Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) pvt.peter válasza krizmo_ (#6700) üzenetére


pvt.peter
őstag

azért a végtelenségig nem
van egy bizonyos limit :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6702) krizmo_ válasza pvt.peter (#6701) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Persze....nyilván....csak arra akartam utalni, hogy vissza lehet elég sokáig görgetni, bár én még nem teszteltem le, hogy hány napig lehet visszanézni...

(#6703) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Lenne pár problémám-barátnőm fosbukja a kedvencek és az érdeklődési köre hirtelen teli lett a mai nap mindenféle török ill spanyol nyelvű szarral.Nem lájkol semmit és kedvencek közt tartja számon de nem tudjuk törölni és csak özönlenek...van valami megoldás erre?

(#6704) Con Troll válasza krizmo_ (#6700) üzenetére


Con Troll
senior tag

Sziasztok!

Ebből a hírfolyamból el tudom tüntetni magam valahogy? Zavaró, hogy minden kommentem, lájkolásom egyből megjelenik.

(#6705) bubi92 válasza Con Troll (#6704) üzenetére


bubi92
őstag

azt szeretnéd, hogy mások ne lássák amit te csinálsz?
mert akkor ugyanazt szeretnénk:D én is pont ezzel a kérdéssel jöttem most

(#6706) repvez


repvez
addikt

Hogy lehet valakinek üzenetet küldeni hogy nem ismerösöd? Mert nézem az adatlapját,de csak egy gomb aktiv hogy jelöld ismerösnek.Na de hogy irjak üzenetet , hogy mit is szeretnék töle, ha nem is ismer még igy nagy valószínűségel vissza sem igazolja hogy ismer.

A másik, hogy nincs valami megoldás arra, hogy normálisan lehessen keresni embereket, kor, lakhely , név alapján?
Mert igy senkit nem lehet megtalálni .

(#6707) bubi92 válasza repvez (#6706) üzenetére


bubi92
őstag

akkor nem küldhetsz neki üzenetet. ő kapcsolta be, hogy ismeretlenek ne tudjanak!

(#6708) rii


rii
nagyúr

sziasztok

havercsaj kért őtlm telefonon segítséget (tőlam, aki 0 facebookban)
valami olyasmit szeretne, hogy van egy céges web-odlaluk

és egy meghívót szeretne elküldeni egy mellette ülő kolleganője ismerősei közül 10-15-nek, hogy like-olják az oldalt ...

én ebből bevallom, nem sokat értettem ))))-.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6709) bubi92 válasza rii (#6708) üzenetére


bubi92
őstag

ha valami joga van az oldal felett, akkor ezt kell látnia, ha rámegy az oldalra. a pirosnál, rányom, hogy mutasd mind. ott kidobja az ismerőseit bejelölgeti akit akar, és küldés.

(#6710) rii válasza bubi92 (#6709) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

továbbküldtem, amit írtál ... !

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6711) krizmo_ válasza Con Troll (#6704) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Ezt csak úgy tudod korlátozni, hogy amikor megosztod, amit posztolsz, akkor beállítod, hogy ki/kik számára jelenjen meg, ha van listád, akkor egyszerű a dolog.
De ha arra gondolsz, hogy ne lássák, amiket nyilvános oldalakon csinálsz, azt nem tudod szabályozni, mert ha rámész egy oldalra/másik ember oldalára, akkor az ottani beállítások lesznek érvényesek.
Tehát ha te ott csinálsz bármit, akkor azt mindenki láthatja, ha az oldalnak olyan a beállítása.

(#6706) repvez
Csak annak nem tudsz üzenetet küldeni, akinek az van beállítva, hogy ismeretlenek ne küldhessenek neki üzenetet. Amúgy tudsz ismeretleneknek is üzenetet küldeni, ha engedélyezték ezt.

Szerk.:
Keresés:
Ha a fenti kereső sávba beírod annak a nevét akit keresel, kidob találatokat, első 8 találat megtekintésére rá katt., majd a nevek felett megjelenik egy gördíthető sáv, itt be tudod állítanak, hogy helyszín, tanulmányok vagy munkahely alapján szeretnél keresni. De ennyi, más alapján nem lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

(#6712) repvez válasza krizmo_ (#6711) üzenetére


repvez
addikt

ÉS ha megjelölöm mint ismerös, akkor arról kapok valami visszajelzést, hogy megnézte e ezt vagy hogy miként reagált rá? Gondomom ha elfogatta akkor benne lesz az ismeröseim között,de ha nem akkor a törlésről van visszajelzés?

(#6713) bubi92 válasza repvez (#6712) üzenetére


bubi92
őstag

nem

(#6714) Mr.Csizmás válasza repvez (#6712) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha elfogadja, akkor lesz értesítés róla, amúgy semmi. (ez még mindig az, amit témáztunk?)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6715) repvez válasza Mr.Csizmás (#6714) üzenetére


repvez
addikt

Nem, ez más

(#6716) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Hali!
Ha a kis lenyíló fülben nézem meg az üzenetet, akkor ugye a facebook nem írja ki a feladónak ,hogy 'seen' ('látta') ? :B

[ Szerkesztve ]

halahala

(#6717) krizmo_ válasza xenom0rph (#6716) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!
Ha nem kattintasz rá az üzenetre, nem nyitod meg akkor nem jelzi ki neki, hogy láttad.

(#6718) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#6610) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valaki?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6719) Fecogame válasza Bjørgersson (#6610) üzenetére


Fecogame
veterán

Szerintem sehogy.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6720) bubi92 válasza Fecogame (#6719) üzenetére


bubi92
őstag

Nem lehet, max azt tudod lekorlátozni, hogy teljesen random embereknek ne dobjon be, csak az ismerőseid ismerőseinek!

(#6721) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha valakire unsbuscribe-t nyomtam, azt utólag vissza lehet hozni?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6722) Bjørgersson válasza bubi92 (#6720) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt merre találom?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6723) bubi92 válasza Bjørgersson (#6722) üzenetére


bubi92
őstag

hát beállítod, hogy ki jelölhet ismerősnek. jobbra fent, kis lakat, ki léphet velem kapcsolatban és ott...

(#6724) Bjørgersson válasza bubi92 (#6723) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, az már megvolt, úgyhogy akkor tényleg felejtős. Azért köszönöm.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6725) hoffman_ válasza hoffman_ (#6721) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Erre senki többet harmadszor? :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6726) Fecogame válasza hoffman_ (#6725) üzenetére


Fecogame
veterán

Rámész az adatlapjára és feliratkozol :) "Mutatás a Hírekben" opció.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6727) hoffman_ válasza Fecogame (#6726) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem csak Show in News Feed van :F

Dánke :D :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6728) Joker88


Joker88
őstag

hogyan tudok leiratkozni egy ismerősöm hírfolyamáról ?
állandóan vagy 88 képet oszt meg,valamikor annyit kell görgetnem az egérrel mert csak az ő megosztásait mutatja :D
telefonos facebookról meg nem is beszéltem :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#6729) krizmo_ válasza Joker88 (#6728) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Az adott ismerősnél rámész oldalt arra, hogy elrejt, majd megjelenik-> Módosítsd, hogy milyen értesítéseket akarsz fogadni XY nevű ismerősödtől, és itt leiratkozol.

(#6730) pvt.peter válasza Joker88 (#6728) üzenetére


pvt.peter
őstag

vagy az adatlapján jobb felső sarokban az ismeretségnél ne legyen kipipálva a "Show in news feed"

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6731) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a keresőmező mitől tűnhet el??? :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6732) Fecogame válasza Mr.Csizmás (#6731) üzenetére


Fecogame
veterán

Mindegyik böngészővel? Ha igen, dobj egy screenshotot :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6733) Mr.Csizmás válasza Fecogame (#6732) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

közben előjött.... :U 'nyját neki. :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6734) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Egyik ismerősöm megosztotta egyik képemet, aminek nem örülök. Ez most természetesen látszik az ő idővonalán. Az lenne a kérdésem, hogy ezt le tudom-e valahogy törölni az ő idővonaláról, mintha nem is osztotta volna meg?
Köszönöm!

(#6735) krizmo_ válasza pete_21 (#6734) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Más idővonaláról nem tudsz törölni. Szólj neki, hogy szedje le, mert zavar téged.

(#6736) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Admin vagyok egy csoportban, a kérdésem a következő lenne:
- hogyan/hol tudnám azt beállítani, hogy ne kapjak facebookon értesítőt arról, hogy vki csatlakozni szeretne az adott csoporthoz?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6737) Fecogame válasza pete_21 (#6734) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha törlöd a képed, a megosztás is megszűnik. Egyébként meg bárki képét meg lehet osztani, amelyiket láthatod is. :)

pvt.peter: Jobb fent, értesítések kikapcsolásával, ha ezzel nem, akkor nem tudok rá megoldást.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6738) pvt.peter válasza Fecogame (#6737) üzenetére


pvt.peter
őstag

OFF -ra van állítva... :D
egyszerűen sztem nem lehet... :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6740) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Hány nap múlva tudom a nevemet átírni ha letiltották ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#6741) krizmo_ válasza Woo Woo (#6739) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv!

Rámész egy adott emberrel váltott üzenetekre, majd fent jobb oldalt legörgeted a műveletek -et, aztán itt kiválasztod a beszélgetés törlését, így töröl mindent.

(#6742) Mawyx


Mawyx
senior tag

Szeretnék egy már rég meglévő albumhoz képeket hozzáadni, de csak úgy suttyomban bővíteném, nem szeretném ha ki lenne írva az üzifalra, hogy Mawyx új képet adott hozzá. Ezt hogy lehet megoldani?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6744) Mawyx válasza Mawyx (#6742) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hogy feltöltöm és gyorsan rejtem az idővonalról, az nem jött be, akkor is kirakta a kis rohadék középre a falra. Régen lehetett rányomni amikor plussz képet adtam hozzá, hogy ne legyen közzétéve, csak feltöltve. Most meg ha töltök hozzá, kiírja, hogy Mawyx 3 új képet adott x albumához.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6745) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Kb 1 hete meló közben gyorsan megváltoztattam a jelszavam, nem vagyok egy függő, a lényeg, h azóta nem léptem be, de elfelejtettem a jelszavam.
Próbáltam már kb 5x újat igényelni. Szépen beírom a mail címem, rákattolok, h küldje el a kódot a megadott e-mail címre, ki is írja, h elküldték, de nem jön meg a kód.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6746) Mr.Csizmás válasza Mawyx (#6744) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

feltöltésnél lakatra teszed, hogy csak te lásd.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6747) Mawyx válasza Mr.Csizmás (#6746) üzenetére


Mawyx
senior tag

A képet akarom, hogy lássák, azt nem akarom, hogy azt lássák, hogy ezt a 3-at most adtam hozzá.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6748) Mawyx válasza runner 125 (#6745) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem email megerősítő link nem jön meg, a mail jó, de nem jön rá semmi levél a fb-tól, spam mappában sincs, érthetetlen.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6749) Mr.Csizmás válasza Mawyx (#6747) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

utána kicsit később leveszed róla a lakatot, public, vagy friendre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6750) Fecogame válasza runner 125 (#6745) üzenetére


Fecogame
veterán

Milyen mail címre kéred? Spam mappában nincs véletlen?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.