Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44460) klaczi válasza Freezee (#44445) üzenetére


klaczi
aktív tag

Néhány hete történt, hogy mindenféle gondok akadtak a tévé szolgáltatással.
Vasárnap késő este írtam nekik. Hétfőn 10 órakor csöngetett a digis szerelő. Az egész nem volt 12 óra.
Éppen vacakoltam valamit az egyik számítógépen még egy kábelt is összedobott hozzá, tiszta szivességből.

Az, hogy kódolatlan a tv nekem sokat megér.

Bogyi
Nálunk is modemes az internet. Nem igazán vagyunk tőle elájulva. Itt sem fejlesztenek. Bp. 6.ker.
Időnként, de leginkább vasárnap este rendszeresen leszakad. Ilyenkor gyorsan újraindítjuk a modemet és helyreáll. Manapság azért ez már elég vacak.

(#44461) Bogyi007 válasza klaczi (#44460) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem is a 8 megabit a baj (bár Xbox One mellett amikor nemritkán 40-50 giga egy játék jól jön a gyors net) hanem az ára. Nem tetszik hogy a 3500 forintért én kevesebbet kapok mint pl aki Szegeden vagy Győrben él Digisként...

Ha lenne pl a 8 megás net 1500 forint így akkor szavam sem lenne...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44462) sityupityu válasza Bogyi007 (#44461) üzenetére


sityupityu
veterán

Ugyanez van nálunk is Dorogon, 3500ft a 8 megás net. Ezért is más szolgáltatótól fizetek elő a netre lassan két éve. Állandóan csak ígérgettek folyamatosan, hogy kiépítik az optikát, de azóta sem történt semmi. Ha változik akkor majd visszamegyek hozzájuk.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44463) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

A megállapodásnak köszönhetően 2017 februárjától a csatornacsalád csaknem összes adója megtalálható mindegyik nagy szolgáltató kínálatában. A 2016-ban kötött terjesztési megállapodások eredményeként már az idei év első hónapjában jelentős lefedettség-növekedést tudnak felmutatni az új csatornák.

"A DIGI digitális kábel tv előfizetői számára 2017. február 14-től a TV2, a SuperTV2, a Mozi+ és a Prime mellett elérhetővé válik a telenovella rajongóknak kedvező Izaura TV, a zenés kikapcsolódást biztosító Zenebutik, a trendi életmód témákkal foglalkozó FEM3, valamint a gasztro szerelmesek örömére a Chili TV, a gyermekcsatorna Kiwi TV, illetve a kiadós nevetést garantáló Humor+" - áll a TV2 Csoport közleményében.

Az analóg kábel tv előfizetők számára a négy meglévő csatorna mellett elérhetővé válik a Humor+ is, míg a műholdas tv előfizetők február közepétől választhatják az Izaura TV, a Zenebutik, a Chili TV, a FEM3, a Kiwi TV és a Humor+ kínálatát.

http://www.origo.hu/teve/20170214-valtozasok-a-digi-elofizetoinel-2017.html

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#44464) pjtr


pjtr
aktív tag

[link]

Hörcsögcsatornákra felkészülni..

Zoshi: Gyorsabb voltál :)

Szerk2: A Spíler nem kerül be, gondolom még külön díjért sem :(

[ Szerkesztve ]

(#44465) sityupityu válasza pjtr (#44464) üzenetére


sityupityu
veterán

Pont a lényeg nem kerül be. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44466) leslieke válasza Zoshi85 (#44463) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Spíler nem lesz, ezek meg töltelékadók.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44467) MrBazsi válasza Zoshi85 (#44463) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Marha jó hogy minden szar vajna adó van csak pont a lényeg splíer nincs... vajon miért? :(((

[ Szerkesztve ]

(#44468) pjtr válasza sityupityu (#44465) üzenetére


pjtr
aktív tag

na nem baj, majd nézhetjük hóóóózékááréraszeszmeraldadelapancsát minden nap :D

(#44469) jsk


jsk
senior tag

Azért van egy humora a Diginek ;]

(#44470) RoyBatty válasza jsk (#44469) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Még ha rossz is ;]
Valószínűleg a Sport2 HD-vel egyszerre fog bekerülni a csomagba.

(#44471) kaliber válasza Flashget (#44413) üzenetére


kaliber
aktív tag

72 órára szoktak mindig hivatkozni a telefonos bejelentésnél a digivel kétszer volt hasonló elment a net (lépcsőházi eszközt kellett újraindítani) vasárnap este kilenckor jelentettem be, negyed tízre már jött is a szerelő bekopogott elmondtam neki a problémát megoldotta. Rá egy évre hasonló eset ott fél órán belül megoldották.
Előtte a T-nél soha ilyet nem tapasztaltam ellenben mikor megszüntettem a szolgáltatást 65ezer forintot akartak behajtani (nullás számlára egyébként) hasonlóképpen mint ahogy a pár posttal felettem levő már leírta

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#44472) leslieke válasza RoyBatty (#44470) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Álmodozz csak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44473) dh66e válasza leslieke (#44472) üzenetére


dh66e
veterán

Szerintem tisztán irónia volt. :)

(#44474) sityupityu válasza dh66e (#44473) üzenetére


sityupityu
veterán

Akár még meg is lephet minket a digi. :) Persze az lehet, hogy nem a spíler lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44475) dh66e válasza sityupityu (#44474) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor lesz itt tűzijáték meg kolbászfesztivál.

(#44476) Flashget válasza sityupityu (#44465) üzenetére


Flashget
félisten

pedig megírtam, hogy tárgyalnak róla..kapják be, hogy azt nem rakják be a sok selejtet meg igen....most majd vehetek Spiler miatt mindigfaszom tv-t ;)

Realme GT Master Edition

(#44477) sityupityu válasza Flashget (#44476) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, tárgyaltak. Ez lett belőle. Pedig csak egy adó kellett volna tőlük. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44478) dethroner válasza sityupityu (#44462) üzenetére


dethroner
veterán

Tessék, itt van az őseimnél elérhető egyetlen szolgáltató, wifin ad jelet. [link]
Sírtok még? :((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44479) sityupityu válasza dethroner (#44478) üzenetére


sityupityu
veterán

Kösz, de én megoldottam már a net kérdést. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44480) tahepa válasza dethroner (#44478) üzenetére


tahepa
senior tag

Ennél már jobb egy mobil flottás csomag... [link] , [link2]

[ Szerkesztve ]

(#44481) Flashget válasza sityupityu (#44477) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem úgy nagyjából a digi ismét telibeszarta az ügyfeleit már nem először....árú kapcsolással az összes fost berakja csak a Spilert nem, mert sértődöttek...

Realme GT Master Edition

(#44482) wwenigma válasza Flashget (#44481) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akinek kell majd vált szolgáltatót. Ja nem mert mindenki 3000ért 3000 csatornát szeretne. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44483) sityupityu válasza wwenigma (#44482) üzenetére


sityupityu
veterán

Kelleni kellene nem is kicsit, de egy adó miatt nem váltok szolgáltatót. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44484) nfsu17 válasza Flashget (#44481) üzenetére


nfsu17
veterán

én pl. pont lexarom a spílert, egy meccset sem nézek semelyik sportadón, felőlem az összes mehetne a lecsóba a digisekkel kezdve. eurosportok maradhatnak, meg m4, oszt csókolom.
gondolom nem én vagyok az egyetlen, bár itt a fórumon tuti, de az meg nem túl reprezentatív, eleve csak férfiak vannak itt kb.
de ha az utcán végeznek maribácsinál, meg józsinéninél közv@lagkutatást és szavazni kell, hogy melyik a jobb, 5 különböző adó vs 1 férfiadó?
szerinted melyikre szavaznak?
statisztikán mi mutat jobban, hogy 95 adó, vagy 100 adó?
tulajdonképpen meg nem úgy volt, a höritévék helyett kaptuk a discoveryket? hogy kuss legyen?
mondjuk így nem volt leírva hivatalosan, ezt csak "ti" gondoltátok bele.
ehelyett 1 hónap alatt jött annyi csati, amennyi tavaly egész évben nem.
télapó érdeke is, hogy a xarjai több nézőhöz eljussanak, mert az annál több reklámbevétel.
az összes leendő csatorna filléres ismétlőkanális, ehhez képest a spíler sokkal drágább fenntartású, érthető, hogy nem került be, mivel a digi úgy néz ki nem fizetett nekik annyit.
vagy fizethetett volna, csak 4000 lenne a havidíj ezentúl.
mondjuk nem értem (de amúgy értem), hogy a digi miért nem fekszik jobban rá a fizetős, kártyás csatornákra, ahol lehetnének dögivel csatornák és akiknek kell, megfizetik.
tehát mittomén egy csomag, amiben vannak még hd csatik, rtl spike, spíler, meg sok egyéb.
havi 1500. akinek kell, kifizeti, mint a hábéókat.

(#44485) tjnet válasza nfsu17 (#44484) üzenetére


tjnet
aktív tag

Azért nem fekszik rá mivel a kártyák legyártásának díja van. A Nagra 3 kódolásnak szintén díja van. Ezeket a költségeket nem lehet ráterhelni teljesen a vevőre. Másik dolog a box és CI+ modul kérdése, több kellene belőle.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#44486) leslieke válasza dh66e (#44473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jogos, írásban ez tényleg nehezen jön át néha.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44487) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

az mitől lehet, hogy lassan kb fél éve az m4 hdf ilyen képet ad? (a sima is)
(igen fél éve, korábban nem törődtem vele, nem néztem, mostanság viszont van, hogy számomra érdekes meccs megy rajta épp, és sosem tudom nézni)

az imént észleltem az m5 hd is ugyan ezt csinálja.

a nappaliban lévő tv-n minden megy flottúl. itt is, kivéve ezen 2 csatornát.

előre is köszi! :R

markbellus.hu 

(#44488) leslieke válasza TBMC (#44487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak ezen a csatornán van ilyen?

Szerk: jelerősség mekkora?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44489) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

M4 HD-n magyar kommentátoros Dolby Digital hangsáv nálatok nem akadozgat?

...

(#44490) g0dl válasza TBMC (#44487) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem kábel, illetve elosztó gond okozott ilyet. Mikor az elosztóból kicsavartam, majd vissza a kábelt, akkor jó lett egy időre. Aztán kicseréltem az elosztót.
Az adott frekvencián minden csatorna vacak volt, és a jelerősség is.

(#44491) xy2003 válasza nfsu17 (#44484) üzenetére


xy2003
tag

én sem nézek meccset,de azért a motogp-t nézném a spileren.
azaz nem csak foci miatt érdekes a spiler :)

(#44492) sityupityu válasza Firestormhun (#44489) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálunk jó, de mérgemben már el is kapcsoltam. Nem bírom nézni ezt a Barca játékot :(

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#44493) azozo válasza TBMC (#44487) üzenetére


azozo
senior tag

Szerintem a nagy router zavarhat be rádiósan :) Próbáld távolabb tenni..vagy használj másik egy másik wifi csatornát

[ Szerkesztve ]

(#44494) dethroner válasza tahepa (#44480) üzenetére


dethroner
veterán

Sajnos nem :( Az a szabolcsi falu ahol laknak gyönyörű minőségű mobilhálózattal rendelkezik. Sajnos pont a 20-as nem próbáltam még, senkinek a családban nincs telenoros száma, de amikor hazautazok hozzájuk a telómban lévő telekomos és vodás kártya is kétségbe van esve. Pl a lakás egyik pontjában még épp lát 4G-t, de egy lépéssel arrébb már a 2G is csak 1 vonással jön. És sajna hektikus az egész, össze-vissza mászik a térerő, néha még hálózatot sem lát, aztán hirtelen 3G, esetenként 4G is, és kezdődik elölről a móka. És ez mozdulatlanul, egy helyben lévé készüléknél. Nincs ott sajna semmi, se vezetékes hálózat, se normális mobilhálózat. Das ist Ungarn :o

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#44495) Flashget válasza nfsu17 (#44484) üzenetére


Flashget
félisten

Ugy latom nem tiszta a kep....a PL nem erdekel, ha erdekelne van ra stream. Ami miatt erdekel kezd kirajzolodni egy auto/motorsport csatorna korvonalai akar Speren akar mas neven..viszont ez mar erdekel. Mas szolgaltatoknal a sok fos csatorna val olcson mdgksptak a Spilert mi nem, mert lassan a 0 db joggal rendelkezo Digisportot nrzzuk. Ne lepodjunk meg mikor bejelentik Vajna megvette DS csatornakat, mivel a dontes errol Taszari kezeben van. Nogok nelkul masszivsn veszteseges a csatorna. Jenleg is hitelt kell felvennie a roman T mobil aganak felvasarlasahoz. Ne adja eg ha ez be kovrtkezik lenyegi sportok nelk.maradunk.

Realme GT Master Edition

(#44496) yogibear válasza Firestormhun (#44489) üzenetére


yogibear
addikt

Hónapok óta... 5.1 is 2.0 is... SD-n is...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#44497) yogibear válasza nfsu17 (#44484) üzenetére


yogibear
addikt

de ha az utcán végeznek maribácsinál, meg józsinéninél közv@lagkutatást és szavazni kell, hogy melyik a jobb, 5 különböző adó vs 1 férfiadó?
szerinted melyikre szavaznak?

A szavazás semennyire nem lenne mérvadó... sóher magyar nem azt nézi milyen minőséget kap, hanem hogy milyen darabszámot...
Mikor a hörcsögkettőről a Jobban Rosszabb vagy mi a tosz átkerült a szuperhörcsögkettőre, mekkora lázongás volt, hogy nem tudják nézni... mind az írogatta hogy "há' de nálunk ilyen kanális nincs" holott van, csak azért már fizetni kell... mert ugye ha kábeltévé nincs is arrafelé, de a Mindigtv mindenhol elérhető azon rajta van. csak az pénzbe kerül... nekik meg ingyér' kellett volna...

Majd ezeknek a hörcsögtévéknek is meglesz az ára, ha nem most, legkésőbb jövőre...
Vagy áremeléssel, vagy más kanálisok kikerülésével...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#44498) TBMC válasza leslieke (#44488) üzenetére


TBMC
addikt

igen, csak az m4 és az m5 (hd+sima egyaránt)

sorry, azt honnan tudom,látom mekkora a jelerősség? :B - továbbá gyanítom, hogy nagyon gyatra a jelerősség valamiért ezeknél mert sokszor ezen 2 csatornánál csak azt írja, hogy csak adat, vagy épp, hogy nincs jel.

lg uf778v tvm van.

mi lehet a megoldás? :F

azozo: köszi, kipróbáltam az is, hogy lelőttem teljesen 10percig a routereket. de nem változott semmi :(

markbellus.hu 

(#44499) Boond válasza leslieke (#44466) üzenetére


Boond
addikt

Azért van 1-2 jó is köztük, ami érdekelne...
Spiler pont nem :D

(#44500) csqd


csqd
csendes tag

Nálam egyszercsak megjelentek a csatornalistában a vajda csatornái...
humor+, chili, fem3, izaura, kiwi, zenebutik
egyelőre még csak a listában, és nincs adás rajtuk, de valszeg hamarosan beindulnak

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.