Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Palafi válasza Pist@bácsi (#2000) üzenetére


Palafi
tag

Király ez a program, eddig még nem volt szerencsém hozzá.
Valószínűleg sok problémát megold.
Az ajánlott értéket állítva megy le-fel a csatlakozó felület, de a kettő közti távolság marad.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2002) n0tr3adY81 válasza Palafi (#2001) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Mapot is ezzel lehet szerkeszteni ;)

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#2003) zolisx4 válasza n0tr3adY81 (#2002) üzenetére


zolisx4
őstag

Sziasztok
Pár napja írtam már hogy nem működnek a mod -ok vagyis az elhelyezhető tárgyak ,igazából most sem jó mindegyik még.
Abban kéne segítség hogy tud valaki egy olyan mod ot ami működik is??olyan kéne amibe a takarmányt tudom betárolni a teheneknél,egyet nem találok ami működik.

(#2004) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Van itt egy jó kis John Deere 8530 csomag. Szép és úgy tűnik, jó is. Eddig ebből a típusból ez a legjobb, amit találtam.

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#2005) Palafi válasza ObiGabi (#2004) üzenetére


Palafi
tag

Ennek sem működik elől az alsó kar, mint az összes többi 8530-nak. Ezt valószínű nem tudják orvosolni.

Ez ugyan olyan hiba, mint az összes 8370 hátsó csatoló felületén lévő hiba. Próbálom én is javítani, de nem sikerül. :W Igaz én csak egy lelkes amatőr vagyok. Majd egyszer talán sikerül valakinek. :K

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2006) vacs válasza Palafi (#2005) üzenetére


vacs
veterán

Ezzel a verzióval még nem találkoztam, de a többinél ha beültél a kabinba, és megnyomtad a space-t (szóköz), akkor jobb oldalon megjelenik egy kattintható gomb, ami lenyitja az első hidraulikát. ;)

(^)(>.<)(^)

(#2007) ObiGabi válasza Palafi (#2005) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

De működik az! Ülj be, fordúlj kicsit jobbra, hogy lásd a kezelő gombokat, nyomd meg a jobb oldali shiftet, katt a megjelenő jelre, ismét jobb shift, külső nézet és máris ki van engedve. A google melett az F1-es menü is a barátunk :)

[ Szerkesztve ]

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#2008) Palafi válasza ObiGabi (#2007) üzenetére


Palafi
tag

Én most nem rég találkoztam először ezzel a játékkal, és még sehol nem hallottam erről. Már egy idelye van egy 8530-am, ami ezen kívül tökéletesen működött. Az F1-es menü megjelenítésekor schift nem jelenik meg, az újnál pedig nem ültem bele. Még tegnap egy másik oldalról leszedtem, és kipróbáltam rögtön ezt, és többet nem is foglalkoztam vele. Viszont az enyémnél a vacs által javasolt space működik. :C Mindíg tanul az ember valamit, és pont ezért van a fórum is. A kevésbé tapasztaltaknak tudnak segíteni a régi motorosok

Mindkettőtöknek köszönöm! :R

Végre van egy tökéletes 8530, vagy legalábbis most már tudok róla. :W

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2009) Wildgreen


Wildgreen
aktív tag

Sziasztok!! Találtam egy nagyon jó kis mappot de nem tudom hogy lehet földeket megvásárolni!! Nincsenek kis ikonok a földek szélén!! Erről lenne szó: [link]
Valaki esetleg tudna segíteni? Köszi előre is!!

[ Szerkesztve ]

(#2010) tutikas válasza Wildgreen (#2009) üzenetére


tutikas
tag

Szia szerintem rosszul linkeltél mert itt azt irja,hogy a weboldal nem elérhető bocsi a gépem vagy a net szivatott mégis megvan

[ Szerkesztve ]

(#2011) Wildgreen válasza tutikas (#2010) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Nekem behozza!!
http://www.modhoster.com/mods/suedhemmern#video_player

(#2012) Gerdor


Gerdor
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok a játékban, és nagyjából értem is. Van valamilyen oldal, ahol le van írva, hogy a mi a helyes sorrend a műveleteknél, vagy fórumokból kell összeollózni. Másik kérdésem, hogy hol találom a növények növekedési idejét. Köszi előre is.

(#2013) tutikas válasza Gerdor (#2012) üzenetére


tutikas
tag

Üdv sorrend : miután megvetted a földet azt mindjárt vetheted is utánna vagy vetés elött mütrágyázhatsz vagy permetezhetsz is de a két müvelet funkcioja a játékban ugyanaz miután megérik a növény jön az aratás behordod a magtárba vagy eladod ha van szalma és kell azt bálázod vagy van olyan gyűjtő kocsi amivel ömlesztve is beviheted a szalmát, el is adhatod különböző helyeken de meg is tarthatod mert kell az állatok alá ebböl lesz a trágya ezután mehet a szántás vagy kultivátorozás de ha nem akarod nem kell mert van olyan vetőgép amivel mindjárt vethetsz is tehát utánna jön a vetés majd mű vagy szervestrágya ez utobbiak a nagyobb terméshozam érdekében, és kezdődik minden előről a növekedést( I ) betü megnyomod itt tudod megnézni és azt is hogy hol milyen növény van az időt a 8és 7 gombokkal lehet gyorsitani ill lassítani esc gomb megnyomásával bead egy ablakot ahol a mentés és kilépést találod ott lent van egy nyíl jobboldali ra katt itt is tudod növelni és csökkenteni az idő mulását ill azt h milyen gyorsan nöljön a növény

[ Szerkesztve ]

(#2014) tutikas


tutikas
tag

[ Szerkesztve ]

(#2015) Gerdor válasza tutikas (#2014) üzenetére


Gerdor
csendes tag

Köszi, érzem jó lesz ez. :K

(#2016) LaMazZz válasza tutikas (#2014) üzenetére


LaMazZz
tag

Hali!

Megkérdezhetem ez melyik map vagy melyik map lesz ha még készül?
Jó növények vannak rajta pluszba az alapokon kívül így elég jónak tűnik.

(#2017) tutikas válasza LaMazZz (#2016) üzenetére


tutikas
tag

Szia Wildgreen linkelte 7-8 hozzászolással ezelött de bajság van vele nem lehet földeket venni van hozzá pár modosítás amiket letöltöttem de fs13- hoz vannak és nincsenek átalakítva 15 höz

[ Szerkesztve ]

(#2018) Palafi válasza tutikas (#2017) üzenetére


Palafi
tag

Módosításokat nem próbáltam, de a föld vásárlással nincs semmi gond.
A leírása szerint: (a letöltött mappában van)

Több ilyen térképpel is találkoztam már, ahol egy külön helyen lehetett megvenni a földeket. Ezért gondoltam, hogy itt is ez lesz.
A játékban:

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2019) Vityaa


Vityaa
tag

Westbridgehill mapon a biogáznál eltünt 2 teli tároló beérett szecskám, a teheneknél lévőből is eltünt az összes. :W :W :W Valahogy visszatudom ezt varázsolni?

(#2020) tutikas válasza Palafi (#2018) üzenetére


tutikas
tag

Köszi gondoltam rá én is mert már találkoztam ilyen mappal de még nem tudtam körbenézni

(#2021) olivera88


olivera88
veterán

Ismeri valaki gearbox addon modot? [link] Az elébb kezdtem el tesztelni, egész jó.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2022) Fel válasza Vityaa (#2019) üzenetére


Fel
addikt

A C:\Users\****\Documents\My Games\FarmingSimulator2015\savegameBackup mappán belül vannak korábbi mentések, azokból visszaállíthatsz egy korábbi állapotot.

(#2023) Palafi válasza Vityaa (#2019) üzenetére


Palafi
tag

Véletlenül nem most tetted csak be a mod mappába az "AnimationMapTrigger"-t?
Mert én ugyan így jártam, és amint kiszedtem minden meg lett. Vagy a jéték elején beteszed, vagy ha közben, akkor ezek a tárolók kiürülnek. Legalábbis nálam így történt.

Szerk.:
Ezt tudom valahogy javítani? Főleg a cukor, és liszt jönne jól.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'mehl'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'holzbrikett'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'zucker'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'backwaren'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'pellets'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'milchprodukte'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'apfel'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'kirsche'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'pflaume'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/My Games/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'erdbeere'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'marmelade'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'obstwein'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'quellwasser'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'birne'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'cucumber'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'orange'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'apple'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'strawberry'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'cherry'.
Warning: 'D:/Dokumentumok/MyGames/FarmingSimulator2015/mods//Schmitz_Edeka_H97/Schmitz_SKO_Cool_Edeka_H97.xml' has invalid fillType 'plums'.

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2024) olivera88 válasza olivera88 (#2021) üzenetére


olivera88
veterán

Most látom van két fokozatú speed limiter opció benne mint gyárilag FS 13 ban. :C A 3 as gombbal aktiválom speed limitert és 4 es el meg átválhatok egy másik beállításra.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2025) n0tr3adY81 válasza Palafi (#2023) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Ezzel a warninggal nem kell foglalkozni. Nagyjából annyi, hogy rengeteg féle termény "kapacitás" van beleírva az adott pótba/tárolóba, ami a mapban nem szerepel.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#2026) Gegmen


Gegmen
csendes tag

Sziasztok!

A tegnapi nap folyamán a Windows frissítéseket töltöttbe és azóta nem tudok játszani, mert 1-2 perc után lefagy a játék és össze omlik. Tud valaki valami megoldást? Találkozott már valaki ilyennel?

(#2027) Vityaa válasza Fel (#2022) üzenetére


Vityaa
tag

Köszi, de nincs olyan mentés ami jó lenne.

(#2023) Palafi
Nem tettem be ezt a modot.

Előre felszerelhető rendsodrot nem tud valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2028) Palafi válasza n0tr3adY81 (#2025) üzenetére


Palafi
tag

Közben én is rájöttem, hogy inkább egy jófajta "ZZZ_multiFruitModule_Standard" kellene a szállításhoz. Néhány dolgot még nem tudok szállítani, pedig a pótok elvileg tudják.

Szállítani nem tudom: cukor, liszt, káposzta, vöröskáposzta, étolaj (készíteni, vetni, betakarítani tudom őket, cukor, liszt lenne a fontosabb)
Betakarítani nem tudom: sárgarépa (ezt szállítani tudom)

Ha ebben tudna valaki segíteni, annak örülnék. :K

Szerk.: @Vityaa: Akkor lehet, hogy valamilyen új mod tette veled, de ennyire nem vagyok benne jártas. Nálam biztos ez volt a ludas, mert kiszedtem, és utána jó lett. Persze közben nem mentettem.

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2029) 84251


84251
csendes tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyan mosó-moddal, ami valmennyire automata és pl csak át kell menni rajta, nem kell körbejárni a gépet, stb.?

(#2030) shaggy


shaggy
aktív tag

H a kukoricát lesilozom és beviszem a biogáz üzembe azért kapok pénzt?

(#2031) GrooveHero válasza shaggy (#2030) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hajjaj, de még mennyit :K
Bebúrítod a betonfalak közé, megvárod míg megerjed, aztán tolólapossal, vagy futószalaggal belehordod abba a két kis hengerbe. Egész jól adja a pénz érte.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2032) shaggy válasza GrooveHero (#2031) üzenetére


shaggy
aktív tag

Köszi akkor megyek is a vétőgéphez.

Ha meg műtrágyázom vagy permetezem akkor gyorsabban lesz termésem vagy többet hoz?

(#2033) GrooveHero válasza shaggy (#2032) üzenetére


GrooveHero
addikt

50%-kal nagyobb lesz a hozam. De arra figyelj, hogy speckó ültető gép kell hozzá, ami tud kukoricát ültetni. Na meg a kombján is, ahhoz csak a BigX 1000/1100 jó, mert az silózókombájn.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2034) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Négy fős csapat keres multira új tagokat, részletekért kattints a képre.

Pár kép és videó rólunk: [link] és [link].

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2035) n0tr3adY81 válasza vacs (#2034) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Vacs! Menjetek fát vágni... ;]

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#2036) olivera88 válasza vacs (#2034) üzenetére


olivera88
veterán

Ez nem igaz azért h 10 Megabites net alatt játszhatatlan. Nekem ilyen nettel elmegy korrektül.. [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2037) vacs válasza olivera88 (#2036) üzenetére


vacs
veterán

Ja, csak te fél óráig szinkronizálsz, mi többiek pedig fél/egy percig!! :DDD
Persze túloztam az idővel, de érzékeltetni akartam a különbséget! ;)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2038) n0tr3adY81 válasza olivera88 (#2036) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Azért legyünk azzal tisztában, hogy nem árt emberi fogyasztásra alkalmas sávszélesség.. Ugyanis amíg te szinkronizálsz (főleg a részedről kis feltöltési sávon küldött adat) annál tovább áll a többieknél a játék. Minél több mod, annál több szinkron idő. Meg persze nem árt egy gyors processzor és ssd sem... ;)

Bár szerintem tedd össze a két kezed az 1 mega up-nak, a szolgáltatok nagy része az upload sávot igen soványan méri. A "liláknál" 10 mega dl-nél 0.5(!) mega up-ot kapsz.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#2039) olivera88 válasza n0tr3adY81 (#2038) üzenetére


olivera88
veterán

Az én szolgáltatómnál a 80 megás nethez is csak 3 (!) megás UP jár. :DDD , 10 megás net meg nincs csak 5-6-20. :O
Na de ne offoljuk szét fórumot, elveszik a hirdetésünk. ;]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2040) chagford


chagford
újonc

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy megvan az eredeti farming simulator 2015,de már aktiválva lett,Honnan tudok letölteni hozzá új termékkulcsot?mert oda adtam a cd az ismerősömnek,Multizni szeretnénk: Választ előre is kösszi

(#2041) olivera88 válasza chagford (#2040) üzenetére


olivera88
veterán

Ugye ezt most viccnek szántad. :U ? Hát kérd vissza a CD-t . De nem aktiváltad előtte?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2042) chagford válasza olivera88 (#2041) üzenetére


chagford
újonc

itt van a cd,de multizni szeretnénk,és akikel játszanék nincs termék kulcsuk ugyanis nem fogadja el az eredeti termék kulcsot.csak az enyém. akkor tudnál nekem segíteni abban hogy csináljuk meg hogy multiba játszunk, mert kezdők vagyunk köszi a választ előre is:9

[ Szerkesztve ]

(#2043) olivera88 válasza chagford (#2042) üzenetére


olivera88
veterán

Hát erre nincs más megoldás és itt NEM téma a warez! Csak eredeti játékkal tudsz multizni, mindenkinek meg kell h vegye a játékot.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2044) McEacrhan3


McEacrhan3
tag

Én játszanék szívesen ha van még nálatok hely :D

(#2045) tutikas


tutikas
tag


Hupsz :C :DDD

(#2046) n0tr3adY81 válasza tutikas (#2045) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Előfordul.. Bár meglepődnél, ha látnád saját lábon kijönni :D

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#2047) olivera88 válasza McEacrhan3 (#2044) üzenetére


olivera88
veterán

Írj Vacsnak.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#2048) tutikas válasza n0tr3adY81 (#2046) üzenetére


tutikas
tag

Láttam már hasonlót csak az tözegben volt a haverom intézte el ö is kiszedte a kanál sokat tud segiteni a szorúlt helyzetben

(#2049) RCH663


RCH663
aktív tag

Kedves fórum társak, van itt olyan topictárs, aki behatóbban ismeri a Giants engine LUA scriptelését, és akár egy globális script elkészítésében is közre tud működni?

Köszönettel: RCH663

(#2050) olivera88


olivera88
veterán

Találtunk egy új tagot multira, de nem tud csatlakozni a szerverre.
A jelszó beírás után kiírja hogy türelem.... és egy perc múlva kb. kiírja hogy nem sikerült csatlakozni a szerverhez.Akárhányszor próbálja nem megy. A logba csak annyit ír failed to connect. Mondtuk h rakja újra játékot de hiába. Arra tudok gondolni csak h Avast blokkoja valamiért. :U
Valakinek van valami ötlete esetleg?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.