Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31104) moli.hu


moli.hu
őstag

Sziasztok,
Digikabel elofizeto vagyok es mivel neha elofordult, hogy meglepetesszeruen eltunt egy csatorna, ezert mar regota vagytam arra, hogy naprakeszen tudjam kovetni a csatornakiosztasokat. Sajnos a Digi weboldalon emberi kezzel szerkesztett, nyomtatora optimalizalt pdf-ekben volt az informacio, igy nem tunt egyszerunek az informacio gepi felolvasasa, ezert hagytam.
Most viszont frissult a Digi weboldal designja, es ezzel egyutt vegre felkerult a csatornakiosztas valamivel parseolhatobb html-ben is. Ezert irtam egy weboldalt, ami lemasolja a Digi csatornakiosztos weboldalanak a mukodeset, csak eppen az embernek szant szep html helyett gep altal egyszeruen feldolgozhato json-t ad vissza.

http://moli.hu/digi/ (TL;DR: Digi csatornakiosztas JSON-ben)

Felvettem a csatornakhoz a port.hu-n levo csatorna-azonositot is, de mivel ez kezileg csinaltam, igy lehet benne hiba, ha van,kerlek, irjatok meg.

Kesobb lesz rss hirfolyam a csatornavaltozasok valtozasainak automatikus ertesuleseihez.

Technikai resz: a lekerdezesek cacheelodnek, naponta 4:00CET van cache-urites.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.