Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Picco válasza Drenadar (#3300) üzenetére


Picco
addikt

azert nem art elosztani kettovel azt ami Nikita szajat elhagyja :U

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3302) Hauptmann válasza Kupszi (#3299) üzenetére


Hauptmann
addikt

És ugye a terv az, hogy egybe akarják nyitni majd a pályákat.

(#3303) Kupszi válasza Hauptmann (#3302) üzenetére


Kupszi
aktív tag

De vajon mikor?

Noise azt hablatyolta nemrég hogy még 1 wipe lesz, utána valami lesz? Lehet release? :)

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3304) KaraDani válasza Hauptmann (#3302) üzenetére


KaraDani
addikt

Ezt még van aki elhiszi, hogy meg is fog történni valaha? 6 éve amikor kezdtem még elhittem, meg azt is, hogy hardcore survival game lesz ahol az elején küzdeni fogsz mindenért, hogy kijuss tarkovból és hogy az akkori economy csak azért boosted, hogy tudjanak tesztelni. Nagyon tudnék örülni egy játéknak ami az eredeti tarkov víziót rendesen meg is valósítja egy jó enginen, jó netkóddal, jó questekkel stb...

(#3305) Szeszkazán válasza Hauptmann (#3302) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ja majd jön a RGB HS Customsról, úgy hogy Woodson vagyok tényleg jólenne

(#3306) Drenadar válasza KaraDani (#3304) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem nem tudják megoldani... :| és lehet már nem is akarják.

(#3307) Kupszi válasza KaraDani (#3304) üzenetére


Kupszi
aktív tag

A csalásokkal kellene a legjobban valamit kezdeni, most nem az autoaim meg a wallhack ütötte fel a fejét egy ideje, hanem az item kereső hack. Tik-Tok-on rendszeresen látni playereket, aki beírják LedX majd kiírja hol és mennyi van a mapon

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3308) malacka87 válasza Hauptmann (#3302) üzenetére


malacka87
senior tag

Az már nem terv elméletileg!

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3309) Drenadar válasza Kupszi (#3307) üzenetére


Drenadar
veterán

hát eleve az agyrém hogy a teljes lootot a kliens lehívja a szerverről... teljesen felesleges és ezeket az adatokat olvassák ki a cheat programok :|

(#3310) Kupszi válasza Drenadar (#3309) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Bőven elég csak azt a csalást használni és milliómos leszel. Volt olyan ember 2 hét alatt fullos Bunker...ugye ez csak vicc, mikor napok kellenek 1-1 fejlesztéshez. Arra is fordíthatnának kis figyelmet.
Persze amit írtam kivétel a földön talált tárgyak amiket nem box-ból lootolsz ki. Végülis kicsit ha azt nézzük megvalósíthatatlan. De már ha a Ládákba nem lát bele csaló már az is előrelépés.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3311) vaakuum válasza Drenadar (#3309) üzenetére


vaakuum
addikt

Igen, agyrém, hogy egy ilyen játékban, ahol az egyik ember csak a másik kárára tud nyerni, ott ennyire könnyű csalni. Egy single player játékban nyilván a kutyát nem érdekelné, de ez nem single player.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3312) Drenadar válasza vaakuum (#3311) üzenetére


Drenadar
veterán

ezt most nem tudom mire írod... sok játékban a kliens nem kapja meg a teljes pálya lootját, nem kap meg a kliens minden adatot, csak arról pl ami a közvetlen környezetében van, vagy amire ráláthat. én erről beszéltem...

(#3313) vaakuum válasza Drenadar (#3312) üzenetére


vaakuum
addikt

Én is arról, egyetértek veled. Ez egy olyan játék, ahol a csalás a másik ember játékmenetét, játékélményét teszi tönkre. Egy single játékban ez senkit nem érdekel, mindenki úgy játszik, ahogy akar.
Az a gond, hogy a fejlesztő ezt nem veszi figyelembe, hogy a csalásra is nagyobb figyelmet kellene fordítania, illetve olyan technikákat kellene használnia, ami azt megnehezíti. Erre a Tarkovban semmi törekvést nem láttam, és ma sem látok, azért hagytam én is abba már korábban, és nem is hiszem, hogy lesz bármi motivációm beszállni ismét a jövőben.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3314) Gery811211 válasza Shkiz0 (#3293) üzenetére


Gery811211
újonc

Szia!

Köszönöm szépen! Próbáltam kicsit nézelődni, mit engedhetek meg így vagy úgy magamnak. Ezt tudnám kb.össze rakni:
ASUS TUF Gaming B550M-Plus
AMD Ryzen 5 5600G
32 GB 3200 MHz DDR4
Zalman ZM650-GVII Bronz80+
Gigabyte AMD RX 6600 8 GB DDR6 OC vagy Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming OC 12 G (ez nyilván drágább, jobban esne az RX 6600-as, árban a 2/3-a)
A régi gépben adott a ház, plusz a ventillátorok, meg van egy kisebb (120 GB) ssd, most azt megspórolnám, majd legközelebb. Illetve van még egy 1 TB-os és egy 4 TB-os merevlemez is.
Volt aki azt javasolta a rendszer legyen az ssd-n (eddig azon is volt), de van aki azt mondta a Tarkovot is arra telepítsem. A kettő együtt nem tudom mennyire fér el az ssd-n, illetve mennyire lassítja a gépet ha a rendszer át kerül egy sima merevlemezre (vagy épp maga a Tarkov lesz azon)

Tudom, hogy nem a legerősebb, de az anyagi lehetőségek korlátozottak. Tudom, hogy az ssd olcsó, de inkább a memóriára meg a tápra költők többet, mert azok nélkül gyanítom nem sok értelme lenne a többinek. A régi tápom egy 450-es, a 16 GB memória meg még DDR3-as.
Plusz tényleg nem vagyok “gamer”, egyedül az zavar, hogy a Tarkovot nem tudom stabilan futtatni.

(#3315) Shkiz0 válasza Gery811211 (#3314) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az 5600G helyett inkább sima 5600.
Tarkovot csak SSD-re mert egyrészt magadat is megszivatod, és azokat is akik veled egy lobbyba készülnek betölteni, mert rád fognak várni.
Jelenleg egy 256-os SSD egy bigmac menü ára már használtan arra meg elfér a tarkov és az oprendszer.
3000 Ft egy 120-as az aprón 240-es már van 4000-5000-ért. Valamelyik férjen bele a keretbe. Én inkább raknám össze 16GB rammal mint sem HDD-ről menjen amúgy is bármi.

Lapon is tudsz szerintem spórolni, egy Msi PRO B550M-P GEN3 is elegendő lehet ezekhez a procikhoz. Újonnan is bő 10-el olcsóbb mint a fenti. Vagy vehetsz nyugodtan B450-et is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3316) Drenadar válasza Gery811211 (#3314) üzenetére


Drenadar
veterán

az ssd ára mikor utoljára néztem egy vicc volt. manapság kb már minden játékot érdemes ssdre tenni, a hagyományos winyókon filmeket zenéket ilyesmiket tárolj nyugodtan...

(#3317) Gery811211 válasza Drenadar (#3316) üzenetére


Gery811211
újonc

Igen, tudom. Mindenképp ssd-re menne, csak az volt a kérdés, egyelőre maradjon a régi gépből a kis 120 GB-os, vagy legyen új. De valószínű új lesz, 1 TB-os.

(#3318) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Ma DU 5kor tarkov TV, ki mit tippel a Nikita hazugság lottón?

Én azt mondom Unity 2021 IDÉN se lesz :) , figyeljétek meg lesz ferdítés.

(#3319) Szeszkazán válasza Szeszkazán (#3318) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Megyek veszek lottót :))

(#3320) Shkiz0 válasza Szeszkazán (#3319) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ráadásul egy csomó mindent beígért decemberre, amikor elvileg wipe lesz, és amúgy is mindig köhög az egész játék.
Öröm lesz így játszani vele :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3321) pandras83


pandras83
senior tag

mi lesz a legnagyobb újítás?

Cyberfuck Patchrunner

(#3322) Shkiz0 válasza pandras83 (#3321) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Vault, meg egy új kezdő map talán.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3323) Hauptmann válasza Shkiz0 (#3322) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mikor lesznek egybenyitva a pályák, arról hazudott valamit?

(#3324) Shkiz0 válasza Hauptmann (#3323) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ilyen tempoval soha.
Amugy nem mondott rola semmit.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3325) vaakuum válasza Shkiz0 (#3322) üzenetére


vaakuum
addikt

A vault az mi lesz? Érdemes lehet megint előszedni majd miatta a játékot? Egy ideje már nincs is telepítve.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3326) pandras83 válasza Hauptmann (#3323) üzenetére


pandras83
senior tag

Nem lesznek azok soha egybenyitva szvsz..

Cyberfuck Patchrunner

(#3327) Shkiz0 válasza vaakuum (#3325) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ugyanaz mint PUBG-be. Videót nézve viszont még elég esetlen kicsit az animáció.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3328) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Az Unity 2023-ra ugrik egyből, már most a Wipe után nem? Ez volt a téma...valamint december 14.-et írnak az Arena -ra. ami azt jelent akkor jönni kell a nagy Wipenak is.
Nekem gyanus az egész, túl sok ígéret hangzott el a közelgő wipe-ra. Nekem ez gyanus hogy a 75% biztos nem lesz.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3329) Szeszkazán válasza Kupszi (#3328) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Unity 2023, jövőre valamikor, soonTM, tehát soha.
Unity 2021-et már 2 WIPE-al ezelőtt ígérte Nikita, azóta rejtélyes módon mindig a következő WIPE-ra lett át tolva :)

[ Szerkesztve ]

(#3330) tankraid válasza Kupszi (#3328) üzenetére


tankraid
aktív tag

Mennyire igaz! :K

(#3331) Ombi5


Ombi5
őstag

Jobb lenne, ha ujra kokozna es begyorsulnanak.....

(#3332) vaakuum


vaakuum
addikt

Várhatóan lesz valami új EscapeFromCheaterov funkció is a játékban?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3333) Szeszkazán válasza vaakuum (#3332) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Biztosan, mert a Unity upgrade-re hazudta Nikita , hogy a cheater gondok jórészét megoldja , meg nehezíti a dolgukat.
Mivel ez elmarad, a helyzet változatlan marad.

(#3334) Sanyaaa26 válasza Szeszkazán (#3333) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én nem tudom milyen csodára vártok még ezzel a játékkal kapcsolatban :U

(#3335) Szeszkazán válasza Sanyaaa26 (#3334) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Semmire rég, csak a gond ott van bármi más játék jön szóba , ehez képest fos, nem adják azt az élményt amit ez ad, sajnálatos hogy nincs konkurencia ebben a típusban.

(#3336) Sanyaaa26 válasza Szeszkazán (#3335) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Ez tény, csak nálam a háromszázadik wipe már megöli az egészet, a monoton küldetések, egyszerűen nincs agyam újra és újra kezdeni mindent. Lenne bene potenciál, de a csalás nem semmi.
Meg egy ilyen realisztikus játéknál a készítőknek el kell dönteni hogy meddig menjenek el, mert az csökkenti az eladásokat, szűkül az a réteg aki tényleg arra vágyik. Jelenleg az egyik legjobb a témában, de még mindig köszönő viszonyban nincs a valósággal.

(#3337) Drenadar válasza Sanyaaa26 (#3336) üzenetére


Drenadar
veterán

ez azért még mindig egy játék... ha teljesen olyan lenne mint a valóság nem játszanánk vele... pl kb semmi keresnivalója nem lenne a tarkovban a jaj várjál megműtöm a lábam azt futhatunk dolognak pl... vagy hogy egy shoti lövés közvetlen közelről... lehet hogy az armor megfogja a cuccot, de hogy több bordád eltörik és beájulsz ?
vagy mikor valakit hátbalőnek és az meg gyorsan megfordul és ...


én amit nagyon hiányolok a játékból az az mikor valaki tipikus fps lövölde módra ide oda lépeget jobra balra de egy baszomnagy fegyverrel mégis pontosan lő... ilyen sincs a valóságban... vagy mikor valaki +50 kilóval megterhelve fut és utána nem zihál percekig? és pontosan tud célozni? peeeeeersze.

de ez csak egy játék... szórakoztatás lenne a célja...

(#3338) Kupszi válasza Drenadar (#3337) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Teljesen egyet értek vele, réges rég egy messzi messzi galaxysban még azt monták ez a játék egy hardcore játék lesz, és nagyon nehéz lesz kijutni Tarkovból, izgalmakat és kihívást jelent. Eltelt 6 év , és kezd átmenni egy esport játékká. Az Arena mód semmilyen újdonságot nem hoz, amit más ilyen típusú játékokba ne találnál meg. Az Arena el fog startolni, és azt fogják jobban majd tolni, az eredeti játék meg el lesz felejtve.

A csalókkal pedig egyszerűen nincs bírás, de mentségére szolgáljon, hogy nagyobb játékokba se bírni velük(COD,BF). Más játékokba is iszonyat a csaló közösség, inkább úgy fogalmaznék hogy a rejtett csalókkal nem bírsz...azokkal akik egy pici dmg hacket használnak, vagy itemhack, mit merre talál, vagy WH hogy tudja ki merre mozog a pályákon. Na ez az amivel nem lehet mit tenni.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3339) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Esetleg ha valakit érdekel :D Élőben szenvedek
https://www.youtube.com/watch?v=9qOChJGFAnc&ab_channel=Sicmundusguber%C3%A1tor

(#3340) Sanyaaa26 válasza Drenadar (#3337) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Erre van egy egyszerű megoldás, hardcore, ill sima szerver, ennyi, mindenki megtalálja a magáét.

A másik, az a sok drog amit betolnak, az életben nincs ilyen, vicc, aztán túlél minden lehetetlent vele

(#3341) Drenadar válasza Sanyaaa26 (#3340) üzenetére


Drenadar
veterán

igen az is vicc :D de ezért mondom, ha reális lenne a játék, akkor abba is belehalhatsz, ha egy erdős vagy szikásabb részen elkezdesz lefele futni.
Itt tarkovban ez se akadály. (Van olyan játék, amiben így el lehet esni, eltörni lábad vagy akármit... pl ghost recon breakpoint.).

de végre már eljutottunk oda hogy a karakter átlép egy nagyon pici akadályt és nem kell ugrani hozzá. (de ha engedi a játék az ilyen olyan korlátoknál is, ami után csak a mélység van akkor emiatt is lesz sok halál).

szóval normál esetben egy lövés is elég lehet egy ember ártalmatlanításában... de akkor ez nem lenne "játék".

(#3342) Sanyaaa26 válasza Drenadar (#3341) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

"szóval normál esetben egy lövés is elég lehet egy ember ártalmatlanításában... de akkor ez nem lenne "játék".

Inkább játszanék egy olyan tarkovval

(#3343) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Tegnap esti 2. mecsen, engem és a haveromat, mindkettőnket 762x54(PS) mellkas 1 hitelt a gyerek. Nálam korund maxos, havernál redut szintén. Pedig már kezdett a bizalmam megjönni hogy kezdenek felszívódni a csalók. :DD
Imádom ezt a játékot! Persze egy hónappal wipe előtt már nem nagyon érdekel, amik vannak azt "ellődözőm" .
Amit nem értek az az hogy miért ilyen nyilvánvalóan csal valaki? Lehetne úgy is hogy rejtve csinálja az ember, ne legyen feltünő...

[ Szerkesztve ]

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3344) Szeszkazán válasza Kupszi (#3343) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Nyiltan csalnak, mert meg tehetik, nincs következménye.

(#3345) Kupszi válasza Szeszkazán (#3344) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Pedig érdemes foglalkozni vele, mert mint tudjuk a csalók mindig visszajönnek, ha kibannoljáték újra meg kell venni a játékot... Tehát ha logikusan nézzük a csalók hozzák a legtöbb profitot a játékba...Furcsa kimondani de a csalók jobban hozzájárulnak a játék eladásaihoz többszörösen mint aki nem csal. :))

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3346) scyllafren válasza Kupszi (#3345) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ezert jatszom a 2D "Tarkov"-al, Zero Sievert :D Extraction shooter ez is, csak singleplayer, topdown es pixelgrafika :)

(#3347) Hauptmann válasza scyllafren (#3346) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, az jó cucc, és lesz benne majd coop pve is.

(#3348) vaakuum válasza Hauptmann (#3347) üzenetére


vaakuum
addikt

Resetről van valami infó? lehet letöltöm újra egy kicsit.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3349) Szeszkazán válasza vaakuum (#3348) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

A hazudós new years wipe-ot emlegetett, ha tippelnem kéne akkor karácsony után lesz csak wipe, mert most Arena hype-ot nyomják.

(#3350) Hauptmann válasza Szeszkazán (#3349) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem a kolléga a Zero Sievertre gondolt. Nem tudom, mikor lesz wipe benne, nem követtem egy ideje.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.