Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Karcsikaka


Karcsikaka
újonc

Ha nem eredeti a game akkor lehet multizni ?

(#552) zolisx4


zolisx4
őstag

Sziasztok
Egy gyors kérdés ,nektek multiba mennek a mod -ok ??
Rá van írva hogy MP és még sem jó ,ha kariert indítom akkor látni ,ha a neten akarunk játszani akkor ,nem látni benne.
Letöltöttem egy gyári mod ot a honlapról és az sincs a multiban.
Van valakinek ötlete??

Karcsikaka
Meg kell venni a játékot és fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#553) XmoD válasza Karcsikaka (#551) üzenetére


XmoD
aktív tag

Nem. 4-5k nem sok erte. :U

(#555) gabitó


gabitó
tag

Sziasztok Gazda társaim! Olyan kérdésem lenne, hogy a forgalmat hol tudom kikapcsolni? A 2011 és a 2013 -asal nem volt gond de 15-el nem boldogulok. Tudna ebben segíteni valaki?

Windows 7 Ultimate 32-bit Pentium Dual-Core CPU E5400 2,70GHz, 4,0G BRAM, NVIDIA GeForce GT 640

(#556) XmoD válasza gabitó (#555) üzenetére


XmoD
aktív tag

Elvileg FS2015/data/maps es innen a "trafficSystem" XML-t kiszeded es minden gondod meg lesz oldva. :U De egy biztonsagi mentest csinalj rola.

Tesztelve: mukodik.

Wildgreen: Az a regiben mukodott. Itt mar nem.

[ Szerkesztve ]

(#557) Wildgreen válasza gabitó (#555) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Gamesettings <traffic density="1" Ha minden igaz az egyest átírod nullára nem lesz forgalom! Még nem próbáltam de szerintem jó lesz!!

(#558) ObiGabi válasza Sanchez638 (#535) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

A farmon van, a burgonya és a cukorrépa tárolóval egybeépítve (nincs benne futószalag).

Egyébként jó nagy földek vannak Westbridge Hills -ben. Meg kell dolgozni egy-egy új földterület megszerzéséért.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#559) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Sziasztok! Letöltöttem a Holzhausen map-ot de nem tölti be a játék! A játék töltődik kis türelmet! Kb 5 perce ezt írja ki! Ez mitől lehet?

(#560) Sanchez638 válasza Wildgreen (#559) üzenetére


Sanchez638
addikt

Magyar tsz map-nál sokat tölt, nem lehet h csak sokáig tölt?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#561) juhiati válasza Wildgreen (#557) üzenetére


juhiati
tag

ha nullára írod nállam gebasz van. valami cseszett kicsi számot kell. PL 0.0000000000000000000001 :D

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#562) juhiati válasza zolisx4 (#552) üzenetére


juhiati
tag

Mikor szervert indít valaki (create game) akkor kreáció közben be kell álligatni a modokat, hogy benne legyenek a szerverben :DDD

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#563) vacs válasza Wildgreen (#559) üzenetére


vacs
veterán

Jó lesz az, először nekem is sokáig töltött, már azt hittem befagyott, de aztán 5-6 vagy sok perc után elindult!
Szóval türelem. :))

(^)(>.<)(^)

(#564) zolisx4 válasza juhiati (#562) üzenetére


zolisx4
őstag

Na szóval akkor,belépek,többszereplős játék,játék létrehozása,utána kiválasztom a pályát amit szeretnénk játszani,indítás ,ott bejön a játékos ,neve amit adtam neki,kiválasztom mennyien játszunk meg jelszó hasonló dolgok ,és ott van alul a módosítások hozzáadása , rákattintok és semmi nincs ott .Karrierben benne van a mod.
Az nem lehet a baj hogy amit karrierben elkezdtem játszani azt játsszuk ,multiban is ? és azért nincsenek ott a mod ok.
Néztem a mod ban is <multiplayer supported="true"/>igy kell lennie . Már szétvág az ideg miatta .

(#565) zolisx4 válasza zolisx4 (#564) üzenetére


zolisx4
őstag

Egyáltalán működnek a multiban a modok?

(#566) gabitó válasza XmoD (#556) üzenetére


gabitó
tag

Köszönöm szépen a válaszod! :DD

Neked is köszönöm Wildgreen

[ Szerkesztve ]

Windows 7 Ultimate 32-bit Pentium Dual-Core CPU E5400 2,70GHz, 4,0G BRAM, NVIDIA GeForce GT 640

(#567) apach


apach
senior tag

haliii. gyááá, percek kérdése, és hazaérkezik párom által LS15 game!! :D

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#568) apach válasza apach (#567) üzenetére


apach
senior tag

háhááá és már a kezeim közt is van. bontom. :D
multiii :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#569) olivera88


olivera88
veterán

Na beüzemeltem a Geforce GTX 650 et. Most ismerkedem a játékkal. Látom két map is van alapból. Melyiket érdemesebb választani?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#570) drunkyboy válasza olivera88 (#569) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Én a Bjornholmon játszom, itt több megvehető földterület van, viszont ezek elég kicsik. (szeretek kanyarogni a szűk utcákban a nagy trakikkal na :) )
A másik map amerikai mintára készült, tehát kevés, de annál nagyobb földterületek, ide jöhetnek a hatalmas gépek dolgozni.

(#571) olivera88 válasza drunkyboy (#570) üzenetére


olivera88
veterán

Akkor szerintem az utóbbi lesz az enyém. :K

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#572) olivera88


olivera88
veterán

Nem lehet megnagyítani a bal felső sarokban lévő segitő menűt? Alig látni valamit. :W

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#573) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Jó estét!

A küldetéseknél ha azt látjátok, hogy valamely kereskedő x tonna terményt felvásárol, akkor sokat ne habozzatok! Csapjatok le rá, és busás pénz üti a markotokat, plusz az eladott termény után is megkapjátok az aktuális árat. Akkor is érdemes belevágni, ha épp nincs annyi raktáron, a többlet pénzt a teljes mennyiség leszállításakor kapjátok meg. De gondolom az idő befolyásolja a végösszeget. Sikerült kifognom egy 70 tonnás értékesítést, melyért plusz 300 egynéhány ezer eurót kaptam.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#574) chevyfan


chevyfan
tag

Üdv!

A krumliszedő gép nem ürít automatikusan? Nekem csak úgy megy, ha beleülök, elküldöm a munkást, majd "o" betű...

(#575) speedernet válasza chevyfan (#574) üzenetére


speedernet
aktív tag

nálam is ezt csinálja, majd javítjak....

(#576) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Tyúkot érdemes tartani? Ha igen mennyit/mennyi felett?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#577) olivera88


olivera88
veterán

Igy fogadott ma a játék mikor beléptem. :DDD :O

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#578) Newyorker válasza olivera88 (#577) üzenetére


Newyorker
addikt

Ez nem bicikli :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#579) Fel válasza olivera88 (#577) üzenetére


Fel
addikt

Én így tettem le (léptem ki):

És erre léptem be újra:

:DDD

(#580) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Van egy tippem, hogyan akadályozható meg a borulás, ill. a gépek önállósulása: a rakodókart le kell engedni úgy, hogy a rönkfogó hozzáérjen a platóhoz.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#581) olivera88 válasza Fel (#579) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD

Most csak egy átvevő hely van? Mindig csak Malmot írja PDA ban az áraknál.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#582) Sanchez638 válasza olivera88 (#581) üzenetére


Sanchez638
addikt

Tekerj oldalra?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#583) Fel válasza ObiGabi (#580) üzenetére


Fel
addikt

Ez a rönkhordós futó úgy bugos, ahogy van. Rendszerint ha lerakom valahová, majd később újra arra járok, akkor tuti nem úgy találom, ahogy előzőleg hagytam.. Mindig forog. Volt, hogy otthagytam a placcon a többi eszköz mellett, aztán mindig eltolta őket..

Találkoztam egy még idegesítőbb dologgal is... Rakodtam, elvittema fát a helyére, viszamentem rakodni, erre a gém nem reagál, se fel, se le, semerre nem mozdul.. Eleinte azt játszottam, hogy reseteltem a futót, és mehettem érte a tanyámra... De utána átálltam arra, hogy mikor előjött a probléma mentettem, kiléptem, majd újra betöltöttem a mentést.

Az hogy a gém hogy áll, a fogó hozzáér-e a futó alvázához nem oszt, nem szoroz.

(#584) olivera88


olivera88
veterán

A vontatható szecskázóra lehet munkást felvenni? A 13 ban nem lehetett azt tudom. Azon gondolkodom h megvegyem e Ponsse Scorpion Kinget v inkább biogázzal gyártással foglalkozzak.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#585) jim bcs válasza Fel (#583) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"Mindig forog. Volt, hogy otthagytam a placcon a többi eszköz mellett, aztán mindig eltolta őket.."

:DDD

TRANSFORMERS ---> :DD

sétálj oda és keresd a jelet -> ;]

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#586) olivera88


olivera88
veterán

Milyen hülyeség ez h Scorpion Kingel nem lehet bármilyent fát vágni. :W ?

jim bcs :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#587) drunkyboy válasza olivera88 (#586) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Ez mondjuk a valóságban is így van, ezek a gépek nem alkalmasak a vastag ágú fák feldolgozására. Mert kivágni még csak ki tudnák (bizonyos vastagságig), viszont az ágakat úgy "dörzsölik" le speckó tüskés hengerekkel. Ez még a fenyőágaknál megy de pl a vastag tölgy, bükk ágakkal nem tud mit kezdeni.
De szerintem stihlel ki tudod vágni.

(#588) olivera88 válasza olivera88 (#584) üzenetére


olivera88
veterán

Nem is ugyanaz a szecskázó mint a 13 ban ami volt. Azt huzatós volt.. Ezt meg előre kell felrakni a fronthidraulikára.
Drunkyboy Köszi.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#589) olivera88


olivera88
veterán

Multizik itt valaki a topicba? Szeretnék majd csatlakozni ha lehet.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#590) pokers válasza Fel (#583) üzenetére


pokers
senior tag

Nem csak a rönkhordó futó bugos, hanem a kombájn hosszú vágóasztal kocsija is. Abban a pillanatban elfordul a vonószem, ahogy leakasztom, és onnantól kezdve körbe-körbe halad :Y
Sőt, szinte lehetetlen rárakni a vágóasztalt anélkül, hogy egy traki ne "fogná" a kocsit, mert egyből arrébb mászik, ahogy fölé ér a vágóasztal.

Remélem az ilyen bugokat javítják majd a következő pecsben, mert egyébként jobban tecc, mint a 13 :K

(#591) pokers válasza olivera88 (#589) üzenetére


pokers
senior tag

Igen, régebb óta multizunk már innen páran egy csapatban.
Épp most kezdtünk el gazdálkodni a Holzhausen mapon.

(#592) Newyorker válasza pokers (#591) üzenetére


Newyorker
addikt

Az a legjobb pálya most szerintem :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#593) ObiGabi válasza Fel (#583) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

A 13-mas verzióban, a forest modban van egy Merci rönkvontató, nekem az önállósította magát. Jobb esetben csak néhány méterrel ment arrébb, de volt, hogy a játék indításánál a pálya túlsó végében volt és a levegőben pörgött. Aztán rájöttem, ha úgy lépek ki a játékból, hogy a gémet a helyére teszem, akkor ott marad a gép, ahová korábban letámasztottam. Úgy látszik itt ez nem működik.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#594) Zolixtc


Zolixtc
csendes tag

Sziasztok!!

Lehet volt már szó róla, de nem vágom mit kell tennem ahhoz, hogy a fűvel bevetett földemet mással bevessem? Hiába szántom vagy tárcsázom nem történik semmi. Legalábbis nem változik a talaj meg.
Ötlet?

Előre is köszi

(#595) ObiGabi válasza Zolixtc (#594) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Ha emlékeim nem csalnak akkor az "O" betűvel lehet engedélyezni az ilyen területek felszántását. Egyébként F1-es menü szerintem írja.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#596) Zolixtc válasza ObiGabi (#595) üzenetére


Zolixtc
csendes tag

Valóban. Köszönöm

(#597) XmoD válasza Zolixtc (#594) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ha befuvesitetted es utanna fel szeretned szantani, akkor uj teruletet kell letrehoznod. Az elozo kollega altal irt betu megnyomasaval kapcsolhato be.

Mas tema. Valaki usb joystick-al es kormanyal probalta mar a jatekot ?

(#598) zsiz válasza XmoD (#597) üzenetére


zsiz
őstag

én usb kontrollerrel játszom (x360-as). szerintem teljesen jó

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#599) XmoD válasza zsiz (#598) üzenetére


XmoD
aktív tag

azzal en is toltam. De a fakitermeleshez elegge begondolkodtam egy joystickon vagy akar 2 darabon ha sikerul jo arban szerezni. video :B

(#600) Pist@bácsi válasza XmoD (#597) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

én is xbox 360 kontrollerrel irányítom (wireless USB PC adapterrel), mindenféle állítgatás nélkül felismeri és kézre áll az alapértelmezett gomb kiosztás is
különösen a rakodók és daruk irányítása könnyebb, de a kormányzás is jobb mint billentyűzettel, és a kamera forgatása is könnyebb és gyorsabb mint egérrel
1x 2013 -at próbáltam kormánnyal, nekem nem esett kézre egyáltalán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.