Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) micafighter válasza Warton (#6500) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szegény..ek? :DDD

(#6502) Kissssss válasza Vadernagyúr (#6498) üzenetére


Kissssss
csendes tag

csak akkor ha a simsezés eltudod viselni, mert az építés meg az npc-k babusgatása igen csak sok időbe telik.

(#6503) Warton válasza Vadernagyúr (#6498) üzenetére


Warton
őstag

Én nem bántam meg. 268 órám van a játékban, de még 30-at szerintem beleteszek.

(#6504) #74018560 válasza Kissssss (#6502) üzenetére


#74018560
törölt tag

Dehogy is, ez a játék az álámínuim gyűjtésről szól! :DDD :DDD

(#6505) esikl012 válasza torreador22 (#6496) üzenetére


esikl012
tag

A telepesek még más helyre is tudod küldeni az R billentyű lenyomásakor, szintén építő módban.

Sok munka van abba' ám, hogy ennyire félősek, Halottak vezetnek itt riadt kis élőket.

(#6506) Kissssss válasza #74018560 (#6504) üzenetére


Kissssss
csendes tag

így igáz testvír! :DDD visszük is a sínesfím gyűjtőbe.

(#6507) Tom5


Tom5
addikt

Ez a Nuka World DLC kezd felidegesíteni...Azt hittem milyen jópofa, de, hogy keresgéljem ezeket a star core-okat folyamatosan.... :W Az utolsót ami a galactic Zone-ban van, egyszerűen nem találtam, meg kellett néznem youtube-on. De oda meg nem tudok lemenni mert a lift nem működi. :W Main power-t bekell kapcsolni. Ok. Tudom hol az állomás. De ott nem tudok bemenni az ajtón. Amihez kulcs kellene. Felmásztam az ablakon. El is érem a kapcsolót, nyomogatom veszettül de semmi nem történik. WTF? :F
Megnéztem ezt is youtube-on. Látom küldi kell hozzá. De kitől, mitől? Állítólag a színes gang főnökénél van kulcs. Hát nálam nincs. :DDD Most akkor mi a teendő? :F :U

(#6508) #74018560 válasza Tom5 (#6507) üzenetére


#74018560
törölt tag

Add le a gépedet színesfém árban, úgy hallom most elég jó ára van! :DDD

(#6509) Warton válasza #74018560 (#6504) üzenetére


Warton
őstag

Ezen a mondaton felröhögtem.. Aztán rájöttem, hogy tényleg, nekem is mindig felcsillan a szemem, amikor meglátok egy aluminium can-t a sok tin can között. A pygrim main deckjében meg tényleg rosszul lettem és egyből beszedtem 3 buffoutot amikor megláttam a rengeteg aluminium canistert... :DD

(#6510) #74018560 válasza Warton (#6509) üzenetére


#74018560
törölt tag

Az hol van? :Y

(#6511) Warton válasza #74018560 (#6510) üzenetére


Warton
őstag

Bocs: pilgrim és a reptérnél lesz/van

(#6512) Desy válasza Tom5 (#6507) üzenetére


Desy
tag

... játsszál szépen tovább és megoldódik ez a "gond" is. Kell némi idő és néhány esemény a folyamat beindulásához.

开始游戏 :K

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6513) Desy válasza torreador22 (#6496) üzenetére


Desy
tag

... a játék egyik hibája lehet, hogy a "parancs" csak némi idő után kerül aktivizált állapotba. Ez lehet, akár 24h is. Persze, ha halmozottak a követelések, akkor néha nullázódik...

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6514) Tom5 válasza Desy (#6512) üzenetére


Tom5
addikt

Már lassan mind a három helyet kipucoltam...kívéve azokat a részeket ugye amik nem nyilnak meg mert a park offline. :F Emiatt nem is tud teljesülni a küldetés. Eddig egy helyre tudtam zászlót felhúzni. a maradék kettőre nem. Hiába megyek Gang leaderekhez. Nem jön olyan küldi, hogy kapcsoljam be a parkot. Bóklászok ameddig tudok de bosszanto, hogy majd ujra mehetek vissza az elmaradt részekre.

Eddig ugye Very Hardon toltam, de most vissza kellett vennem Hard-ra. Ezek a Nukalukok nagyon szívósak lettek. Sima játékban elég jol tudtam ölni őket. Itt meg lehet beléjük pumpálni az ólmot/sörétet/elektromosságot. :DDD

Nuka kólás Power armor már megvan. Jólnézki. :DDD

Most lett meg a 102 óra játékidő. Nálam ez nagy szó!

(#6515) Desy válasza Tom5 (#6514) üzenetére


Desy
tag

... a játék, játék! nincs helye bosszankodásnak. Élvezni kell és nem leragadni a vélt "problémáknál". Hatalmas a játéktér... lehet utazni és az idő hozza azt, amit nem azonnal ad a [várt-elvárt-megkövetelt...] lehetőség.
Nekem úgy tűnik a pillanatnak akarnak hódolni többen, holott egy életvitelt kell imitálni... gondolatokat, beszélgetéseket stb. minden következményükkel.
Ez egy virtuális élettér. Így, sok mindent kissé másként kell csinálni mint az esetleg képzelt. Az biztos. Nyugodtan kell jönni-menni [a teljes] - mindenhol - és élvezni a játékot. A felugró elvárások meg majd adják a tennivalókat plusz bónusznak!

Játékidő mérés.... el kéne felejteni az efféle létezési gondolkodást. Vannak dolgok az életben, ahol az idő relatív. És ez az alkotás éppen melléjük kívánt felsorakozni.
Hajrá...

开始游戏 :K

[ Szerkesztve ]

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6516) bLaCkDoGoNe válasza Desy (#6515) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Te mi a bánatról beszélsz?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6517) Tom5 válasza bLaCkDoGoNe (#6516) üzenetére


Tom5
addikt

:DDD :DDD

(#6518) #74018560 válasza bLaCkDoGoNe (#6516) üzenetére


#74018560
törölt tag

Sok volt a jet :DDD

(#6519) Gyula84


Gyula84
veterán

üdv 83GB a fallout4 mappa? :Y leszedtem az ultra high res packot vagy hogy mondják

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6520) woryz válasza micafighter (#6315) üzenetére


woryz
senior tag

Kicsit megcsúszva de:

Mindenképp ajánlom a 3-at és a New Vegast is

Valami ajánlott grafikai modot tudnátok adni a NV-hez? Kérdeztem az NV fórumon is, ott nem sok sikerrel... ;]
Nem Paks 2 a gépem, szal csak limitáltan. ;)

(#6521) Chabe89 válasza woryz (#6520) üzenetére


Chabe89
addikt

OJO BUENO Texture Pack vagy a POCO BUENO Texture Pack + Nevada skies vagy FNV Project Reality.

Estig lehetne sorolni igazából, mert rengeteg jó mod van.

(#6522) woryz válasza Chabe89 (#6521) üzenetére


woryz
senior tag

A határ a csillagos ég (+ a gépem). :) Ezek közül mit használsz / használtok? NMM-ről tölthetőek?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6523) Desy válasza Gyula84 (#6519) üzenetére


Desy
tag

...és annak a fele külső alkalmazás, ami több mint negyed ezer kiegészítő? :))

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6524) Gyula84 válasza Desy (#6523) üzenetére


Gyula84
veterán

alap játék nincs semmi nexus mod + ez

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6525) Chabe89 válasza Gyula84 (#6524) üzenetére


Chabe89
addikt

Letöltöttél feleslegesen 58 GB-ot. :)

(#6526) Desy válasza Gyula84 (#6524) üzenetére


Desy
tag

... csatlakozok az előttem levő véleményhez. :DD

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6527) Gyula84 válasza Chabe89 (#6525) üzenetére


Gyula84
veterán

nem szóltatok :P :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6528) Desy válasza Gyula84 (#6527) üzenetére


Desy
tag

.. hát, most igen.
És tudod mit? Itt van ez a mód.
Szinte mérete sincs. És hogy mit tud? Nézd meg a videón. :))
Ráadásul ehhez nem kell egy közel millióba kerülő gép hogy tekerje.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6529) Chabe89 válasza Desy (#6528) üzenetére


Chabe89
addikt

Dynavision csak a DoF-et baszkurálja, ettől nem lesz szebb a textúra és hasonló dolgok. :U

(#6530) Desy válasza Chabe89 (#6529) üzenetére


Desy
tag

Ez így la... de nincs is szinte mit töltögetni és a végeredmény a kijelzőn-vetítőn ~azonos amellett, hogy ízlés szerint lehet manipulálgatni fele akkora gép értékkel mint ott... a nettó minimum! ;)

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6531) Chabe89 válasza Desy (#6530) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem tudom mit szívsz, de küldjé' nekem is belőle. :U ;]

(#6532) Gyula84 válasza Desy (#6528) üzenetére


Gyula84
veterán

nem rakok külsős módokat nem érdekelnek :)

(#6531) Chabe89
meg lett beszélve hogy jetet :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6533) Chabe89 válasza Gyula84 (#6532) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez már Ultrajet. :D

(#6534) woryz


woryz
senior tag

Dogmeat-et csak úgy tudom nem felfogadni kísérőnek, hogy először felfogadom, majd dismisselem?

(#6535) batman91 válasza woryz (#6534) üzenetére


batman91
őstag

Igen, egészen pontosan így van. Őt muszáj felfogadni, de utána bármikor elküldheted. Engem nagyon zavart a kutya, folyamatosan útban volt. Kísérők nélkül játszottam végig inkább.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6536) woryz válasza batman91 (#6535) üzenetére


woryz
senior tag

Akkor ki kell kerüljem azt a red rocket shop-ot, vagy mi a neve... Én is egyedül akarok játszani, mert idegesítenek, hogy ott serte - pertélnek az ember körül.

(#6537) batman91 válasza woryz (#6536) üzenetére


batman91
őstag

Elvileg azt kötelező felfedezi nem? Úgy emlékszem az főküldetéshez tartozik. De viszont utána is nyugodtan elküldheted, nem tart az semeddig. Azért elkerülni fölösleges szerintem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6538) micafighter válasza batman91 (#6537) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem hinném, hogy kötelezö. Szerintem csak Diamond cityben kell a nyomozót megtalálni hogy a fö szálat tovább tudd vinni, a többi addig csak ugymond opcionális. A játék mutat egy utat azoknak akik nem tudják mihez kezdjenek, de egyáltalán nem muszáj a kijelölt utat követni ;) Sokkal nagyobb szabadsága van a játékosnak mint azt a legtöbben gondolják.

[ Szerkesztve ]

(#6539) micafighter válasza Gyula84 (#6532) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pedig a modok kb ingyenes DLCk és nem is egy van ami simán érne pénzt is. Ehhez a játékhoz van több tizezer ingyenes mod, más játékhoz meg jön a fizetös lópáncél DLC :)

[ Szerkesztve ]

(#6540) batman91 válasza micafighter (#6538) üzenetére


batman91
őstag

Végül is mindegy. Annyi irányba lehet menni amennyit az ember nem szégyell. Próbáltam nagyjából mindent felfedezni, de ez szinte lehetelten akkora a játéktér. Biztos vagyok benne, hogy elég sok dolgot elhagytam még így is.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6541) woryz válasza batman91 (#6537) üzenetére


woryz
senior tag

Nem tudom, nekem úgy rémlik, hogy Concordeba kell elmenni, a szabadulás után, és ki lehet kerülni a kutyát.
(olyan hülyén nézne ki, hogy azt mondom, hogy gyere velem blöki, majd a következő percben már el is küldöm... Akkor inkább kikerülöm. :) )

(#6542) Warton


Warton
őstag

Még szerencse, hogy Survival módban is működik a Virtabird grenade. A gyaloglás vége... :C

(#6543) Desy válasza micafighter (#6539) üzenetére


Desy
tag

... ez persze csak részben igaz. A lényegében rajongói kiegészítő-mód készítőket támogatni nem kötelező de nem is szégyen. Az egyik alapvető támogatás még pénzbe sem kerül... csak némi IQ-t igényel. :K A termék gyártója persze más tészta. Ott az elvárások is az egeket érik. Joggal? :K

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#6544) Tom5


Tom5
addikt

Nuka world kész. Maga a hely/atmoszféra nekem bejön, küldetések kevésbé.
Még találnom kell 2db star core-t és az a rész is befejezve. :)

(#6545) micafighter válasza woryz (#6541) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mint irtam Concordba se KELL elmenni, csak mutat egy utat neked a játék ha nem tudod mihez kezdj :)

(#6546) woryz válasza micafighter (#6545) üzenetére


woryz
senior tag

Oks, akkor a kutyára csak Diamond City-ben lesz / lenne szükségem egy (fő-)küldetésben?

(#6547) Gyula84 válasza micafighter (#6539) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem jó a gyári is vagy elég :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6548) micafighter válasza woryz (#6546) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem igen :K

(#6549) woryz válasza micafighter (#6548) üzenetére


woryz
senior tag

Még egy, és utána befejeztem (a kérdéseket ebben a témában, remélhetőleg ;) ) - ez csak opció, hogy legyen ott velem a kutyu, vagy kötelező jellegű a továbbhaladás szempontjából?
(mondjuk ahogy ismerem magam, még pár száz óra amíg eljutok odáig - ha eljutok egyáltalán - többszöri újrakezdés után... :B )

(#6550) micafighter válasza woryz (#6549) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó kérdés nem probáltam sajnos.. A bizonyos küldetés elején a kutyára támaszkodsz, nélküle el se tudnál indulni, ha jól emlékszem irja neked a játék hogy menj vissza a kutyával hogy folytatni tudd a küldetést, de akkor már rég a pajtim volt a kutya.

Na most ha az elején kihagyod a red rocketet és nen találkozol a kutyával, 2 dolgot tudok elképzelni: vagy ennél a küldetésnél lehetőség nyilik egy alternatív módra a folytatáshoz, vagy ha direkt kerülöd red rocketet akkor is találkozni fogsz a kutyával valahol, a játék "összehoz" vele máshol.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.