Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27151) TTomax válasza wwenigma (#27150) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát ez elég gyenge volt,szerkeszd még egy picit... a lényeg az,hogy neked minden jól megy a 7770-el akinek meg más véleménye van az húzzon alusityakot...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27152) wwenigma válasza TTomax (#27151) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, az oldja meg, kérjen segitseget. Ha meg valaki segiteni akar akkor ne a vállát vonogassa hogy "úgyseezabaja nemcsinalommegamitmondtál" hanem menjen végig rajta lépésről lépésre. Ha nem akarja megcsinalni akkor meg váltson gyártót, nagyon sok remek nV kartya van a piacon. Akinek baja van valamivel az jelzi de mellette a vásárlók döntő többségének minden probléma nélkül működik a rendszere.

És ne felejtsük hogy néha nem maga a meggyanusitott egység a ludas hanem más hardverelem is okozhat problemet... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27153) #67688960


#67688960
törölt tag

azért a fejlesztéseknek ára van, amit valakinek ki kell fizetni
ha senki nem vesz újat akkor idővel le kell hogy álljon a fejlesztés mert nem lehet fenntartani
baromság lenne olyan ciklust beállítani hogy csődbe menjenek vagy sokat ácsorogjunk ugyanabban a tócsában
akinek tetszik az amd fejlődési politikája az szavazzon rá azzal hogy azt vesz akinek nem az meg ne vegye meg
akinek esetleg az nvidia üzletpolitikája tetszik az meg vegyen azt
rettenet nagy különbség nincs ugyanabban a kategóriában, van választék
amúgy konzolon nincs ekkora szívás, és ott is van választási lehetőség, játszani ár-érték arányban elvileg jobban megéri a konzol

[ Szerkesztve ]

(#27154) #00137984


#00137984
törölt tag

A HD7850-et cserélnem kell mégis, mert technikailag elavult a legfrissebb driverek kezeléséhez. Az OC vagy stock változat eltérése nem számit akkor, ha a kártya és a driver együttesen nem tudja kezelni a játékokat. Visszafejteni a kódot nekem, neked nincs hozzá eszközünk... Nem tudni melyik hibázik és okoz grafikai hibákat. Ezt az OS-re és a hardverkörnyezetre, akár az alaplapi chipkészletre is ráfoghatnánk. Bármiben található hiba ha jó alaposan keresünk, akár a játék kódjában is. Ezért van a diagnosztika. Én ezt a rendszert közel három éve használom és ismerem a korlátait és ezt nem feszegetem a végletekig, mert csak játszani szeretnék nem a benchmarkokban előkelő helyet elfoglalni. Ezekkel a 14.xx driverekkel ez már nehezen megy, mert DX9-es játékokban grafikai hibák voltak, de a Battlefield 4 még MANTLE közben is hibátlanul a DX11-et meghaladó teljesítményt nyújtott. Olyan elvárásoknak nem felelt meg a HD7850 OC ami a készitésének pillanatában nem létezett és nem volt tudható miképpen reagállhat rá. Most jöhet új MANTLE és GCN 2.0, de senki sem tudja ezek a hardverek hogyan viselkednek ilyen driveres környezetben. A TONGA az biztosan készen áll a feladatra. :)

[ Szerkesztve ]

(#27155) wwenigma válasza #00137984 (#27154) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kihagytad az elejéből hogy "szerinted". Hál istennek a 7770-em úgy néz ki nem avult el, igaz az csak egy felezett Pitcairn, lehet később fog...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27156) Steelmanus válasza #00137984 (#27154) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ezekkel a 14.xx driverekkel ez már nehezen megy, mert DX9-es játékokban grafikai hibák voltak.
Hat nem tudom, de en HD 7790-es karival W7 x64 alatt CoD2-vel jatszom, amd-catalyst-14.7-rc1-windows-july9 driverrel, azert ez eleg Dx9-es jatek es raadasul jo regi.

(#27157) #00137984 válasza wwenigma (#27155) üzenetére


#00137984
törölt tag

A nálad hibátlanul müködő HD7770-nek még őrülhetsz, de ez nem ősszehasonlítási alap egy nekem irányuló vélemény tényként való elfogadásában. Másnak a HD7770 nem jól teljesített játékokban bizonyos driverekkel és ezek a gondok mindig felkerülnek ide a fórumra. Én ezeket észrevételezem és kategórizálom magamban. Megpróbáljuk megoldani őket... ez nem mindig sikerűl. A HD7850 egyre megszaporodó hibái mellett sem mehetünk el szó nélkül. Az meg egyenesen figyelemfelkeltő eset, hogy ez az R265 és R270 tipusokat kevésbé érinti, de ezzel nem mondtam semmi újdonságot jelentő információt. Ezért fontolgatom ezen kártyák valamelyikére cserélni a HD7850-et. Mégha értelmetlenek is tünhet... az AMD diktálja a tempót.

(#27158) #00137984 válasza Steelmanus (#27156) üzenetére


#00137984
törölt tag

A Star Wars Jedi Academy és a HD3870-től fogva megvolt ugyanaz a grafikai hiba a HD7850-ig, ami persze csak és kizárólag AMD kártyákon mutatkozik, mert Geforce 9600 GT hibátlanul futatta nálam és másnál a GTX260 is jó volt. Ott a lámpa villogása volt zavaró néhány szögben ránézve és javitás sem érkezett hozzá. Még rengeteg ilyenhez hasonló példát felhozhatnánk mindkét oldal védelmére-hátrányára, de minden korszaknak megvoltak a maga kisebb-nagyobb buktatói. Majd késöbbiekben ezt is igy emlegetjük fel elelmélkedve milyen gondtalan most játszani nekünk PC-n. Úgy legyen... :)

[ Szerkesztve ]

(#27159) katt777 válasza wwenigma (#27145) üzenetére


katt777
félisten

De hát én is éppen azt írtam, hogy nem feltétlenül az AMD a ludas minden grafikai hibában, amit tapasztalunk. :U BO-t én W7 alatt játszottam végig, bármiféle lassulás és egyéb bug nélkül, játék persze frissítve volt. Folyamatos win update természetesen anno is off, ez az egyik titok, sok bennük a szemét.
Nem hiszem, hogy bármi is indokolhatná, hogy eldobassák velem az egyébként elégedettségemre szolgáló VGA-mat (vagy bárki mással ezt tegyék). Ha a gyártó ingyen adna a régi helyett egy újat, hogy továbbra is tudjam használni a játékaimat, max. akkor lenne elfogadható. Nyilván te is, akár az AMD, teljes lelki nyugalommal adod el valakinek a használhatatlanná avultatott VGA-dat, gratulálok. :C :B

wwenigma: Az komoly, mekkora baromságokat tudsz mondani, már megbocsáss. :R Egy még támogatott kártyával véled bizonyítani, hogy nem létezik az avultatás, ehhez külön gratulálok. Szerintem neked nincs helyed ebben a topicban, függetlenül attól, hogy tényleg nem érted, miről van szó (akár itt, akár az avultatással kapcsolatban), akár csak generálod a hsz-okat, hogy a következő fokozatba léphess.
Lehet, hogy neked ez sem tűnt fel, de a legtöbb segítségkérő MÁR PRÓBÁLTA a különböző megoldásokat a hibák kiküszöbölésére, mielőtt kérdezett volna, mert a legtöbbjük nem hülye a PC-hez.

Zsébernardo: "A HD7850-et cserélnem kell mégis, mert technikailag elavult a legfrissebb driverek kezeléséhez." - na ez az az avultatás, ami nem létezik, és amilyen megjegyzésekre a wwenigma-félék alapoznak. Jedi Academy-t HD3870-nel és HD4870-nel is játszottam gond nélkül. Nincs a te rendszeredben valami win-optimalizáló szarság? Azt egyébként magam is megtapasztaltam, hogy nV kártyákon ua. programokban, ua hardveres környezetben sokkal kevesebb a bug. Persze, zero ellen nehéz az AMD-nek jobbat hoznia. :D
Nálam a Mantle az összes (2 :)) )ezt támogató programban gyengébb teljesítményt nyújtott DX-nél (persze tudjuk, hogy a gyengébb procikkal működik csak, erősebbekkel kontraproduktív, így persze növekszenek az AMD-eladások). Thief-ben ráadásul a Mantle hónapokon keresztül artifacteket dobált minimális VGA-tuninggal is, némelyik olyan szinten, hogy egy villódzás volt az egész játék. Na, ez driver-hiba.
Viszont a 7870-em továbbra is remekül teljesít, ha jó meghajtó van felette, jelenleg ez a 14.7RC1, hónapok óta az első használható.

TTomax: Szépen bekajáltad a 7770-et. :B :DDD Ahhoz van támogatás, a rossz driver viszont annak sem tesz jót, de az még a 290X-nek sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27160) jeno852


jeno852
tag

sziasztok, remélem tudtok megoldást javasolni a problémámra: nos nemrég jutottam hozzá egy 6870-es OC.-kártyához, előtte sokkal gyengébb volt így örültem ennek..

viszont ez a sok driver probléma kiakaszt, pl. az új Wolfenstein nem hajlandó elindulni régebbivel, csak a 14.4-es driverrel, a többi játéknál viszont visszaesést tapasztaltam ezzel a driverrel, pl. még a Fifa 14 is be-be szaggat :Y előtte 13.4-est használtam azzal szépen ment minden még COD Ghost is. Most csak a Wolfenstein miatt raktam fel a 14.4-est, dehát most akkor ez normális így?? állandóan cserélgetem meg totózom majd a drivereket hogy éppen az adott játékhoz melyik jó? mit lehet tenni ez ellen ha egyáltalán lehet valamit? :R

13.4-es driverrel 3DMark 06-ban majdnem 5000!!! ponttal többet kaptam mint 14.7-es driverrel :Y

(#27161) Dtomka válasza jeno852 (#27160) üzenetére


Dtomka
veterán

Tedd fel a 13.12 öt sztem azzal jó lesz.Bár lehet, a Wolfensteinnek 14.x driver kell.

[ Szerkesztve ]

(#27162) jeno852 válasza Dtomka (#27161) üzenetére


jeno852
tag

14.4-el megy a wolfenstein, nem is ez a baj, sőt ennek örülök. annak viszont nem hogy az összes többi játékban viszont teljesítménycsökkenés lett ettől a drivertől. :F

13.4-es jó volt mindenhez kivéve a Wolfensteint. csak miatta gyalultam és raktam fel a 14.4-est..........

[ Szerkesztve ]

(#27163) DeadMeat válasza katt777 (#27159) üzenetére


DeadMeat
veterán

Összefoglalva: 7770 nem került még avultatásba, sem a 7950/70 de a 7850/70 már igen. Valahogy nem nagyon akar ez az összeesküvés nekem összeállni, mert a legnagyobb a legidősebb, toszt pont a középsővel kezdik?
Ja mindent kipróbált, kivéve azt ami ténylegesen megoldhatja a gondját, mert az hülyeség.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#27164) Dtomka válasza jeno852 (#27162) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor miután végigjátszottad, akkor tedd vissza a másikat. Azért próbáld meg amit tanácsoltam.

(#27165) jeno852 válasza Dtomka (#27164) üzenetére


jeno852
tag

14.4 alatt nem indul el a Wolf.

ki is írta.

(#27166) DeadMeat válasza jeno852 (#27165) üzenetére


DeadMeat
veterán

Valami reg turka kell neki és megy az régebbivel is. Talán a topikban, vagy a we topikjában le van irva mit kell.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#27167) jeno852 válasza DeadMeat (#27166) üzenetére


jeno852
tag

az jó lenne mert a többi játék elég rosszul megy a 14.4-el :U

ha esetleg valahol ráakadsz véletlen, légyszí írd meg :R

(#27168) DeadMeat válasza jeno852 (#27167) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link] Azt hiszem ez az. Hogy menni fog-e azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#27169) jeno852 válasza DeadMeat (#27168) üzenetére


jeno852
tag

óó, de nagy király vagy ezt kipróbálom aztán megírom majd müxik e :R

(#27170) wwenigma válasza katt777 (#27159) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Alusapi, nV topik. Jobbat nem tudok javasolni Nektek. :R

Altalaba pont azokkal van a baj akik azt hiszik hogy ertenek a gephez es nekik mas ne mondja meg mit csinaljanak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27171) jeno852 válasza DeadMeat (#27168) üzenetére


jeno852
tag

hát én itt sehol nem találom a verziószámot hol írjam át win.8.1-ben :F

Közben meglett, csak én nem találtam...

na mindjárt megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#27172) #00137984 válasza katt777 (#27159) üzenetére


#00137984
törölt tag

Jedi Academy néhány pályarészénél, a fali lámpákhoz közel kerülve előfotdult villogás. Elöször sérülés effektnek véltem, biztosan megégette az izzó a Jedi lovagot. :D

(#27173) #00137984 válasza jeno852 (#27171) üzenetére


#00137984
törölt tag

Jó helyen jársz... Nyisd meg a registry bejegyzést. Van ott még más is. :) Látom közben meglett. :)

[ Szerkesztve ]

(#27174) jeno852 válasza #00137984 (#27173) üzenetére


jeno852
tag

hát ez nem jött be sajnos :F

hiába van átírva akkor sem megy a Wolfenstein így .......

(#27175) #00137984 válasza jeno852 (#27174) üzenetére


#00137984
törölt tag

Azért az átírás müködött rendesen a GPU-Z, Catalyst CCC információ / szoftver szerint vagy maradt alaphelyzetben? A 13.9 WHQL [link], 14.4 WHQL (Március 27. Guru3D változat [link] ) driverekkel érdemes lenne még kisérletezni. A 13.9 WHQL nekem is pontszámban néhány %-os előnnyel leelőzte a 14.7 RC-t, ami viszont simább sebességgel futott Unigine Valley tesztben. A 14.7 RC más területen katasztrófálisan szerepelt nálam (grafikai hiba).

[ Szerkesztve ]

(#27176) #93794560


#93794560
törölt tag

Ej, ezek a fránya driverek! Hogy mennyi baj van velük! :D

(#27177) katt777 válasza jeno852 (#27162) üzenetére


katt777
félisten

Más gáz van ott, én régebbi meghajtóval toltam végig a Wolfensteint. Nem rátelepítetted valamelyik régire? Ilyen esetben biztos a teljesítmény-csökkenés, de még akkor is, ha uninstallod, de a fájlokat és a reg. beállításokat nem pucolod ki. 14.4 amúgy sem OK meghajtó, 14.7RC1-gyel nem próbálkoztál?

DeadMeat: Én éppen az mondtam, hogy ezek a kártyák NINCSENEK avultatva. A HD4xxx sorozat a legutóbbi, amelynek a támogatását hivatalosan megszüntették. Az ennél újabb kártyákkal a driverhibák annak köszönhetőek, hogy az újabbakra optimalizálják a meghajtókat, ez nem avultatás (legalábbis hivatalosan nem tekinthető annak :DDD ).

wwenigma: Legalább önkritikád van. :D "Altalaba pont azokkal van a baj akik azt hiszik hogy ertenek a gephez." :C Az ne ossza az észt, aki semmilyen problémára nem tud megoldást, viszont segítség helyett mindenkit bőszen lehülyéz, akinek valami problémája támad az AMD amúgy is problémás meghajtóival (mert ők biztosan nem tudnak meghajtót telepíteni). :P (Miközben saját maga a ragozás alapvető szabályaival sincs tisztában.)

Zsébernardo: Hát, bevallom, nem az volt a legfőbb dolgom a játékban, hogy az amúgy is gagyi fali lámpákat nézegessem, nem tűnt fel ilyen hiba. :B :DDD KotOR esetében ezzel is kiegyeztem volna, ha fut egyáltalán.

gb4400: Az a baj, hogy hiába találsz egy jó meghajtót, nem tudsz annál megmaradni, mert az újabb játékok azzal majd nem fognak menni, ha meg felteszed az újabbat, sanszos, hogy besz.rik vmelyik régi. Így megy ez, ha nem írnak normális drivert, hanem össze-vissza foltozgatják, főleg CC-ben szoftveresen, amitől aztán hogy-hogy nem, belassulnak az adott játékok. Viszont AMD-nél ez szolgáltatás.
AMD mentségére megjegyezném, hogy soxor a szoftverfejlesztők szarják el a dolgot, ezért kell driverben mókolni (és ezzel más, esetleg jól megírt játékokat elcseszni). Hát, nV valahogy jobban megoldja (nyilván ebben szerepet játszik a kód hozzáférhetősége), ez van.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27178) jeno852 válasza katt777 (#27177) üzenetére


jeno852
tag

a 14.7-el nagyon nagy grafikai romlást tapasztaltam több játékban. egyébként a Wolf. indításakor ki is írja hogy nem fog menni 14.4 alatt. a 6870-es kártya nem támogatja a mantle-t pl., így nekem az felejtős. de ha neked ez az átírogatós módszer bevált akkor leírhatnád hogy csináltad :R

egyébként mindig rendesen le van pucolva a régi driver, registry-ből is, és mindenhonnan.

13.4 eddig amivel a legtöbb pontot kaptam 3d mark-ban, de ezzel nem megy a wolf. elindul, de ki is fagy egyből...

(#27179) katt777 válasza jeno852 (#27178) üzenetére


katt777
félisten

Hát, nem tudom, milyen Wolfenstein az, vmi gold v. egyéb kiadás? Én Original-lal toltam végig talán 14.3b1-gyel, mert a b2 szarta el a Mantle-t (totál szétesett a kép). Vagy csak a 6-os sorozattal van ilyen baja?
Valakivel keversz, én nem írogatok át semmit, mert attól nem lesz jobb a meghajtó. Ha egy játék a reg bejegyzést nézi, és nem a drivert, átverheted, és elindul, de lehet, hogy bugos lesz.

Hát, én meg 14.7-tel kaptam minden eddiginél többet, de alighanem ez is kártyafüggő, és megint csak azt látjuk, hogy a régebbi karik támogatásával bajok vannak.

Mit jelent a "nagyon nagy grafikai romlás"? Ha csak annyi lenne a gáz, hogy pár FPS-szel lassabb a megjelenítés, az még nem feltétlenül nagy ár a stabil működésért, vagy esetleg a szebb megjelenítésért. Sok esetben attól gyorsabbak bizonyos meghajtók, hogy bugok miatt elcsalnak egyes megjelenítési fázisokat, vagy nem is hajtanak végre bizonyos beállításokat (én olyant láttam eddig, hogy AF v. AA nem a beállított szinten működött, vagy éppen nem volt). Mielőtt valaki megint pártossággal vádolna, sajnos ilyen az nV-nál is volt jó pár éve, anno éppen ezért hagytam ott őket. Ma már csak azért van AMD kártyám, mert a jelenlegi kihagyhatatlan vétel volt.

3DMark van, amire jó, de annak megállapítására nem, hogy melyik játék fut optimálisan az adott meghajtóval, ilyen szempontból felejtsd el.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27180) wwenigma válasza katt777 (#27177) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jo amikor nincs mibe belekotni, johet a nyelvtan es a szemelyeskedes? Szánalmas.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27181) katt777 válasza wwenigma (#27180) üzenetére


katt777
félisten

Belekötni? Mibe? :F Egyetlen érved sem volt! :Y Na, ez a személyeskedés. Hajtogatod, hogy senki nem ért hozzá, akinek nem működik a meghajtó, mert nyilván nem tudod a megoldást a hibákra. EZ a szánalmas. De megint sikerült egy hsz-t gyűjtened, gratulálok. És még ON-ba is tetted. :C Ezután, a bajba jutottak nevében kérlek, csak akkor szólj hozzá, ha tényleg tudsz segíteni valakinek. Én itt lezártam.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#27182) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Meghalt a 7770 oc-m, átmentem alaplaira (760G) az működik, de nem ismeri fel a TV-t mint digital flat panel (dvi - hdmi kávellel vannak összekötve, nincs hdmi az alaplapon) így nincs scaling beállítási lehetőségem sem a CCC-ben, szép nagy fekete szegély van a kép szélein.

Van valami hack arra, hogy előhozzam a scaling beállítás lehetőségét?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27183) halhatatlan válasza CPT.Pirk (#27182) üzenetére


halhatatlan
aktív tag

mien márka volt a 7770-en?

(#27184) CPT.Pirk válasza halhatatlan (#27183) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gigabyte, de a halál jellege memória hibára utal. Vagyis nem halott teljesen, de már a post képernyő is pepita színekben meg karakterekben virít.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27185) CPT.Pirk válasza CPT.Pirk (#27182) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Probléma megoldódott. Amit letöltött drivert a Win7 magától, azzal nem ment a detektálás és a videók sem. Nem volt egyszerű de felhajtottam a 13.9 catalyst legacy drivert (mivel hd3000-es az integrált kártya), azzal most minden jó.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27186) wwenigma válasza katt777 (#27181) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Avulj már el.

CPT.Pirk: jahh, néha jobb megkeresni az utolsot amiben tamogatott volt és azt feltolni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27187) CPT.Pirk válasza wwenigma (#27186) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De vajon mit rakott fel a Win7? Korábban Intellel jártam úgy, hogy OpenGl nélküli drivert rakott fel, mert az nekik konkurencia de én meg szerettem volna Minecraftozni. Ott is a gyári driver letöltése volt a megoldás...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27188) wwenigma válasza CPT.Pirk (#27187) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azt korábban kellett volna megnezni, valami fapados korai gyári driver lehetett.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27189) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Arra van valami ötletetek, hogy miért van csak ennyi beállítási lehetőség a Catalystban?
Alaplap: ASRock M3A785GMH/128M
VGA: HD4850

(#27190) TIT válasza szente (#27189) üzenetére


TIT
veterán

Egyszerűsített cata,ez akkor volt nekem amikor a cd-ről raktam fel.
Szedd le a honlapról.

(#27191) szente válasza TIT (#27190) üzenetére


szente
addikt

Weboldalról van szedve, több verziót is próbáltunk.

(#27192) wwenigma válasza szente (#27189) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Alaplapi integralt HD4200 le van tiltva?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27193) szente válasza wwenigma (#27192) üzenetére


szente
addikt

Eszközkezelőben tiltottam, a BIOS-ban nem találtam ilyen funkciót.

(#27194) wwenigma válasza szente (#27193) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bios-ban elsődleges VGA at van teve Pci-e -re? Mas otletem nincs. Teljes eltavolitas es leszedni az utolso drivert amiben tamogatott.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#27195) ETOM válasza szente (#27189) üzenetére


ETOM
addikt

Windows 8?

(#27196) szente válasza ETOM (#27195) üzenetére


szente
addikt

Nem, W7 64bit
wwenigma: PCI-E-n van. :(

(#27197) CPT.Pirk válasza szente (#27196) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Próbáltad a 13.9-es legacy drivert? Elég nehéz az AMD oldalán megtalálni, de ahhoz a kártyához elvileg az kellene mert már legacy. Nem is ezt a CCC-t tartalmazza, hanem a "Vision engine" nevűt.
Mindehhez először el kell távolítani a mostani Catalystot.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#27198) szente válasza CPT.Pirk (#27197) üzenetére


szente
addikt

Köszi, kipróbálom.

(#27199) #00137984


#00137984
törölt tag

[link] AMD Catalyst 14.7 RC3 driver

(#27200) TIT válasza #00137984 (#27199) üzenetére


TIT
veterán

Már a 8-nak kéne jönnie.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.