Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) -Dokika-


-Dokika-
csendes tag

Üdv aki erre jár!

Nyitok egy topicot a még meg nem jelent játékról! A játék október 30-án kellene hogy megjelenjen, ha minden úgy történik ahogy fog. Az eddig megjelenő videók alapján vannak jó dolgok is benne, viszont olyan óriásit nem fog változni..

Majd még írok.

A döntés a tiéd ! ―Ď®КΪ—

(#2) FrezeR


FrezeR
senior tag

(#3) olivera88


olivera88
veterán

Jónak ígérkezik a bemutató videó alapján. A gép igényről lehet valamit tudni?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4) apach


apach
senior tag

:)))

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#5) FrezeR válasza olivera88 (#3) üzenetére


FrezeR
senior tag

Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
2.0 GHz Intel or equivalent AMD processor
Nvidia Geforce 8600 Series, ATI Radeon HD 2600 graphics card or better (min 512 MB VRAM)
2 GB RAM
3 GB free hard drive space
Soundcard
DVD-ROM Drive

(#6) vhw


vhw
addikt

Na már nincs sok hátra, ha valaki gyorsan rárabolna a közeljövőben majd írhatna pár sort miben lett jobb/több/részletesebb a '13-astól. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7) apach válasza vhw (#6) üzenetére


apach
senior tag

arra én is kíváncsi vagyok. :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#8) luise178 válasza apach (#7) üzenetére


luise178
tag

detto! :))

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#9) zsiz válasza vhw (#6) üzenetére


zsiz
őstag

én is kíváncsi vagyok :) a '13-al kezdtem és nagyon szerettem amíg bele nem untam a rengeteg bug-ba és a rettentő buta fizikájába (főleg x360-on jutott mindkettőből, PC-n sokkal játszhatóbbnak éreztem). grafikával ott se volt bajom, bár gondolom sokkal szebb a '15 sem lesz. na de nemsokára okosabbak leszünk :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#10) SN2O


SN2O
aktív tag

Na hozzá jutott már valaki?

(#11) vhw válasza SN2O (#10) üzenetére


vhw
addikt

Ennyire fanatikus csak nem lehet senki, hogy így megjelenés napján délelőtt már meg is vegye, játsza, és még ide is kiírja :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12) pokers


pokers
senior tag

Nem holnaptól lesz elérhető :F

(#13) zsiz válasza pokers (#12) üzenetére


zsiz
őstag

elméletileg a mai a hivatalos megjelenési dátum, de csak holnaptól tudod megvenni a tesco-ban

Egy másik oldalról:

"Ezt találtam:

Az idézet a facebook oldalról van.Tegnap tette közzé a kiadó.

"SAD Games
október 25.
Tekintettel arra, hogy sok kérdés érkezik be hozzánk, a főbb pontokat összeszedjük nektek.

- A Farming Simulator 15 hivatalos megjelenési ideje október 30. Azonban a Tesco áruházak akciós ritmusa miatt október 31.-től lesz kapható.
- Az első négy napban Tesco Clubcard tagoknak a játék ára 3990 lesz, a normál ára 4990.
- Itthon nem lehet előrendelni a játékot, cserébe ezért az összes Tesco hipermarketben (117 áruház) kapható lesz.
- Gyűjtői kiadás nem lesz, mert nagyon drága lett volna, és úgy gondoltuk, hogy inkább az olcsóbb árra összpontosítjuk az energiánkat.
- A hazai dobozos verzió mindenben megegyezik a Steamen megvásárolhatóval, azonban az ára csak fele lesz annak, magyar és román nyelveken jelenik meg ebben a két országban.

Ha még bármilyen kérdésetek lenne, ne habozzatok! " "

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#14) pokers válasza zsiz (#13) üzenetére


pokers
senior tag

Ez akkor azt jelenti, hogy regizni lehet a steamen, és onnantól annyiszor telepíted, amennyiszer akarod?
Mert ha így van, akkor valszeg holnap kiszaladok 1ért, clubcard kártyánk meg van is itthon.
Ennél olcsóbb nem hiszem, hogy lesz a Winter Sales-en sem, kiindulva abból, hogy a Spintirest se tudom még mindig megvenni jó akcióba, pedig már pár hónapja az is megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#15) vhw válasza zsiz (#13) üzenetére


vhw
addikt

A gyűjtői kiadással kapcsolatban az indoklást nem igazán értem... Egyértelmű, hogy drágább lenne, senki sem vitatja, de ez mégis miben befolyásolta volna a sima "mezei" változat árát?
Párhuzamosan a kettő nem futhatott volna? Bizonyára lett volna kereslet arra is (tény, hogy nem kellett volna egyik tescoba sem piramis építésre elegendő mennyiséget leszállítani, de hogy pár doboz ne fért volna el... legalább a nagyobb áruházakban...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16) zsiz válasza vhw (#15) üzenetére


zsiz
őstag

Ez akkor azt jelenti, hogy regizni lehet a steamen, és onnantól annyiszor telepíted, amennyiszer akarod?

Szerintem igen, de majd jön valaki okosabb és megmondja biztosra, én csak tippelek.

@vhw: ezt nem tudom, szerintem is elfér volna, de ők tudják :) én is csak egy másik oldalon olvastam ezt, gondoltam megosztom veletek :)

és még valami:

SAD Games megosztott egy hivatkozást.
kb. egy órája · szerkesztve

A Giants máris kiadta az 1.1-es javító patchet. Az, aki esetleg olyan problémával találkozna, hogy nem tudja aktiválni a játékot, töltse le a javítást az alábbi linkről. A Hungarian tartalmazza a magyar verziónak megfelelőt:

http://www.farming-simulator.com/updates.php?lang=en

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#17) fRooStzzZ válasza zsiz (#13) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Pedig engem is erdekelt volna a dobozos kiadas..
A kulcstarto meg a terkep jo lett volna.. De ha mi csak ezeket kapjuk akkor ez van. Magyarorszag mindenrol lemarad semmit nem kap mint amit a kornyezo orszagok.
Viszont ado hatan ado van ebben az orszagban :(

(#18) ObiGabi


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Az első fecskék:

Modhoster

farming-simulator.com

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#19) zsiz


zsiz
őstag

no első benyomások :)

szebb lett mint a '13 sőt még így elsőre azt mondanám, hogy a fizika is javult, de messze nem tökéletes. az úton látszik a keréknyom, a gépek koszolódnak, száll a por, látszik ahogy jön ki a kipufogógáz (ez nagyon tetszik), magának a föld művelésének az animációja is szebb lett, a pótkocsi nem egyenletesen telik meg (ha a végébe engeded a terményt akkor a vége púposabb lesz), a kombájn szét tudja szórni a szalmát vagy bálázáshoz rendbe rakja...
az irányítás szerintem nem nagyon változott.

szóval látszik, hogy sokat fejlődött a játék, lehetne még jobb, de én rosszabbra számítottam :) (persze ez még csak az első pár perc alapján egy gyors vélemény, lehet hogy ez is tele lesz bug-okkal. különösen a bálapakolásra leszek kíváncsi).

pár in-game kép:
[link]
[link]
[link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#20) SN2O


SN2O
aktív tag

És azt elárulja valaki,hogyan lehet tisztítani a gépeket? Már ki se látszanak a sár alól :D

(#21) SN2O válasza SN2O (#20) üzenetére


SN2O
aktív tag

Megvan :W

(#22) zsiz válasza SN2O (#21) üzenetére


zsiz
őstag

és hogy lehet? :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#23) SN2O válasza zsiz (#22) üzenetére


SN2O
aktív tag

Magasnyomású mosóval...
bolt/elhelyezhető tárgyak/Karcher :))

(#24) zsiz válasza SN2O (#23) üzenetére


zsiz
őstag

tényleg, még néztem is hogy van benne :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25) Seri21


Seri21
tag

Csinálnék egy szervert, nem tudok valami jó oldalt ahonnan lehetne bérelni?

(#26) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Tescoba vett mar valaki?
Mennyi az eselye hogy este vegyek 11kor Pesten a Becsi vagy a Vaci utiba egyet?

(#27) luise178


luise178
tag

" Ez akkor azt jelenti, hogy regizni lehet a steamen, és onnantól annyiszor telepíted, amennyiszer akarod? "

erről jó lenne pontos info, mert nem rossz ötlet! :) :D

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#28) zsiz válasza fRooStzzZ (#26) üzenetére


zsiz
őstag

szerintem még senki, elméletileg csak holnaptól lesz a tesco-ban. ha útba esik, vagy ott van a szomszédba, ugorj be hátha már elkezdték kipakolni. de csak ezért én nem indulnék el.

erről a steam-es dologról ennyit találtam:

Akkor steamre nem lehet beregisztrálni igaz?
Tetszik · Válasz · október 25., 18:19

SAD Games Nem, ez nem a Steames kódot használja, hanem a Giants saját védelmét.
Tetszik · október 25., 18:21

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29) pokers válasza zsiz (#19) üzenetére


pokers
senior tag

Tescos?
Nálunk csak reggel teszik ki, de mondta az eladó, hogy nagy a kereslet rá, már többen meg akarták venni ma este :Y

(#30) fRooStzzZ válasza zsiz (#28) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

20km-re van.
Holnap nem lesz idom bemenni szombaton meg ugye mas dolgom van. Vasarnap meg mar kinek kell :)
Nem baj.. Most bemegyek azt majd lesz valami..
Majd szepen mosolygok a csajra hatha megsajnal.

(#31) vhw


vhw
addikt

A '13 már meg sem teszi pár napra?
Ejj... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#32) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Na... szomorodjon meg az osszes Pesti Tesco.
3ba voltam az ejjel.
Vaci ut, Fogarasi es a Becsibe. Sehol senki nem tud rola.
Muszakiak nem voltak a feltoltoek semmit nem tudtak a vevoszolgalat meg azt sem tudta mit szeretnek.
Egyedul a Fogarasiba volt kepben az ember.
Ejjel 2re haza is ertem.
Mondom akkor majd ma.
Reggel felhivtam vagy 6 Tesco-t.
Nincs, nincs, nincs... nem erkezett meg a kamion stb..
Baratnom felhivja az Esztergomi Tesco-t.
Mondta kis turelmet majd kesobb visszahivnak. Megnezik erkezett e.
Kb 1/4 ora mulva csorognek hogy igen van.
Kocsiba ules irany Esztergom. ~40km.. De legalabb van FS15-om. :))
4990 -1000 CC kedvezmennyel.

(#33) ObiGabi válasza fRooStzzZ (#32) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Üdv!

Debrecenben, a Mikepércsi útiba sincs még :( , a Kishegyesi útiba valamikor késő délután, vagy este tudok elmenni, addigra meg nem lesz...

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#34) fRooStzzZ válasza ObiGabi (#33) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Raadasul holnap meg zarva is vannak...
Itt, legalabbis Pesten meg csak (nem akarok hulyeseget mondani) 2-aig vagy 3-aig van akcioba.
Utana nem tudom mennyi lesz az ara, vagy 4990 es a CC miatt lett most 3990 az ara.

Szoritok kis helyet a gepen, es fel is dobom.

(#35) chevyfan


chevyfan
tag

Köcsög tesco... Nyíregyházán sem kapható még...

(#36) vhw


vhw
addikt

Tudjátok... steam-en marhára kapható, ha ennyire létszükséglet :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37) n0tr3adY81


n0tr3adY81
aktív tag

Ez a jégen-csúszós-vezetősdi érdekes dolog.. Jó lesz ez majd... Modokkal...Viszont a fa rakodás valami kriminális.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#38) vhw válasza n0tr3adY81 (#37) üzenetére


vhw
addikt

Egy új feature van benne az se működik rendesen? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39) juhiati válasza vhw (#38) üzenetére


juhiati
tag

Érdekes, de megszokás kérdése :DDD Amúgy ha valaki nagyon ráér próbálja ki hogy egyben tolja be a nagy fenyőt a darálóba :D Csak legyen a cső alatt egy jó nagy pót. :DDD

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#40) larpi


larpi
tag

Ma fél négy körül én is megvettem a játékot. Itt a szegedi nagy Tescóban már csak 2db maradt a pulton, elég szépen fogyhatott, ha csak nem azt a hármat rakták ki amit láttam. Megvacsorázom, utána nekiállok kipóbálni.

(#41) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Dombóváron délben már nem volt a teszkóban. Nem fogok érte adni a steamnek 30 euro-t, amikor sose multizok, meg aztán jobban szeretem, ha megvan fizikai hordozón, ezért a pénzért. Mindenesetre nem tetszik a forgalmazó hozzáállása. Megvenném eredeti dobozos verzióban, de nem nagyon hagyják...

(#42) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Na.. Par ora jatek utan van a jatekrol 1-2 velemenyem mar.
Ami nem tetszik, hogy ugyan ugy lehet szabadon kolbaszolni a foldeken buntetlenul. Nincs letaposva a novenyzet. Jo lenne, ha valamilyen kart tudna okozni benne alapon, es nem buhera aran jonne ez elo.
Akkor a fogyasztas a jarmuvekben nem nagyon megy.. Mar vagy 15* bevetettem az alap 3 foldet, amit kezdesnel kapok, de meg minden jarmuben 100% az uzemanyagszint. Ugyan csak ez van a vetomagnal is. Hiaba vetek, nem fogy a vetogepbol a mag, illetve a mutragyazobol a mutragya.
A masik, igaz lehet csak nalam van a gond.. Villog kicsit / neha a kep. Most vagy driver, vagy valami mas lehet. HD7870-el kuldom fHD/full-on. GPU 30-40% terheles alatt. Szepen folyamatosan megy, de neha olyan, mint amikor az ember szenne huzza a kartyat, es vagy szemetel, vagy kicsit villog. Mintha alatta valami ablak elo szeretne ugrani, de megsem.

Most, hogy esett a ho (videon is latszik) lemosta a gepeket. :) Igy feleslegesen nem kell kolteni magasnyomasura. :)
A masik, ami meg idegesit, hogy a platon keresztul ugyan ugy atlatszodik a noveny.
Tehat ha potossal bemegyek a szantasba, a repce, buza a platoban is latszodik.
Ami meg tetszik, hogy a platon ugy van a cucc, ahogy abba bele lett toltve.. Nem elterulve, hanem ahova epp tobb jutott arra van a pup.

A vilagitas felkapcsolasnal ugyan ugy megakad a jatek mint az elozo reszben.

Allataim nincsenek, fuvet meg nem vagtam, balat / raklapot meg nem szallitottam, de hamarosan az az ido is eljon.
tehat ezekrol meg nem tudok nyilatkozni.
Az iranyitas mint ha jobb lenne, a vontatora felcsatlakozasnal nem dobalja a gepet / felcsatolhato eszkozoket.

Amit meg hianyolok, az a tobb sebesseg fokozat, Ugye a munkaban levo gepek sebessegeit nem lehet valtoztatni, illetve amit epp en hajtok, 1 sebesseg van. Azt lehet lassitani, gyorsitani. Nincs 1,2,3 kulon allithato fokozat.

szerk:
illetve meg miota jatszok, feladaokat nem kapok, hiaba van beallitva 5 percenkent, hogy adjon.
1-1x volt mar, hogy jott az uti, hogy itt meg ott dragabban veszik at az arut.
De feladatok nincsenek. :(

[ Szerkesztve ]

(#43) pokers válasza luise178 (#27) üzenetére


pokers
senior tag

Saját tapasztalat, hogy nem fogadja el a Steam a lemezes verzió kódját :(

Egyébként nekem is mondta az eladó reggel, hogy olyan keveset kaptak, jó ha délig kitart :Y

(#44) larpi válasza pokers (#43) üzenetére


larpi
tag

Meg van az első javítás 1.1-es folt. Akinek reg. problémája van, azt megoldja.

(#45) pokers válasza larpi (#44) üzenetére


pokers
senior tag

Tudom, fel is kellett rakni, mert a lemezes install se akarta elfogadni a saját kódját :DDD
De a Steam ettől függetlenül azt írja, érvénytelen termékkód.

(#46) ObiGabi válasza fRooStzzZ (#42) üzenetére


ObiGabi
aktív tag

Jó estét!

Abban a videóban jól láttam, hogy az Ursusnak beleér a sárvédője a blokkba a kormány elfordításakor (1:50 - 1:54)?

Én arra vagyok kíváncsi, hogy a homlokrakódó karjára felakasztott szerszámok lötyögnek, vagy sem? Ill. milyen a bála kezelés?

Annak ellenére, hogy az élet drága, még mindig elég népszerű...

(#47) larpi válasza pokers (#45) üzenetére


larpi
tag

Mivel ez nem Steam-es kiadású verzió.

(#48) zsiz válasza fRooStzzZ (#42) üzenetére


zsiz
őstag

Ami nem tetszik, hogy ugyan ugy lehet szabadon kolbaszolni a foldeken buntetlenul. Nincs letaposva a novenyzet.

Ez nekem is hiányzik belőle, mikor láttam hogy van keréknyom bizakodtam hogy hátha le is lehet taposni a növényt...

meg minden jarmuben 100% az uzemanyagszint. Ugyan csak ez van a vetomagnal is.

Fogy az, ha te magad vetsz. Ha felveszel rá embert, akkor a pénzed fogy (leveszi a munkabér meg a fogyott vetőmag árát is). csak tipp de akkor lehet hogy az üzemanyaggal is így van. amivel rohangálok abból fogy is, a többi gépet igazából nem figyeltem.

A masik, ami meg idegesit, hogy a platon keresztul ugyan ugy atlatszodik a noveny.

Ez szintén olyan ami engem is eléggé zavar.

Világítás kapcsolásnál nekem is akad. Raklapot már szállítottam, és sokkal kezelhetőbb mint a '13-ban volt. Remélem a bálákkal is így lesz, azt még nem próbáltam.

Ugye a munkaban levo gepek sebessegeit nem lehet valtoztatni, illetve amit epp en hajtok, 1 sebesseg van.

Nekem ez direkt tetszik. Ugye '13-ban hiába volt 3 sebesség, volt hogy pl szántáshoz az 1-es lassú volt, a 2-es meg már túl gyors. Itt be lehet állítani tempomatot 1km/h-ás lépcsőkben.

illetve meg miota jatszok, feladaokat nem kapok, hiaba van beallitva 5 percenkent, hogy adjon.

feladatokat a hirdetőtáblánál tudsz vállalni. van egy a 17-es földnél, meg a 38-astól balra meg a 31-esnél is van egy.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#49) fRooStzzZ válasza ObiGabi (#46) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ha ejjel el jutok odaig, hogy vegyek ilyen gepeket, akkor tudok majd valaszolni a kerdesre.
De mivel holnap este 11ig dolgozom, igy ha most este / ejjel nem jutok el addig, ez csak vasarnapra derul ki.
"csalni" nem szeretnek, +penz, atirni a raktarmennyiseget stb..
De a 200k eurobol mar a felet sikerult visszafizetnem, es a raktarban is van mar tartalek. :)

Igen. Vissza nezve a videot, tenyleg beleer. :)
Nekem ilyenek fel sem tunnek.. :D

zsiz.

Koszi az infot, akkor meglesem majd az adott helyeket.
Nagyon meg nem neztem szet, csak a kotelezot szallitottam. :D

[ Szerkesztve ]

(#50) apach


apach
senior tag

hali.

figy má. sértődés ne essék, de tényleg így vagytok páran. amit olvastam,hogy szenvedtek hogy nem kapható. ne szenvedjetek már ennyire! én IS meg akarom venni, ha lehet még az idén, de mégse szenvedek azon, hogy a f...om, nincs rá keret (jelenleg). Majd meglesz ha nem előbb, akkor 2 hónap múlva, de, legalább tudni fogom, hogy érdemes e pl. Mert ha sok a hiba, akkor várok addig amíg legalább 2-3 javítást ki nem adtak. Elsősorban inkább a multi része az, ami érdekel, ez is legfőképp módokkal. De úgy, hogy MINIMUM 4 ember játssza a multit, egy mod mapon ami legalább 200-300 mega méretű. Majd ha ezeket megtudom, CSAK AKKOR veszem meg! Mert most megy a sírás hogy az első nap nem sikerült hozzá jutni, utána meg megy a szardobálás, hogy hú de szar ez, hú de szar az, stb. Hiba tuti hogy van benne mint az elődeibe, de remélem a multi sokkal de sokkal szebben fog majd menni/futni!

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.