Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44401) Flashget válasza sityupityu (#44400) üzenetére


Flashget
félisten

2018-ban nagyon sok jog le fog jarni. Vizvalaszto is lehet a Diginel, hogy megtartja vagy sem. Ha nem akar jogokat venni nincs szhkseg a csatornara. Viszont annal inkabb szuksege lesz cashre.
ADigi vinné a Román Telekomot
Itthon ezt a Tenorral tudna megtenni ha lenne mibol.

Realme GT Master Edition

(#44402) dethroner válasza sityupityu (#44395) üzenetére


dethroner
veterán

Sírjatok össze egy nagy lavor könnyet, amit majd országos turnéra viszünk, mindenki beleköphet és ezt elküldjük a filmügyi kormánybiztos úrnak, és annyit mondunk: nazdarovje!

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44403) sityupityu válasza dethroner (#44402) üzenetére


sityupityu
veterán

Én nem csak sírni és beleköpni fogok. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44404) 22moto


22moto
újonc

sziasztok,

kérdezem a hozzáértőktől: az Amiko-HD-8140-T2/C használható-e a digitől kapott doboz helyett?

(#44405) tjnet válasza 22moto (#44404) üzenetére


tjnet
aktív tag

Igen. Keress rá, alternatív programot.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#44406) 22moto válasza tjnet (#44405) üzenetére


22moto
újonc

köszönöm!

remélem megoldja a digis doboz hiányosságait:

-napi 1-2 lefagyás
-csatornák nem szerkeszthetők (törlés, sorrend, csoportok)
-csatorna, műsor info random jelenik meg (néha van, néha nincs)
-csak a közvetlen következő műsor info jeleníthető meg (az is csak néha)

Ezzel lesz felvételi lehetőség külső tárra (pl 32 Gb pendrive megfelelő?)

thx

(#44407) choco01


choco01
addikt

Hali.

Van 3 darab DCD4414irr TV box, optikás Digi elöfizetés mellé.

A probléma hogy folyamatosan befagynak, nem lehet sehogy kikapcsolni, irányitani.. általában 1-2 ora alatt bekövetkezik ez és állandóan ki kell húzni majd vissza.

Van esetleg más doboz vagy ennél erre megoldás? A környéken mindenkinek ilyen.. :(((

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#44408) sityupityu


sityupityu
veterán

Dorogon elment az összes adó. Máshol?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44409) dh66e válasza sityupityu (#44408) üzenetére


dh66e
veterán

Pest nálunk rendben van.

(#44410) sityupityu válasza dh66e (#44409) üzenetére


sityupityu
veterán

Kösz. Nem tudom, hogy mit tudnak b@szakodni hétvégén.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44411) vazee00


vazee00
tag

Sziasztok!

Van valakinek infója arról, hogy a digi online -on keresztül miért nem érhető el a discovery? Úgy olvastam, hogy ide is bevezetik a TV -vel egyidejűleg (Ott már szerepel).

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

(#44412) leslieke válasza Flashget (#44398) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jöhet, máskor úgysem néztük. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44413) Flashget


Flashget
félisten

Állítólag tényleg tárgyalnak a Spilerről, döntés az ügyben hamarosan.

Ez jó! .)

Tisztelt Szolgáltató (?) !
A tegnapi napon sikeresen bekötötték hozzánk kábeltévé szolgáltatásukat, amely egészen 32, igen HARMINCKETTŐ teljes órán keresztül hibátlanul üzemelt.
Másfél nap elteltével azonban se kép, se hang. Jeleztem kollégájuknak, hogy a szolgáltatás nem működik, aki megígérte, hogy maximum 72 órán belül helyreállítják.
Véleményem szerint a TV szolgáltatásuk színvonala, így hogy a nagy semmi jön a TV-n, a Dél Amerikai Yanomami indián törzs kommunikációs fejlettségével bír, ugyanis ők is csak akkor tudtak a távolba információt továbbítani, ha az eső nem oltotta el a tüzüket, ami az esőerdőkben valljuk be igen sűrűn előfordul.
Tehát kíváncsian várom, hogy egy újonnan bekötött, elvileg vadonatúj technikai eszközökkel biztosított hálózatnál milyen hiba léphetett fel, hogy a TV adások sugárzása a tartós tej szavatossági idejének lejártáig sem működik hibamentesen.
Véleményem szerint, egy ilyen fiaskó megtörténte esetén kollégáiknak, és itt a szervíz csoportra gondolok, 15 percen belül fel kellene venni velem a kapcsolatot a bejelentés után.
Tudják, ügyfél elégedettség, ha ismerik ezt a kifejezést. Ha nem, keressenek rá a neten, talán önöknél még működik a szolgáltatás.
Jelzem közel két óra eltelt, miközben a várt műsorom a távolban lassan végetér és még nem csörgött a telefonom.
Persze javasolhatják, hogy nézzem meg interneten, de közölném, hogy az sem működik.
Viszont van egy új fehér dobozom, amin váltakozó intenzitással villognak zöld, illetve piros fények.
Sajnálatos módon, azonban ez a fajta fényorgia utoljára három éves koromban kötötte le a figyelmemet hosszabb időre.
Jelen fejlettségi szintemen azonban ez inkább felbosszant, aminek további és egyre emelkedettebb hangvételű megnyilvánulásaim ,lesznek a következményi különböző fórumokon.
Köszönöm hogy elolvasta a levelemet és kíváncsian várom mikor csörren meg a telefonom a hibaelhárító kollégáktól!
U.I. Mielőtt még mély megdöbbenéssel töprengenének azon, hogy ez a levél hogyan születhetett meg a DIGINET nélkül az interneten át, tudatom, hogy vannak olyan szolgáltatók, akiknél csak úgy hasít a mobilnet.

Realme GT Master Edition

(#44414) leslieke válasza Flashget (#44413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megoldják, jönni fog az is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44415) gduck válasza Flashget (#44413) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem meg szánalmas :( Bármi elromolhat, a 72 óra meg a maximum idő.

[ Szerkesztve ]

(#44416) pjen válasza gduck (#44415) üzenetére


pjen
félisten

Mikor először próbálkoztam a Digi vel,hasonlóan jártam.kijöttek bekötötték a Tv-t beüzemelni nem tudták.Jóindulatúak voltak,beszoltak központba küldjenek szerelő mert Ők nem boldogulnak.Vártam,nem jöttek.telefon-válasz.72 órán belül javítják.Na akkor tértem issza a UPC-hez.

(#44417) Pityu89 válasza pjen (#44416) üzenetére


Pityu89
senior tag

Én nem vagyok a pénzem ellensége

(#44418) pjen válasza Pityu89 (#44417) üzenetére


pjen
félisten

Én sem,de a UPC nek vannak olyan kényelmi szolgáltatásai ami nekem kell.+Az okos csomag lejárta után nem is lenne lényegesen olcsóbb a Digi.

(#44419) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ha már upc...2 hónapja kikötötték/lemondtam/kihúztam a falból a fent említett szolgáltató motyóját és még küldték a fenyegető leveleket,csekkeket,miközben vigan néztem a Digi műsorát.Erős lelki felindulásból berobogtam a Sugárban lévő egységükbe ahol 24 ropit követeltek rajtam,holott lemondott,nullás számlás kapcsolatom volt velük.
Jeleztem neki,hogy a hónom alatt a madzagon lógó modemjüket(mert ugye nem jöttek érte a jelzett időpontban) meglóbálom és ennek következtében,ő tuti bele fog futni egy szervába :DDD
Ezek után jeleztem,hogy cikázzon be a fönökéért.Rövid tanakodás után jelezte,hogy nem kell fizetnem,én meg megkértem,hogy ne zaklassuk egymást többé.
Anyosomnál múltévben elment az upc húsvétkor.Se net,se tv,se teló.3 nap után sem jött senki (többszöri bejelentésre sem),konkrétan emelni kellett a hangot,mert a diszpécser olyan szinten volt flegma...majd még követelte,hogy az anyósom legyen teló közelben,adjak tel.számot,mert az öregek be vannak lassulva,a szerelő meg siet és nincs kedve neki szobrozni,mindezt úgy hogy nincs telefon,nincs mobil,tv,net a 3. napja :C Erre azt mondta hogy ez patthelyzet,így hogy menjenek ki!!! :Y
Mondtam neki,hogy marha gyorsan vegyen vissza az arcból a kedves szerelőnek meg üzenem hogy nyomja csak bátran azt a csengőt,mi is tudtunk várni 3 napot és ha holnapra sem intézik a delejt a kábelekbe akkor elmegyek élőbe beszélgetni hozzá :DDD
Ami árnyalja a sztorit,hogy az anyósom öreg,szivbeteg,full egyedül él és rosszul lett,de vonal hiján nem tudott sem engem,sem a mentőt hívni,de mákom volt mert megtaláltam a lakásba és elvittem az ügyeletre.
A fenti sztori pusztán arra szolgál,hogy rávilágítson arra,hogy minden szolgáltatónál vannak frixik,sztorik,egyik sem hibátlan.Nekem is volt kalandom a digivel(egy fejlesztési mérnök kihúzta a dobozból azt a kinai,típushibás relét ami anno arra szolgált,hogy leválassza a különböző csomagokat és intézte,hogy minden adóm Minecraft stílusban jöjön hetekig),megoldották annak ellenére,hogy nincs boxom és tuti szerencsés vagyok,mert net kb 2x nem volt a 4 évem alatt,a tv-vel sincs huzamos problémám egyedül az epg ami hektikus.

[ Szerkesztve ]

(#44420) dh66e válasza pjen (#44418) üzenetére


dh66e
veterán

de akkor miért a digit köttetted be eleve?

(#44421) pjen válasza dh66e (#44420) üzenetére


pjen
félisten

Már ezer éve UPC-s voltam,még a soros is volt.Aztán vagy 5 éve jött a digi,tényleg jó árakkal.UPC nél pont lejárt a hűségem.Megpróbáltam nem jött be.De mondom azt a csomagot a digi sem adná sokkal olcsóbban,és nekem fontos a 2db felvevős beltéri.

[ Szerkesztve ]

(#44422) NoOne1976 válasza pjen (#44416) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én múlt héten vasárnap este küldtem mailt, hogy a tv nem jó, erre hétfőn délután hívtak is és este már kint volt a szerelő, cserélte is az elromlott eszközt. :C

(#44423) pjen válasza NoOne1976 (#44422) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom mikor jöttek volna,a hozzá állással volt a baj.A friss bekötést nem tudták megoldani,mégis72 órás hiba javítást akartak.

[ Szerkesztve ]

(#44424) sityupityu válasza sityupityu (#44408) üzenetére


sityupityu
veterán

Hazajöttem és még mindig nincs tévé adás. Se analóg sem pedig digitális. Felhívom megint a központot, hogy délután négy óta miért nem csináltak még semmit, erre azt a választ kapom, hogy továbbították a problémát e-mail-ben de telefonon nem tudják elérni a helyi szerelőket. Na elmennek ezek a büdös pi...ba! :W Délután kettő óta nincs adás. Vasárnap!

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44425) dethroner válasza sityupityu (#44424) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor a fenti történetek közül te melyikkel tudsz azonosulni? ;]
Két dolog lehet akkor ezek szerint. Vagy hétfő estére már minden jó lesz, vagy izgulsz, hogy a 72 órába beleférj :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44426) Freezee válasza dethroner (#44425) üzenetére


Freezee
senior tag

Max 4 órás SLA-val kell dolgoznunk és nem ritka, hogy 1 órába kell beleférni. Ezek után ilyen 72 órás viccekkel a sírba tudnak tenni.... A szolgáltatás szintjéről ne is beszéljünk, mert sem személyesen sem az online csatornákon fogalmuk sincs semmiről. A csúcs az volt amikor beköttetem a DIGI-t és teljesen biztosra kijelentette hogy náluk CAT5-ön megy minden szolgáltatás.... na utána bonthattam szét a fél házat...

(#44427) sityupityu válasza Freezee (#44426) üzenetére


sityupityu
veterán

Ma délelőtt 11-kor csinálták meg. Telefonáltak onnan tudom. A lényeg az, hogy 21 óráig nem volt szolgáltatás. :C :W

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44428) curiousp


curiousp
kezdő

Sziasztok!

Egy amatőr kérdés, kábeles média eszköz esetén van látható különbség a kártya vagy a boxos megoldás között? Gondolom a dobozos előnye, hogy rögzít, a másiknál pedig nincs kábelezés, de ezen kívül szól vmi egyik-másik mellett? A TV amit vásároltam egy LG UH7707, a leírás alapján CI+1.3 van benne, gondolom ez jó a digi cardhoz is. Köszönöm!

(#44429) pjen válasza curiousp (#44428) üzenetére


pjen
félisten

A kártya előnye:nem fogyaszt,nincs még egy táv,hátrány:talán picit lassabb,csak analóg hibához jönnek ingyen.(én ennyiről tudok)

(#44430) wwenigma válasza pjen (#44429) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én simán betoltam nekik hogy jöjjenek ki, és ha bebizonyosodik hogy én okoztam a hibát akkor fizetek mert ÁSZF szerint amennyiben szolgáltatónak felróható abban az esetben nincs kiszállási díj. Mindegy hogy analóg vagy digitális.

TV-ben van ci+ kártya, nem lassul.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44431) pjen válasza wwenigma (#44430) üzenetére


pjen
félisten

Szembe szomszédnál van box és kártya is.Nála a kártya lassabb viszont szebb a kép.

(#44432) Watt25 válasza curiousp (#44428) üzenetére


Watt25
veterán

Gondolom a dobozos előnye, hogy rögzít
Kötve hiszem, hogy az UH-s tévéd ne tudná a rögzítést...
Érdemes a téma összefoglalót elolvasni!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#44433) RoyBatty válasza Freezee (#44426) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

És mennyit fizetnek az ügyfeleitek a szolgáltatásaitokért? Meghaladja esetleg a havi 5 ezret?
Lehet a távközlésben is magas rendelkezésre állású bérelt vonali szolgáltatásokat venni, ez esetben egy árnyalatnyival (kb. 2 nagyságrend) többet kell fizetni érte.

(#44434) Freezee válasza RoyBatty (#44433) üzenetére


Freezee
senior tag

5000 -nél most is többet fizetek a DIGI-nek. Nem is várom el hogy 1 órán belül jöjjenek, de 72 óra?? Na ne viccelj. Most nem csak a kijövetelről van szó. De akkor visszakérdezek, mennyit kell fizetnem hogy sikerüljön eltalálni a saját műsorukat az EPG-n? :DDD vagy hogy a 3.5 fél hete teljesen sötét a prime+ csak hang van, azt mikorra sikerül megcsinálniuk? 2040-re? Bejelentettem már 2x 2nap után felhívtak hogy már jó ugye? Mondom nem, jó akkor még kérnek egy kis időt kiküldik a kollégát. Na a kolléga azóta is jön. Én meg feladtam , sz....k a prime+- ukra , nem fogok 2 naponta 20 percet várni mire elmondhatom ugyan azt és megint ne foglalkozzanak vele. Amúgy is mint említettem az ügyfélszolgálatuknak fogalma sincsen mit, min keresztül és hogyan szolgáltatnak :(

(#44435) Bogyi007 válasza Freezee (#44434) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még csak hétfő van....
Korán kezded adagolni a heti anyagot nekünk....

Csak azt nem értem hogy itt a topicban miért te vagy a kezdeményezett akinek semmi sem jó?! Azt meg pláne ha ennyire elégedetlen vagy az egésszel akkor miért vagy még Digi kábel felhasználó? Ha okos csomagod van akkor is, ha felmondod a hűségidőt nem az van mint a Upc-nél vagy a Telekomnál, hogy minden fel nem használt időszakot s kedvezményt vissza kelljen fizetned, hanem csak a kedvezmények különbözeti értékét...

Lehet ha megszavaztatnánk a topiclakókat még össze is kalapoznánk neked ezt az összeget csak hogy ne kelljen minden héten az EGYEDI de ellenben ÁLLANDÓAN ÚJRA ISMÉTELT panaszrovatodat olvasni.

Én egy sikeres szavazás esetén legalábbis adnék bele...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44436) pjen válasza Bogyi007 (#44435) üzenetére


pjen
félisten

A fel nem használt kedvezményt UPC nél sem kell vissza fizetni.

(#44437) nfsu17 válasza Freezee (#44434) üzenetére


nfsu17
veterán

nem lehet, hogy csak nálad sötét a prime?
volt teljes újrakeresés?
tudod hányszor hallják azt az ÜFSZ-on, hogy nincs ez meg az a csatorna, közben meg akkora user error van, hogy a fal adja a másikat?
nem mondom, hogy nálad nem központi, de mikor az van, hogy kockás az m4, meg m1, stb, akkor rögtön mindenki megy szidni, közben csak a kutya elrágta a kábelt és hasonlók, anyós takarított, miegymás.
vagy lehet velem van a baj és inkább órákig ülök és várok, hogy majd úgyis helyre jön.

valaki kérdezte, hogy box vagy tv

ha LG-d van, akkor nem kell feltétlen box, de nekem nem az van és a box képe sokkal szebb, főleg az sd-é, így én boxra szavazok (saját box, nem 2 filléres)

(#44438) dethroner válasza Bogyi007 (#44435) üzenetére


dethroner
veterán

Ne már, olyan jó és változatos problémákra hívja fel a figyelmünket, maradjon, én arra szavazok :K

Meg érdekelne hogy az a Prime analóg vagy digitális csatornán sötét-e? Ha digitális, akkor box vagy kártya?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44440) pjen válasza wwenigma (#44439) üzenetére


pjen
félisten

Láttam,valóban nem sok különbség van hűség és anélkül között.(de hülyén hangzik).Csak a tényt írtam.Régen volt kötbér,de már nem lehet felszámolni.

(#44441) Flashget válasza curiousp (#44428) üzenetére


Flashget
félisten

képi!!!
a tv tunere szebb képet biztosít mint ezek az olcsó DVB-C masinák. [link]

Realme GT Master Edition

(#44442) xy2003 válasza pjen (#44436) üzenetére


xy2003
tag

Szerintem egyiknél sem kell,amikor t-től léptem olvasgattam és azt hiszem törvényileg van szabályozva,hogy mást nem számolhatnak csak az elhasznált kedvezményt.

(#44443) leslieke válasza sityupityu (#44427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem mindenképp reklamálj, hogy ezt vonják le a havidíjból. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44444) sityupityu válasza leslieke (#44443) üzenetére


sityupityu
veterán

Már a telefonban mondtam nekik amikor szóltak hogy kész van, hogy kevesebbet fogok fizetni. Viccen kívül. :DDD :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44447) leslieke válasza sityupityu (#44444) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól tetted, viccen kívül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.