Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110751) gyuromoj válasza oriic (#110749) üzenetére


gyuromoj
veterán

Meg amikor Félszemű Willy-nek hívja a végén. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110752) Ispy válasza gyuromoj (#110751) üzenetére


Ispy
veterán

Jó lesz ez, szerintem aki szerette az első részt, az nem fog csalódni....remélem. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#110753) Ispy válasza k-adi (#110737) üzenetére


Ispy
veterán

Hát igen, de ez már a trélerből is lejött nekem egyből. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#110755) vond válasza Pearce (#110754) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Huhhh, ez állat lesz! ;] Csak azt nem értem, minek elmesélni az egész filmet az előzetesben. Meg egyáltalán minek majdnem 3 perces trailer-t csinálni, ráadásul kettőt egyszerre?! :F

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#110756) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

még 1 hét......

már nem bírom
xd

(#110757) gyuromoj válasza Tibiajax (#110756) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sokan már szerdán nézik, ahogy én is. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110758) Tibiajax válasza gyuromoj (#110757) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megy a tököm el éjfélkor moziba....
viszont ezt az új cinemacityoldalt hogy mennyire rühellem, elmondani nem bírom. a régi sokkal jobb volt. hát nem bírok egyszerúen az arena vip-ben foglalni. nem találom. csak olyan van, hogy "arena"

ja most nézem, már napközben is játszák szerdán :F közben meglett a vip is

na, 20.30, és lesz feliratos is a vip-ben.
hibbátlan lesz

[ Szerkesztve ]

(#110759) gyuromoj válasza Tibiajax (#110758) üzenetére


gyuromoj
veterán

Itt nálunk 19 órától lesz, éjfélire én se mennék.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110760) oriic válasza gyuromoj (#110759) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

19:10-es vetíésre megyek IMAX-be szerdán.

Live-Die-Respawn

(#110761) Ispy


Ispy
veterán

Invisible guest

Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a spanyolok is tudnak remek filmeket csinálni.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#110762) ígyvanferi válasza Tibiajax (#110758) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szerintem is totál ratyi az új cc oldal... Mit kell nézni egy hét múlva?

(#110763) Peterhappy válasza Ispy (#110761) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az a film nálam az utóbbi idők egyik legjobbja.
(Anno a Szemekbe zárt titkok (El secreto de sus ojos) gyakorolt rám hasonló hatást, igaz az argentin.)

A másik a Perfetti sconosciuti (Teljesen idegenek). Az pedig egy olasz remekmű, ha nem volt meg, annak is adj egy esélyt.

(#110764) pohár válasza Pearce (#110754) üzenetére


pohár
félisten

jóóóóóóféle, Deadpool meg jöjjön már hamarabb, rohadt jó lesz az is :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#110765) Ispy válasza Peterhappy (#110763) üzenetére


Ispy
veterán

A csalós film is megvolt, 2x is, az is nagyon jó film. :)

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#110766) k-adi válasza ígyvanferi (#110762) üzenetére


k-adi
nagyúr

gondolom a legújabb szuperhősös filmet (avangers?)

(#110767) k-adi


k-adi
nagyúr

Maze Runner: The Death Cure

Tudtam, hogy szar lesz (nem én választottam ki) de hogy ennyire??? :Y Atyaég, komolyan mondom, ennyi marhaságot egy filmben már rég láttam... és nem a "vicces-marhaság" kategória, hanem a fejet fogós, úú b.zmeg kategória. :U
A gyerekszínészek bénák, a történet egy kalap fos és persze mellé még logikátlan is, zene alig van, de ami van, az semmilyen.
Ha pontoznom kéne nullát kapna, mert még egy rendes eye-candy sincs benne amire legalább 1 pontot adhatnék, és ez azért is durva, mert manapság már nagyon nehéz elba.szni de nekik még ezt is sikerült kihúzni a "listáról".

(#110768) oriic válasza k-adi (#110767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem írtam róla külön, de két napja láttam én is. Két részletben néztem meg mert elaludtam rajta, és az nálam annyit tesz kb hogy értékelhetetlen. Mondanám hogy egynek elment, de az egész filmben talán az elején is látható szállító repülő tetszett, de az is csak azért mert hasonlít a Terminator filmekben látott Aerial Hunter Killer gépekre.

Live-Die-Respawn

(#110769) spiky03 válasza gyuromoj (#110759) üzenetére


spiky03
veterán

Majd ne nagyon spoilerezzetek, mert mi csak szombaton nezzuk majd. :)

Csak egy mondatban foglaljatok majd ossze, hogy milyen volt. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#110770) eeXaa válasza k-adi (#110767) üzenetére


eeXaa
addikt

...jahh. sajna mélyrepülés lett az utolsó részre.... az előzővel is voltak gondok, de ezt csak 20 percig bírtam... kár... pedig az első rész elég jól nyitott..

(#110771) oriic válasza eeXaa (#110770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2. részre kb nem is emlékszem, az 1. simán jó volt szerintem, még talán tetszett is akkoriban, már amennyiben az ember el tudott vonatkoztatni a könyvtől. (mert ott azért pár dolog másképp történt)

Live-Die-Respawn

(#110772) bagyulajuve válasza oriic (#110771) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az első jó volt szerintem is, de a 2. nagyon gyenge, és ez a harmadik meg gyakorlatilag nézhetetlen

Resistencia eterna

(#110773) callmeakos válasza gyuromoj (#110757) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem Csütörtök 10óra jutott. Szerimtem magamra zárom a netet :D

All→M8

(#110774) k-adi válasza eeXaa (#110770) üzenetére


k-adi
nagyúr

Előző is szar volt lássuk be :D

(#110775) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Horror rajongók figyelmébe:
Ghost Land: A rettegés háza - Kritika

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110776) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

David Leitch rendezi a The Division filmet. Amiben ugye elvileg Jake Gyllenhaal és Jessica Chastain a főszereplő. Nem egy Nolan a pali, de lehetne rosszabb is.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110777) cyberkind válasza .LnB (#110776) üzenetére


cyberkind
félisten

Én semmi jót nem várok egy Ubisoft címtől se, teljesen mindegy, hogy film vagy játék. :))

Paranormal Cocktivity

(#110778) .LnB válasza cyberkind (#110777) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondja ezt az aki day 0 vette a FC5-öt. :D

Én annyira nem féltem ezt a Div filmet. Nem bonyolult, mit lehet ezen elrontani?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110779) Bad Pritt válasza .LnB (#110778) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont ez a baj. Doom se bonyolult, Rampage, Tomb Raider se, aztán mi lett belőlük.
Aztán ott az ellenpélda, AC, Warcraft, bonyolultak és szarok is lettek. :D Inkább skipeljük.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110780) cyberkind válasza .LnB (#110778) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem vettem, ajándékba kaptam, és csak a coop miatt, de egy rakás trágya. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110781) .LnB válasza Bad Pritt (#110779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Imádom a Warcraft filmet! Imádom! :D Bárcsak abból lenne olyan franchise mint a Marvel-es.. Illidan-nel, Sargeras-szal és mindenkivel. :O Kár, hogy ilyen lett ez az első film, nagy kár érte.

Egyébként igazad van megint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110782) eeXaa válasza cyberkind (#110780) üzenetére


eeXaa
addikt

...monnyámán egy jó kiadót aki kiadott kb annyi minőségi játékot az elmúlt 10 évben, és nem okozott csalódást.... csak hogy kire kell figyelni....

(#110783) cyberkind válasza eeXaa (#110782) üzenetére


cyberkind
félisten

Rockstar, Cd Project Red így azonnal, aztán még biztos eszembe jutna de egy kicsit gondolkozni kéne.

Azóta megszűnt, de amíg ment az Irrational Games, addig ők is.

Bár ebből talán csak egy a kiadó, a többi csak csinálja a játékokat. :D

(#110784) gyuromoj
Igaz-igaz, csak főként PC-s játékosként rájuk nem gondolok annyira. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110784) gyuromoj válasza cyberkind (#110783) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem a Sony belsos fejlesztői is elég jók:
Naughty Dog
Santa Monica Studio
Guerilla Games

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110785) ígyvanferi válasza cyberkind (#110783) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Apropó, hogy áll a CD Project Red a Cyberpunk 2077-tel? Vagy a 2077 a megjelenés éve?

(#110786) cyberkind válasza ígyvanferi (#110785) üzenetére


cyberkind
félisten

19-20, de inkább 20 vagy azután, annyi biztos, hogy idén az E3-ra már hoznak valami újat a játékból.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110787) Gery9112 válasza gyuromoj (#110784) üzenetére


Gery9112
őstag

Konkrétan a szakma elitjeihez tartoznak.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#110788) eeXaa válasza cyberkind (#110783) üzenetére


eeXaa
addikt

...hát ezek egyike sem ér fel az ubisoft-hoz, de a többiek által említettek sem.... ezért írtam hogy a, utóbbi 10 ében mennyi, és minőségi... természetesen ismerem a felhozatalt... beugratós kérdés volt.... szerintem nincs más kiadó aki jobb lenne az ubinál....

(#110789) cyberkind válasza eeXaa (#110788) üzenetére


cyberkind
félisten

Te dolgod mire adsz pénzt és mit élvezel, nekem a triótól csak olcsón kellenek játékok, mert hiába "jók", semmi extrát nem adnak.
Trió: Ubisoft-EA-Activision, aztán még vannak egy páran, nekem minőségi és ehhez mérten jó játék kell, azt pedig ez a 3-as nem tudja szállítani.

(#110790) .LnB
Kb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110790) .LnB válasza eeXaa (#110788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Emőőőkeee!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110791) eeXaa válasza cyberkind (#110789) üzenetére


eeXaa
addikt

csak ubisoft gémekre nagyrészt... persze elvétve akad egy két cím itt ott, de oszt annyi.... 3-4 évig megint semmi.... szóval ezért furcsáltam a szarozást, ami igencsak erős kontrasztban áll a valósággal....
...szorri az offért mindenkitől.....

...apropó... ki szerint fogja meghaladni a hanszoló film bevétele a R.O. - ét? :D

(#110792) cyberkind válasza eeXaa (#110791) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert 4-5 évig csinálják a jót, szerintem ebben nincs semmi meglepő, ezekre vágyom én is, nem a tömeggyártott szarokra amik sok éve után se képesek fejlődni csak nagyon részleteiben (ha szükség van rá lásd új AC), persze aki pörög és darálja ezeket, annak lehet ez kell. :)

Sajnos nem kérdés, simán megfogja ugrani a RPO-t, sőt, mivel HS-ról van szó sok régi motoros is elmegy erre.

(#110793) eeXaa
Ha szereted a tömegtermelést, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110793) eeXaa válasza .LnB (#110790) üzenetére


eeXaa
addikt

....nnna, akkor már azt is tudjuk, hogy játékok terén is kifinomultabb az értékrendszerem ;) :D

cyberkind: a rogue one- ra gondoltam, mert ugye az is mellékszál volt..... de jobbat mondok... az ep 9 sem fogja megütni a rogue one- ét....

.szerk2. nem erről volt szó... szeretem a jó játékokat, lehetőleg nem 4-5 évente ugyanattól a kiadótól, és ebben az ubi verhetetlen

[ Szerkesztve ]

(#110794) .LnB válasza eeXaa (#110793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt szeretném kérdezni, hogy "vega" vagy?

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110795) Eastman válasza Viszlát (#110740) üzenetére


Eastman
őstag

Csak lejátszós AKAI-val indultunk, Junoszt tévén, aztán gyorsan lett egy Color Star. De még a SW egyszer lement a Junosztyon. :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#110796) .LnB válasza oriic (#110749) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Imádnék egy laza Deadpool filmet amiből kimarad a zúzás. Szólhatna Deadpool szabadnapjairól vagy nemtom. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110797) Bad Pritt válasza .LnB (#110796) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezek a szabadnapjai. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110798) .LnB válasza Bad Pritt (#110797) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elsőre mindennapjait akartam írni, de mondom valaki beleköt majd, hogy neki ilyenek a mindennapjai. Erre tessék. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110799) Jim-X válasza .LnB (#110798) üzenetére


Jim-X
őstag

Itt mindenbe belekotnek... ;]

A játék az nem játék!

(#110800) oriic válasza Jim-X (#110799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Foleg .LnB kollegaba. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.