Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) qdak válasza Hegyirabló (#6100) üzenetére


qdak
addikt

megy, stabilan.
meg ugy is h t mobil szar jelet ad...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6102) Motion_Blur válasza qdak (#6101) üzenetére


Motion_Blur
félisten

jah, 2 percig ment.. :)

mod: nem szolgáltató függő, lehalt az odal

mod2: most megint megy

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6103) MrTwister


MrTwister
őstag

Nekem se megy...nem lehet, hogy csak a DIGI-seknek nem megy? Én ugyanis az vagyok! Ti? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#6104) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Nekem se megy, szerintem ott már vagdossák az ereiket. :DDD

Edit: DIGI

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#6105) xenom0rph válasza MrTwister (#6103) üzenetére


xenom0rph
őstag

UPC ,szintén nem megy

halahala

(#6106) qdak válasza Motion_Blur (#6102) üzenetére


qdak
addikt

tom h nm szolgaltato fuggo, csak idegesito, h par honapja nincs normallis terero melohejen, gyortol 15 km re, van h 1 perc alatt 2x szakad meg a terero :@
nekem most is megy face!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6107) student


student
őstag

sztem ez lesz

bbc

(#6115) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Nekem feléledt.

Edit: Meghalt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#6116) Hegyirabló válasza xxSanchez (#6115) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Rapszodikusan működik.

Aquila non captat muscas.

(#6117) MrTwister


MrTwister
őstag

Nekem most már mögy! Kopp-kopp... :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#6118) xenom0rph válasza MrTwister (#6117) üzenetére


xenom0rph
őstag

touch.facebook.com ,nálam ez működik.

halahala

(#6119) Fecogame


Fecogame
veterán

A sok FB függő :D

Nem hogy bulizni mentetek volna így péntek este ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6120) Orlin válasza student (#6107) üzenetére


Orlin
addikt

Hiba: jelszó nélkül is beenged más fiókjába a Facebook

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6121) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Létrehoztam egy albumot. Hogyan tudok olyan képeket áthelyezni ebbe az új mappába, amiket már előzőleg feltöltöttem az idővonalra?

(#6122) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Nekünk sem működött néhány napig, de mostanra már jó. Biztos nagyon dolgoztak valamin a háttérben....

(#6123) legiaap


legiaap
nagyúr

Haló,
Azt hol tudom beállítani, hogy az üzenőfalamon mik jelenjenek meg. Tele a hócipőm már ezzel a sok megosztással, hogy ez halt meg, ez tűnt el, megkínozták béla kutyát, stb.
Van erre valami megoldás?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6124) krizmo_ válasza legiaap (#6123) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!
Ha rákattintasz a legördülő sávra oldat, egy adott megosztásra, akkor megjelenik egy "elrejt" opció, ha arra rámész, ott eltudod rejteni a posztot és letudsz iratkozni az adott illetőről/oldalról, vagy szűkíteni tudod mi szerepeljen az üzenőfaladon.
Vagy ez a megoldás vagy az, hogy csinálsz egy listát azokkal az ismerősökkel, akikre nem vagy különösebben kíváncsi, és ott állítod be, hogy mit szeretnél látni róluk.

(#6125) legiaap válasza krizmo_ (#6124) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szóval csak egyesével tudom ezt megtenni?
Ez azért gáz, mert már csomó ismerősöm letiltottam ezek miatt, meg rengetek játékfelkérést, de mindig lesznek újabb idióták, akik telehányják az üzenőfalam, mindig lesznek új játékfelkérések.
Én valami központi beállításra gondoltam, ahol minden ismerőst egyként kezel.

Az utóbbit, azt a listás dolgot, hogy tudom megcsinálni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6126) krizmo_ válasza legiaap (#6125) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Belépsz, akkor (neked)bal oldalt van egy olyan, hogy ISMERŐSÖK, ha oda viszed az egeret, akkor mellette kiírja, hogy ÖSSZES, ha arra rákattintatsz, akkor bejön egy olyan, ahol látod azt, hogy + Lista létrehozása. A többi már menni fog szerintem.
Ha egy játékot egyszer letiltasz, akkor arról már nem kapsz később felkérést.

Amúgy nekem nincs sok ismerősöm, de azok többnyire normálisak, ha valaki nagyon hülye azt törlöm, ha jelöl ismét elutasítom, egy idő után megunja. Én ezzel valahogy úgy vagyok, hogy vannak emberek, akikre nem igazán vagyok kíváncsi, ezek ne is legyenek az ismerőseim között..... Nem vagyok neten túl szociális.....és nem bírom a hülyéket sem.....

(#6127) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Ha üzenetet kapok és azt olvasom akkor azt ugye látja aki küldte.
De ha mondjuk csak ha felül kattintok az üzenetre és látom ki írta,de nem nyitom meg a teljes levelet azt is olvasottnak jelzi a küldőnek? ;]

THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6128) Fecogame válasza Orlin (#6127) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem, azt még nem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6129) krizmo_ válasza Orlin (#6127) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Ha nálad olvasatlannak jelöli, akkor a küldő számára nem jelzi, hogy elolvastad, hiszen nem nyitottad meg.
Viszont, ha már nem olvasatlanként van meg nálad, akkor azt jelzi a küldőnek, hogy elolvastad, és mikor...

(#6130) Orlin válasza krizmo_ (#6129) üzenetére


Orlin
addikt

Aha.

Azt hittem ha fent én rámegyek és megnézem ki írta és utána már nekem nem jelzi pirosan akkor az a küldőnek látottnak jelzi... :K

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#6131) legiaap


legiaap
nagyúr

Ha rámegyek egy ismerősömre, akkor ugye ott korlátozni tudom mik jelenjenek meg róla az üzenőfalamon.
Kérdés:
Mit takar ha a
Most important-ot választom és mit ha a Only important-ot?
És mit jelent az Other activity?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6132) akyyy


akyyy
senior tag

Ha egy csoportban egy tavalyi bejegyzést akarok megtekinteni, azt hogy tudom megnézni? annyiszor menjek mindig a legalljára? az nagyon sok idő lenne:D

(#6133) kispx válasza akyyy (#6132) üzenetére


kispx
addikt

Jobb felső részben van egy keresés mező, ott rá lehet keresni.

(#6134) akyyy válasza kispx (#6133) üzenetére


akyyy
senior tag

nem keresni akarok hanem addig "lemenni", vagy ha nem tudok kereső szavakat, de ismrem a dátumot.

(#6135) kispx válasza akyyy (#6134) üzenetére


kispx
addikt

A keresővel egyből ahhoz a bejegyzéshez ugorsz, de ehhez egy kulcsszó legalább szükséges mivel nem tud időpont szerint keresni.

(#6136) #36583936


#36583936
törölt tag

Sziasztok! olyan problémám van a facebookkal hogy nem működik a facebook chat rendesen. én tudok írni másoknak de ők nekem nem. valami olyasmit ír ki nekik angolul, hogy valami más alkalmazást használok. telón se megy meg laptopon se.tudja valaki hogy mi lehet a gond?

(#6137) kpal


kpal
veterán

Nálatok sem sem működik face ? :F

(#6138) Fecogame válasza kpal (#6137) üzenetére


Fecogame
veterán

Működik, de hitetetlenül lassú.

szpakicsavo: Itt, az "Aktív bejelentkezések"-nél szüntesd meg az összeset, és úgy próbáld ki a chat-et.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6139) kpal válasza Fecogame (#6138) üzenetére


kpal
veterán

Nekem be sem lép ,és ezt írja :"A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt. Reméljük hamarosan megoldódik. Kérjük próbáld újra pár perc múlva." És kb. 3órája ez fogad! :(

[ Szerkesztve ]

(#6140) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ne fészbukozzá :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6141) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#6140) üzenetére


enginev3.0
félisten

nagyon jó :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6142) kpal válasza kpal (#6139) üzenetére


kpal
veterán

Na kb. délután 5-re csak betudtam lépni :C

(#6143) erikke17


erikke17
őstag

Ez milyen új feature fb-n hogy egyszer csak ismerősnek profilja megszűnik létezni, a kért oldal nem elérhető :D Egy profilról sem lehet az adatlapra rámenni :D Szóval letiltás kizárva, profilját meg nem deaktiválná a haver az biztos :D
Megjavul ez? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6144) kpal válasza erikke17 (#6143) üzenetére


kpal
veterán

valami olyan volt velem is ma :D jó félnapig tartott közbe másoknak épen csak belassult vagy semmit se vettek észre hogy a face nem úgy mükszik mint ahogy kéne .

(#6145) erikke17 válasza kpal (#6144) üzenetére


erikke17
őstag

Az érdekes egy jelenség akkor, csipkedhetné magát hogy működjön mert fontos lenne -.- :D
Beszéltem veld pár szót, elköszöntem tőle utána meg megszűnt létezni a profilja. Még most sem tudok rámenni, azért köszi a tájékoztatást :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6146) sputnick


sputnick
tag

Valaki ezzel kapcsolatban tud valamit? Holnaptól jön a csillámpóni edition? :DDD

Think.

(#6147) Integra


Integra
titán

új login screen van?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6148) Fecogame válasza sputnick (#6146) üzenetére


Fecogame
veterán

Szebb, mint a mostani :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6149) sputnick válasza Integra (#6147) üzenetére


sputnick
tag

Ez fogadott belépésnél, utána minden a szokásos.

Think.

(#6150) Mr.Csizmás válasza sputnick (#6146) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.