Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Admin vagyok egy csoportban, a kérdésem a következő lenne:
Hogyan/hol tudnám azt beállítani, hogy ne kapjak se facebookon se emailben értesítőt arról, hogy vki csatlakozni szeretne a csoporthoz?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6602) pvt.peter válasza pvt.peter (#6601) üzenetére


pvt.peter
őstag

no, az e-mail -es értesítőt sikeresen kitudtam kapcsolni, viszont fb oldalon még mindig kapok notificationt

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6603) Fecogame


Fecogame
veterán

Lám, lám, újítás a chatben, ami végre hasznos is:

A Youtube-s linkeknél kiírja a címét anélkül, hogy megnyitnánk.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6604) máyköl


máyköl
veterán

Azt be lehet állítani h ne látszódjon h mennyi üzenetnél járok valakivel? Mert ugye mikor felgörgetek a chatben kiírja...

(#6605) bAtt001 válasza Fecogame (#6603) üzenetére


bAtt001
addikt

nincs több rick roll :(

(#6606) Mr.Csizmás válasza bAtt001 (#6605) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6607) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi a franc van a facebookal ? Már másodjára tiltja le az ismerősi jelölésemet, mert állítólag túl sok embert bejelöltem, pedig csak pár embert jelöltem be, amióta ismét tudok jelölni, és reggel meg ez az üzenet fogadott. Mit tudok tenni hogy a 14 nap jelölés tiltást átugorjam ? Mert még üzenetet sem tudok küldeni annak aki nem az ismerősöm :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#6608) Fecogame válasza Dyrtyho (#6607) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha kaptál tiltást, azt bizony nem tudod átugrani...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6609) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Az Adatvédelemnél van a Régebbi bejegyzések korlátozása opció, ez az összes korábbi bejegyzésemet átállította arra hogy csak az ismerősök láthatják. Ezt szeretném egyéni listára változtatni (mert itt vannak korlátozott személyek), de nincs semmi ilyen opció. Nem is értem egyébként hogy miért, pont úgy lenne értelme hogy egy általad beállított listát rá tudnál húzni az összes korábbi bejegyzésedre.

(#6610) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy oldalt ne jelenjek meg az ajánlott ismerősök között?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6611) jooker82


jooker82
nagyúr

Pár hete szerkesztettem a születési időmet,mert eddig csak a hónap,nap látszódott és utána az évet is bejelöltem,de azóta semmit nem mutat az adataimnál és inaktiv a szerkesztési lehetőség is..Mit ronthattam el??Köszönöm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6612) mBogicica


mBogicica
csendes tag

Sziasztok!
Kellemes Karit mindenkinek:)
Légyszíves valaki segítsen,a fészbukom nagyon lassú ,oly annyira,hogy pl: ismerőseim posztja vagy amit kedvelek oldalakat 8-10,órás késéssel jönnek át,illetve jobb oldalt észre vettem,hogy nálam nincs percről -percre az gyors hír valamim sem jön be,miért lehet ez?mi okozhatja ezt? :(( és van erre valami megoldás?
Légyszíves aki tud segítsen,előre is nagyon köszönöm.

(#6613) mBogicica


mBogicica
csendes tag

Bocsi ezt elfelejtettem ,Helytelen E-mail
A beírt email-cím nem tartozik egyetlen fiókhoz sem.

Be tudsz jelentkezni a fiókodban megadott bármilyen email cím, felhasználónév vagy mobiltelefonszám segítségével. Győződj meg róla, hogy pontosan adtad meg őket.

és ezt mindig ki írja amikor be szeretnék lépni:(

(#6614) kpal


kpal
veterán

mi van a Fb-vel alig van valami az üzifalamon pedig annyi oldalról kéne kapnom friss infókat :W ja és jobb oldalt eltűnt az a rész ahol mutatná ki mit csinál ... azt nem állítják vissza ?

(#6615) enginev3.0 válasza mBogicica (#6612) üzenetére


enginev3.0
félisten

Úgy látom másnál is van ilyen
Várj egy két napot, hátha

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#6616) Kapanyél válasza kpal (#6614) üzenetére


Kapanyél
őstag

Milyen meglepő, hogy Karácsonykor az emberek többsége nem a FB-ot kúrja... Szóval ezért kevesebb a fogyasztható tartalom. Szerte a Neten...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6617) kpal válasza Kapanyél (#6616) üzenetére


kpal
veterán

annyira kevés, hogy egy időben behal az oldalt futó ablak is :F

(#6618) repvez


repvez
addikt

Alkotnak valamit a FB chaten ? MErt ma egyik percről a másikra eltünt a chat ablakról az egyik ismerősőm akinek a képe akkkor is látható volt ha nem volt bejelentkezve és vele beszélgettem a legtöbbet is.ráadásul épp online volt.
És olyan emberek vannak most akikhez még egyszersem szóltam .
Hogy lehetne ezen változtatni,mert igy nem látom ha online van .Vagy van valamilyen alternativ modszer hogy lássam mikor van jelen ?

[ Szerkesztve ]

(#6619) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha a fiókhoz tartozó e-mail megszűnt és nem tudjuk a jelszót, akkor hogyan lehetne valahogy mégis csak megtudni a jelszót a fiókhoz? Nincs erre valami lehetőség?

(#6620) McDog válasza Vasinger! (#6619) üzenetére


McDog
aktív tag

Mielőtt törlődött az e-mail címed, nem állítottál be másodlagost?
Kíváncsi leszek lesz-e megoldást, mert ha igen bárki megtudhatná a FB jelszót ilyen indokkal..

(#6621) Kapanyél válasza Vasinger! (#6619) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én csak ezért állítottam be egy másodlagost is. Telefonszámot nem adtál meg?
Egyébként szopó.
Esetleg tech support.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#6622) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A történet bonyolult. A drága testvérem annó beregelt engem egy e-mail címmel, amit nemsokára sikeresen elloptak/megszűnt nem tudom.

Tehát ott vagyok FB-n egy tök ciki kb. 1000 éves képpel és szeretném ezt a másik accomat inaktiválni.

Másodlagos e-mail vagy telefont akkoriban nem volt.

Szerintetek ezt a dolgot a tech support elhinné? Akár a személyimet is feltöltöm nekik, hogy bizonyítsam, hogy én vagyok... Meg ők is látják, hogy x éve be se léptek az accba.

(#6623) McDog válasza Vasinger! (#6622) üzenetére


McDog
aktív tag

Meg kell próbálni, ha elég régen léptek be azzal a felhasználóval, akkor szerintem elhiszi.

(#6624) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

adott egy oldal, mástól összelopkodott képekkel szerez magának nézettséget, etikailag enyhén nagyon kifogásolható....

ezt lehet kezeltetni valahogy?

az adminja azt mondja, hogy feltette a netre a képet, innentől ő is letöltheti, és felrakja............... :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6625) Fecogame válasza Mr.Csizmás (#6624) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha nem jelöli meg a forrást, akkor az lopásnak minősül, és kifogásolható. Nem véletlenül szokták megadni a forrást. :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6626) Mr.Csizmás válasza Fecogame (#6625) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

odaírja, hogy XY képe, és ezzel le van tudva. :(((

ettől még etikailag krvára kifogásolható, nehogymár a másik f....val verje a csalánt :o gyk. 0 saját tartalommal csinálja

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6627) McDog válasza Mr.Csizmás (#6626) üzenetére


McDog
aktív tag

Nézd a pozitív oldalát FB-n én is gyakran látok jó fotókat, ilyenkor megkeresem ki csinálja, hogy megnézem milyen más fotói vannak. Mint most is kíváncsiságból megnéztem az aláírásod alapján tiéidet. És nagyon jók :C Viszont azt, hogy kinél láttam először azt áltlában elfelejtem hanem miután Like-oltam a fotós lapját egyből tőle nézem meg a fotókat.
Így hogy feltüntette a forrást akarva akaratlan reklámot csinált neked. :)

(#6628) Mr.Csizmás válasza McDog (#6627) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ah, köszönöm :) :R

de nem az én fotóimról van szó, hanem másokéról, és az eredeti gazdák nem is tudnak róla, a képaláírásban meg annyival el van intézve, hogy John Jóska képe pont, semmi link, meg ilyesmik, a másik meg hogy flickerről, weboldalakról is lopja össze.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6629) repvez


repvez
addikt

Nos semmi hir a chates dologban kapcsolatban?Mert ma megjelent ha online volt és néha ugy is ha nem .Lehetséges valahol állitani, hogy kik jelenjenek meg állandoan a chaten és csak az állapotjelző zöld pötty jelezze ha online van ?
Esetleg még arról tud valaki mondani valamit, hogy a FB-s angry birds hogy müködik ,már olyan értelemben, hogy külön ablakban lehet PC-n játszani a FB-től függetlenül csak épp az eredményeket egyből postolja az oldaladra? Vagy mobilról is játszva is ugyan ugy jelzi a FB-n ?

Csak mert látom, hogy valakinek állandoan jönnek az eredményei, viszont a chaten nem látom hogy online lenne. Ezekszerint vagy nincs megnyitva neki a FB oldal vagy mobilról játszik vagy fennt van FB-n csak épp kijelentkezett a chatről? Ilyenkor más se látja online vagy megtudja oldani, hogy csak én ?

(#6630) krizmo_ válasza repvez (#6629) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Chat-> További beállítások -> Chat bekapcsolása csak néhány ismerős számára...-> itt adhatsz meg listát vagy nevet/neveket is, akik látnak majd téged (csak jelöld ki). Te is csak azokat fogod látni, akiknek engedélyezted hogy lássanak.
Vagy egyszerűen kijelentkezel, ilyenkor te sem látsz senkit, de téged sem lát senki. Nem látják, hogy bent vagy facebookon.

(#6631) repvez válasza krizmo_ (#6630) üzenetére


repvez
addikt

Ezt tudom,de az mitől van hogy valaki nonsztop jelen van a chatablakban és mikor bejelentkezik akkor csak a zöld pötty jelenik mellette meg. van aki csak arra az időre látszódik amig online és van aki állandoan látszik és mobil embléma van a neve mellett és mikor gépen kapcsolodik akkor vált zőldre.
Szóval ez a 3 fajta mod érdekelne, hogy ez mitől függ hogy kit hogyan látok és hogy meg tudom e azt szabni hogy ki legyen állandoan látható a chatablakban ? Tehát valami rendszert lehet e vinni a dologba, hgy akikkel sokszor beszélek azok ott legyenek akikkel meg soha azok ne ?

(#6632) bAtt001 válasza repvez (#6631) üzenetére


bAtt001
addikt

van rendszer mögötte csak nem te kezeled :P akivel gyakran beszélsz azt oda berakja magától a többiek totál random módon jönnek mennek. tapasztalatból mondom :)

(#6633) repvez válasza bAtt001 (#6632) üzenetére


repvez
addikt

Én is ezt hittem,de pont ez a gondom, hogy pont az a személy tünt el onnan akivel a legtöbbet beszélek.
És olyanok maradtak akivel még egy szót sem váltottam .

És nagyon bosszant, hogy látom, hogy jönnek az angry birtsos eredmények, viszont chaten meg nem látom és nem tudom, hogy most gépközelben van vagy csak telóról nyomja vagy más weboldalon.
Tudom a legegyszerübb lenne megkérdezni töle,de nem akarok tolakodó lenni vele még :B

(#6634) McDog válasza repvez (#6633) üzenetére


McDog
aktív tag

Hogy nyugodtan játszhasson kikapcsolta, hogy láthassák a chaten..Ha ráírsz válaszolni fog...

(#6635) bAtt001 válasza repvez (#6633) üzenetére


bAtt001
addikt

ha jönnek az eredmények biztos facebook közelben van :D én úgy csinálom ha nincs online akkor nem zavarom hacsak nem nagyon fontos, persze vannak olyanok akik életben nem jönnek fel online, de ezekről meg tudja az ember ha ismeri őket :DDD az eltűnésre pedig megoldás ha még többet beszélsz vele :D napi szinten írsz valakinek oda fog kerülni, a hátránya hogy ha eddig így tettél és többet nem szeretnél vele beszélni elég nehéz lesz kiirtani onnan :D

(#6636) repvez


repvez
addikt

Hát már 1 éve legalább heti 1-2x beszélunk és ezalatt az idő alatt az elejétöl fogva állandoan ott volt,csak 2 napja változott a helyzet , hogy csak akkor jelenik meg a név is meg hogy online amikor tényleg fenn van. És eddig akkor is onlinenak mutatta amikor disznókat irtott :)

(#6637) krizmo_ válasza repvez (#6636) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem nagyon akarok átmenni szerelmi tanácsadásba, de szerintem a jelek elég egyértelműek. Az is lehet, hogy nem véletlen, hogy nem látod chaten..... De lehet tévedek....de nekem van egy tippem mi lehet a baj, és attól tartok erre nem tartogat megoldást a facebook.

(#6638) repvez válasza krizmo_ (#6637) üzenetére


repvez
addikt

Sajna egy részről igazad van és vele már ez megbeszélésre került,hogy ő nem szeretné a dolgot,de még mindig beszélünk és nem szeretném hanyagolni barátként sem .Kitudja mit hoz a jövő.

Meg az elkövetkezőkben jó ha tudja az ember hogy muködik a rendszer

(#6639) krizmo_ válasza repvez (#6638) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sajnálom.:( Uh, de ha már tudja, hogy akartál/akarsz valamit, ami több mint barátság, akkor lehet ezért "menekül" (nem látod chaten). Szerintem ne tekerj ennyire nála, ha nem akarja, elég idegesítő tud(sz) lenni....nem bántásból mondom, csak szebben nem tudtam megfogalmazni....

(#6640) repvez válasza krizmo_ (#6639) üzenetére


repvez
addikt

Na nem akarom szétoffolni a topicot,de ez már május környékén kiderült, igy már nem megy a nyomulás ,csak néha amikor feldobja a magas labdát. DE egy másik online játékkal játszunk és a különböző beállitásokat vagy sikereket kudarcokat beszéljük meg , meg természetesen a napi heti dolgokra is kitérünk.
DE még ezidő alatt egyszersem mondta, hogy nem szeretné ha irnék neki többet.mindenre kézségesen válaszol.
Én meg érthető modon nem ajánlom fel önszántamból.

Szóval ezért érdekes ami a napokban történik a chaten , egyébként mástól is hallottam hogy volt valami változás az oldalán, sztem a biztonsági menü megjelenése kavarhatott be a dologban.

(#6641) krizmo_ válasza repvez (#6640) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Én a helyedben kipróbálnám, hogy nem írok rá, csak kíváncsiságból, vajon neki mikor jutna eszébe, hogy megkérdezze mi van velem... így megtudnám mennyit érek neki....és mennyire kíváncsi rám....

Én nem tapasztaltam semmi változást a chatben (még), bár nem is használom túl gyakran, ha belépek akkor is csak pár ember van beállítva, hogy azokat lássam csak, akikkel beszélni akarok.

(#6642) Mr.Csizmás válasza repvez (#6638) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nőügyes topicban szeretettel várunk

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6643) kpal


kpal
veterán

a chat ablak fölötti rész még mindig nálam hiányzik más ismerősnél meg üzemel,ez most hogy van :F

(#6644) Magany


Magany
tag

sziasztok,miert nem tudok videot nezni a facebookon.....barmeikre ra kattintok csak akadozva megyen...mi lehet a gond?

(#6645) McDog válasza Magany (#6644) üzenetére


McDog
aktív tag

Most megnéztem jól működik. Flash playered a legfrissebb? Interneted nincs megosztva mással, aki esetleg leterhelte?

(#6646) Fecogame


Fecogame
veterán

Meghalt a Facebook :(

Nálam.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6647) vzoli1987 válasza Fecogame (#6646) üzenetére


vzoli1987
aktív tag

ja vettem észre, minden más bejön

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#6648) McDog válasza Fecogame (#6646) üzenetére


McDog
aktív tag

Itt működik

(#6649) silencio


silencio
csendes tag

Sziasztok!

Két napja regisztráltam, úgyhogy nekem most minden új még, ezért vannak ilyen kérdéseim, mint pl.:
A profilnál a térképre rá lehet biggyeszteni úgy egy helyszínt, hogy...
a) ..."lejelentem" mobilról a koordinátákat, amikor épp ott tartózkodom? Ha igen, hogyan?
b) ...a feltöltött képekhez hozzá van csapva a készítési hely mentése opció, és ezt automatikusan észleli a FB?

(#6650) Gyick


Gyick
őstag

Azt meg lehet vhogy oldani hogy amiket youtube-ról osztok azokat ne rendezze egybe hanem mind1ik külön legyen?nekem úgy jobban tetszik

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.