Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) Integra


Integra
titán

american gangster
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#852) lorcsi válasza #54715584 (#850) üzenetére


lorcsi
veterán

ezt komoly vagy csak poénból mondod?

(#853) mark75 válasza Integra (#851) üzenetére


mark75
senior tag

jo lesz a film :DD

(#854) #54715584 válasza lorcsi (#852) üzenetére


#54715584
törölt tag

marmint mire gondolsz konkretan? :)

(#855) Achill3uS válasza csibor (#829) üzenetére


Achill3uS
veterán

igazad van, a hétvégén ujra néztem az ászokat :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#856) Achill3uS válasza #54715584 (#819) üzenetére


Achill3uS
veterán

te szegény :)
ja egyébként majd 2 napig filózgattam az alpha dogon, pok3-mal vagy vmi hasonlo filmmel meg kb az van, hogy megnézed és már reggel el is felejted, hogy láttad..

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#857) lorcsi válasza #54715584 (#854) üzenetére


lorcsi
veterán

tényleg tetszett a taransformers?

kissé el is gondolkoztam milyen hatása lehetett -rám semmilyen hatásan nem volt, nem is teteszett



[Szerkesztve]

(#858) Drizzt válasza #54715584 (#836) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én ma láttam a Transformerst, nem rossz, de kb. egyszernézős film. Nekem pókman 3 jobban bejött.

I am having fun staying poor.

(#859) Dilikutya válasza #54715584 (#854) üzenetére


Dilikutya
félisten

Te mondtad ugye a nagy űrlutrira, hogy szórakoztató, meg vicces, meg agylefárasztó? Mert akkor mars a sarokba kukoricára térdepelni. Unalmas, és fél óránként volt benne 1-1 mosolyra fakasztó poén. Elismerem, a poroltógyáras az kemény volt ;]. De egyébként elég vacak, ennél még a Zűrhajó is szórakoztatóbb volt, pedig az német:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#860) #54715584


#54715584
törölt tag

bocsanatotokert esedezem... :R
akkor mar nem is mondom, hogy az ellenseges terulet 1-2 mennyire jo volt, de foleg az 1, mert nektek az sem tetszene, ne is nezzetek meg :D

(#861) Janoska26


Janoska26
addikt

Kaptár 3?valaki látta már esetleg? Vélemény?

(#862) mark75 válasza #54715584 (#860) üzenetére


mark75
senior tag

az 1 az jo volt,3-szor is láttam,tetszet a történet bemutatása

(#863) lorcsi válasza Janoska26 (#861) üzenetére


lorcsi
veterán

így az elődeit visszagondolva...nem egy oszkárdíjas film...enyhén szólva..

(#864) Janoska26 válasza lorcsi (#863) üzenetére


Janoska26
addikt

Láttam Én már oszkárosat ami egy nagy kalap fosószilva volt ;) az elődei nekem nagyon tetszettek, mivel a játékokat is végignyomtam sorban, igaz ahhoz sok közük nem volt, de voltak bennük zombik ;] . és látványilag is eléggé jól el volt látva a 2. rész főleg :DD úgyhogy délután megnézem a 3-at a trailerekből ítélve ez lesz a legjobb, legalábbis akciókban biztosan gazdag lesz ez is, oszt majd holnap jövök elmondom a frankót :DD

(#865) Bibby


Bibby
addikt

Tegnap este megnéztem a Next-et. Gondoltam hogy jó kis film lesz...hát ekkora sz@rt idén még nem láttam. Egyszerűen teljesen ideges lettem a végén, hogy ez volt a film??? Mozinetes kritika teljesen jogos.
Kis spoiler: Valaki árulja el mi a fszra ment volna az fbi azzal ha 2 perccel előbb tudja a robbanást? És a végén a csavar, fúdejót akartak alkotni, csak pont a film lényegét lőtték ki, hogy most hirtelen előre látott egy egész napot vagy mennyit...

Ελευθερια η θανατος

(#866) lorcsi válasza Janoska26 (#864) üzenetére


lorcsi
veterán

ha tetszett a játék az más

(#867) #65675776 válasza #54715584 (#860) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig az első az ritka nagy hulladék minden szempontból. A valósághoz édes kevés köze van. És megvalósításilag is hurka. A másodikra már csak kíváncsi sem vagyok.

(#868) Janoska26


Janoska26
addikt

[link]
ezt sasoljátok meg, olyan fűrészes beütése van neki, igz annyira jó nincs, de a műfaj kedvelőinek kötelező darab :DDD
Ja és a Dermesztő szél című horrorfabrikát nem igazán ajánlom senkinek, hacsak, nem szenved valaki álmatlanságban, legalább 3-szor bealudtam rajta, egy nagy kalap fosószilva az egész, se füle se farka az egésznek, legalább olyan retek befejezéssel :(

[Szerkesztve]

(#869) lorcsi válasza Janoska26 (#868) üzenetére


lorcsi
veterán

már a címe sem hangzik jól :DDD

(#870) Arnold2


Arnold2
őstag

Hű de rég írtam már ide!
Igyekszem pótolni :P
Ma tartottam (ill folyamatban van egy kisseb mozi maraton, konkrétan 3 film).

Vadkanok: Kis aranyos,egyszer nézhető (talán másfélszer) vígjáték. Nekem igazából csak az írtóra nagy happy end nem tetszet. Amúgy kellemeset röhögtem. Nem elemeztem, lepergtek rólam a ''beszéljük ki a problémákat'' féle társalgások, így nem nagyon volt vele gond.
Orvlövész: A film hatása az emberekre mint Mózesé a vízre,megosztja őket. Ezért is néztem meg. Igazából nem tudok róla sokat mondani, innen onnan merített ötletek,néhol valami írtó primitív beszélgetések,kökeményen eltúlzott robbanások,laaassssaaannn lobogó amerikai zászló...Mint akciófilm nem volt rossz.A pörgős akció jelenetekkel az volt a baj hogy kevés volt. Tetszett az orlövészesdi.Olyan semleges egyszer megnézhető film plecsnit kapja tőlem.
Reno 911 Miami: TBA

[Szerkesztve]

(#871) diablo1984 válasza Arnold2 (#870) üzenetére


diablo1984
veterán

Reno 911 Miami: TBA tba???? ez miez? nekem is most hozta a postás szinkronosan, meg kellene lesni! lehet, hogy 1 postásunk van, mert az orvlövész szinkronosan is most jött.... :U

(#872) Arnold2 válasza diablo1984 (#871) üzenetére


Arnold2
őstag

To be added: Később lesz megadva. Mikor írtam a post-ot akkor még nem néztem meg.
De most már igen és csak annyit tudok mondani hogy egy írtó beteg film, ja de viccesen beteg. Jó poénok,szituációk meg minden.
Aki esetleg nem tudná mi ez: Amcsiban fut ugye a Cops sorozat mikor kamerával követnek echte rendöröket bevetésen stb. Na a Reno 911 ennek a paródia változata. S a sorozatból készült a film. Bár én nem láttam a sorozatot de így is kész voltam...
''Arnold ajánlás'' pecsét

(#873) Janoska26


Janoska26
addikt

No Resident Evil 3 megnéztem végre, hozza az első 2 rész színvonalát, eléggé látványos is, és a jó öreg zombik :DD .istenkirály, imádom, azért majd megnézem szinkronosan rendesen 5.1-be, mondjuk az se most lesz, de mostmár legalább lenyugodtam :) . Ja és jó hír a gamereknek, hogy ebben a részben találkozhatunk végre Claire Redfield-el, akivel állítólag folytatódni fog a film, ugyanis asszem az SG-n olvastam, hogy az Alice szál ezzel a résszel lezárul, pedig lehetne még kifacsarni belőle 1 részt legalább csak gondolom, millácska terhessége nem a legjobbkor jött, sebaj :) aki teheti és szereti a RE-t az nézze meg feltétlenül, nem fogja megbánni :C

(#874) #54715584 válasza Janoska26 (#873) üzenetére


#54715584
törölt tag

nah, orulok. hogy tetszett, kerdeznek egy spoilert :D

SPOILER
amikor langbaborul az eg, akkor a fertozott madarakat pusztitjak el, ugye? :)
SPOILER VÉGE

en is sg-n olvastam a folytatast, bar en a jatekkal nem jatszottam, gondolom azert par flashback / vagy par perc erejeig visszater Alice, nem? :)

(#875) rii


rii
nagyúr

hi!

szabdságn vagyok itthon, és agytépős verekedős, látványos kevésbé régebbi filmeket keresnék

pld mell gibsonnak volt egy olyan filnje, ahol a haverhával azt tervezték, hogy egy helyi kníai vagy japán vagy mittomn milyen bandát kirabolnak, kifgyleték mikor jön a pénzzel a fpőnök, mjad a sikeres rablás végén a haverja fegyvert fogott rá, és a feleségével leléápett ... no meg bele is lőttek.
köv kép az az, ahogy me gibi fexik egy azstalon és gazdagn locsolják a hátás szeszes löttyel, és gibi hátából kihazslánsznak pár golyót ... majd bosszőt indít .....

ilyen filmek érdekelnének.
de az olyan, mint a Vörös sárkány legnedája, az nagyon tré.
persze jobbfajta jetlee-s filmet megnéznék párat

szóval aki tud, lécci írjon pár címet4
előre isköszi!!!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#876) Thulcandra válasza rii (#875) üzenetére


Thulcandra
senior tag

jobbfajta Jet Li ha még nem láttad [L:http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=74598&i_city_id=3372&i_county_id=-1][/L]sok oldalon Unleashed néven található meg

A Mel Gibson film amit keresel : Payback [L:http://www.imdb.com/title/tt0120784/][/L]

off ha a gombbal rakom a linket, hanem akkor se linkesíti, csodáás

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#877) Wolverine válasza rii (#875) üzenetére


Wolverine
félisten

A címe Visszavágó (Payback) ;)

Thulcandra, tegél a [/L] elé valami szöveget legközelebb :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#878) Gabás válasza Thulcandra (#876) üzenetére


Gabás
addikt

(#879) Dilikutya válasza rii (#875) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2004-es Megtorló pont ilyen:). FBI ügynök családja kampec vala, ő maga halottnak tűnni vala, aztán meg jól lekaszabolni mindenkit vala:). Lőnek, ütnek, szúrnak benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#880) rii


rii
nagyúr

kalevala (:
köszönet vala (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#881) Janoska26 válasza #54715584 (#874) üzenetére


Janoska26
addikt

Bojler: Jaja :K , alice kicsit besegít kicsit a lángszórónak, az a rész nagyon jól sikerült szerintem :DD
VÉGE
Itt a 3-ba végig Alice volt még, majd a 4-től nem lesz állítólag, egyébként a játékban mármint a pc-s játékokban, nincs is alice, az 1. részben, Jill Valentine és Chris Redfield, a 2. Claire Redfield és Leon Kennedy, 3. rész Jill, 4. ugyancsak Leon, vannak nem főszálak, mint Codename Veronika, meg a franc tudja még mik de azok sajna konzolosak, pedig szívesen megforgatnám azokat is :DD

(#882) Janoska26


Janoska26
addikt

Tegnap esti termés
külföldi fórumokon nem sok jót mondtak rá, Én azért megnéztem, és nem csalódtam, mivel ugye a legrosszabbra számítottam :DDD . De komolyan egyszer szerintem nyugodtan meg lehet nézni, már csak a szép táj miatt is, meg nem semmi ahogy a vikingeket felmaszkolták, és végre 1 film ahol nem az indiánok a szemetek :DD tessék megnézni :)

(#883) #54715584 válasza Janoska26 (#882) üzenetére


#54715584
törölt tag

pathfinder jo film :)
nekem az elejen kicsit fura volt, de aztan hamar megszoktam, a vegen az uldozos jelenetnel meg siman izgultam :D es a latvany sem utolso :)

(#884) Janoska26 válasza #54715584 (#883) üzenetére


Janoska26
addikt

jaja, csak azok a majom sznob angolok lefikázták, pedig télleg nem rossz, bár az 1 kardcsapás/fél liter vér az kicsit túlzás, de legalább látványos :DD

(#885) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Íme a pár nappal ezelőtti AVP előzetes. Korábban linkelték a youtube-ról, de onnan törölve lett. Jónak ígérkezik, a trailerben meg nagy poén a csökkenő népességszámláló ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#886) Janoska26 válasza Dilikutya (#885) üzenetére


Janoska26
addikt

jó lesz biza, valamelyik nap Én is megsosoltam valami trailert amiben igencsak hullottak az emberek, igencsak látványos módon, nem véletlenül volt kirakva a 18-as karika, szerintem mindenképp jobb lesz, mint az 1. rész, bár nekem az is tetszett :DD

(#887) #54715584 válasza Dilikutya (#885) üzenetére


#54715584
törölt tag

ja igen :D elozo oldalon irtam is, hogy ezt kellett volna a trailer vegere irni: this year there will be no population on earth :D

(#888) #54715584


#54715584
törölt tag

D-War 3:20 perc :) [L:http://www.youtube.com/watch?v=EM2noLkLJ6I][/L]
IGN HD [L:http://media.movies.ign.com/media/952/952048/vids_1.html][/L]

nah, mi nem jo a linkelessel?

(#889) Dilikutya válasza #54715584 (#888) üzenetére


Dilikutya
félisten

A [/L] elé kell a szöveget írni :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#890) #54715584 válasza Dilikutya (#889) üzenetére


#54715584
törölt tag

D-War IGN HD trailer :)

muuukoooddiiiik :D

(#891) #54715584


#54715584
törölt tag

tudom, mar volt, de ez normalis minoseg :) SAW IV

(#892) Wolverine válasza Dilikutya (#885) üzenetére


Wolverine
félisten

A #840-ben már tettem be .mov linket is ehhez ;)

Egyébként meg egyetértek, remélhetőleg kicsit több "élet" lesz benne, mint az első részben :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#893) Dilikutya válasza Wolverine (#892) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem baj, biztos lesznek, akik lusták visszaolvasni, volt-e már ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#894) diablo1984 válasza #54715584 (#891) üzenetére


diablo1984
veterán

megnéztem a Terrorbolyót és iszonyatosan lósz@r darab! már annyira szar horrornak, hogy már sírtam rajta a röhögéstől! iszonyat sz@r, véletlenül akinek fennt van a winyóján, vagy a postás ha éppen hozza neki, akkor egyet tudok ajánlani neki: SHIFT+DEL(illetve FORMAT C:)

hé-hé-hé!!!!! hogy tudtok linkelni???? :F :F :F :F

(#895) Dilikutya válasza diablo1984 (#894) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek szerint te sosem szeretted az igazi ótvar szemét szutyok B-mozikat. Tarantino és Rodriguez viszont igen:). A Halálbiztost is így hirdették az EST-ben, hogy szutyokmozi. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#896) diablo1984 válasza Dilikutya (#895) üzenetére


diablo1984
veterán

na ez a szutyok szutyka, szutyok tálalásban! pfffújjjjjjjjj! igénytelen ganyé! :( :D

(#897) Wolverine válasza diablo1984 (#896) üzenetére


Wolverine
félisten

Tévedsz :P Egy tisztelgés a tipikus ZS kategóriás mozik előtt (kb. az "annyira szar, hogy az már yóóó" szint)...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#898) diablo1984 válasza Wolverine (#897) üzenetére


diablo1984
veterán

inkább sírva-röhögésre gerjesztett! Mr Tarantino(ha jól emléxem rá) is megvillantotta színészi tudását a lemáló pöcsös jelenettel.....áááá, iszonyatos! :(

miért nincs hányós smily?!

(#899) Arnold2 válasza diablo1984 (#898) üzenetére


Arnold2
őstag

Hmm ég és föld a véleményünk akkor. Nekem b@romira bejött a cucc. S most figyelj: meg is veszem EREDETIBE :DD
Na jó nem leszek szemét, kár hogy neked nem tetszett,bár való igaz több az olyan ember akinek nem jött be a dolog mint fordítva.

Más: erről van valakinek konkrét tapasztalata: Egy link ?

(#900) diablo1984 válasza Arnold2 (#899) üzenetére


diablo1984
veterán

:Y

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.