, mert tavaly 65 volt és 10 kg már komoly eredmény, viszont tudtommal sem a kaja, sem az edzés nem stimmel nála, szal valószínűtlen. A 25 centi kemény... Én egy 80 cm-es derékkal kiegyeznék, ez 12 cm minusz lenne.

[Szerkesztve]

(#3184) Moddingfan válasza deniro2 (#3181) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Nem is kötelező berakni, sőt, csak fless-re már mindneki nagyon kíváncsi :U

fless: 25cm derékból? :Y Az nem kevés. Sok sikert és kitartást hozzá ;)

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3185) rii


rii
nagyúr

milyen mozgást célszerű végezni és milyen pulzustartományban, ha fogyni akarok?

Az esti kajálás nagyon visszvet?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3186) SzalaiG


SzalaiG
addikt


Én is.
79kg vagyok és aug20ra 70 szeretnék lenni. Tippek-tanácsok?

(#3187) Moddingfan válasza rii (#3185) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Bicaj 120-as tartományban. Az esti kajlás lényege, hogy minimális ch, sok-sok fehérje, mondjuk ez az egész diétára igaz nagyvonalakban. Ajánlom mindenki figyelmébe a blogokat.

SzalaiG: a fenti tippeket ajánlom Neked is, a tápálkozás a dolog lelke, ha az rendben van, akkor minimális mozgással is csodákat lehet tenni.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3188) Vandit. válasza fLeSs (#3176) üzenetére


Vandit.
addikt

majd lököm a diéta végén

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3189) rii válasza Moddingfan (#3187) üzenetére


rii
nagyúr

amikor lassan tekertem (20kmp/h) akkor volt 150-160 :U
amikor meg beletapostam (30-35 kmp/h) akkor 175
meg nekem sokat kellene mozognon, és azt szeretném, ha úgy zabálhatnék, (módjával) de akár este 10kor is) ahogy nekem jólesik. Mivel gyakran becsúszik este 8, este 9-es hazeérkezls, ezért nem tudom garantálni, hogy mentálisa lefáradt testemtől az éhség ellenére még a kaját is megvonjam.


Át lehet valahogy rakni az esti éhséget reggelre? (:DDD)

de persze megnézem akkor a blogokat, és visszafogom az esti zabálásokat, mondjuk 0-ra 18h utántól.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3190) Vandit. válasza rii (#3185) üzenetére


Vandit.
addikt

próbáld ki amit írtam itt.1 hónap alatt hatalmas lesz a változás.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3191) Vandit. válasza rii (#3189) üzenetére


Vandit.
addikt

ha éhess vagy egyél glutamint vagy BCAA-t attól elmúlik 1-2 órára
utána úgyis alszol már jó esteben.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3192) rii válasza Vandit. (#3190) üzenetére


rii
nagyúr

ebből a zöld tea, és a koffein (kevés kávé) fog menni .... :U

nem attól akarok fogyni, hogy ''szer''-eket eszek, hanem a mozgástól .... szeretnék sportos is lenni .... szükségem van az állóképeségem növelésére is .... a mozgás miatt pedig gondolom nem jó ha diétázom ....


de persze fontolóra veszem, és a zöld teát betartom ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3193) Vandit. válasza rii (#3192) üzenetére


Vandit.
addikt

nem attól fogsz.hanem attól hogy ezektől több kalóriát égetsz és segíti az állóképességedet.a mozgás meg alap.a kalóriát nézd.többet égess mint amit beviszel.
futás.bicó úszás.1 hónap alatt jelentős a változás.
és ajánlok 15-20g glutamint is.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3194) rii válasza Vandit. (#3193) üzenetére


rii
nagyúr

''.............nem attól fogsz.hanem attól hogy ezektől több kalóriát égetsz..............''

ok ... (-:

és ezekből : ''........zöld tea+karnitin+tirozin+koffein+kis kardi.......'', ''........glutamint .......'' a vastagon szedettet hogy tudom bezserezni? És hogyan kell bevinni, napjában hányszor?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3195) Moddingfan válasza rii (#3189) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Lehet enni 6 után is simán, csak lehetőleg mellőzd a zsírt és a ch-t, amennyire csak lehet, pl.: zsírszegény (0,1%) túró, hús, szalámi, zöldség, ilyesmik.

azt szeretném, ha úgy zabálhatnék, (módjával) de akár este 10kor is) ahogy nekem jólesik. - ezt én is szeretném :D, csak hát ez sajna nem müxik :O :D

Mod: karnitin+tirozin+koffein+glutamint, te jó ég, ez nem semmi lesz. Mondjuk tápkieg sztem csak akkor kell, ha már nem sok felesleg van rajtad, addig a sima diéta is hatni fog keményen, ha elhagyod az esti kajálásokat és valamennyit mozogsz is mellé, akkor garantáltan meg lesz az eredménye. Egy haverom már attól is fogyásnak indult, hogy este hat után nem eszik kenyeret :D

Mod2 : én dumálok itt a diétáról, erre tegnap betoltam baráti társaságban 7 gombóc fagyit együltő helyemben :U :B :D Fagyis kislány nézett is érdekesen :D

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3196) Vandit. válasza Moddingfan (#3195) üzenetére


Vandit.
addikt

karnitin+tirozin+koffein+glutamint
az tuti ledobok vagy 4-5 kilótn minimális diétával.

amúgy meg ehetsz amennyit akarsz csak mozogd is le.
ennyi.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3197) Moddingfan válasza Vandit. (#3196) üzenetére


Moddingfan
senior tag

''amúgy meg ehetsz amennyit akarsz csak mozogd is le.'' - azt kell hogy mondjam, ebben van valami, az utóbbi időben szét zabáltam magam, édesség hegyeket ettem meg (le se írom, mert behal a topic) és ma mértem a súlyom, 85 kiló, szóval nem híztam egy kilót sem 2 hét alatt, igaz, szinte megálás nélkül menetben voltam, csak este ültem a fenekemen, szóval valószínűleg elhasználtam, amit megettem. Mostantól azonban újra edzés, nincs nasi, nincs kilengés, szigorú leszek magamhoz :D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#3198) rii


rii
nagyúr

100 g tejben 50 kalória van ... t*k*m
almás cerbona műzli: 411kalóri

csak ezekből napi 1000 kalória bejön napi 1 liter tej esetén .... :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3199) SzalaiG válasza Vandit. (#3191) üzenetére


SzalaiG
addikt

És ilyet hol lehet venni és milyen néven?

(#3200) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Van valami olyan cucc, mint étvágytalanító? Máshogy nem tudom megfogalmazni, de, h ne legyek éhes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.