Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) fixi


fixi
csendes tag

Csak felmerült a gondolat. Nem követtem el semmit. Ne ítélkezzetek :B :P

(#6302) krizmo_ válasza fixi (#6301) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem ítélkeztem, csak hát már a gondolat is elég bizarr.

(#6303) Mawyx


Mawyx
senior tag

Az adatlapom eléggé lekorlátoztam, mert megvan mire használom, barátokkal, rokonokkal vaó kapcsolattartásra. Van egy ismerősöm, akinek az adatlapja nyilvános és megosztotta a fényképeimet. Kérdés: a képem innentől kezdve nyilvános? Mert akkor hiába állítok én be bármit, ha jön egy idióta kevésbé értelmes ember, aki meg kiküldi a nagyvilágba ész nélkül.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6304) Orlin


Orlin
addikt

Valami megint nem stimmel vagy 1 órás hírek vannak a falon...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6305) enginev3.0 válasza Orlin (#6304) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt nincs gond

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6306) erikke17


erikke17
őstag

Nálam a chat fosch. Ott ahol azoknak kéne lenni akik online azok lent vannak a "Több ismerős" után.. :D
Azaz forditva :D Olyanokat dob előre akikkel FB-n nem is kommunikálok :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6307) Gyick


Gyick
őstag

hi!

A térképet hogy lehetne eltüntettni az idövonalról?Érdekes mert a saját idővonalamon nem látom csak ha rámegyek hogy megtekintés mint..

(#6308) Hege1234


Hege1234
addikt

amikor valaki üzen nekem
és nincs kedvem egyből válaszolni rá
viszont ő látta hogy én elolvastam (odarak egy pipát + látta: ...)

ezt ki lehet kapcsolni ?

[ Szerkesztve ]

(#6309) kispx válasza Hege1234 (#6308) üzenetére


kispx
addikt

nem

(#6310) Hege1234 válasza kispx (#6309) üzenetére


Hege1234
addikt

szívás

(#6311) krizmo_ válasza Gyick (#6307) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Szerintem sehogy nem lehet eltüntetni a térképet, mert ha rámész a névjegyedre akkor ott megtalálod a térképet, de ott nincs olyan opció, hogy ellehessen tüntetni.

(#6312) Kapanyél válasza Mawyx (#6303) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ha megosztotta, nemcsak kedvelte vagy hozzászólt, akkor már az ő adatvédelmi beállításai szerint megy tovább.
Mehet neki a tockos...
Az viszont kérdéses, hogy ha megvonod tőle a jogosultságot, vajon eltűnik-e a kép nála?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6313) killer1203


killer1203
senior tag

Hali

Van egy valakitől üzenetem amit nem olvastam még el, tehát neki sem jelezte hogy én megnéztem volna, ha ezt átrakom az archive mappába akkor azt neki úgy jelzi hogy én megnéztem ? vagy csak simán átrakja oda és továbbra is azt fogja jelezni hogy nem néztem meg ?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#6314) Attila xy


Attila xy
tag

Üdv!

Kettő kérdésem lenne.
Megoldható-e hogy egyes személyek akik az ismerőseim ne lássák a ténykedéseimet,anélkül hogy törölném őket és én továbbra is láthassam a dolgaikat?
Illetve chaten el tudom-e rejteni magam?

(#6315) kispx válasza Attila xy (#6314) üzenetére


kispx
addikt

1) korlátozott lista, és az adatvédelmi beállításokban az "Idővonal és Megjelölések" résznél nézz szét
2) sehogy, max kilépsz chatből (üzenetet akkor is tudsz küldeni és fogadni)

(#6316) krizmo_ válasza Attila xy (#6314) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Az első kérdésedre én is azt ajánlom, hogy csinálj listát.
A második kérdésedre: eltudod magad teljesen rejteni chaten, de azt is betudod állítani, hogy kik lássanak, így nem leszel mindenki számára látható. Ha rámész a lehetőségekre a chatnél majd a további beállításokra akkor ott tudod ezt korlátozni. Beírod annak/azoknak a nevét akik láthatnak.

(#6317) Attila xy válasza krizmo_ (#6316) üzenetére


Attila xy
tag

Kösz szépen.Beállítottam a chatet.

(#6318) Attila xy


Attila xy
tag

Ha be van állítva ez a chat szűrés én se látom hogy be van-e jelentkezve?
Ezt tapasztalom.

(#6319) krizmo_ válasza Attila xy (#6318) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Csak azokat látod a chatben, akik téged is látnak, akiket "kiszűrtél". Ha kivagy jelentkezve teljesen akkor senkit nem látsz.

(#6320) Attila xy válasza krizmo_ (#6319) üzenetére


Attila xy
tag

Azt állítottam be hogy kik ne lássanak.És így szerintem én sem tudom hogy van-e chaten.

(#6321) geckowize


geckowize
őstag

Hello!
Lenne egy ember és néhány ismerőse, akiket nem szeretnék semmilyen formában látni news feedemben, viszont törölni nem akarom őket. Próbáltam úgy, hogy megjelent valaki például ebből a körből a news feedben és Hide, aztán nem sikerült beállítani utána, hogy végülis kiket lássak, mert olyan listákat ajánlott, hogy acquaintances, meg budapest area, stb...

Most csináltam egy listát (amit nagyon remélem más nem lát, csak én), amire felvettem ezeket az embereket, innentől hogyan állítsam be, hogy ne jöjjön semmi tőlük? A listában a beállításoknál mindenhonnan kivettem a pipát, de ez befolyásolja a news feedet is?

(#6322) kispx válasza geckowize (#6321) üzenetére


kispx
addikt

Ismerős adatlapjára rémész, majd az "Ismerősök" szóra ráhúzod az egeret. Ekkor megjelenik egy helyik menü, majd vedd ki a pipát a "Mutatás a hírekben" menüpontból.

(#6323) Mawyx válasza Kapanyél (#6312) üzenetére


Mawyx
senior tag

Megkértem, hogy szedje le és ezután mellőzze az ilyen tevékenységet, nem véletlenül nem vagyok nyilvános, semmi kedvem hozzá, hogy a kollegáimtól kezdve a főnökömig meg a karakószörcsögi akárkiig bárki vájkáljon az adatlapomban, ez így nagyon nem jól van. Nem nézhetem meg minden ismerősöm mikor melyik képem lesz kedve éppen megosztania.
Arra már nem is emlékszem, hogy kapok-e értesítést, ha megosztják egy képem? Mert ha igen, akkor az az ember egyből megy tiltólistára, ha nem, akkor meg csak a jószerencsében lehet bízni, hogy épp észreveszem-e.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6324) geckowize válasza kispx (#6322) üzenetére


geckowize
őstag

Köszi, ez jó, nem tudom mikor jöttem volna rá... A listák közül melyik az, amelyikhez ha hozzáadom egy ismerősöm, akkor azt ő is látja?

(#6325) kispx válasza geckowize (#6324) üzenetére


kispx
addikt

Családtagok :)

(#6326) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, merre van az a beállítás a facebookon amivel látni tudnám ki, mikor, és hányszor látták a feltöltött dolgaim?
Köszönöm előre is! :R

(#6327) kispx válasza bluobluo75 (#6326) üzenetére


kispx
addikt

Nincs ilyen.

(#6328) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Vissza lehet azt nézni kiket böktem meg?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#6329) bluobluo75 válasza kispx (#6327) üzenetére


bluobluo75
őstag

Pedig lennie kell, hallottam róla

(#6330) kispx válasza bluobluo75 (#6329) üzenetére


kispx
addikt

A csoportokban tényleg van olyan, hogy egy bejegyzés(/feltöltött objektum) alá kiírja, hogy kik tekintették meg. De azon kívül sosem találkoztam vele.

(#6331) bluobluo75 válasza kispx (#6330) üzenetére


bluobluo75
őstag

Én meg azt nem találom amit te mondol :F

(#6332) kispx válasza bluobluo75 (#6331) üzenetére


kispx
addikt

Nem régen vált elérhetővé. 3 csoportnak vagyok a tagja, és még csak 2 kettő kapta meg ezt a frissítést nálam.

(#6333) Fecogame


Fecogame
veterán

Chat működik nálatok? Itt totálisan halott.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6334) enginev3.0 válasza Fecogame (#6333) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerencsere mukodott, szerelmes is lettem :B :P

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6335) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Hali! Ha facen a saját idővonalamon valamit elrejtek akkor azt már nem is tudom előhozni? Gondolok itt valami kitett zenére, vagy akármire.

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6336) krizmo_ válasza b4sxe (#6335) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Elő tudod hozni, menj rá az idővonaladra, ott látsz egy olyat, hogy esemény napló, majd az esemény naplóban vissza tudsz nézni/állítani mindent amit elrejtettél. Vannak a megosztások mellette van két ikon, az egyik az hogy kik láthatják, a másik pedig az idővonal korlátozására van(egy kör ikon), arra kattints rá és ott betudod állítani a dolgokat, vagy vissza tudod hozni, amit elrejtettél.

(#6337) Mathias-2120


Mathias-2120
tag

Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy adott egy múltheti facebook esemény. Csináltam az eseményen pár fotót, amit szeretnék feltölteni a képeim közé, de rajta szeretném megjelölni (betagelni) magát az eseményt, hogy az esemény falán is megjelenjen. Nos, amikor elkezdem begépelni a "hol készült?" mezőbe az esemény nevét előszőr tök mást dob ki, majd semmit, a lényeg, hogy az adott eseményt nem tudom kiválasztani.

Az esemény falán látom, hogy többen is utólag hozzá tudtak így adni fotókat.

Arra gondoltam, hogy megfordítom a dolgot és az esemény falára töltöm fel a képeket, majd azon jelölöm be magam és a barátaimat, de az mégsem ugyanaz, mert úgy nem tudom albumba rakni és csak egyesével tudom feltöltögetni.

Megjegyzem az eseményen ott vagyok mint résztvevő, tehát kellene lennie olyan kapcsolatnak, ami alapján a facebook feldobja alternatívaként, ha elkezdem begépelni.

Van valami tippetek, hogy hogyan tudnám bejelölni a képeimen az eseményt?

Köszi a választ és Üdv!!

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#6338) b4sxe válasza krizmo_ (#6336) üzenetére


b4sxe
aktív tag

ÚÚú köszönöm

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6339) Mawyx válasza krizmo_ (#6336) üzenetére


Mawyx
senior tag

Amit elrejtettem, csak én nem látom, egy aktuális képernyő nézeti beállítás úgymond, vagy az szó szerint el van rejtve az ismerősök elől?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6340) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nektek is bugzik ez a romhalmaz?

most az egyik csoporthoz (amit adminisztrálok) lazán ~60 tagot adott hozzá, holott be se jelentkeztek... wtf :U :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6341) krizmo_ válasza Mawyx (#6339) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

(#6338) b4sxe: :)

Ha elrejted akkor (csak te)látod, ha ráviszed az ikonra akkor írja is, hogy "elrejtve az idővonalról".
Rajtad kívül senki más nem látja.

(#6342) Varoz válasza Mr.Csizmás (#6340) üzenetére


Varoz
őstag

Ez biztos azért van, mert zártra tettétek a vasutas csoportot. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6343) nem_tom


nem_tom
őstag

Hali!

Hogyan tudom letiltani a játék felkéréseket? Magyarul használom, úgy magyarázza el valaki. :R

(#6344) dokee78


dokee78
félisten

Meg tudja valaki mondani mit és hol kell beállítani hogy azok akik nem ismerőseim ne lássanak semmit belőlem csak a profilképem?

Ilyenkor írja ki másnak,hogy ha többet szeretnél tudni vagy látni akkor lépj kapcsolatba vele vagy jelöld ismerősnek.

(#6345) krizmo_ válasza nem_tom (#6343) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Ha bal oldalt rámész az alkalmazás központra, és ott van ha valaki küldött neked játékfelkérést.
Ha itt eltávolítod ( X-el) a játékot akkor be tudod állítani azt, hogy arról a bizonyos játékról ne kapj több felkérést. Csak így tudod letiltani a játék felkéréseket.

(#6344) dokee78
Kezdőlap -> Adatvédelmi beállítások itt tudod ezeket beállítani.
A képeket pedig a képeknél tudod korlátozni, az albumoknál, belemész és az album felett van rá lehetőséged, hogy beállítsd ki láthatja.

[ Szerkesztve ]

(#6346) dokee78 válasza krizmo_ (#6345) üzenetére


dokee78
félisten

"Kezdőlap -> Adatvédelmi beállítások itt tudod ezeket beállítani." Részletesen mit kell állítani itt?

Albumoknál inaktív a fogaskerék.

(#6347) krizmo_ válasza dokee78 (#6346) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Kezdőlap -> Adatvédelmi beállítások -> Idővonal és Megjelölések -> Beállítások szerkesztése -> Ki írhat az üzenő falamra -> Ismerősöket állítsd be -> Ki láthatja mit írnak mások az üzenőfalamra -> Itt is ismerősöket állítsd be -> Ki láthatja a bejegyzéseket az idővonalamon, amiken be vagyok jelölve -> Itt is ismerősöket állítsd be.

Képek:
A profilképek albumban képenként tudod állítani azt hogy kik láthatják, ha rákattintasz az egyik képre, ami a profilképek mappában van, akkor a neved alatt van egy ikon és ott tudod állítani, hogy ki láthatja.
A többi albumot meg úgy tudod, ha rámész az albumra, és az album neve alatt állítod, nem a fogaskeréknél, hanem középen az album címe alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6348) nem_tom válasza krizmo_ (#6345) üzenetére


nem_tom
őstag

Szóval csak játékonként lehet?

(#6349) krizmo_ válasza nem_tom (#6348) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Igen, sajnos az összes tiltására egyszerre nincs lehetőség.....

(#6350) nem_tom válasza krizmo_ (#6349) üzenetére


nem_tom
őstag

Ismét nem csalódtam a fészbúkban. :U

Amúgy köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.