Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6680) Face8814


Face8814
őstag

No néhány filmen ismét túl vagyok.

Donnie Darko
Ennek a filmnek a véleményezésével bajban vagyok, ugyanis nem tudom hová tenni.... :U :B
Nem rossz, de nem is olyan jó. Kissé semleges érzelmeket kelt bennem, viszont az egyértelmű hogy elég beteges.... :DDD Legalább is tuti elmebeteg akinek ilyen ötlet jut az eszébe. :DDD Összességében egyszer érdemes megnézni.
nem tudom értékelni/10

Rise of the Footsoldier
Egy pár perce fejeztem be a filmet. Tulajdonképpen tetszett. Az első pár perc után másra számítottam, mint amit kaptam ( erősebb foci vonalra gondoltam ), de aztán kialakult egy vérbeli angol maffia történet néhol brutális jelenetekkel. Tetszik ez az új hullám az angol filmgyártásban.
7.5/10

Horton
Gagyi sz@r story.... :W
Komolyan mondom ez valami vicc. Még egy 5 éves is túl érett a film történetéhez. Ezen kor fölött "különösen elkerülendő" plecsnit kap nálam ez az "alkotás"
2/10

Megkínozva
Egyszer nézhető. Mást nem tudok róla mondani. .... vagyis de. A legjobb szó a filmre: középszerű. Ennek megfelelően:
5/10

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.