Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) TheMarci válasza zack (#6899) üzenetére


TheMarci
addikt

Vagy a címzett mezőbe beírod sorban az embereket.

Do You Dream?

(#6902) kpal


kpal
veterán

Hali ! hol tudom beállítani hogy az ismerőseimet ne lássa senki ?

(#6903) krizmo_ válasza kpal (#6902) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Ismerősök-> Jobb oldalt fent van egy olyan, hogy szerkeszt-> legörgeted, és beállítod, hogy csak én. Így csak te látod az ismerőseidet.

(#6904) zack válasza enginev3.0 (#6900) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! :R
Valami olyasmire gondoltam, hogy csak kipipálom kinek küldöm és mehet...
De ezek szerint ilyen funkció nincs.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6905) akyyy


akyyy
senior tag

keresek valami plugint userscripts, vagy bármi más) amivel ijelzö a törölt ismerősöket. régen volt ilyen de megszünt, vagy eltünt, nemtom :)

(#6906) kpal válasza krizmo_ (#6903) üzenetére


kpal
veterán

THX

(#6907) -Mike-


-Mike-
addikt

Egy feltöltött képet ha valaki like-olja az jön értesítésben de ha a képet megnézem ott nem írja? Ez valami bug vagy csak nálam fordul ez elő?

(#6908) krizmo_ válasza -Mike- (#6907) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Lehet azért nem látod a kép alatt, mert aki like-ot nyomott rá visszavonta.

(#6906) kpal
Szívesen.:)

[ Szerkesztve ]

(#6909) -Mike- válasza krizmo_ (#6908) üzenetére


-Mike-
addikt

Más egyéb magyarázat van rá? Beállítás dolog pl? Mert ez nehezen hihető, nem úgy ismerem őket, mint akik visszavonnák. :)

(#6910) -Mike- válasza -Mike- (#6909) üzenetére


-Mike-
addikt

Vagy pl egy videot valaki tovább osztja egy pillantra a timeline-on van, a köv. frissítésnél meg se híre se hamva. Illetéktelen behatolókat szimatolok. :)

(#6911) Integra


Integra
titán

rohadt ijesztő
az, hogy újra átkell nézni minden beállítást, mert simán átírhat már rég belállított dolgokat is, illetve az, hogy letiltani amit csak lehet, egy dolog..
a nagyobb baj, hogy az ismerősök 98%-a nem ért hozzá és rajtuk keresztül szivároghat ki bármi, hiába teszel meg mindent magad védelméért.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6912) #49553920 válasza #49553920 (#6898) üzenetére


#49553920
törölt tag

Valaki?

(#6913) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Elkezdett csipogni a fészbukom. Írtam postot egy csoportba, és ha valaki ír hozzá, akkor csipog. Agyf*szt kapok, hogy kapcsolható ez ki, és miért kezdte el?

Integra:

geez...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6914) Integra válasza hoffman_ (#6913) üzenetére


Integra
titán

jobb alul a chat beállításokban: chat sounds, pipa ki
ami legalább ilyen bosszantó, hogy az okostelefonos klinesen is minden üzenet elkezd csipogni... és csak mindent együtt lehet kikapcsolni.
szar az egész ahogy van :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6915) hoffman_ válasza Integra (#6914) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem chat sound volt, az ki volt kapcsolva, meg a chat is. A privacy settings-ben volt, egy új fül. Nem tudom hol volt, de új fül volt, és megtaláltam hamar, ez a lényeg :D Hogy miért kapcsolt be, fogalmam sincs...

Elkezdtem nézegetni amúgy a beállításaimat, eddig lusta voltam, meg sz*rtam is rá, de most a cikk miatt végignézegetem, hogy mik, meg hogy vannak, hát ijesztő. Ha akarnám se tudnám eltüntetni a kipakolt múltam.

Telón nincs bajom, az első dolgom volt, hogy elkussoltasssam a fészbukot rajta. Mert hogy lehetett külön is :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6916) Integra válasza hoffman_ (#6915) üzenetére


Integra
titán

mert újraírják bármikor a beállításaid..
én a kezdetek óta letiltottam minden kereshetőséget pl. meg csak https-t használok. aztán figyelni kell mert telepített alkalmazások simán feloldják a https-t... azóta letöröltem minden alkalmazást :)
meg persze metadata-t is

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6917) hoffman_ válasza Integra (#6916) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az alkalmazásokat most kukáztam én is, egy-két vizsgaidőszakban voltak ezek a nagy kvíz-őrületek, akkor kattintottunk mint álat, milyen pasi mellett ébrednél, megbuksz-e holnap, satöbbi :DDD És itt volt mind persze... úgyhogy kukáztam őket, kivéve a HTC Sense-t, meg az Endomondo sportvackomat, remélem nem kavarnak be, a többi 100+ kikuzáva. De még így is van sok minden, amivel nem tudok mit kezdeni. Szükségem van rá, hogy be legyen kapcsolva, viszont annyi sz*r hozzáférés jár vele a fiókomhoz, hihetetlen. Okosan ki van ez találva nagyon...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6918) Johnny Cage válasza Integra (#6911) üzenetére


Johnny Cage
addikt

én annak örültem volna ha a facebook kapna végre egy normális keresőt, amivel emberekre lehet rákeresni, mert ez ami van kb. egy kalap szart nem ér. alapvető funkciók nincsenek benne.. a sokat fikázott iwiw-en 100x könnyebb volt megtalálni bárkit, mert konkrét adatokra rá lehetett keresni. én azzal sem értek egyet hogy minden adat elrejthető.. akkor minek van fenn egy közösségi oldalon az, aki nem meri megosztani h mikor született vagy hol lakik? tucatjával látok üres profiloldalakat, ahol a neven kívül kívülálló számára semmi nem látszik, gyakorlatilag beazonosíthatatlan az ember (azt sem tudom eldönteni, hogy az ismerősöm e vagy csak egy névrokona)..

(#6919) -Mike-


-Mike-
addikt

Az Account Settingsnél, Timeline and Tagging Settings-en belül az első, hogy ki postolhat az idővonalamra, a Csak én opció van, barátra megváltoztatnám, de nem menti el, mert visszatérve ugyanoda visszaáll Only Me-re, nem lehet megváltoztatni? Mi lehet a gond?

Közben lehet megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#6920) Fecogame válasza -Mike- (#6919) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha sikerült, írd le a megoldást :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6921) -Mike- válasza Fecogame (#6920) üzenetére


-Mike-
addikt

Only Me-ről átváltottam Friends-re. Szépen ment is. Frissítettem, megint Only Me.... ezt háromszor eljátszva, böngészőt újraindítva, kb hatodjára Frieds-en maradt. Ennyi. :D

(#6922) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hali!
Mi az oka annak, hogy egyszerűen eltűnt az összes ismerősöm? Mobilon lehet rányomtam véletlenül tegnap este a 'Close Friends' opcióra, de emiatt törölte volna az összeset? A csoportokból is ki lettem léptetve, üzeneteket még látok. Mi a fene történt? A kedveléseim, fotóim megmaradtak, ahogy voltak. Valahogy vissza lehet csinálni ezt az egészet?

Szerk. fogalmam sincs mi a tököm zajlik, de most már újra vannak ismerőseim. Nálatok minden rendben? Asztali böngészőn van most megnyitva a FB. Vagy most történik az átállás a Graph Search-re és ne aggódjak?

[ Szerkesztve ]

meg

(#6923) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az mi hogy este fent vagyok fb-n, nézegetem a kiírásokat, mindig megjegyzem hogy melyik volt az utolsó amit láttam és legközelebb csak odáig lapozok le.
Ha meg telefonon nézem reggel akkor néha olyan kiírásokat látok korábbról hogy gépen sosem láttam, pedig tegnap délutáni meg ilyenek... Telefonon sokkal több mindent látok (ugyan azoktól az ismerősöktől) mint gépen... :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6924) Mr.Csizmás válasza enginev3.0 (#6923) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt tableten is eljátssza, aszondom este 10kor ránézek tableten, és felhoz olyan értesítést, ami mondjuk már 7kor volt, és már rég láttam. vagy üzenet, abból is szokott ismételni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6925) Johnny Cage válasza enginev3.0 (#6923) üzenetére


Johnny Cage
addikt

gondolom ez azért van mert az FB súlyozza a postokat, ez ellen nem tudsz mit tenni. mobil FB kliens meg nem egyenlő az asztali klienssel, ezért lehetséges h ott látod amit egyébként is látnod kéne, de a desktop kliens valamilyen algoritmusok alapján elrejti.

(#6926) Integra válasza Johnny Cage (#6925) üzenetére


Integra
titán

friendcaster for fb programot próbáltad?
amúgy okosodik az fb kliens program, csak még mindig full of bugs... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6927) Integra válasza Johnny Cage (#6918) üzenetére


Integra
titán

ritka gané a keresője, így van. ellenben néha meg elképesztő, hogy dobál ki embereket, ijesztő milyen logaritmusok alapján van megírva a kód.. viszont mivel metadata alapján dolgozna egy részletes kereső, ha nem ad meg semmit az ember, nincsen mire keressen szerencsére. én nem győzöm a kapukat lezárni személy szerint.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6928) enginev3.0 válasza Johnny Cage (#6925) üzenetére


enginev3.0
félisten

Telefonon is meg gépen is mindig úgy állítom be hogy a legfrissebbeket lássam, de hát ez szuper...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6929) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Már korábban is kérdeztem, hogy hogyan lehetne letiltani azt, hogy különböző emberek játékfelkéréseit ne lássam vagy letiltsam, de nem kaptam rá működő megoldást. Esetleg most? :)

(#6930) kispx válasza Vasinger! (#6929) üzenetére


kispx
addikt

Ha küld valaki játékfelkérést, akkor az értesítőben van olyan, hogy XY személy felkéréseit lelehet tiltani. Legalábbis 2-3 hónapja még volt.

[ Szerkesztve ]

(#6931) krizmo_ válasza kispx (#6930) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem inkább olyan olyan volt, hogy ha kaptál egy játék felkérést azt tudtad letiltani, nekem nem rémlik olyan, hogy konkrét személy felkérését lehetett tiltani. De ha egy játékot egyszer letilt valaki, akkor arról már nem kap többet felkérést senkitől.

(#6932) kispx válasza krizmo_ (#6931) üzenetére


kispx
addikt

Ha újra kapok felkérést akkor megnézem, de szerintem ember tiltása lesz, mert ugyanazoktól kaptam mindig a felkérést, és már hónapok óta "nem küldenek".

(#6933) kispx válasza kispx (#6932) üzenetére


kispx
addikt

Szerk.: Nem a felhasználók tiltását akartam aláhúzni, hanem ami alatta van: Alkalmazás-meghívások tiltása

[ Szerkesztve ]

(#6934) Hikvision


Hikvision
senior tag

Üdv Mesterek!
Biztos volt már róla szó, de amiket visszakerestem, már nem igazán működtek. Tehát az lenne a kérdés, hogy hogy tudom kikapcsolni azt, hogy ismeretlen ne tudjon rám keresni név alapján? Régebben be volt állítva, csak akkor visszaállítottam egy idő után, most meg már sehol nem találom.
A Segítséget előre is köszönöm!

20 éve a PH-n.

(#6935) krizmo_ válasza Hikvision (#6934) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Fent (jobb oldalt) a fogaskerék mellett van egy lakat ikon, arra kattints rá, majd legördül és ott lesz, hogy ki léphet velem kapcsolatba, (ezt is görgesd le) és itt találod azt, hogy ki jelölhet ismerőnek.

[ Szerkesztve ]

(#6936) Hikvision válasza krizmo_ (#6935) üzenetére


Hikvision
senior tag

És most, hogy ezt beállítottam nem leszek elérhető a keresőben?

20 éve a PH-n.

(#6937) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

Valahogy a Win8Pro telepítésével tudom összefüggésbe hozni, mert Win7-nél nem volt ilyen gondom, bár nem hiszem, h az oprendszer befolyásolná ezt: nem tudom kikapcsolni a chat-et. Vagyis ki tudom, de a gép újraindításakor vagy ki-bekapcs esetén ugyanúgy bekapcsol a szemét! A beállításokban, a FB-on belül természetesen kikapcsolom a korábbiakhoz hasonlóan, illetve a "További beállításokban" is mentem a kikapcsolást, de semmi. Van aki szerint nincsenek bekapcsolva a böngészőimben a cookie-k, login adatok meg hasonlók mentései. Ezt is néztem, be vannak nyomva a mentések, amit lehet, azt ment a Chrome és Firefox is.

Mi lehet a baj?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6938) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Az miért van, hogy ha valaki vagy valami létrehoz egy eseményt és engem is meghív, -mert miért ne, hogy száradna el a keze, nincs elég szar így is... :DDD -, és én ezt figyelmen kívül hagyom, akkor ha ő a továbbiakban az eseményhez kapcsolódóan valamit közzétesz, arról megintcsak értesítést kapok?! :W

Up the Irons!

(#6939) krizmo_ válasza Hikvision (#6936) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Bocs, de elolvastam még egyszer mit írtál és félre érettem először.... Szóval, ha rámész az adatvédelmi beállításokra, akkor ott lesz egy olyan, hogy ki találhat rám, majd "Szeretnéd, hogy a keresőoldalak találati listájában megjelenjen az idővonalad?"- ez felel meg annak, hogy a neved ne dobja ki, nem leszel elérhető a keresőben.

(#6940) repvez


repvez
addikt

Olyan létezik, hogy be lehet állitani, hogy állandoan online jelzést ad a chat?Akár gépről akár telefonról, még akkor is ha nem vagyok fennt? Vagy ez valami bug vagy olyankor is látszódik ha mondjuk telefonon bejelentkezek és csak kikapcsolom a telefont,de az alkalmazás megy?

(#6941) feka007


feka007
nagyúr

Annyira utálom a FB-ot az ilyen tetű belájkolós oldalak miatt. Rá se megyek arra amit egy ismerősöm megnézett, már ott van az a szar az oldalamon egyből.. :((( Hogyha ilyenkor gyorsan ki-like-olok egy ilyen fost, akkor azt már nem láthatják oldalt ismerőseim többet, hogy belájkoltam? :U

[ Szerkesztve ]

(#6942) kispx válasza feka007 (#6941) üzenetére


kispx
addikt

Többet már nem látják. De amíg likeoltad, addig a bejelentkezett userek jobb felső hírfolyamában belerakja.
Ilyenek elkerülése végett javaslom a Ghostery, Facebook disconnect ... stb böngészőkiterjesztéseket.

(#6943) vilmoskorte1


vilmoskorte1
csendes tag

Üdv!

Hogyan oldható meg, hogy a születési dátumon senki számára ne legyen látható a profilomon-idővonalamon? Még a friends kategóriának sem?

Köszönöm

(#6944) krizmo_ válasza vilmoskorte1 (#6943) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Rámész a névjegyedre, ott az alapadatok melletti szerkesztés gombra, és itt a születési dátumodnál beállítdot a "csak én"-t. Így senki nem látja rajtad kívül.

(#6945) EmberXY válasza vilmoskorte1 (#6943) üzenetére


EmberXY
addikt

Vagy beállítasz egy ránézésre is fiktív dátumot....
Tartózkodási helyre is láttam már ilyen példákat... Ember legyen a talpán, aki ebből adatokat nyer... :DDD

Up the Irons!

(#6946) tylerddd válasza tylerddd (#6937) üzenetére


tylerddd
veterán

Valaki ??? :F

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6947) vilmoskorte1


vilmoskorte1
csendes tag

Talán érdekli a fórumozókat az alábbi dolog:
a jól ismert adblock addonhoz (chrome, ff, opera) létezik "antisocial" filter rule: az összes weboldalról letilt minden social portal hivatkozást-mintha reklám lenne. nem jelenik meg semmi facebook like gomb, se twitter, se pinterest, se google+ stb hivatkozás. semmi.

(#6948) vans?


vans?
őstag

Miert es miota pittyeg ez a ... ? Es hogy kell kiszedni a pittyegest? Koszi!

hábm bábm

(#6949) Mr.Csizmás válasza vans? (#6948) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jobb also sarok, chat, fogaskerek, pipa ki a hangnak

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6950) vans? válasza Mr.Csizmás (#6949) üzenetére


vans?
őstag

koszi!

hábm bábm

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.