Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kipróbáltam az arénát, kábé másfél éve a Tarkovhoz sem szagoltam, szóval mondhatni majdnem egész kellemes volt visszatérni. Vívtam jó kis PvP harcokat, de a Tarkovos betegségek még mindig jelen vannak, az elképesztően hosszú matchmaking, megfigyelésem szerint akkor kakkan meg, amikor valaki disconnectel és akkor elkezdődik egy mega hosszú töltés és lenyomni sem lehet, szóval marad az alt+f4. A másik, hogy mindig van kb 1 játékos, aki nem hajlandó elfogadni a partit és akkor kezdődik a szenvedés előröl. Az mondjuk tetszik, hogy kör előtt nem kell szenvedni 10 percig, hogy összelegózzak egy geart, az viszont nem, amit ti is írtatok, hogy néha 2-3 feljebb lévő gearesek jönnek velem szembe és amikor beletúrok rendesen a gyerekbe és nem hal meg az elég elkeserítő és a kill camon látszólag kapta, mert csak a feje maradt, az is pirosan... Eléggé végig kell szenvedni az elejét, amíg érkezik egy használható cucc.

Megyen!

(#3402) vaakuum


vaakuum
addikt

BUÉK!
Aréna csak nálam nem talál partit?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3403) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amikor 15 perc után megunod a meccs keresést és látod, hogy megint disconnectelt egy játékos, majd alt+f4 után újra belépve próbálod megszakítani, akkor még vicceskedik is a játék:

Megyen!

(#3404) vaakuum


vaakuum
addikt

Az eredménytáblán a név előtt mit jelent, ha valakinek nem a két lőszer, hanem egy kis mellalak ikonja van? :F

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3405) vaakuum válasza vaakuum (#3404) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez a BCP FMJ lőszer egy akkora f0ss, hogy nincsenek rá szavak.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3406) Kupszi válasza vaakuum (#3405) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Mikor volt az jó? :))

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3407) pandras83


pandras83
senior tag

Tegnap láttam YT-on, hogy változtattak Interchange-en, sokkal jobbnak tűnik az épületen belüli láthatóság, fényesebbek a belső terek. Valaki próbálta már, tényleg jobb a helyzet?

Cyberfuck Patchrunner

(#3408) Shkiz0 válasza pandras83 (#3407) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen sokkal világosabb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3409) Termin8


Termin8
tag

Hello.
Várható optimalizáció a játékhoz a közeljövőben? Új játékos vagyok és Streets-en a 90-110 fps-t kicsit kevésnek tartom egy 13700K + RTX 4090-nel (1440p Lowon), vagy ez normálisnak számít ebben a wipe-ban, illetve a hó effekt mennyit ront a helyzeten?

(#3410) CptAdamica válasza Termin8 (#3409) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy hallottam, hogy az 1.0-ban mindent is megfognak oldani. :P (Amúgy szerintem nem várható sajnos)

Megyen!

(#3411) Kupszi válasza Termin8 (#3409) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Ahhoz egy motorcsere kell, lassan 1 éve vagy már 1 éve ígérve van. A jelenlegi Motor szinte teljesen alkalmatlan erre a játékra. Sok a Kontent, túl komplex, Street túlságosan nagy. Gondolj bele, az alapstreet pálya ami kicsi volt, és még nemvolt benne ez a Low grafikai vacak már akkor is rosszul futott.
Én azt mondom, persze nem egy egyszerű, már most ebbe a wipe bekellett volna dobni az Unity 2023-at , foltozgatni és talán 2024 végére csomó hibát javítva utána kilehetett volna adni a Release-t.
Sajna streetet megint bővíteni akarják majd, úgy hogy az átlag playerek 30-50 fps-el kell megelégedniük. Pedig a mai hardvereknek ez a játék egy séta lenne a parkba.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3412) Ombi5 válasza Termin8 (#3409) üzenetére


Ombi5
őstag

14700K-val sem jobb nalam hidd el :)

(#3413) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

6800 XT+7800X3D kombóval játszom, friss hús vagyok, Ground Zeron, Customson és Factoryn lowon 1080p-n hozza a 144fpst. Ami viszont elmondhatatlanul zavar, hogy a kéz- és fegyveranimációk mintha kevesebb FPS-en lennének kirenderelve, ahogy forgolódom, ha a fegyvert nézem, olyan, mintha 100 vagy kevesebb FPS lenne (counter szerint ugyanúgy 140-144), de ha a világot körülöttem, akkor minden szuper. :F Mindegy, ez már egy kicsit szőrszálhasogatás, meg kezdem is egyébként megszokni. :DDD
Ami a motort illeti, igen, Unityben a Hearthstone-nál és a Marvel Snapnél és egyéb telefonos csodáknál meg meg kéne állni, nem Tarkovot és Rustot írni rá. :B

[ Szerkesztve ]

(#3414) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

(Bocsi a dupláért.)

Amikor nekem talál meccset, betölti a lootot, betölti a mapot ilyen 3-3,5 perc alatt, aztán 18 perce "Awaiting session start" van, az minek tudható be? Szerver gond? Valakinek a meccsből nagyon feladja a gépének? Scav run, szóval nem dőlök a kardomba, ha ki kell lépnem, csak kíváncsi vagyok. Cancelelni természetesen már nem tudok.

(#3415) pandras83 válasza Chuzzlee803 (#3414) üzenetére


pandras83
senior tag

szerintem a patch pozitív fogadtatása okán újra elözönlötték a játékok az alvó playerek (jómagam is) és az új játékosok is jönnek a hírverésre.

korábban nem csodálkoztam hogy szarul fut r5 2600-sl és 1070-el 16gb rammal, de most 5600-al, 4070-el és 32gb mellett os ugyanolyan trágya 50 fps 40%-os gpu és 30%-os cpu kihasználtság mellett, zokognom kell komolyan. nincs remény ennek a motornak már

Cyberfuck Patchrunner

(#3416) Chuzzlee803 válasza pandras83 (#3415) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Végül aztán másfél perccel 30:00 előtt elszállt, "unable to reach server" vagy valami hasonló üzenettel, szóval lehet én voltam a hunyó, nem tudom. :B

(#3417) vaakuum


vaakuum
addikt

arénával mit lehet kezdeni, mert a meghalásaimat visszanézve mindig azt látom, hogy nem is sütöttem el a fegyvert az enemyre, pedig darálom és fröcsög a vére. :F
Közben engem meg falon, buszon, tereptárgyon keresztül is sebeznek, takarásban esek össze, stb.
A legalacsonyabb pinges régió van bejelölve egyedül.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3418) Ombi5 válasza vaakuum (#3417) üzenetére


Ombi5
őstag

Desync fos tragya serverek evek ota. Semmit nem tesznek ellene.

(#3419) ONEFREE válasza Ombi5 (#3418) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Nem is értem ezt az egész "útitervüket" .. Új pályákat készítenek ,új Játékot és az eszébe sem jutott senkinek ,hogy egy másik motorra át palántálják az egészet?!!!!! És elnézőek lennének az emberek persze.DE már azt hiszem ,hogy a nyolcadik évét tapossa ugyanolyan szarul..Ez a méreg nem a cián ! :O

(#3420) Ombi5 válasza ONEFREE (#3419) üzenetére


Ombi5
őstag

Uj recoil egy fos. 2 eveseknek valo. Ennyi penzert EOD-m van, nem ezt varom! Hangok kukak. Tegnap Arenaban az egbe voltam 2 kezemmel es neztem amig nyomjak a tobbiek. Alt+ f4 sem segitett :-)

(#3421) CptAdamica válasza Ombi5 (#3420) üzenetére


CptAdamica
veterán

Remélem utána még Nikita be is fenyített, hogy ha nem csatlakozol vissza, akkor ban-t kapsz! :D

Megyen!

(#3422) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Egész kellemes meglepetés ért, 3 napja lighouson elkapott egy RGB gamer, elég durván csalt, 2 napra rá jött az üzenet , lecsapott a hammer.

(#3423) ONEFREE válasza Ombi5 (#3420) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Én a futás és lépés hangoktól vagyok kész :DD Tényleg olyan mintha ló futna és lépne :)). Nekem is EOD van. Megjött az arena is, de nem vagyok elégedett.. Hatalmas potenciál van a játékban, de egy hozzá értő csapatnak igazán át adthatná Nikita az irányítást, hogy tegyék rendbe.

[ Szerkesztve ]

(#3424) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Óvatosak legyetek a vaulttal, és hogy milyen amúgy nem elérhető helyekre mentek be.
Én tegnap kaptam bannt.
Nyitottam nekik ticketet, de ott okosabb nem lettem csak a sablon szöveget kaptam, meg hogy nem kötelesek elárulni miért kaptam.

Tippre azért mert shorin east-be be lehet menni a másodikon a ledx spawnos szobába (meg jó pár helyre még) vaulttal ahova amúgy kulcs kéne. Egyik körömben bementem, és volt is ledx. Kihoztam 2 napot dekkolt a stashbe, nem volt semmi gond. Aztán felraktam fleere, 2 órára ŕá jött, hogy 30 sec es re login kell. Nem gondoltam rosszra, gondoltam jött valami launcher update.
Ahogy kiléptem már nem engedett vissza, error 229. Weboldalon meg ott fogadott a bann. 3.5 éves, ~4000 órás EOD acc RIP. :W

És mivel már EOD sincs főleg RIP.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3425) Sanyaaa26 válasza Shkiz0 (#3424) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Szia!

Ha jól értem te azért kaptál ban-t, mert bementél egy olyan helyre ahová kulcs kellene, de az hogy be tudtál jutni az ő hibájuk?!
Ez egy béta, erről szól, kiderülnek a hiányosságok, ha ezért ban-t kapnék az biztos elvinne az agyvérzés.... Bár megmondom őszintén nem tudom hogy figyeli azt bárki hogy az adott itemhez hogy jutottál hozzá, hogy volt e előtte kulcs használat vagy sem.

(#3426) Szeszkazán válasza Shkiz0 (#3424) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Valamelyik hülye megint sok kokót nyomott, remélem azért idővel tudod tisztázni.

(#3427) CptAdamica válasza Sanyaaa26 (#3425) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Tarkov minden csak nem a hagyományos "béta", nem hiszem, hogy valamikor is kijönne belőle az 1.0.

Megyen!

(#3428) Hauptmann válasza Shkiz0 (#3424) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, ez azért kemény.

(#3429) pn4hvq válasza Shkiz0 (#3424) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Esetemben a gyerek játszik a játék legnagyobb verziójával, így elkerekedett szemekkel nézem: mennyire állja meg ez jogilag a helyét, hogy ha több, mint 150€-ért vásároltam egy játékot, az üzemeltető úgy dönt (jogosan vagy nem jogosan), hogy bannolja az accountot, kvázi elveszi a játékért kiadott pénzt ("mindegy", hogy melyik verzió, mert mind fizetős)?
Magyarán a kifizetett összegért a bannolás után nem kapok szó szerint semmit.
Nálunk nem áll fenn ilyen helyzet, de nem lenne őszinte a mosolyom, ha a gyerek egy ilyennel fogadna.

(#3430) Shkiz0 válasza Sanyaaa26 (#3425) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

#3425 Sanyaaa26
Igen végül is jól értelmezed. :)

Bár megmondom őszintén nem tudom hogy figyeli azt bárki hogy az adott itemhez hogy jutottál hozzá, hogy volt e előtte kulcs használat vagy sem.

Ugye most január elején volt egy bann hullám, mert állítólag változtattak a szervereken, és most már elvileg figyeli a recoilt, és a lootot is szerver oldalról. Sőt elvileg most már a falon keresztüli lootolást is megszüntették, hogy a csalók ne tudják kihúzni az itemeket.
Valószínű, hogy nézi a szerver, hogy a zárt szobákban lévő loot felvétele esetén van e ajtónyitás akár kulccsal, akár kártyával (pl lab) és ha nem akkor elvileg megy a bann.
Ugyanígy most már tán nézi az adott fegyvert ami nálad van, és az azzal leadott lövéseket, és aki mondjuk AIM-el azt könnyen kiszúrható most már. Mert ugye a csalók többsége sokszor arra se ad, hogy legalább normálisan megépítse a fegyvert, és stock mosin, meg AK-val osztogatták az 1 golyós fejeseket, és az utóbbinak akkora recoilja van csupaszon, hogy a célkereszted már a plafonon van 2-3. lövés után normál esetben :D

Elvileg erről volt videó is nemrég yt-on valamelyik emberkénél.

#3426 Szeszkazán
Erre kb 0 esély van, mert mondom nyitottam ticketet, kérdeztem, hogy miért kaptam bannt, és egy semmitmondó sablon szöveget kaptam.

Hello!

According to Section 6. Paragraph 6.1.4. of the current Licence Agreement, Battlestate Games Limited has the right:
6.1.4. To restrict or terminate the User’s access to the Game on the conditions hereof, including if the User violates the terms of this Agreement or the Key Documents. In exercising this right, Battlestate Games Limited is not required to provide the User with evidence of the breach by the User of the terms of the Agreement resulting in the User’s access being terminated or restricted.
Please note that your account security is solely your responsibility. Unfortunately, we cannot be held responsible for access loss due to user error nor can we help if you were banned as a result of account theft.

Respectfully yours, the Escape from Tarkov support service.

És ezzel zárták is a ticketet.

#3429 pn4hvq
Mert szerinted az mennyire állja meg jogilag a helyét, hogy tele a net és a tarkov fórum is olyan esetek tömkelegével, amikor az embereknek valamilyen okból megszűnt az email címe amire a játék vásárolva lett és írtak a supportnak, hogy emailt kellene cserélni, és hiába igazolható, hogy nem ellopni akarják, meg akár megvan minden fotó, igazolás, hogy saját tulajdona az acc, csak nem fér hozzá többet az emailjéhez nem hajlandóak átírni senkinek sem az emailt, hanem az a válasz meg kell venni újra?! :W

A BSG-től trógerebb társaságg support terén nincs. Amit te is írsz, hogy 7 éve reszelgetik a semmit, és ráadásul gusztustalan drágán is vesztegetik, mert a fullos csomag (akár az eddigi EOD akár a most kapható legnagyobb) is 2 AAA játék ára....
Az már csak hab a tortán, hogy ugye van a játéknak offline része is, de ahhoz is net kell, és mivel a launcher sem használható a játékot sem tudod elindítani még offline sem. Azért máshol ez sem bevett szokás, és pl egy Counter Strike esetén is pl a publikus szerverekre vagy akár offline a haverokkal még simán lehet játszani akár bannos accal is.

Az a vicc, hogy ettől függetlenül is szerettem ezt a fostengert pedig rengeteg hibája van, de most pl, hogy már nincs EOD és upgradelni sem lehet rá még fájóbb mert talán megvettem volna újra az ára ellenére is.
Pár helyen még lehet venni EOD accot, mert jó páran betáraztak belőle múlt héten, de kb a rendes ár 1.5x-2x-ért.
De nem is ez a fő gond, hanem hogy ez több mint 2x, mert ugye a legtöbb most árult EOD acc az CIS régiós. Mindenki azt a kiskaput használta (ami amúgy még most is él) hogy VPN-el megveszed a CIS régiós változatot, majd azt tudod utána upgradelni Global-ra.
Amikor most a leárazás volt karácsonykor akkor ha itthonról vetted normális módon egy EOD 60 ezresbe került, miközben ha megvetted a CIS EOD-ot, majd upgradelted EU verzióra akkor megállt 35-be. Az azért nem mindegy. Plusz ugye ha többet vettél (1-2-3-4) úgy kaptál még plusz extra kedvezményt. Így ha megnézed akkor gyakorlatilag akár 3-4x haszonnal tudják eladni.
Ráadásként még egy buktató van, hogy ezek az accok ugye nem kód alapon működnek nem tudod saját acc-ra aktiválni már aktiváltan kapod. Oké, hogy beleírják hogy megkapod hozzá a komplett email fiók adatait is, de hát az akkor is necces.

Szóval most vakarom a fejem mit kéne csinálni, mert azért arra volt eszük, hogy EOD nincs tovább, plusz még árat is emeltek, és a mostani legnagyobb alig olcsóbb valamivel mint korábban az EOD, cserébe nincs gamma konténered, 20 hellyel kevesebb a stash is, és nincs benne az Arena sem. Ez így együtt meg azért megint csak gáz.

Talán keresek majd ismerős körbe valakit akinek van EOD és már nem játszik a játékkal aztán talán így tudok venni valakitől egy accot, és hátha megérjük azt is, hogy egyszer az email is átírható lesz. Ha meg nem járok sikerrel akkor így jártam, jelenlegi áron (kevesebbet többért....) nem fogom megvenni az fix.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3431) pn4hvq válasza Shkiz0 (#3430) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Mindenki azt a kiskaput használta (ami amúgy még most is él) hogy VPN-el megveszed a CIS régiós változatot, majd azt tudod utána upgradelni Global-ra."

Jobban bele kellett volna ásnom magam ebbe a témába a karácsonyi vásárlás előtt :(((

(#3432) pandras83


pandras83
senior tag

vajon milyen üzleti megfontolás lehet az EOD kivezetése mögött? Most néztem az új kínálatot, hát a k***a a****kat egyesével, oroszul is, magyarul is. 48-as stash 115 eur-ert. Lehet hogy az FSZB-nél mohó lett az egyik tartótiszt, vagy megdrágult a speciális liszt, amit Nikita fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#3433) CptAdamica válasza pandras83 (#3432) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valószínűleg az Aréna megjelenése és az, hogy 37 ojróba kerül, míg az EOD-hoz járt grátiszba.

Megyen!

(#3434) yozsee11 válasza Shkiz0 (#3430) üzenetére


yozsee11
aktív tag

"Az már csak hab a tortán, hogy ugye van a játéknak offline része is, de ahhoz is net kell, és mivel a launcher sem használható a játékot sem tudod elindítani még offline sem."

Ha még fent van a játék, érdemes lenne ránézned az SPT-AKI-ra amivel lehet offline játszani (bár az új patchez még kell idő, kb. egy hónap, hogy elkészítsék, de az előző wipe-ot tudod tolni vele).

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#3435) Shkiz0 válasza yozsee11 (#3434) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hat offline nem nagyon van ertelme, de ismerem amugy.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3436) vaakuum válasza Shkiz0 (#3424) üzenetére


vaakuum
addikt

[link] Szerintetek neki mikor fognak bannt adni a bemászásért?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3437) Shkiz0 válasza vaakuum (#3436) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Neki volt már egy banja, csak levették :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3438) Kupszi válasza Shkiz0 (#3437) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Teljesen jogos a bann neki is meg az összes nagy streamernek, JessieKhazam nak is mehet nyugodtan.

Viszont az nem változtat a tényen hogy te is megérdemelted , ugyanis egy bugot használtál ahhoz hogy előnyre tegyél szert...ahogy mások is.
Erre van szabály is, és tudjuk Beta a játék, de aki sportszerűen tolja és nem halad mert tudjuk a játék elején nehéz a pénzszerzés, de neked a ledX-ek által már van 20-30millkód azért az elég kirívó.
Tudom fájó pont de nekem az az álláspontom hogy aki ezt a bugot használta és bebukott vele sajna viselje el.

[ Szerkesztve ]

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3439) vaakuum válasza Kupszi (#3438) üzenetére


vaakuum
addikt

Szia!

És azt honnan kellene tudnia egy gamernek, hogy az a lehetőség az most bug, vagy feature?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3440) Kupszi válasza vaakuum (#3439) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Van egy elméletem, mivan ha Nikita mondta a "nemes nagy" streamereknek hogy csináljatok videót a bugokról. Oké...ez megtörtént sokan megnézték hogy Shorline + streeten van ez a lehetőség. Mindenki elkezdte használni, óriási előnyre kezdtek el szert tenni. Majd most beindult a Bannhullám, így a kibannolt játékosok 30% ugyebár újra regisztrál majd, ami újabb pénz a BSGnek.

Viszont! Gondolhatod azt is hogy egy bezárt ajtó amihez kulcs kell, csak simán megkerülöd azzal hogy átbugolsz az ajtón... Az valószínűleg feature!

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3441) vaakuum válasza Kupszi (#3440) üzenetére


vaakuum
addikt

Most rakták be a mászás funkciót. Ha nem tesztelték le rendesen, hogy az eddigi pályakonstrukción hogy működik, az ne a user hibája legyen már! Javítsák ki és nyomjanak egy újabb resetet, elvégre béta(alfa) játékról beszélünk. De aki fizetett érte, azzal szemben ezt nem tartom korrektnek. Én tuti nem venném meg újra bármilyen olcsón is adnák.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3442) Sanyaaa26 válasza Kupszi (#3440) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Nehogy a player hibája legyen hogy ők nem csinálják meg normálisan. Eddig ahány játékkal játszottam ilyenért ban nem járt, legalábbis nem végleges, kicsit erősnek tartom... Fordíthatnának ennyi figyelmet azokra akik tényleg csalnak, fele ilyen sz...r nem lenne az egész

Mi van ha valaki új a játékban, és nem tudja hogy ezt nem szabad? Máris repül a ban?

[ Szerkesztve ]

(#3443) Drenadar válasza Shkiz0 (#3430) üzenetére


Drenadar
veterán

vagyis.. ha bemászol ilyen helyekre, amikre a játék ad lehetőséget az új és teszteletlen featurrel... majd a ledxet vagy lab kártyát (tudván ban jár érte) zsebedben hordod, vagy beteszed egy ládába akármibe és kiveszi más, akkor az kapja a bant?
Érdekes kis bosszú lenne... lelő, elveszi a ledxet, kiviszi és puff ban. És nem is kötelesek elmondani hogy miért.

Ez az egészegy vicc... az ember okkal gondolhatná hogy a mászás, ha valahova be lehet mászni akkor be lehet mászni. Ez nem bug ( de bevallom nem láttam a videót, hogy ez tényleg egy rendes mászás, vagy valahogy át glitchelés), hanem lehetőség...
ha valakin szar páncél van ami nem fogja fel a lövést és lelövöm akkor én egy bugot használok ki és engem is bannolni fognak?

ez a játék tele van bugokkal, ugyan hagyjuk már...
Szerintem ahhoz se értenek hogy visszanézzék a kis automata ban osztó rendszerüket.

(#3444) Shkiz0 válasza Kupszi (#3438) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Te miről beszélsz? LedX 20-30 millió? 600-800K között mozog. Ez nem Red key card...
Mellesleg meg igen megérdemelné, meg sok más is, ők még sincsenek bannolva...
BSG-nél nagyon máshogy mennek a dolgok mint bármelyik másik csapatnál.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3445) Kupszi válasza Shkiz0 (#3444) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Nem egy ledX eladásról beszélek, hanem többről. Én a shorline videót már a wipe utáni 2. napján láttam. Aztán street és Custom.

Végszó ezzel kapcsoltba pedig : Ha mások játszhatnak akkor téged is megillet a játék továbbra is... ha pedig bannoltak akkor legyen igazságos a BSG és az össsz buggert bannolja.

De itt most amit írtam másról van szó. Ha 2 hete tudnak róla, mert tudnak akkor még mindig miért nem javították? Valószínű azért, mert elfogyott a pénz a büdzséből és kell az utánpótlás, és tudják jól aki bannolva lesz úgyis megveszi újra a játékot...

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3446) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Kicsit kiforgatva, kihozott egy itemet egy játékban, amit játékbeli pénzért tud eladni, szemben az EOD 40 ezres igencsak valós árával(mikor én vettem kb ennyi volt).
Nem használt csalást, kit károsított meg? Nem lehet azt mondani ülj le fiam, egy hét ban.....
Ha az elvtársak valóban olyannyira logolják honnan mi hogy kerül ki persze....

(#3447) Attila1984


Attila1984
újonc

Nem ép a legélesebb kések vagyok a fiókokba! AKI CSAL BANN!!! Köszönöm BSG!!!! :C Mint a neve is mondja, ez egy glitch, azaz hiba vagyis nem szándékos működés, és te is nagyon jól tudod, hogy a játékot nem így kell játszani.
Ne felejtsd, hogy minden játék értelme első sorban az, hogy minden játékos jól szórakozhasson. Egy exploit kihasználásával tisztességtelen előnyhöz jutsz a többi játékossal szemben, ami (rajtad kívül) minden játékos játékélményét rontja.
Persze ezt lehet azzal támadni, hogy mindenki kihasználhatja a glitcheket. A probléma az, hogy ha így gondolkozunk, akkor rövid időn belül nem az fog számítani, hogy ki tud jobban játszani, hanem az, hogy ki tud jobban exploitolni, ami a közösség igen gyors pusztulásához vezet.
Egyrészről "legális" csalás, de engem valahogy nem visz rá a lélek, hogy kihasználjam. ;)
A programozók figyelmetlenségét a saját becsületességemmel igyekszem kompenzálni. ;)
Játék vásárlásánál el kellet volna olvasni a szabályt! :)

(#3448) Shkiz0 válasza Attila1984 (#3447) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Látom te sem a legélesebb kés vagy a fiókba...
Itt arról van szó, hogy kettős mérce van. Mert amíg egy halandó ember instant bant kap, és egy kalap alá vagy véve azokkal akik wh/aim egyéb csalást használnak, addig a nagy streamerek meg kényükre kedvükre vaultolgathatnak be ezekre a helyekre. Ez pedig nem fair.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3449) Kupszi válasza Shkiz0 (#3448) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Valószínű nekik fel lett ajánlva hogy töröljék az itemeket. Vagy törölték a fejlesztők nekik. Reklámarcokat meg nem fognak törölni.

Ja és igen ... ennyit számít az optionba a STREAMER MODE bekapcsolása. Magyarán minden alól mentesülnek.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3450) Attila1984 válasza Shkiz0 (#3448) üzenetére


Attila1984
újonc

Azzal én sem szinpatizálok hogy ök kivétel de hát ök ingyen reklámot hoznak! :) te meg csak egy szimpla "csaló voltál"! :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.