Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) kpal


kpal
veterán

király nálam kb 2hetenkét üzemel pár órát a jobb oldali legördülő sáv :W

(#6952) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ha lesz időtök, jelentsétek ezt az adathalász oldalt google-nek: (ha meg is nyitod, NE adj meg semmilyen adatot - fb-os mail címet és jelszót kér az oldal egyébként, egy fb-os bejelentkező oldalhoz hasonló kamu oldalon.) http://www.nyeremenyek.tk/
Itt lehet jelenteni: http://www.google.com/safebrowsing/report_phish/

Fb-on terjed egy esemény kapcsán: "NYERJ BALATON SOUND BELÉPŐT 2 FŐ RÉSZÉRE!" néven. Az eseményt sem ártana jelenteni fb-nak, hátha törlik. Esemény linkje.

Csak azért írtam be ide, mert engem a mai napon már 3-szor hívtak meg az eseményre, tehát eléggé terjed a dolog, tuti, hogy sokan bedőlnek az oldalnak. Jó lenne lelövetni minél hamarabb a működését.

-----
siker

[ Módosította: mukibuci ]

(#6953) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a facebook kiszolgáltatja az ember adatait, levelezését a magyar rendőrségnek egy nyomozás kapcsán?

Most olvastam, hogy a google nem, de volt róla szó, hogy a fb igen, vagy tévedek?

(#6954) Kapanyél válasza OgKush (#6953) üzenetére


Kapanyél
őstag

Persze, szerintem a Google is. Alapszabály, hogy füvet venni nem e-mailben meg fészbúkon kell. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6955) OgKush válasza Kapanyél (#6954) üzenetére


OgKush
senior tag

Jó persze ez egyértelmű. senki nem is vett füvet a fb-on :DDD
Köszi a választ!

(#6956) re_mod


re_mod
tag

Nem tudom jó helyre írom-e a kérdést de olyan hibával szembesültem hogy van egy Belkin router amin keresztül nem jön be a facebook.com oldal ill. semmilyen más változata. A routert próbáltam hard reset-elni is de a facebookon kívül minden más müködik rajta. El sem hinném ha mondja valaki de most vajon mi okozhatja ezt?

Router nélkül természetesen müködik valamennyi gépen az oldal de azon keresztül bármit csinálok egyszerűen nem jön be mintha tiltva lenne pedig nincs.

:O

(#6957) EmberXY válasza OgKush (#6953) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a rendőrség vagy ügyészség kér ki adatot nyomozás kapcsán, gyakorlatilag bármilyen szolgálgatótól megteheti (országon belül, kívülről gondolom macerásabb), ez így logikus.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#6958) dokee78


dokee78
félisten

Valahogy meg lehet oldani,hogy a Hírfolyamoknál valahogy ki legyen emelve a T-mobile begjegyzései akciói?

(#6959) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

néha belépek a facebook főoldalára és ilyen bazi nagy gombokkal meg szövegmezővel jön be.. amíg ilyen addig belépni sem lehet ("hibásan beírt email cím vagy jelszó"-ra hivatkozik). oldal újratöltésével visszaáll normálisra. ez nem valami data phishing..?

[ Szerkesztve ]

(#6960) sixpack89


sixpack89
tag

Tegnap este óta,nehezen vagy sehogyan se jön be a face.
De a net,meg más oldalak gyorsak,mi lehet a gond? kikapcsoltam tűzfalat,de ugyan úgy lassú.
Nincs valami alternatív belépési lehetőség facebook.com-on kívül?

(#6961) Con Troll válasza Johnny Cage (#6959) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ha a böngésződ címsorában www.facebook.com van és nem valami más hülyeség, akkor nem valószínű, hogy phising lenne.

(#6962) Fecogame


Fecogame
veterán

Újabb facebook vírus, üzenetben terjeszkedik, és egy mediafire-s linket küld. Na, arra NE kattintsatok rá.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6963) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok,vlki tudja hogy lehet törölni az értesítéseket?

(#6964) Fecogame válasza TechN7ne (#6963) üzenetére


Fecogame
veterán

Sehogy, kivéve, ha csoportból érkező értesítésekről van szó.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6965) TechN7ne válasza Fecogame (#6964) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az komoly! :W Köszi!

(#6966) TechN7ne válasza Fecogame (#6964) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

És ha felfüggesztem a fiókom,utána újra aktiválom esetleg akor el tünne?

(#6967) Con Troll válasza TechN7ne (#6966) üzenetére


Con Troll
senior tag

:N

(#6968) TechN7ne válasza Con Troll (#6967) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:W

(#6969) #11527168


#11527168
törölt tag

Graph Search van már valakinek? Ismerőseim közül főleg csehek kaptak, magyar egy sem. Hogyan lehet "rávenni" a rendszert, hogy beadja? (US nyelvnek adott)

(#6970) Con Troll válasza #11527168 (#6969) üzenetére


Con Troll
senior tag

Sehogy, még csak amolyan teszt-fázisban vezették be külföldön is.

(#6971) #11527168 válasza Con Troll (#6970) üzenetére


#11527168
törölt tag

Akkor ezek szerint erre nincs olyan módszer mint a Timeline-developer megoldás :(

(#6972) bAtt001 válasza #11527168 (#6969) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem már vagy 2 hete beadta az új keresést, első 15 percben szórakoztam vele utána annyi volt. működik rendesen amire kitalálták de én eddig sem éreztem ilyen kereshetőség hiányát :)

(#6973) #11527168 válasza bAtt001 (#6972) üzenetére


#11527168
törölt tag

Én az elejétől ezt hiányoltam, még az iwiwen is jobb volt ebből a szempontból.

(#6974) Gyick


Gyick
őstag

hírfolyam beállitasit hol tudom szerkeszteni?Nekem nincs hirfolyam beállitásainak szerkesztése gomb alap alján....amit több leírásban is olvastam.

(#6975) bAtt001 válasza #11527168 (#6973) üzenetére


bAtt001
addikt

valahogy sosem éreztem a késztetést hogy random embereket keresgessek :D bejelölni úgy is csak azt fogom akit ismerek azt meg név szerint ismerem. de újításnak nem rossz

(#6976) #11527168 válasza bAtt001 (#6975) üzenetére


#11527168
törölt tag

Egy-két embert nehéz megtalálni, divat lett mindenféle hülye nevekkel regisztrálni. Az exre meg ránéznék mi van vele, megtalálni meg nem lehet :U

(#6977) concret_hp


concret_hp
addikt

biztosn én szerencsétlenkedek, de ha egy oldalt követek, mit kell beállítanom, hogy minden frissítését lássam?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6978) vans?


vans?
őstag

Mar az ertesitesek is pittyegnek. :W Ugye ki lehet kapcsolni?

hábm bábm

(#6979) OgKush válasza vans? (#6978) üzenetére


OgKush
senior tag

úúúristen de király az avatarod :C :C
narancs tetves és dugó

(#6980) vans? válasza OgKush (#6979) üzenetére


vans?
őstag

:R pacsi!

hábm bábm

(#6981) Mr.Csizmás válasza vans? (#6980) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6982) bAtt001 válasza vans? (#6978) üzenetére


bAtt001
addikt

beep boop, nektek a jó újítások jutnak úgylátom. én meg csak a keresőt kapom :DDD

(#6983) feka007


feka007
nagyúr

Hogyha látom a chaten a zölddel bejelentkezettnek jelzett barátok között, hogy egyes barátok mobillal vannak jelölve, az azt jelenti, hogy ők be vannak jelentkezve mobilról a féjszbe éppen?

(#6984) Fecogame válasza feka007 (#6983) üzenetére


Fecogame
veterán

igen.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6985) feka007 válasza Fecogame (#6984) üzenetére


feka007
nagyúr

És egészen pontosan azt? Szval ha bezárja a telón a féjszt, akkor egyből eltűnik a jel mellőle? :D

(#6986) Fecogame válasza feka007 (#6985) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen. Mondjuk nekem ha iPhone-ról jelentkezek be, akkor zöld pöttyöm van :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6987) feka007 válasza Fecogame (#6986) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor az tud valamit :D

(#6988) repvez válasza feka007 (#6983) üzenetére


repvez
addikt

Ez nem egészen ugy van, mert például ha valaki be van jelentkezve akkor ott az zöld pötty,de ha kilép akkor megjelenik a mobil logo, hogy továbbra is elérhető telefonon keresztül,mert telepitve van az alkalmazás .
DE ez sem mindenkinél van , mert van aki még régi teloval használja van aki win mobilról és van aki android ..Én eddig csak az androidosoknál és a nokiásoknál láttam a mobil kijelzést. viszont náluk állandoan ott van, és csak zöldre vált ha be is jelentkezik róla

(#6989) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

Sziasztok, ha valaki berak engem közeli ismerősök közé, akkor ugye látja, hogy miket csinálok, mit likeolok, ha posztolok valamit értésítést kap róla.. Ezt kilehet kapcsolni valahogy? Szóval, hogy ne kapjon értesítést?

(#6990) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Be lehet valahol állítani, hogy a főoldalra minden (ismerőseimmel kapcsolatos) esemény/értesítés megjelenjen? Tudom, hogy a FB priorizál, és alapból nem jelenít meg mindent. (Ezt szeretném kikapcsolni.)

(#6991) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Gif képeket be lehet illeszteni valahogy facebookon?
Mármint úgy :U ,hogy mozogjon is...

kacsaesokos !

Esetleg jobbra fent a kezdőlap melletti lakatra menj, ott legördül,hogy KI LÁTHATJA A DOLGAIMAT, ott válaszd a Ki láthatja a jövőbeli bejegyzéseimet? azon belül az EGYÉNI-t és ott megadhatsz egy listát,hogy ki ne lásson "Elrejtés előlük".

Aydan :O
Köszi

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#6992) #11527168 válasza -HajTömeg- (#6991) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem

(#6993) kacsaesokos válasza -HajTömeg- (#6991) üzenetére


kacsaesokos
tag

Köszi, ez tökéletes így.

(#6994) -HajTömeg- válasza kacsaesokos (#6993) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Utána azért próbáld meg leellenőrizni,hogy mennyire sikerült letiltani akiket kiválasztottál.
Saját adatlap, jobb oldalt tevékenységi napló mellett görgesd le- Megtekintés mint... és fönt rákatt,hogy "megtekintés adott személyként".
Mert nekem volt akit beraktam az előző módon a listába,hogy ne láthasson, ittt mégis azt jelezte,hogy látja mit csinálok.
Nem egyszerű facebookon adatokat tiltani.

Alias: Júzer error

(#6995) Nus


Nus
tag

Sziasztok!

Ma lettem rá figyelmes, hogy az egész timeline-om üres lett, nem tudja valaki megoldást helyrehozni vagy , hogy miért van ez?

Üdv...

The sky was pink...

(#6996) kispx válasza Nus (#6995) üzenetére


kispx
addikt

Nekem tegnap volt ez. Egy pár óra után visszajött.

(#6997) Nus válasza kispx (#6996) üzenetére


Nus
tag

Köszi az infot, remélem nekem is helyrejön magától.

The sky was pink...

(#6998) Bjørgersson válasza vans? (#6980) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Account Settingsnél ki lehet kapcsolni, ha még nem találtad volna meg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6999) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Az miért van, hogy a "Games Feed" menübe mellett rendre megjelenik egy szám (új esemény), de amikor rákattintok, akkor nem látok mást, csak azt, hogy barátokat adhatok a listához?

(#7000) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Meglehet azt valahogy oldani, hogy pár ismerősömet letiltani egyes dolgok elől a profilomban?

Bővebben: ismerem az illetőt látásból stb... de nem szeretném h lássa h mit osztok meg kivel csevegek mikor vagyok chaten, gyorshíreken ne látszódjak számára stb.

Maradjon ismerősöm de ha rákattint az adatlapomra akkor max a névjegyemet láthassa velem kapcsolatban semmi mást.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.