Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) tttzshd válasza larpi (#244) üzenetére


tttzshd
tag

nem ültetni kell ...hanem egyből letehető nagy fát veszel (easy módban próbáltam) 7 ezerért amit pár perc alatt kivágsz és be is dobod egyből a tóba a fatelepen ..nekem 50k volt a legtöbb 1 fáért...az hogy könnyűn vagy nehezen játszol,nem látom értelmét ezek után ....bár azért ez még mindig jobb mint ha csalnál :)

[ Szerkesztve ]

(#252) KisBundi válasza tttzshd (#251) üzenetére


KisBundi
őstag

Hát azért ezt azért lehetne javítani a jövőben, mert ez így nagyon könnyű pénzszerzés... :(

(#253) vhw válasza speedernet (#250) üzenetére


vhw
addikt

Mégis mennyivel óhajtanál szántani?
Szimulátor kell vagy autóverseny?

KisBundi: uhm... nem muszáj fát vágni... :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#254) larpi válasza tttzshd (#251) üzenetére


larpi
tag

Ez nem az én műfajom, én szeretek normálisan gazdálkodni. Szántok, vetek, aratok ahogy az igaziból is történik.
Az erdőt is művelem, kivágok egy darab erdőt, legallyazom, levágom a törzsek felső harmadát és ezekből faaprítékot készítek, a szép törzsek meg mennek a fatelepre. Végül újra telepítem csemetével a kivágott részt.
Csak így nyugisan, számomra így van értelme.

(#255) speedernet válasza vhw (#253) üzenetére


speedernet
aktív tag

Na most mielőtt írsz egy picit utána nézel ha nem értesz hozzá, akkor bölcsebb lettél volna. Szántási sebesség 6-10 km/h ekétől és talaj típustól függően, aratni szintén 6-8 körül szoktak mert ha 15 km/h val tennék akkor több terményt hagyna el mint amennyit betakarít.... Szóval ha már szimulátor akkor ne dolgozzon autóverseny sebességgel!!!

(#256) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Sziasztok!

Hogy lehet az egyik járműből a másikba ugrálni, hogy ne kelljen egyesével mindhez odarohangálni?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#257) vhw válasza speedernet (#255) üzenetére


vhw
addikt

Ohh bocs, valamiért úgy jött le még ezt is kevésnek tartod.

jim bcs: tab? előző részekben így működött.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#258) jim bcs válasza vhw (#257) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

hálás köszönetem :R csinálja is, majdnem 1 hete rohangálok, még kezdő vagyok

egyenlőre 1 kérdésem még lenne:
Hogy lehet épületeket elhelyezni mert sehogy nem akar sikerülni, minden mod megjelenik kivéve az épületeket és hogy lehet a térképeket szerkeszteni hozzáadni-elvenni, vagy milyen külön progi kell hozzá?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#259) KisBundi válasza vhw (#253) üzenetére


KisBundi
őstag

Azért megnézném, hogy a traktor úgy húzná maga után a földet, mint F1-es autó a vízfüggönyt... :DDD

Tudom csak tudod túl gyorsan jön így a pénz... :)

(#260) larpi válasza jim bcs (#256) üzenetére


larpi
tag

TAB
Elkéstem.

[ Szerkesztve ]

(#261) jim bcs válasza larpi (#260) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

igen kicsit, de azért neked is :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#262) Wildgreen válasza zsiz (#224) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Szia!! Műtrágya szórásnál lehet felvenni munkást de a föld végén meg áll és nem dolgozik tovább! Neked kell újra ráfordulni a főldre és H! Egyébként próbáltam én is 2 traktorral hogy elöl a műtrágyaszóró hátul a vetőgép de ahogy felveszem a munkást a műtrágyaszóró leáll! Remélem erre lesz megoldás!! Valaki esetleg tud erre valamit? Vagy csak mi vagyunk szerencsétlenek? :)

(#263) zoli03 válasza zoli121 (#248) üzenetére


zoli03
őstag

Én is kipróbáltam, de nehéz volt behúzni. Inkább betoltam traktorral, aztán vettem egy homlokrakodót, azzal még könnyebb berakni a tóba. Könnyű módban csak úgy jönnek a százezrek :) .

(#264) Wildgreen válasza tttzshd (#213) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Szia! Hogy kell ezt beállítani? Ki kell bontani a zip file-t és ott a számokat átírni ahogy a linkedbe mutatja vagy külön bele kell másolni a játékba?

(#265) tttzshd válasza Wildgreen (#264) üzenetére


tttzshd
tag

simán a exe-ét beteszed a játék főmappájába és elindítod majd beállítod tetszés szerint

(#266) tttzshd válasza KisBundi (#252) üzenetére


tttzshd
tag

ez a baj a játékkal hogy akár mennyire próbálják de a karrier mód messze van a jótól :( nem egy Ubisoft karrier módot várok de azért ennél picit több kéne ,és nem hiszem hogy olyan nagy meló lenne...biztos sokaknak egy idő után benne van a fejébe (mint nekem)hogy minek is csinálom és szenvedek a szántással órákat amikor ott a favásás /könnyű pénz ?Akár mennyire is élvezetes vetni/szántani ..aki tudja hogy kell a pénz az előbb utóbb fát vág utána meg a sok lé miatt nem lesz kedve játszani a játékkal..kurva favágás elvitte a kedvemet a játéktól pedig tök jó volt látni ahogy gyülik a pici pénzem a szántástól erre ...ááá:W

[ Szerkesztve ]

(#267) Farkas86 válasza Wildgreen (#262) üzenetére


Farkas86
senior tag

Nálam eddig mindig megfordult műtrágya szóráskor is, kivéve amikor egy nagyon kis sáv marad a föld szélén.

(#268) zarew


zarew
senior tag

Szevasztok! Krone Big után hogyan lehetne valamit akasztani,hogy beleszecskázzon? Még modot sem találtam. Mit bénázok el? Valami kuplug,vagy eféle?

(#269) zsoltee10 válasza GrooveHero (#227) üzenetére


zsoltee10
addikt

Én a másik mapon kezdtem. Na mindegy, asszem elkezdem kb. elölről az egészet, mert eddig virágbolti verzióval toltam unalomból, de ma megjött a cdgalaxistól az eredeti dobozos. Akkor j9öttem rá, hogy nincs a notiban optikai meghajtó. :D

(#270) jim bcs válasza zarew (#268) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Fliegl 266 KRONE v1.0 _ez tökéletes

de a gyári Fliegl TMK 266 Bull is megteszi, vagy ha nemakarsz kínlódni a póttal akkor egyből Krone BIG L500 Prototype V 1.5 Combine

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#271) XmoD


XmoD
aktív tag

x360 gamepad tamogatas mar elegge turheto lett a mai tesztjeim alapjan. Lassan kormany es joystick teszt lesz... meglatjuk mennyire konnyu ugy dolgozni.

(#272) olivera88 válasza jim bcs (#270) üzenetére


olivera88
veterán

A Krone BIG L 500 egy kitalált gép. :O Nem létezik a valóságban.. Maradjunk reálisak.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#273) jim bcs válasza olivera88 (#272) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

de működik ;) , amúgy meg ott a 2 pót az mindkettő tökéletes ha már reálisak vagyunk

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#274) vhw válasza olivera88 (#272) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg echte fantázia, vagy valami belsős Krone alkalmazott kiszivárogtatott egy készülő prototípust? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#275) juhiati


juhiati
tag

Sziasztok! Valaki egy kis multizás a Farok féle TSZ mapon? Steam-et tudok adni: juhosati

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#276) Dj Sügi válasza vhw (#193) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Ez így már ok. Kösz!
Bálázóval is lehet szilázst gyártani minden növény szárából? A csomagológép az árpa bálára azt írta, hogy nem támogatott! Vagy nem mindegy mivel van betakarítva a termény?
Szerk: A permetezés és a műtrágyázás közül elég csak az egyiket megcsinálni vagy mindkettő kell? És teljesen mindegy, hogy mikor vagy minden növénynél más érési fázisban?

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#277) dokee78


dokee78
félisten

Szakszavakat mellőzöm,mert nem ismerem.
Búza után ugye lehet bálázni.
Kukorica maradéka mire jó?

(#278) GrooveHero válasza dokee78 (#277) üzenetére


GrooveHero
addikt

leső kérdére a válasz: igen, lehet bálázni.

Második kérdés:

semmire sem jó :N

max a Krone silózó kombájnnal (415.000 dolcsi az ára a boltban+ az asztal hozzá) lesilózód, beton közé beöntöd, letakarod, oszt mehet a biogáz erőműbe, vagy a teheneknek vágott fűvel keverve kajának

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#279) dokee78 válasza GrooveHero (#278) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Füvet hol tudok venni,mert a kertészetnél csak facsemete volt.
Cukorrépának sincs felhasználható maradéka?

Van valami leírás ezekről? Városi vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#280) KisBundi válasza dokee78 (#279) üzenetére


KisBundi
őstag

Füvet a magültetővel tudsz ültetni csak az "o" gombbal kell váltogatni. :)

(#281) apach válasza zarew (#268) üzenetére


apach
senior tag

tessék, csak körül kell nézni!
[link]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#282) vhw válasza KisBundi (#280) üzenetére


vhw
addikt

Miért vetne füvet, amikor Westbridge hills tudtommal tele van nagy kiterjedésű szabadon kaszálható területekkel a termőföldek körül? :)

A '13-ban el lehetett "cseszni" a termőföldeket, ha telibe szórták fűmaggal; onnantól kezdve megszűnt különálló föld darab lenni, beleolvadt a környező füves területbe; a bérmunkások ugye nem működtek füves munkákhoz. A termőföldet visszaállítani pedig csak manuálisan lehetett szántással.
Kíváncsi lennék változott-e ez a 15-ben.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#283) lacibacsi válasza vhw (#282) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Kíváncsi lennék változott-e ez a 15-ben."

Nem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#284) dokee78


dokee78
félisten

Ezt traktor után nem tudom kapcsolni

(#285) zarew válasza jim bcs (#270) üzenetére


zarew
senior tag

Köszönöm, és neked is apach! Mentségemre legyen szólva ezt amikor kerestem,még nem rakták fel.
Most már persze van ezer színben is :DD [link]

[ Szerkesztve ]

(#286) Wildgreen válasza Farkas86 (#267) üzenetére


Wildgreen
aktív tag

Mivel műtrágyáztál? Mármint traktor és műtrágyaszóró?

(#287) KisBundi válasza vhw (#282) üzenetére


KisBundi
őstag

Én csak válaszoltam :)

(#288) drunkyboy válasza vhw (#282) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Nekem működött munkással is a kaszálás a 13-ban. Csak olyan föld kellett, ami körbe van véve utakkal, vagy egyszerűen körbe szántottam a területet. Volt valami Krone (vagy Claas?) prototípus, amivel a munkás szépen megpakolta a puttonyát, én meg Krampe BB 900-al hordtam el a silóba.
Lehet működne a 15ben is, csak még nem tudtam kipróbálni, még beszerzés alatt van a játék :) .

(#289) Newyorker


Newyorker
addikt

Kezdő játékos vagyok, mit érdemes vele játszani, hogy hosszabb távon lekössön?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#290) apach


apach
senior tag

heh. tök jó. :)) full "új" emberek is elkezdtek lsezni. :D PH addikt tag, meg stb, ami azt jelenti gondolom, hogy nálam is régebben itt van fórumban. csak nem ls fórumban. ennyi. :) Ez tetszik.

Mit érdemes tenni hogy hosszabb ideig lekössön?? Hm. egyszerű a dolog. kezdj el multizni, és amikor 3-4 társsal "összeszoktok", játszotok, nincs kedved egymagadban már tovább játszani. :D
Saját tapasztalat. :) Remélem ma már megint tudok menni drága jó társaimhoz multizni! igaz, még ls13 ban. :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#291) Newyorker válasza apach (#290) üzenetére


Newyorker
addikt

Üdvözöllek :) tehát akkor ebben a játékban is, mint sok másban a multi hozza meg a hosszú lekötés eredményét :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#292) SparrowHUN válasza Newyorker (#291) üzenetére


SparrowHUN
tag

Szia!

Az is.
Én mondjuk már jó ideje csak single-t játszok, mert ebben a játékban, kifejezetten sok a "gyerek" (ez persze érthető is), és egyik-másik multiban több kárt csinálnak, mint hasznot (tisztelet a kivételnek). Szóval jó rendesen kell szűrni a társakat. De ez egy magánvélemény.
2009 óta játszok és valahogy mindig le tudott kötni (így 30 felett is :B ). Mondjuk Én sokáig mapokat építettem, de azokon is csak egyedül játszok. Hogy mit érdemes? Legelölről kezdeni, szépen a minimál gépektől és egyre jobban fejleszteni mindent (eleve ez is a fő cél).
Én pl. úgy kezdtem ezt, hogy kezdő gépekkel indultam, 50k hitel, megvettem a fa szállító pótot, meg egy motorfűrészt. elszórakoztam Vele így egy ideig, aztán egy szinttel feljebb léptem. Sose ugrottam akkorát hogy mondjuk kezdő traki után a legnagyobb NH. ( A kezdő Deutz-okat kifejezetten sokáig nyúztam. )
Aztán ha már volt annyi pénz, hogy tudtam venni plusz 2-3 földet, akkor aztán bele kell csapni lecsóba. Tárcsázás, vetés, műtrágya, aratás. Egy idő után bepunnyad a játék. Akkor belekezdeni az állattartásba. Ha már azon is túl vagy, újra favágás, földszerzés.
Én személy szerint mindig is vagyon szerettem az LS-t, ha egy kicsit bele is untam, 1-2 hónap után újra nekiálltam...
Na meg persze kell egy kis beleélés is. :) A fiam imádja, a lányom egy kicsit kerülgeti csak (talán mert nincs MyLittlePony-s traktorom) . :D
Szóval nagy buli, aki egy kicsit is látta gyerekként a gépeket vagy egy kicsit is érdekelte, annak kifejezetten csemege ez a játék, hiszen azt csinálhatod így, amit amúgy nem biztos, hogy bevállalnál. :D

üdv.

(#293) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv! Ha beteszek egy letöltött mod-ot, amelyben a modDesc fájlban nincs pontosan megadva a machine type, akkor nem látom a boltban az eszközt. A 13-ban a nem szabvány elnevezésű modokat szépen utánapakolta a többinek, csak éppen a kategória név volt sokszor egy kutyulmány. De legalább ott voltak. Most nem tudom előcsalni ezeket. Amikor az ember próbálgatni akarja a különböző eszközöket, akkor nem szívesen szerkesztgetem a modDesc-et, mert lehet, hogy 5 perc után amúgy is kidobnán, így nem éri meg vesződni vele. Van valami megoldás erre?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#294) jim bcs válasza lacibacsi (#293) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nem jó helyen keresed. Ha jó a mod akkor megtalálod mégpedig úgy hogy ne az alapban keresd hanem fent jobb oldalt a jobbra nyíllal léptesd tovább, ott márkákra bontva megvan minden de nem a tieid így itt is léptesd tovább jobbra és ott lesznek külön csak azok a modok amiket te raktál oda.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#295) lacibacsi válasza jim bcs (#294) üzenetére


lacibacsi
addikt

O.K. köszi, meg van. Csak én érzem úgy, hogy bonyolultabb lett mint volt?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#296) jim bcs válasza lacibacsi (#295) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

hát nemtudom milyen volt a többi, én kezdő vagyok, a 2011-et csak láttam a többi kimaradt

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#297) Newyorker válasza SparrowHUN (#292) üzenetére


Newyorker
addikt

Nekem apum a volt Tsz-ben dolgozott annó, szval ezen nőttem fel kiskoromban, csakhát mindig sofőrök mellett ülhettem csak nyilván a koromból adódóan. A munkám teljesen más jellegű lett, de még a mai napig, ha megyek kocsival meglátok egy egy ilyen munkagépet a földeken dolgozni megakad a szemem és nézem milyen márka, milyen típus, stb stb..., ahogy azt kell és ez már nem fog sosem változni :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#298) SparrowHUN válasza Newyorker (#297) üzenetére


SparrowHUN
tag

Dettó ugyanez.
Csak Nálam apám körzeti megbízott volt és állandóan a traktorosok körül volt mit tennie, aztán mellettük ragadtam egy fél napra. Most meg már a logisztikában utazok (bár ebben van kamion is és fuvarozni is kell bőven).
De Mi is így vagyunk a családdal, hogy lessük, hol milyen gép dolgozik. A 2 éves fiam már vágja a JD és a Claas közti különbséget... :) Most egy kis NH-ban gondolkozunk neki karácsonyra. Tele vagyunk már SIKU modellekkel, mint kutya bolhával... :D

(#299) KisBundi


KisBundi
őstag

A súlyok moshatóságára van már vmi megoldás? :)

(#300) dokee78


dokee78
félisten

Hova vigyem a bálát?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.