Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#5601) bitpork válasza Sk8erPeter (#5599) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Igazat szóltál mostan. Gyk a Logout átalakult ki tud több videót linkelni posztgyűjteménnyé :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5602) Lauda válasza Sk8erPeter (#5599) üzenetére


Lauda
félisten

Ezert irtam, hogy nezopont kerdese. Kinek mi a semmitero cikk es mi a sokakat erinto cikk? Ez teljesen szubjektiv szerintem. Masik, hogy fogalmad nincs mi van a logout blog felirat mogott. Tegye fel a kezet, aki csak ugy rakattintgat a rangok alatti logout blog feliratra....

(#5603) dobragab :R

[ Szerkesztve ]

(#5603) dobragab válasza Lauda (#5602) üzenetére


dobragab
addikt

Jelen!

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5604) sz.balazs.95 válasza Lauda (#5602) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én ha sokszor látok valakit a fórumokon, akkor előbb utóbb kíváncsiságból meg szoktam nézni, hogy vajon miket írt Logoutra.

Ezt pl. meg fogja nehezíteni ez az változtatás. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5605) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Annyi csillag van itt mint az égen vagy egy ruszki tábornok váll lapján meg mellén egyszerre :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5607) sz.balazs.95 válasza bitpork (#5605) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

¯\_(ツ)_/¯

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5608) Acef válasza Lauda (#5602) üzenetére


Acef
addikt

Jelen!

Valóban sok érdekes olvasnivalót lehet találni.

(#5609) air válasza Acef (#5608) üzenetére


air
nagyúr

Lehetett eddig.
De ennek mostantól vége.
Hogy ez kinek jó és miért, arra normális, logikus magyarázatot még nem láttam, csak értelmetlen magyarázkodást.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5610) Viktor0610 válasza air (#5609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

air:
Én pl. kifejezetten utáltam, hogy ott van a link a nevem alatt. :D Egyáltalán nem bánom, hogy eltűnt. :D
Egyébként szerintem azoknál, akik termelékenyek azon az oldalon, állandóan ott a link, ha valaki viszont valami infót oszt meg (pl. ROM-frissítést, egyéb okosságot), akkor meg úgyis link alapján jutok el oda, nem a neve alatti linkre kattintva.

Saját vélemény. :)

Acef:
Miért nem a Logout oldalad linkjét teszed bele az aláírásodba? :) Egyszerűbb, mint a nevedre kattintani, majd onnan a Logoutodra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5611) canniball válasza Viktor0610 (#5610) üzenetére


canniball
nagyúr

A Blog látszik mobil nézetben is, az aláírás nem.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5612) Acef válasza Viktor0610 (#5610) üzenetére


Acef
addikt

Igaz, köszönöm a tippet. Ez így még mindig macerás a régi, megszüntetett rendszerrel szemben, hiszen ott csak egy klikk volt, most meg kijelöl, megnyit, ...

logout blog
Te mint VIP, "közelebb vagy a tűzhöz." Szólhatnál az illetékeseknek, hogy ez egy nagyon negatív, hibás döntés volt. Ezzel látogatottságot veszítenek és néhány csalódott usert kapnak. Eddig nulla költséggel vehettük igénybe a PH szolgáltatásait, de legalábbis nem kellett fizetni azért, hogy mások is tudják: valami extra mondanivalónk van, gyere és olvasd el. Ezek a kissebb-nagyobb logoutok jelentősen hozzájárulnak(tak?) a PH látogatottságához. Szerintem.

Esetleg linkelhetnéd a megfelelő topikot/személyt. Van erre valamilyen topik? Vagy nincs értelme, felejtsem/felejtsük el?

Habár, ha sokat rugózok ezen, akkor lehet, hogy lassan jönnek a modik, és egyből nekik magyarázkodhatok, esetleg egyből jegelnek, mert a rendszer ellen pufogok.

[ Szerkesztve ]

(#5613) air válasza Acef (#5612) üzenetére


air
nagyúr

Megszoksz vagy megszöksz. :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#5614) Intruder2k5 válasza Acef (#5612) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A LOGOUT blog linkjének elrejtése nem a prémium előfizetéshez kapcsolódó funkció, ez ugyanúgy működik minden fórumtag esetén. Jó, mert így nem jelennek meg feleslegesen a sok éves bejegyzések miatti linkek, sőt az (1) jelölés végett az extra friss dolgok is láthatók első pillantásra. A PH fórum azon szolgáltatásait amit eddig 0Ft költséggel vehettél igénybe, azután is pontosan ugyanannyiért használhatod. A prémium ezen felüli plusz szolgáltatásokat nyújt, amik új funkciók, viszont megvásárlásuk senkinek sem kötelező. Attól, hogy valaki prémium, még nem lesz több a másiknál, ahogyan az sem lesz kevesebb az által, hogy nincs előfizetése.

És nem utolsó sorban ez az egész rendszer még alakulófélben van, további változtatások lehetségesek a közeljövőben ugyanúgy a logout linket, mint a prémium jelzést illetően is.

(#5615) Acef válasza Intruder2k5 (#5614) üzenetére


Acef
addikt

Köszönöm a választ!

Néhány kérdés/gondolat a "jogalkotókhoz":

így nem jelennek meg feleslegesen a sok éves bejegyzések miatti linkek
- Ki dönti el, hogy feleslegesen jelenik-e meg?
- Csak az új lehet hasznos, vagy az a régi is az amit gyakran, jelenleg is olvasnak, és a szerző is aktív?

És nem utolsó sorban ez az egész rendszer még alakulófélben van, további változtatások lehetségesek a közeljövőben ugyanúgy a logout linket, mint a prémium jelzést illetően is.
- ez biztató. A fenti, és ma délelőtti, a témával kapcsolatos hozzászólásokat kérlek, továbbítsd az illetékeseknek. :R

[ Szerkesztve ]

(#5616) Intruder2k5 válasza Acef (#5615) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Noha a kérdéses opciók nem mindegyike a prémium funkció, megbeszélésük a napokban a prémium topikban történt. Természetesen a véleményét bárki leírhatja, viszont mivel mondhatjuk, hogy ahány tag annyiféle álláspont volt, így kétséges, hogy mindenki igényének eleget lehetne tenni, tehát lesz majd egy végső felsőbb döntés, és mindenkire az fog vonatkozni.

(#5617) lezso6 válasza Acef (#5615) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eredetileg a logout blog link promó céllal volt ott ahol. Csak hát "bent felejtődött" 10 évig. :D A link mögötti tartalom hasznosságát nem lehet bitekkel jellemezni, de a változtatásnál nem is ez volt a szempont.

A lényeg az, hogy csak olyan júzereknél jelenjen meg, akik valóban aktívak, de a 2 hónap még így is eléggé megengedő. Akik nagyon akítvak (hetente írnak), azoknál (1)-es is van. Így nincs az a probléma, hogy egyszer régen írt egy júzer valamit, aztán ott virít a neve alatt a link, pedig már 5 éve nem blogolt semmit. Ennek következménye pedig az, hogy több kattintás lesz, hisz jóval nagyobb eséllyel fogsz új bejegyzést látni. ;) Ha meg csemegézni szeretnél, akkor kettőt kell kattintani, szerintem nem olyan kényelmetlen az.

Egyébként nem mellékesen az az 50 ezres látogatottságú bejegyzésed biztos nem a neved alatti logout linkről kapta a hiteket, hanem gúgliból. Rákerestem próbából, hogy "Samsung Galaxy S Advance root" és másodikként dobta ki a bejegyzésed. Aki keres, talál. ;)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5618) dobragab válasza Acef (#5615) üzenetére


dobragab
addikt

Aki nagyon akar, csinálhat egy egyszavas bejegyzést, csak hogy kikerüljön a neve mellé a link. Aztán két hónap múlva törli a régit, és csinál egy másik ugyanolyat. Ronda workaround, de működik.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5619) bitpork válasza Acef (#5615) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezt én nem értem: milyen alapon kérdőjelez meg itt bárki egy privát üzemeltetésű szerver ingyenes szolgáltatásaival kapcsolatos tulajdonosi döntést? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5620) dobragab válasza bitpork (#5619) üzenetére


dobragab
addikt

A morgás jogát szokták biztosítani, de azt nem kéne elvárni, hogy hatása is legyen.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5621) tlac válasza bitpork (#5619) üzenetére


tlac
nagyúr

userekből élnek

(#5622) bitpork válasza dobragab (#5620) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért a Ius murmurandi-t ne keverjük már egy magán érdekeltség magán döntésével: ez nem egy demokratikus köztársaság, megszavazott tulajjal, hanem egy magántulajdon, amibe -szerencsére- be engedtek minket is. Vagy tévednék? ;)

(#5621) tlac : lásd a fentit. Nem a mi dolgunk miből hogyan élnek meg. A következő mi lesz? Hogy aláírást gyűjt vki hogy ne lehessen bezárni az oldalt amikor besokallnak parci-ék a sok "nekemjár"-ral? :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5623) dobragab válasza bitpork (#5622) üzenetére


dobragab
addikt

Jól mondod. Én csak annyit mondtam, hogy beengednek minket, és általában ilyen helyeken azt is megengedik, hogy elégedetlenkedjünk. Azt viszont nem kéne elvárni, én sem várom el, hogy minden elégedetlenség forrását meg akarják szüntetni, és kinyalják a ... .

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5624) Acef válasza lezso6 (#5617) üzenetére


Acef
addikt

lezso6
Minden tiszteletem a tiétek, biztosan nem egyszerű ennyi userrel. Elnézést, de Én teljesen ledöbbentem ezen a döntésen.

tehát logout blog
- Ki dönti el, hogy feleslegesen jelenik-e meg az a kis felirat?
- Csak az új lehet hasznos, vagy az a régi is az amit gyakran, jelenleg is olvasnak, és a szerző is aktív?

Te látod az Én logoutom látogatottságát (kb 63000 klikk)? Látod, hogy 700+ személy írt nekem privátot, néhányan több százat, és ez mind a logoutommal kapcsolatos. Ez összesen sok1000 klikk. (nem felvágni akarok a számokkal, lehet, hogy ez a többiekéhez képest nagyon kevés, annak aki olvasta, annak viszont hasznos, és nem mindegy, hogy hogyan tudja elérni.
Ez most a PH rendszere szerint érdektelen, valaki(k) úgy döntöttek, hogy nem kell látszódni annak a nyamvadt kis feliratnak :(((

Egyébként nem mellékesen az az 50 ezres látogatottságú bejegyzésed biztos nem a neved alatti logout linkről kapta a hiteket, hanem gúgliból. Rákerestem próbából, hogy "Samsung Galaxy S Advance root" és másodikként dobta ki a bejegyzésed. Aki keres, talál
ez is egy nézőpont, de ez megint csak azt jelzi, hogy olvasókat hozott a PH-ra :K

dobragab #5618
csinálhat egy egyszavas bejegyzést, csak hogy kikerüljön a neve mellé a link. Aztán két hónap múlva törli a régit, és csinál egy másik
ugyan már! ne így kelljen ...

bitpork #5619
felhasználói alapon.
mint egy vásárló a boltban, hiszen nem a vásárló van a boltért, hanem a bolt a vásárlóért, és a belőlük nyert haszonért, de az első: a bolt a vásárlóért! A PH-t sem a jézusszíve kft üzemelteti, userek és látogatás nélkül nem működne.

dobragab
de elvárhatjuk. Aki nem vár el semmit, az nem is ír, csak beletörődik, esetleg trükközik, hogy látszódjon a logoutja. Leírtam a véleményemet, kérésemet, legalább azt elvárom, hogy elolvassák, esetleg elgondolkodjanak rajta. A döntés nyilván a PH joga.

Zárás
ne értsetek félre, nem kötekedek, nem követelek, mert tudom, hogy bármennyire is belőlünk élnek, elsősorban a saját érdekeiket, döntéseiket érvényesítik. Viszont ne legyen már gond abból, hogy leírom a véleményemet, vagy abból, hogy nem értek egyet a válasszal.
Köszönöm, többet ezzel kapcsolatban nem írok.
Lefotózom a papagájunkat, és kéthavonta kicserélem a fotót egy és logout bejegyzésemet egy új képre, amit szintén a papagájunkról készítek :W

[ Szerkesztve ]

(#5625) bitpork válasza Acef (#5624) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor megint, bár ez itt nagyon off-topik!
Nem te, vagy én fogjuk eldönteni, hogy az oldal tulajdonosának mi a jó. Ha Te tudsz jobbat, akkor nem kell várni, meg kell csinálni és ha valóban olyan jó, akkor mind szépen oda átszokunk. :K Ha meg nem, akkor a látogatottsági adatok , üzleti tervek , befolyó bevételek ismerete nélkül nem biztos hogy ildomos számon kérni a tulajokat. Ismétlem magam: kérni lehet, de diktálni (lehet félreértem a mit és ahogyan írtál , ezért mea maxima culpa) csak tulajdonjoggal a hátunk mögött szabad.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5626) Acef válasza bitpork (#5625) üzenetére


Acef
addikt

tudom, hogy mit ígértem, de írhatnékom van ...

nekem azt tanították, hogy egy megbeszélésen, tárgyaláson, vagy az élet bármely területét is nézzük: ha nem szólalsz fel azzal szemben amivel nem értesz egyet, akkor az azt jelenti, hogy helyesled, támogatod, egyetértesz vele. ez most is egy ilyen helyzet. nem értek egyet, tehát leírtam amit gondolok

most láttam a logout blog feliratodat, klikk, tetszett az autós találkozóról készült írásod és a sok fotó, olvasgattam, nézegettem, habár ez már régi, ezt egyébként már nem is kellett volna megtalálnom :(

az első, a narancsos az még friss (17 perces), az nem érdekelt, de ennek köszönhetem, hogy rátaláltam az autósra. Tehát tulajdonképpen a narancsos cikkedet is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#5627) bitpork válasza Acef (#5626) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az autós kiemelt volt, szerintem ezért látható még.
A kisebb írásokat már egyszer töröltem, de néha jó kiírni magamból dolgokat. Nem számít már, hogy van-e és ha van akkor mi a reakció :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5628) Acef válasza bitpork (#5627) üzenetére


Acef
addikt

nem értetted, vagy nem akartad megérteni :) mindegy, jó éjt mindenkinek!

(#5629) Lauda válasza Acef (#5626) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az sokat dobna a blogok megtalalhatosagan, ha az user korlatlanul tudna oket visszanezni. Akar ugy, hogy idorendben visszafele haladva, szavakra rakeresve, akar felhasznalo blogjaira rakeresve. Igy azt gondolom nem is lenne szukseg a feliratokra sem, hisz a blogtermest barmikor vegig tudnad bongeszni, kivalasztva az utolso ket hetet mondjuk es a neked tetszoket elolvasni. Ott ugyis egy kupacban megvannak a blogok fuggetlenul az iroktol. Hogy ebbol mi fog megvalosulni azt egyelore nem tudni, szerintem idovel megteremtik ennek a lehetoseget is.

(#5630) Acef válasza Lauda (#5629) üzenetére


Acef
addikt

Nem erről van szó!

Miért ér többet egy friss bejegyzés mint egy 5 évvel ezelőtti?
Az írás ideje, vagy a tartalma számít?
Nem lehet érdekes számomra valakinek blogja amit 5 évvel ezelőtt írt?
Megromlik egy túrabeszámoló, vagy bármilyen más történet?
Miért van megkülönböztetés, miért könnyebb elérni az egyiket mint a másikat?

Csak a pénzől szól? Nekem ez egy baromi nagy csalódás, ezért írtam ennyit. Ezt nem gondoltam volna a PH-ról, és nem hiszem, hogy ők (a PH) ilyen lenne. Nem tudom miért ..., szerintem ez így nem helyes, a PH-nak nem állhat érdekében, elhibázottnak tartom. Ez nem egy extra funkció amihez prémium kell, ez egy apróság, ami eddig ingyen volt, ezután csak pénzért jár(na)!
Eddig nagyon szívesen voltam itt, segítettem segítséget kértem, olvasgattam, blogot írtam, hogy később is megtalálják az információkat, erre most ez emiatt a változás miatt egy kevésbé érdekesnek számító leírás lett.

No, tényleg utoljára írtam, elnézést ha untattalak titeket!

[ Szerkesztve ]

(#5631) Intruder2k5 válasza Acef (#5630) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hogy miért van így, meddig lesz így, ez az oldal vezetőségének, azon belül is főként a tulajdonosainak dolga, így ebbe most nem mennék bele. Azt viszont feltétlenül pontosítanám, csak, hogy ne terjesszük a tévinfókat. A logout blog linkjének megjelentetése nem prémium funkció! Eddig is ingyen volt a neved alatt, és ezután is ingyen lesz ott, csak más feltételekhez van kötve. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#5632) lezso6 válasza Acef (#5624) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És akik privátokat küldtek azok hogy találtak a blogodra? Arra nagyon pici esély van, hogy ráklattyolnak a blogodra, aztán pont azt találják, ami őket érdekli. Az érdekes / érdektelen dolog tök szubjektív. Az viszont tény, hogy ha valami friss, akkor az érdekesebb (és itt a hangúly!) lehet, mivel aktuális.

Akit konkrét valami érdekel (lásd blogodban lévő írások), akkor arra rákeres, nem pedig random kattint minden linkre, hátha. Ez alól kivétel lehet az, ha pl a megfelelő mobilos topikban vagy, de arra sem az a megoldás, hogy ott legyen a neved alatt a blogout link, hanem a témához kapcsolódó anyagoknál szerepeljen. A bruteforce mindenhollegyenottalink nem jó irány.

Nem vitatok semmilyen minőségi kérdést, sőt ez abszolút nem is kérdéses, mivel a Google nálam inkognitó módban első helyezettként (!!!) hozza ki magyar nyelvű oldalak között azt a sokak által látott bejegyzésed. Mivel van relevancia. Ez az ami nagyon fontos, főleg egy ekkora portálon. Az az infó legyen ott, ami kapcsolódik. Egy régi bejegyzés általánosságban nem aktuális, tehát nem releváns. Ha mégis az lenne, akkor ahhoz kell kapcsolni, ahova tartozik, lásd mobilos topiknál témaösszefoglaló / kapcsolódó cikkek vagy egy hozzászólás amiben megválaszolsz egy konkrét kérdést.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5633) Mate válasza Acef (#5630) üzenetére


Mate
nagyúr

Lezso írt már ezzel kapcsolatban:

"Eredetileg a logout blog link promó céllal volt ott ahol. Csak hát "bent felejtődött" 10 évig. :D"

Ez alapján nem úgy lett kitalálva, hogy az idők végezetéig ott legyen a link. Ha friss tartalom van, akkor jelzi, így tudja a fórumozó, hogy az illető új bejegyzést tett közzé.

Ha pedig valaki kíváncsi egy másik ember blogjára, akkor adatlapon vagy logouton könnyedén meg tudja találni.

(#5634) Intruder2k5 válasza lezso6 (#5632) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Illetve pont ugyanezen kérdés kapcsán a napokban lebeszéltük a Topikgazdákkal is, hogy ami az adott témában releváns blogbejegyzés, azokat az összefoglalóba nyugodtan be lehet linkelni egy "ajánlott blogok", vagy hasonló cím alá. Ha valakinek egy ennyire keresett írása van az adott témában, egész biztos, hogy a Topikgazda is segítőkész lesz ebben.

(#5635) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Felmerült bennem egy probléma:

Mi van, ha egy logout bejegyzés olyan jellegű, hogy időközönként frissül?
Pontosabban mondva ha frissül, az ugyanúgy régebbi bejegyzésnek számít, és így fokozatosan hátrébb kerül, majd eltűnik a süllyesztőbe.

Ez persze eddig is ugyanúgy jelen volt, mint probléma, csak most ezek után ha nem ír valaki új cikket, akkor még könnyebben el tud felejtődni 1-1 régi, de heti/havi szinten frissülő cikk.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5636) Mate válasza sz.balazs.95 (#5635) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre lehet megoldást találni. Például frissítés esetén email értesítés, vagy hasonló.

Viszont szerintem érdemes várni ezzel a logoutos dologgal, hogy miként működik, milyen problémákat fog felvetni az elkövetkező időkben. Szerintem Parciék bizonyították az elmúlt napokban, években, hogy ha valamit tökéletesíteni kell, az tökéletesítik.

[ Szerkesztve ]

(#5637) Acef válasza Mate (#5633) üzenetére


Acef
addikt

Szia mate3553!

Intruder2k5, lezso6, mate3553

nem feltétlenül az adott topikhoz kapcsolódó témákról van szó. Nem is az én blogomról, azt csak a megnyitások száma miatt írtam (hátha ez màr számít)

Ezek a bejegyzések ugye ugyanúgy ott vannak/ott maradnak a PH szerverén.
Valószínűleg jó a PH-nak, ha az userek böngésznek, olvasgatnak a különböző lapokon, topikokban, és akár a logoutokon igaz?
Ugye veletek is előfordult, hogy volt x perc szabadidőtök, és csak úgy, rákattintottatok valaki neve alatt a logout blog feliratra. Veletek is előfordult ilyen igaz? Velem igen. Volt amelyik régi írás volt, de érdekelt, ezért elolvastam.

Ez most megváltozott. Már nincs ott az a sok logout blog felirat. Amennyiben régebbi bejegyzésről van szó, akkor azt így, pusztán össze vissza kattingatva már nem fogjuk megtalálni. (Kivéve a "kamu-friss" bejegyzésekkel "életben tartott", vagy a prémium tagok régebbi bejegyzései)

Feladom. Bizonyára nyomós oka van ennek a változásnak, ezért nem tudok legalább egy egyetértésnek hangot adó hsz-t sem elérni tőletek.

Köszönöm, hogy "meghalgattatok". Jó éjt srácok!

[ Szerkesztve ]

(#5638) Mate válasza Acef (#5637) üzenetére


Mate
nagyúr

"Amennyiben régebbi bejegyzésről van szó, akkor azt így, pusztán össze vissza kattingatva már nem fogjuk megtalálni."

Továbbra is ott van az adatlapján, illetve logouton is lehet kattintgatni. Gondolhatod, hogy a lap tulajdonosai sem a saját maguk ellenségei.

"Kivéve a "kamu" bejegyzéseket, vagy a prémium tagok régebbi bejegyzései)"

Már többször leírtuk, de leírom megint. A prémium rendszernek az ég világon semmi köze ehhez. Hiába van prémium előfizetése valakinek, ugyan ez a rendszer érvényes rá is.

[ Szerkesztve ]

(#5639) Acef válasza Mate (#5638) üzenetére


Acef
addikt

Hiába van prémium előfizetése valakinek, ugyan ez a rendszer érvényes rá is.
akkor meg pláne rossz az irány! = olvasás/megnyitás csökkenéssel jár

Kiszálltam. Szia!

[ Szerkesztve ]

(#5640) Lauda válasza Acef (#5637) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem is add fel, mert nem erted meg mindig. Ez teljesen fuggetlen az elofizetestol, csak az szamit van-e ket honapnal frissebb blogod. Ha van ilyened, ott a felirat. Aki pedig unatkozik eztan is megtalalja a blogokat az adatlapi linken.

Bar nekem az a velemenyem, hogy akkor lenne szinkronban ez a dolog, ha a blogokat barmikor el lehetne erni a fooldalrol. Most mondok egy hule peldat. Van egy regi bejegyzesen, a kezenjaro kinai malac (nem ez a fontos, van akit erdekel, a masikat nem). Na ezt csak ugy talalod meg jelenleg, ha vegigporgeted a blogom, vagy! a google elso talalatra kidobja. Hiaba keresel ra a malacra, nem dobja ki a logouton sehogy. Ha erdekel valakit a csillagaszat, nem tudja ezeket a blogokat megtalalni (nem tudom van-e ilyen, ez is lenyegtelen most).

[ Szerkesztve ]

(#5641) Acef válasza Lauda (#5640) üzenetére


Acef
addikt

Félreértettem, de a jó/jobb irányba.
Sajnos még a prémiummal sem működne az, amiért itt nyafogtam.

Előtted, az #5639-ben:
Hiába van prémium előfizetése valakinek, ugyan ez a rendszer érvényes rá is.
akkor meg pláne rossz az irány! = olvasás/megnyitás csökkenéssel jár

Kiszálltam. Szia!

(#5642) Lauda válasza Acef (#5641) üzenetére


Lauda
félisten

Legy kicsit turelemmel, egesz biztosan meg lesz ez is oldva frankon. :K

(#5643) Sk8erPeter válasza lezso6 (#5617) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Ennek következménye pedig az, hogy több kattintás lesz, hisz jóval nagyobb eséllyel fogsz új bejegyzést látni."
Szerintem pont nem, nem volt jó döntés az aktivitás pörgetésére, mert így az embernek kevésbé van motivációja átkattintani (frissebb tartalom != értékesebb), jelen esetben sajnos számít a plusz 1 kattintás.
Ha egy szakmai topicban (vagy akár OFF-olós topicban) valaki jókat szólt hozzá, és láttam, hogy ott szerepel a neve alatt a LOGOUT-link, akkor többször is előfordult, hogy rákattintottam, mert kíváncsi voltam, hogy milyen tartalmakat írt már korábban. És az pont nem érdekelt, hogy 1 hónapja írta azt, vagy pedig 5 éve. (Nyilván tök érdekeseket lehet találni régi cikkek között is, de ez egyértelmű.)
A mostani rendszerben, így, hogy nincs kint a link a kevésbé gyakran blogoló júzernél, kevésbé valószínű, hogy rákattintok a júzer adatlapjára, majd onnan navigálok el a blogjára, mert egyszerűen nem jut eszembe, hiszen nincs ott a link, és kivettétek a folyamat meggyorsítására szolgáló eszközt. Az a plusz egy kattintás tehát jelen esetben azért számít eléggé, mert így simán előfordul, hogy nem is jut eszébe az embernek, hogy érdekelje az adott felhasználó blogja. Eredmény: kevesebb átkattintás.
Szerintem jó átmenet az lenne, ha ugyanúgy folyton kint lenne a link (persze lehet kevésbé feltűnő, ha az úgy szebb vagy jobb vagy fogalmam sincs), és a frissebb tartalom esetén meg megjelenne a mostani megoldáshoz hasonlóan zárójelben egy erre utaló jelzés.

Pl. egyébként épp Acef kolléga blogjára találtam így rá könnyebben, és szerintem itt az nem válasz, hogy Google-lel is megtalálhattam volna akár... valóban, de picit melósabb. :D

(#5601) bitpork:
Jaja, épp ezért sem jó a döntés sajnos.

(#5602) Lauda:
Akkor a kedvedért fel van téve a kezem, és azóta ahogy elnézem, kaptál jó sok másik feltett kezet is. :DDD

Sk8erPeter

(#5644) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Nem tudom hogy ez most bug-e vagy koncepció van mögötte, de vegyük ezt a bejegyzést Logouton:
[link]

Itt egy darab hsz van, aminek a fejlécében Új, Válasz, Rejt, Privát opciók vannak egymás után. Ezek az opciók a fórum más területein Új, Válasz, Privát, Rejt sorrendűek.

Itt megkergült a motor vagy mi történt? :D :R

Üdv. core2

(#5645) Intruder2k5 válasza Neil Watts (#5644) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Majd lezso megmondja a tutit, de logout-on szerintem még régebbi rios verzió düböröghet, lévén ott a keresőben megvan még a "Szűrés időintervallum szerint" menüpont is, még a többi portálról nézve ez már nincs, helyette viszont van "Szűrés megválaszolt felhasználó szerint". Szerintem ezért lehetnek eltérések...

Ha tévedtem, akkor sorry! :)

[ Szerkesztve ]

(#5646) Lauda válasza Intruder2k5 (#5645) üzenetére


Lauda
félisten

A logouton is az a sorrend amit irt, csak ott a linkelt hsz-nel van megkergulve. :D

(#5647) Intruder2k5 válasza Lauda (#5646) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jaah, ezt nem tudtam, akkor valami más az oka. :)

De valami eltérés akkor is van, mert a kereső más.

[ Szerkesztve ]

(#5648) sztanozs


sztanozs
veterán

Mi ez az (1) a logout link végén? Nem jöttem rá, hiába kattintottam.
BTW a nevem alól miért tűnt el a logout blog link?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5649) bitpork válasza sztanozs (#5648) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Olvasni , olvasni, olvasni

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5650) sztanozs válasza bitpork (#5649) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez azért már komoly bányászat. Azért nem olvasok el minden topicot az elejétől a végéig...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.