Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) n0tr3adY81 válasza Wildgreen (#4250) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Köszi :) De már változott közben a versenykiirás sajnos.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#4252) Palafi


Palafi
tag

Sziasztok!

Számomra új dologgal találkoztam ma egy JD7930 javítgatása, próbálgatása közben. Elindulás után a traktor megemelkedik, a kerekek maradnak a talajon. Olyan, mint amikor légrugóval megemelsz valamit. Leállásig így is marad, utána szépen vissza enged. Nekem ez nagyon nem jön be. Hol lehet ezt kiiktatni?

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#4253) becike7010


becike7010
újonc

Szép napot! Olyan kérdésem segitségem lenne,hogy feltelepitettem a játékot és kér külömbözö fájlokat pl:d3dx9_43.dll ezt hova kell bemásolni,hogy induljon a játék? a segitséget elöre is köszönöm. :( :(

(#4254) Varoz válasza becike7010 (#4253) üzenetére


Varoz
őstag

Oda ahol az indító fájl van!

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4255) vacs válasza ladatuning20 (#4244) üzenetére


vacs
veterán

Ha eredeti a játékod, akkor a legfrissebb patch-et tedd fel innét (Gold Add-on, Update 1.1.0)!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#4256) n0tr3adY81 válasza becike7010 (#4253) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

DirectX szerintem inkább ezt kellene feltelepiteni...

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#4257) Palafi válasza Palafi (#4252) üzenetére


Palafi
tag

Közben megoldottam, traktor kész (egyenlőre): 19 MB lett

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#4258) #10234880


#10234880
törölt tag

Hali, tud valaki körbála pótot, ami maga szedi fel őket a földről? igen,tudom van olyan és az 8drb-ot tud csak vinni, de én többet szeretnék,kevesebbszer akarok fordulni.,úgyhogy olyan lenne jó, amire ráfér több mint 10 drb vagy akár 20 is. előre is köszi a helpet aki tud ebbe segiteni :R vagy aki tud csinalhatna egyet. meg gondolom sokak örülnének,akik ugyanugy nemszeretnek sokszor rohangálni mint én :B

(#4259) Palafi válasza #10234880 (#4258) üzenetére


Palafi
tag

(#4260) #10234880 válasza Palafi (#4259) üzenetére


#10234880
törölt tag

köszi :R és nincs véletlenül a 17es-re is? :U

(#4261) Palafi válasza #10234880 (#4260) üzenetére


Palafi
tag

Ott még nem tartok, ezért nem tudom sajnos. :N

Szerk.: Elvileg nem nehéz átírni 17-re, csak most nem találom a leírást.

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#4262) #10234880 válasza Palafi (#4261) üzenetére


#10234880
törölt tag

és énis át tudnám irni?

(#4263) Palafi válasza #10234880 (#4262) üzenetére


Palafi
tag

Ezt döntsd el magad: Mod Conversion from FS15 to FS17

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#4264) #10234880 válasza Palafi (#4263) üzenetére


#10234880
törölt tag

amit ugyanazt találtam, 17-re is, az első kocsik, abba az egyik pótra nemtevődik fel automatikusan a bála. pedig valami automatically-t ir, a leírása és mégse. erre valamit?

(#4265) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Tudnátok ajánlani kicsi de nagyon dombos pályát ahol meredek emelkedőn vannak a földek? A 2013-hoz volt a Black Hills nevezetű pálya olyasmit keresek :)

(#4266) gogabi79


gogabi79
tag

Sziasztok!Fs17 üres map nál miért van az hogy az üres mappon nincs fields/vagy törölték/.Szóval az a baj,hogy mikor megcsináltam Giants editorban a földeket majd egy másik üres map ból kiszedtem azokat a fieldseket,helyre igazitom viszont a játékban meg már azt mutatja ott is van vetés ahol nincs is se föld,se semmi.Lehet ezt javitani valahogyan?

(#4267) Atomic22


Atomic22
újonc

Sziasztok! Sajnos elöbb cselekedtem,mint olvastam volna itt.. :O Sikeresen vetettem a földemen füvet és nem tudom likvidálni onnan. Próbáltam ekével de nem megy. Mit tudok tenni, hogy újra bevethessem mással? Köszi előre is.

(#4268) Vityaa válasza Atomic22 (#4267) üzenetére


Vityaa
tag

Ekével meg kell művelni újra. Terület engedélyezését kapcsod be, miután leereszted az ekét. De ezt sajnos neked kell megcsinálni, nem vehetsz fel rá munkást.

(#4269) Atomic22 válasza Vityaa (#4268) üzenetére


Atomic22
újonc

:R Köszi Vityaa ! Ez a terület engedélyezés nem volt meg, remélem megtalálom a gombot.. :) Ekéztem mint állat,de semmi haszna. Este kipróbálom :C

(#4270) tutikas


tutikas
tag

Sziasztok valaki már megvette a az fs 17-et? milyen van bent valami újdonság vagy csak grafika plussz pár új gép. Atomic22 az (o) gomb a területek engedélyezése

[ Szerkesztve ]

(#4271) vacs válasza tutikas (#4270) üzenetére


vacs
veterán

Rengetegen megvettük már, bővebben a 17-es topikban: [link].

(^)(>.<)(^)

(#4272) #10234880 válasza vacs (#4271) üzenetére


#10234880
törölt tag

Hali, ez mi a nyavaja???? steamen leszedtem a farm 15öt, leis töltötte mind a 3.1gb-t, és nemfejezi be, mert azt irja ,hogy zárolt tartalomfájl. az mi a sz@r???? :W :W :W

(#4273) #10234880


#10234880
törölt tag

már meglett, sikerült.

(#4274) atishh920


atishh920
újonc

Sziasztok
Fs 15-ben hogy lehet átirni egy mod sebességét?

(#4275) Palafi válasza atishh920 (#4274) üzenetére


Palafi
tag

Szia!
Itt megtalálod a beállítások leírását.

Egy példa: 2200Ford./51KMh:

minForwardGearRatio="16.5" maxForwardGearRatio="130" minBackwardGearRatio="45" maxBackwardGearRatio="130">
<torque normRpm="0.1" torque="0.35"/>
<torque normRpm="0.2" torque="0.65"/>
<torque normRpm="0.3" torque="0.85"/>
<torque normRpm="0.4" torque="1"/>
<torque normRpm="0.75" torque="0.75"/>

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#4276) atishh920 válasza Palafi (#4275) üzenetére


atishh920
újonc

És itt melyik mappát kell megnyitnom hogy behozza azt az ablakot ahol át tudom irni?

(#4277) Palafi válasza atishh920 (#4276) üzenetére


Palafi
tag

Bal oldalon file, jobb oldalon kicsomagolva, alul pedig megnyitva. Te esetedben az "mtz80.xml"-t kell szerkesztésre megnyitni. Ha csak a fordulatot módosítod, akkor is fog működni, csak a gép hangja nem lesz olyan jó. Jelenlegi fordulat osztva a jármű jelenlegi maximális sebességével szorozva az elérni kívánt sebességgel: ez lesz az új fordulat érték. Vagy a váltót állítod be az előbb leírtaknak megfelelően. Esetleg konkrét sebességhez tudok váltó beállítást mutatni.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#4278) atishh920 válasza Palafi (#4277) üzenetére


atishh920
újonc

Sikerült köszönöm!

(#4279) chop


chop
őstag

Tragyazni minden vetes elott kell/erdemes? Illetve mutragya vagy inkabb permetezos, folyekony tragya? Vagy egy ilyen, egy olyan? Termeshozamokat ossze lehet valahogy hasonlitani?

(#4280) chop válasza chop (#4279) üzenetére


chop
őstag

Rossz topikba irtam, a kerdesem ugyanugy fennall , csak epp a 17-re.

(#4281) draco31


draco31
veterán

Hello!

Öcsémnek meg van eredeti lemezen a sima és a gold edition is, de nem megy a multi valamiért. Mi lehet az oka? GTX560Ti, 7 giga ram, Xeon proci, szóval a vas meg van. A net az viszont csak 2-3 mega, változó. Lehet ez a gond?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4282) vacs válasza draco31 (#4281) üzenetére


vacs
veterán

Mit jelent az, hogy nem megy a multi? :U

(^)(>.<)(^)

(#4283) draco31 válasza vacs (#4282) üzenetére


draco31
veterán

Rámegy arra, hogy többszereplős mód, aztán csatlakozás játékhoz, ott pedig órákon keresztül csak az van, hogy kis türelmet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4284) vacs válasza draco31 (#4283) üzenetére


vacs
veterán

Próbálj meg egy modem és router újraindítást!
A tűzfalon át van engedve?
A lassú net miatt még mennie kéne!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#4285) draco31 válasza vacs (#4284) üzenetére


draco31
veterán

Újraindítás nagyjából hetente van, tűzfalon is engedélyezve van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4286) apach


apach
senior tag

hali. ls17 fórum nincs??

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#4287) vacs válasza apach (#4286) üzenetére


vacs
veterán

Látom megtaláltad! :DD

(^)(>.<)(^)

(#4288) apach válasza vacs (#4287) üzenetére


apach
senior tag

hát, kicsit nehéz is volt, mert fogalmam se volt, hogy mi a jelszó. :S és ezt fejeli az is, hogy a regezett mail címemét meg még most se tudom mi. :S így még emlékeztetőt stb se tudtam volna kérni. :D

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#4289) hrskj válasza tembopapa (#2509) üzenetére


hrskj
újonc

https://www.modhoster.com/mods/ahwi-fm700h

(#4290) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Újra elővettük a játékot a gyerekekkel.
Szeretnénk együtt tolni viszont bárhogy próbálkozom nem látjuk egymást a játékban.
Alap játék módok nélkül. Már próbáltam mindent de akkor sem lát engem a szerverek között.
Nekem lemezes neki steam-en vettem meg.
Valakinek ötlet?

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#4291) vacs válasza Kiss70 (#4290) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Router újraindítást próbáld meg, furán hangzik, de nekem egyszer ez oldotta meg a problémát!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#4292) Kiss70 válasza vacs (#4291) üzenetére


Kiss70
tag

Szia!

Köszi!
Probléma elhárítva. Én voltam a bamba a Pc-n most tettem fel de javítás nélkül. Frissítettem és gond nélkül látjuk egymást. Köszi!

Boldog karit.

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#4293) Misty800


Misty800
újonc

Sziasztok

Segítsetek létszives mert lassan kihullik az összes szál hajam mert nem találom a megoldást.
A kisfiam 10 éves most kezdett játszani a farming simulatorral,van pc és xbox one ra is...a kérdés tudnak az öccsével ketten játszani egy gépen?Van 2 db kontroller..nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni.

(#4294) vacs válasza Misty800 (#4293) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Én csak pc-n játszok, ezért nem tudom, hogy Pc-n és Xbox-on tudnak-e együtt játszani, de kérdezd meg a magyar forgalmazót!

(^)(>.<)(^)

(#4295) Misty800 válasza vacs (#4294) üzenetére


Misty800
újonc

Köszönöm,felveszem velük a kapcsolatot,azt esetleg tudod hogy csak pc n tudnak együtt játszani rajta?

(#4296) vacs válasza Misty800 (#4295) üzenetére


vacs
veterán

Ahogy az FS17 topikban n0tr3adY81 írta, csak pc + pc, vagy csak xbox + xbox-on lehet együtt játszani!

De fontos: 2 eredeti pc (mivel nem hinném, hogy 2 xbox-od van) játéknak kell lenni (semmilyen tört verzióval NEM megy a multi) és két külön gépnek (2 pc vagy pc + laptop stb), mivel a játékban nincs osztott képernyős mód!

Barátnőmmel mi is szoktunk kettesben játszani, én asztali pc-n, Ő laptop-on, mindketten megvettük eredetibe, mert csak így lehet!

Nekem már régóta megvolt eredetibe, páromnak pár hete vettük innét a 17-es verziót!
Rendelsz 2 darabot és kész (feltéve, hogy van otthon 2 pc), de most több helyen is akciós, számold ki, honnét jössz ki a legolcsóbban szállítási díjjal együtt!

:K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#4297) Varoz válasza Misty800 (#4293) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudnak! Egy eszközön, csak egy személy tud játszani vele!

vacs
Teljesen félreérted a kérdését! :D
Nem hálózatban akarnak játszani, hanem egy gépen, mint régen a Jazz Jackrabbitet vagy a Worms-öt, vagy a Mortal Kombatot. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4298) vacs válasza Varoz (#4297) üzenetére


vacs
veterán

Nem igazán értem félre, mert írtam azt is, hogy "nincs osztott képernyős mód", illetve ha együtt akarnak játszani, akkor az csak 2 pc-vel oldható meg!

(^)(>.<)(^)

(#4299) Varoz válasza vacs (#4298) üzenetére


Varoz
őstag

Az első reakciód alapján indultam el, amit ő úgy is értett, hogy PC-n megy, holott nem. A nagy hsz-t nem néztem, sorry. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4300) apach


apach
senior tag

Hali!

Ha esetleg akadna majd valaki, aki elakarná adni a 15-ös játékát, írjon már nekem ok. Asszonynak kellene majd. :D Bár, megvette a 17-et, de nem baj. :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#4301) vacs válasza apach (#4300) üzenetére


vacs
veterán

Helló főnök :))

Nekem meg van eredeti lemezes példányban.

Írj rám privátban, vagy skype-on :K

(^)(>.<)(^)

(#4302) fRooStzzZ válasza apach (#4300) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Üdv. Ha megtalálom, akkor neked adom.
persze ha aktuális még

[ Szerkesztve ]

(#4303) joeetm


joeetm
tag

Sziasztok, előfordult már valakivel hogy az FS 2015 Goldpack nem ment fel arra hivatkozva hogy már túl sokszor aktiválta? :F :W

_Az a hülye aki nem normális_

(#4304) vacs válasza joeetm (#4303) üzenetére


vacs
veterán

Van valami aktiválási limit, írni kell a forgalmazónak és segítenek! :K

(^)(>.<)(^)

(#4305) apach válasza fRooStzzZ (#4302) üzenetére


apach
senior tag

Igen aktuális! Mindenképpen kell!! ;) :)

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#4306) joeetm válasza vacs (#4304) üzenetére


joeetm
tag

Köszi a tippet, egy nap alatt megoldották :D :K

_Az a hülye aki nem normális_

(#4307) tutikas


tutikas
tag

Sziasztok ha valakinek van fs15 pc játéka és megválna tőle megvenném ha reális árat mond köszi

(#4308) apach válasza tutikas (#4307) üzenetére


apach
senior tag

Kérdezz rá tőle: Nekem vacs elküldte a 15-öt. már csak a 13 kell majd.
fRooStzzZ

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#4309) fRooStzzZ válasza apach (#4308) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Írtam neki még aznap üzenetet, ha ad egy címet akkor szívesen oda adom neki, de még arra se méltatott hogy válaszoljon. Na de mindegy. Nem kényszerítek én senkit semmire sem.
Azért könyörögni nem fogok senkinek, hogy ugyan vigye már el tőlem ha valaki keresi, és én oda adnám mert én már nem játszok vele.
Mindegy is.. Szerezze be onnan ahonnan akarja.

szerk. apach.. tőled is kértem egy címet, ha kell akkor elküldöm a 13-at vagy akár mind2-t.
De azóta sem jött válasz. Nekem tök 8.
Most vágtam ki 2 monitort, 1 láda cuccot meg egy pár félgépet, mert nem tudok mit kezdeni vele.
Lett is rá jelentkező, jegeljem neki na azóta is jön. Nem fogok én ráerőszakolni senkire semmit, de mondtam mivel itthon már nem tudom tartogatni így szép lassan repül minden kifelé. Ahogy a többi is fog menni.
Ha jól emlékszem, Neked írtam az okát. Ha nem, akkor megvan rá az okom mért nem tartogathatok itthon már ilyen vackokat és mért nem játszok már.

[ Szerkesztve ]

(#4310) Tutikás


Tutikás
újonc

Sziasztok lyan jellegű problémám adodott,hogy megszórtam a földemet lime /mész/ porral és nem tűnik el sem szántás sem kultivátorozás és vetés után sem ,hiányzik valami mod?

(#4312) popey37


popey37
addikt

sziasztok, honnan lehetne beszerezni az FS 15-öt?
eltörtem a lemezt véletlenül és kellene az eredeti .

valamint az a a gondom, hogy egyetlen mod sem megy bármit csinálok, van erre valakinek valami ötlete?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#4314) vacs válasza popey37 (#4312) üzenetére


vacs
veterán

A google keresőt használva lehetőség van iso fájl letöltésére, amit aztán az eredeti serial-al aktiválva tudsz majd használni! :K

Mindig a legfrissebb javítást használd > Update 1.4.2

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#4315) popey37 válasza vacs (#4314) üzenetére


popey37
addikt

köszi, az iso file megvan mert virtuális meghajtóról megy, de kellene a lemez is, /ilyen gyüjögetős vagyok, na, a Silent Hunter összes része itt figyel a polcon, meg még vagy 10-12 régebbi game amikkel jó volt tolni./

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#4317) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Huhh de rég láttam már itt hsz-t, és milyen rég is játszottam ezzel. :)
Most ezt meglesem.
THX :R

(#4318) kirakat


kirakat
újonc

Sziasztok mindenkinek, friss újonc vagyok, most léptem be a Farming szimulátor világába, teljesen csecsemő vagyok a játékban, érdekelne hogyan lehetne fékerőt állítani a gépek módjában. a problémám a gépek túlgurulnak a célon és ez miatt sokk bosszúságot okoz,
előre is köszönöm

(#4319) vacs válasza kirakat (#4318) üzenetére


vacs
veterán

Huhhh, már nem igen emlékszem a 15-re, de a gyári gépek biztosan nem szoknak túl gurulni.
Ezek traktorok, nem kell velük száguldozni, időben kezdj el fékezni és nem lesz probléma. :K

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.