Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19651) Croissant válasza Kazimír (#19647) üzenetére


Croissant
aktív tag

Megnéztem az eredeti képet, és igazat kell, hogy adjak, mert ott bizony még éles az a rész, amit ki akartam volna emelni. Nem baj, elsőnek tökéletes, legalább felhívjátok a figyelmemet a hibákra. A kontrasztot igazából úgy lőttem be, hogy a képet néztem, és nem az értéket, lehet ezért lett sok, de nálam így érte el azt a hatást, amire már azt gondoltam, hogy na ez jó lesz.
Nem fogok ennél az egy képnél megállni :)

[ Szerkesztve ]

(#19652) Murderer69


Murderer69
őstag

egy másik hobbim :U

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#19653) mustad1 válasza #31757056 (#19643) üzenetére


mustad1
tag

nem nem izzólámpáson. manuálison volt beállítva jobb felső sarokba tolva...

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#19654) OPiiPO válasza D.Orion (#19650) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi - nem volt egyszerű kocsmafotó, de itt legalább nem akartak megverni :DD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#19655) pinkypinky


pinkypinky
tag

Croissant, Jorden06: köszike. :DD

Igen, az a kép egy fix 50-essel ment.

Jah, és kösz neked is, Flegos! :))

(#19656) pinkypinky


pinkypinky
tag

Na még ez a két mai termés, és leállítom magam egy ideig, becsszó! :DD

Káááávééé, és flóver. :)

(#19657) sztyui2 válasza pinkypinky (#19656) üzenetére


sztyui2
őstag

Ez most miért lett divat a fórumon, hogy szarrá van minden homályosítva? Alig látok éles pontot a képen. Pedig lenni kéne.
Első képen a pohárnak is élesnek kéne lennie, de méginkább ott se kéne lennie. Nem értem miért kell a kávé mellé betenni a poharat. Ráadásul mégjobban elrondítják a lila és sárga színek a poháron, amiknek a színeiről már a kromatikus abberáció jut eszembe.

A másodikon meg a kéznek minimum élesnek kéne lennie.

(#19658) sanyixXx válasza sztyui2 (#19657) üzenetére


sanyixXx
senior tag

normálisan is megmondhatod a véleményed, nem kell köpködni. láttam már én is díjnyertes fotót, aminek a kompozíciója a legkevésbé sem tetszett.
technikai tanácsokat mindenki szívesen fogad, viszont ha nem tudod barátságosabban megfogalmazni a véleményed, akkor tartsd meg magadnak bátran, nem sértődünk meg.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#19659) pinkypinky válasza sztyui2 (#19657) üzenetére


pinkypinky
tag

Az a pohár az szóda, jár a kávé mellé. :) És nem én tettem oda, hanem a pincér. :D

Köszönöm a kultúrált véleményt, csók a családnak. :R

(#19660) D.Orion


D.Orion
veterán

(#19661) máyköl


máyköl
veterán

#19637, mustad1:

1. A háttér szép mosott, a vágás is jó. ISO 250-et használtál ez kicsit sok ide, állítsd át a legkisebbre, nemtudom mekkora a gépedben a legalacsonyabb ISO érték, de a 2. fotódban már ISO 100-at használtál, azjó. A baloldalon a középső levél végén nincs szirom, hogy ennek mi az oka azt nem tudom. :DDD

2. Nagyon zajos!! Valószínűleg nagyon remegett a kezed, szerintem ilyen esetekben próbálj meg állványt használni, vagy ha az nincs nálad, próbálj meg belefeküdni a fűbe, vagy guggolj le és már lesz mire támaszkodnod. A baloldali levél már teljesen életlen. A szemszöge viszont szerintem jó.

#19640, pinkypinky: Nagyon tetszenek, szerintem profi fotók!
Mióta fotózól?

#19646, croissant: A második egész jó!

#19649, OPiiPO:

1. Semmi érdekes.

2. Tetszik, de a jobboldali tárgyra én még raknék valami erősebb segédfényt, mert alig látszik, valahogy megkéne szerintem világítani. De nagyon tetszik az ötlet!

3. Tetszenek a fények, jó a vágás, hangulatos kép.

Máyköl

(#19662) Cassidey válasza pinkypinky (#19656) üzenetére


Cassidey
senior tag

teljesen korrektek :)

(#19663) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

A segítségeteket kérem, ne a képet nézzétek, hanem hogy a középtájt egy piros pont található. Eddig csak a hosszab záridejű képeken láttam, de megfigyeltem a többit is és MINDEN képemen rajtavan. Világos háttérnél alig kivehető, de ahogy sötétebb a háttér látszik, és minden képen ugyanott van.
Mi lehet ez? A gépem egy Nikon D60-18-55mm es VR kitben és kb 3 hetes.
Ötlet? Szar a szenzor vagy mi?

Segítséget előre is köszönöm!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#19664) BEE válasza pinkypinky (#19656) üzenetére


BEE
addikt

A poharas nekem nagyon nem jön be !
A fotón van egy csomó képi elem, csak éppen képpé nem állnak össze.
Legfőképp azért, mert nincs eldöntve hogy mi a kép témája.
Attól hogy a felírat éles, még nem lesz hangsúlyos elem, nem tud főtéma lenni.
Aztán ott a kanál, ami így függőlegesen egészen természetellenes,
ezzel pont magára vonja a figyelmet, hiába életlen.
Cövekként áll a csésze közepében.
A pohár meg ellenpontja a csészének, nem kiegészíti azt.
Nézve a képet egyetlen kérdés maradt, miről szól a kép ? :F

A másik viszont tetszik.
Nem sok éles pont van a képen, de ez működik így is.
Csak a virág ne lenne pont középen !
A tömör feketéből vagy vágni kellene, vagy sokkal vastagabbra venni,
hogy a virág kimozduljon középről alaposan.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#19665) BEE válasza Ferdzsoo (#19663) üzenetére


BEE
addikt

Hát ez bizony pixelhiba ! :(
Vidd a szervízbe, ott vagy kitiltják szoftveresen, vagy cserélik.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#19666) Zozzant


Zozzant
addikt

Frissítettem-akit érdekel katt a kép-a topic elúszott-egyszer majd visszaolvasok-szabin vagyok-pihenek :)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#19667) Timyyy válasza Ferdzsoo (#19663) üzenetére


Timyyy
őstag

Szerintem is pixelhiba sajnos :(

(#19668) pisti válasza Ferdzsoo (#19663) üzenetére


pisti
őstag

Rossz pixel az érzékelőn, szerintem.

A zajszűrés vagy ha van a hotpixel szűrés szerintem el tudja tüntetni.

Egyébként meg ha garis a cucc állítólag nikon szervízben kis konfigolással el tudják tüntetni a problémát.
Ne kérdezd miért kell ehhez szervíz, nem látom elvi akadályát, hogy feature szinten akár teljesen automatán oldja meg a gép maga ezt a fajta problémát is, mint ahogy a hotpixelesedést pl.

[ Szerkesztve ]

(#19669) OPiiPO válasza máyköl (#19661) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi - a villamos mögötti kék fények a teljes takarásban lévő mentőautótól származnak

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#19670) #31757056 válasza Zozzant (#19666) üzenetére


#31757056
törölt tag

A szitakötő komoly támadásban van! Ez a képet hogy sikerült elkapnod így?

(#19671) runner 125 válasza Zozzant (#19666) üzenetére


runner 125
nagyúr

Íjj, valóban.
A szitakötő jó pillanat, gyors vagy. ;]

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19672) kiskornel


kiskornel
addikt

Zozzant: Van pár képed, amin a sötét háttérből kiemelkedő sárgás / zöldes téma feeling dominál és ezek tetszenek. (amik többsége erdőben készült).
Ilyen pl. a vadrózsás képed. Én is mindig elfelejtem, a kis lcd-n meg alig látszik, de egy derítőlappal v. tükörrel lehetett volna csökkenteni a porzók árnyékán.
A szitakötős képed témája nagyon cool, jó nehéz lehetett lekapni, csak hát az a fránya háttér... Lehet, hogy érdemesebb lenne digitálisan kicserélni.

BoGyesz_24: Ezek nagyon jók. Nincs mit hozzáfűzni.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#19673) sztyui2 válasza pinkypinky (#19659) üzenetére


sztyui2
őstag

"Köszönöm a kultúrált véleményt, csók a családnak."
Ezt nem kommentálnám, mert nem akarom, hogy kitiltsanak a fórumról, csak annyit mondok, hogy én nem személyeskedtem, csak a képről beszéltem. Te viszont valamilyen oknál fogva elkezdtél személyeskedni. Hagyjuk is. Semmi baj, nem beszek tudomást róla.

A képről:A színei teljesen túlszaturáltak, pedig egy kávéhoz inkább kicsit a sötétebb hangulat illik. A sötétebb tónusok, mint maga a kávé. Lásd pl ezt
Jobban illene a kávéhoz valami narancssárgás-barnás háttér, mint ez a rikító lila.
Mint mondták, nincs főtéma a képen. Nem lehet eldönteni miről is szól a kép. A komponálás teljesen rossz, és továbbra is tartom a véleményem, hogy felesleges oda az a víz.
Mi az, hogy nem te raktad oda, hanem a pincér? Ezt nem is értem.De attól még el tudtad volna venni. A pincér nem fotózáshoz rakta oda az italokat, hanem iváshoz. Ezzel szemben te lefotóztad úgy, ahogy a pincér odarakta. Nem hülyeség ez kicsit?
Attól, hogy nem te raktad oda, attól még el tudod venni.
Ez olyan, mint amikor a napokban mondtam itt valakinek a lakatos képére, hogy vegye le róla a tesco logót, és jó kép lesz. Erre azt felelte, hogy nem ő rakta oda. Könyörgöm! Attól, hogy nem te raktad oda, még el tudod venni! Ráadásul itt semmi Photoshop nem kellett volna, csak az expógomb helyett a pohárra kellett volna tenni a kezed, és elhúzni a képkivágásból.
Mindegy nem firtatom tovább, mert ha "nekemtetszikésazértisjó" kategóriába sorolod a képed, akkor tökmindegy mit erőlködök itt.
Majd gondolj erre, amikor egy-két év múlva szelektálod a képeidet(már ha fogsz ilyet csinálni). Ha fejlődtél, akkor rá fogsz jönni, hogy igazam volt, és kitörlöd.

Másodikról szubjektív vélemény volt, nekem lehetne élesebb a kéz, de arról a képről még el tudom képzelni, hogy valakinek tetszik. Sokan csinálnak ilyet, kicsit olyan álomszerű hatást ad a homályosítás, viszont számomra pont ezért értelmezhetetlen, mert mivel virág van a képen, ezért jó álomnak kéne lennie. De nagyon kontrasztos, sötét tónusokkal teli van, ezért rossz álom hatása van. Viszont nem látok semmi rosszat :) Na mindegy, csak annyi baja van, hogy középre van komponálva. Lényeg, hogy nem annyira rossz, mint az első.

(#19674) sztyui2


sztyui2
őstag

Más:
Ma nagyon szép felhők voltak, de sajnos csak két képet készítettem gyorsba. Nem gondoltam, hogy aztán Lightroomba ilyen szépet ki lehet hozni belőlük, ezért csak ez a kettő maradt. A másodikon semmi különös nincs az utómunkán kívül.
Elsővel kapcsolatban viszont kíváncsi lennék a véleményetekre, mert vannak az utómunkában dolgok, amikben nem vagyok biztos.Úgy gondolom ellenfényben ilyennek kellene lennie a repülőnek, de ha nem, akkor javítsatok ki. Az a baj, gyanítom ha igazából lenne ott, akkor nem is látszana. A füst elfeketedésével van még bajom, de nem tudom, hogy hogyan lehetne máshogy megcsinálni, hogy az jöjjön ki belőle, amit akarok, és látszódjon is normálisan a repülő.
Bánom már, hogy kitöröltem az összes Red Bullos képemet, egy kivételével, pedig jól jött volna a sok-sok füst :)
Ezért csak ezt használtam.
Azt ne kérdezzétek, hogy miért zöld az ég, és miért nem kék, mert nagyon amatőr, útálatos mondattal fogok rá válaszolni:"nekemígytetszett" :D
Jah, és a nagy becsillanás mennyire zavaró? Sztem nem nagyon, de volt aki azt mondta, hogy nagyon. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#19675) runner 125 válasza pinkypinky (#19656) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az első nekem bejön. :U
Annak ellenére is h jócskán módosítva van.
A második is jó elgondolás, de valóban kár h semmi nem éles.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19676) runner 125 válasza sztyui2 (#19674) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!

Egyértelmű h az első a nyerő. :K
A repülővel/füstjével nekem nincs bajom, ami viszont elsőre beugrott; a becsillanás.
Én mindenképpen kiszedném. :K

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19677) Murderer69


Murderer69
őstag

2 mai kép

eső előtt

eső után

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#19678) kiskornel válasza Murderer69 (#19677) üzenetére


kiskornel
addikt

Én megnézném úgy is, hogy a keret teljesen takarja a felhőt. Tudom, hogy dolgoztál vele, hogy átlátszó legyen bizonyos helyeken, de így meg olyan, mintha onnan "folyna" be (bal felső sarok). Ám a felhő alakja meg mégsem olyan, mintha azon a szűk nyíláson jönne be. De a komp. az jó.

A második képet érdemes lenne megismételni valami "háttér" mondanivalóval. Gondolok arra, hogy valami életlenül, de mégis kivehetően látszódna a háttérben. Szerintem jó effekt lenne. Főleg az, ahogy a vízcseppek torzítják a háttért.
Persze, én nem értek az elvont dolgokhoz. :O Ha van egy fehér pötty a kép közepén, én nem látom az elnyomó tankok vonulását, lánctalpaik nyomát abban az egy pontban, mint egyesek... És számomra A Magyar ugaron is csak egy tájleíró vers... ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#19679) kiskornel válasza sztyui2 (#19674) üzenetére


kiskornel
addikt

Örömmel látom, hogy az alexpo-t, mint hangulatkifejezést használod. Rád nem volt jellemző (2. kép). Az első képnek, bár nem sok köze van a valósághoz, de mint "grafikus" szépet alkottál. Tetszik. Ez a kékeszöld árnyalat is rendben van...
A becsillanás: mikor megnyitottam a képet, nem is vettem észre, hisz a füst vezette a szemet - aztán nap... csak később, mikor a felhőket kezdtem vizslatni... szóval engem nem zavart, de ez személyes.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#19680) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19681) pinkypinky


pinkypinky
tag

Hali. Bocsánat, amiért csúnyán írok, de telóról vagyok :)

Kicsit ellentmondásos ez a két képem, úgy látszik. :)

Máyköl: Köszi szépen :) Egy éve van meg a gépem, de csak pár hónapja kezdtem el intenzívebben lövöldözgetni.

Andrea: köszi, jól esik egy olyantól, aki tudja is, mit hogy. :)

BBE: szerkesztésben pontról-pontra igazat adok, és jó a sejtésed, semmiről nem szól a kép, csak egy vadlövés, köszi az észrevételeket, és neked is Runner. :)

Sztyui: nem gondolom hogy a képeim jobbak mint a te mesterműveid, úgyhogy ne pörgesd magad. :) Nem a mivel, hanem a hogyannal volt a gond és mint látod, nem csak az én részemről. :)
Én itt, az itteni kommentek alapján próbálok tanulgatni, és eddig is, Ropi, vagy bárki kritikája alapján azonnal szoktam javítgatni a képeimet, ha tudom, semmi ilyesmi, hogy így is jó, meg úgy is. :)

Úgyhogy köszi mindenkinek, béke. :)

(#19682) Zozzant válasza #31757056 (#19670) üzenetére


Zozzant
addikt

runner 125, Cayman: megállt néha 2 másodpercre:)
kiskornel: örülök ha tetszik, a porzók árnyékának csökkentésével nem értek egyet, gondolom észlelted, hogy pár képemen a fény-árnyék játék a lényeg. Vadrózsára elöl süt a nap, a szirmon átlátszik a porzó árnyéka.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#19683) mob_zzz válasza sztyui2 (#19673) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Szerintem nem hangsúlyozod eléggé, hogy a képpel kapcsolatban ez a te saját, szubjektív véleményed.

Attól, hogy nem egy megszokott kávécsészés fotó, még lehet benne fantázia. Van, akinek a kávézásról, teázásról a pihenés, boldogság, barátokkal való trécselés jut eszébe, amihez simán passzolhatnak az élénk színek.

A víz pedig kb. olyan tartozéka egy feketének mint a csészealj vagy a cukor. Nélküle felszolgálni "prosztóság".

(#19684) máyköl válasza Zozzant (#19666) üzenetére


máyköl
veterán

Ez a szitakötő tényleg nagyon ott van. Hogy vagy ilyen gyors? :DDD

(#19685) futo001 válasza Csepe (#19603) üzenetére


futo001
senior tag

A képeidet nézve azon gondolkodtam, hogy a time shift képeknek miért van makett hatásuk? A kicsi mélységélességet automatikusan összekötjük a makróképekkel és tudjuk, hogy az egy nagyon pici valami?

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#19686) philoxenia válasza futo001 (#19685) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A TS itt tilt shift.. a time shift az ilyen....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19687) Fejo válasza futo001 (#19685) üzenetére


Fejo
őstag

"A képeidet nézve azon gondolkodtam, hogy a time shift képeknek miért van makett hatásuk?"

Az Tilt-Shift... ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#19688) futo001 válasza philoxenia (#19686) üzenetére


futo001
senior tag

Jóvanna, ezt is elírtam. 2 napja time shifttel bohóckodok otthon (motorokkal), idegölő állvány nélkül, de jópofa :DD

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#19689) futo001 válasza pinkypinky (#19656) üzenetére


futo001
senior tag

A kávés kép tetszik, nekem éppen bejött, hogy alacsony a mélységélesség, és a csészén levő felirat éles a pohár közelebbi felével együtt. Továbbá szerintem passzol a víz, hiszen így kávéházi a hangulat. Ha eltetted volna, az kb stúdiókép próbálkozás lett volna egy csésze-katalógusba (kis túlzással). :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#19690) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Akinek tetszett a múltkori diaporámám Baliról, annak ajánlom a következőt: [link]
Ez 2006, pont egy évvel a múltkori előtt készült, de nekem ez is ugyan úgy tetszik, nem tudom eldönteni melyik a jobb, de talán nem is kell. :) Hetente egy HD videót tudok feltölteni a Vimeo-ra, úgyhogy várnom kell szombatig, hogy feltölthessem a következőt. Köszönöm az értékeléseket amiket írtatok, örülök, hogy tetszett a madaras képem is. ;)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#19691) Murderer69 válasza kiskornel (#19678) üzenetére


Murderer69
őstag

"Ha van egy fehér pötty a kép közepén, én nem látom az elnyomó tankok vonulását, lánctalpaik nyomát abban az egy pontban, mint egyesek... És számomra A Magyar ugaron is csak egy tájleíró vers..."

ez nagy volt :DDD :DDD :DDD
ha lesz időm csinálok egy újragondolt felhőset is a cseppest is kipróbálom amit lesz egy kis eső..

jah és köszönöm a komentet :R

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#19692) Stitch válasza Paarthurnax (#19690) üzenetére


Stitch
őstag

Szép, egzotikus helyeken jársz, és szép fotókkal térsz haza. :) Ha egy képet kellene kiemelnem a második sorozatból, akkor az a vége fele lévő piacos kép lenne, amelyiknél a jobb felső sarokból szűrődik be a fény. :Y Az nagyon ott van. :R Ezt meg tudnád mutatni külön?

(#19693) Stitch válasza pisti (#19629) üzenetére


Stitch
őstag

Véletlen vagy nem véletlen, nagyon tetszik a pillangós. :) Meg a második is írtó jó lett, csodaszép színek, mélységélesség pont jó, milyen objektívvel készült?

(#19694) kiskornel válasza Paarthurnax (#19690) üzenetére


kiskornel
addikt

Gyönyörű slideshow... nagyon tetszik. Sajátos hangulata van. Tényleg nagyon profi és meg kell hajolnom az igazi teljesítmény előtt. :R
Azért egy megjegyzést teszek: szerintem "egy kicsit" túl hosszúak ezek a videók.
Ha nem vigyázol, az egész dolog átcsaphat unalmasba...
Ne csak azt mondják a végén: igen, egyszer ezt is meg lehet nézni...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#19695) Chapel


Chapel
addikt

Még Bajáról.


Link

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19696) pisti válasza Stitch (#19693) üzenetére


pisti
őstag

A nagyon közeli makrókat a Sony H7 elé tartott Jupiter 37A obival szoktam csinálni, a 2. is úgy készült.

bogyesz: Megintcsak egy nagyon szép képekből álló sorozat, viszont szerintem is picit túl hosszú így egyben.

Chapel: A háttérben kár hogy ott maradt az az ág, az kicsit zavaró, egyébként jó.

philoxenia: Olyan az a csengő mint egy karikatúra arc. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#19697) Xantomas válasza sztyui2 (#19674) üzenetére


Xantomas
őstag

Nagyon tetszik, és az elsőnél másokkal ellentétben, szerintem még az is megdobja igazán, hogy ott a becsillanás.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#19698) Murderer69


Murderer69
őstag

2 TS próbálkozás

[link]

[link]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#19699) runner 125 válasza Murderer69 (#19698) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 2. egész jó, bár az elmosás-éles terület között kicsit hosszabb átmenet kellene.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19700) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Köszi az értékeléséket. Igazatok van, túl hosszúak. Még amikor a természet fotós klubban néztük egymás diaporámáit azt tapasztaltuk, hogy hét perc az amit még kibír az ember fáradás nélkül és tud a képekre koncentrálni. Mind a két eddig feltöltött diaporámám hosszabb mint hét perc. :D Bocsi. Talán a legközelebbi rövidebb lesz, jövő szombaton meglátjuk. :) Most épp egy új diaporáma válogatásán dolgozom és ezúttal oda fogok figyelni, hogy be legyen túl hosszú.
Azért köszi, hogy végig néztétek. ;)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.