Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#6551) Bjørgersson válasza #90933760 (#6550) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Moderátor neve helyett jobb lenne annyi, hogy fórum vagy apró, mint ahogy Kalandor is írta a linkelt hozzászólásban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6552) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Talán ide tartozik: prohardver címlapról a mostani emag hirdetésre kattintva nem jön be semmi, csak egy üres oldal, a megnyílt oldal linkje végén egy 'url=' van, gondolom emiatt nem jön be az emag.
Telenoros hirdetés jó.

(#6553) 0xmilan válasza Balazs_ (#6552) üzenetére


0xmilan
addikt

Ezt hívják open redirection sebezhetőségnek. Bármilyen oldalt írhatsz az url= után, oda fog irányítani.
Ha megnézed a telenoros hirdetést, akkor látszik, hogy ugyanígy épül fel a link, csak az url paraméternek meg van adva a telenor oldala.

[ Szerkesztve ]

(#6557) weiss


weiss
addikt

Az miért van, hogy annak ellenére, hogy csak az első privátról kérek értesítést, az összesről kapok?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6558) #90933760


#90933760
törölt tag

Ugye ez a kutyakajás reklám a beléptető oldalon csak egy kibaszott hülye vicc?

(#6559) #90933760 válasza #90933760 (#6558) üzenetére


#90933760
törölt tag

[sarcasm] ;] [/sarcasm]
Ezt lefelejtettem, még mielőtt fűkaszával rontanak nekem.

De tényleg, ennyire nem megy a szekér, hogy már az oldal témájától és szakmájától ennyire eltérő dolgot is reklámoznotok kell?...

[ Szerkesztve ]

(#6560) Lauda válasza #90933760 (#6559) üzenetére


Lauda
félisten

A reklamok nekunk szolnak es rengeteg kutyas is van itt. ;)

(#6561) #90933760 válasza Lauda (#6560) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mondja a kutya arcképes. :DDD

(#6562) Lauda válasza #90933760 (#6561) üzenetére


Lauda
félisten

Mondja ezt a farkasarckepes. :DDD

(#6563) odrif


odrif
MODERÁTOR

Nem kértem, és mégis kapok a Vírusirtó topikról email-ben Téma értesítőt. :F

20 éve a Prohardveren

(#6564) odrif válasza odrif (#6563) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

De mégiscsak kértem, csak nem vettem észre. :W
Törölhető.

20 éve a Prohardveren

(#6565) SP4C3 válasza Lauda (#6562) üzenetére


SP4C3
veterán

LOL :DD

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6566) unclefucka


unclefucka
senior tag

Sziasztok!

A verzió frissítés óta a bejelentkezéskor a "Belépés folyamatban, rögtön továbbítunk..." résznél megáll az oldal és nem továbbít, mint régen. Ha rákattintok a linkre, akkor tovább megy.
Firefox 48.0.2 -t használok.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#6567) Rimuru válasza unclefucka (#6566) üzenetére


Rimuru
veterán

abou:config -> accessibility.blockautorefresh -> false
[link]

Vigyázat, csalok!

(#6568) unclefucka válasza Rimuru (#6567) üzenetére


unclefucka
senior tag

Köszi, de nálam alapból "false" állásban volt a kapcsoló és ezzel együtt nem megy.
Megnéztem a videódat, de nekem odáig el sem jut.
Az a képernyő marad, amit egy mp-ig lehetett látni mindig is.
Azon kívül a nálad lévő probléma a leállás előtt jelentkezett, nálam meg utána.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#6569) Depression


Depression
veterán

Aláírást szeretnék módosítani:

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6570) unclefucka válasza unclefucka (#6568) üzenetére


unclefucka
senior tag

Valami történt, mert ma reggelre megoldódott a probléma. :C
THX :R

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#6571) radó1


radó1
újonc

ÜDV! SOS! Valami történt! radó felhasználó vagyok !"voltam"!. Nem tudok bejelentkezni!

Kihez tudok fordulni? Ahhoz, hogy most írok létre kellett hoznom egy új fiókot radó1

(#6572) Intruder2k5 válasza radó1 (#6571) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Írtam privátot.

(#6573) sutykuru


sutykuru
tag

(#6574) Mate válasza sutykuru (#6573) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszi!

Javítani fogjuk!

(#6575) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Jelezni szeretném, hogy a "Milyen pendrive-ot vegyek" topicot valamiért a felhasználónevemmel bejelentkezve nem tudom megnyitni, hosszabb töltés után az alábbi hibaüzenetet kapom 1-2 napja:

503 - Service Unavailable

Sajnos kérését nem tudtuk teljesíteni, mivel az oldal éppen karbantartás alatt áll. Kérjük próbálja meg újra később.

Unfortunately your request could not be fulfilled, because the site is under maintenance right now. Please try again later.

Próbáltam már több böngészőben is, cookie-t is töröltem, a helyzet ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#6576) Mate válasza Crvsh3R (#6575) üzenetére


Mate
nagyúr

2016-09-19 22:13:38-kor és 2016-09-20 20:28:11-kor is írtál oda hsz-t. Ezek szerint megtudtad nyitni. Vagy csak időnként nem éred el?

(#6577) Rimuru


Rimuru
veterán

lezso, ha siman beirom keresobe hogy cowspace miert nem adja ki ezt a hozzaszolast?

Vigyázat, csalok!

(#6578) lezso6 válasza Rimuru (#6577) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert szó végén van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6579) Crvsh3R válasza Mate (#6576) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Miután sikerült ide felírnom érdekes módon pár órára rá (amikor felírtam ezt a 2 hsz.-t) megoldódott a dolog. Furcsa, azt hittem valaki az itteni hsz.-emre javított valamit. Azért köszönöm a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#6580) Bjørgersson válasza lezso6 (#6578) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehetne úgy megcsinálni, hogy ne csak a szó elejétől keressen?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6581) lezso6 válasza Bjørgersson (#6580) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindent meg lehet csinálni, csak hát... :) Majd lesz valami értelmes keresőmotor a PH! alá, de nem mostanában sajnos.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6582) Bjørgersson válasza lezso6 (#6581) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ertem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6583) Rimuru válasza lezso6 (#6581) üzenetére


Rimuru
veterán

Kovetkezo lepes, adhassunk taget a hozzaszolashoz, ez mar ugyis megvan forumtemaknal. :P

Vigyázat, csalok!

(#6584) weiss válasza Rimuru (#6583) üzenetére


weiss
addikt

Mondjuk én már annak is örülnék, ha valami módon jelezné, hogy az én hsz.-emre válaszolt valaki.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6585) demiértez


demiértez
újonc

Sziasztok!

Egy új felhasználónevet kellett létrehoznom, mert a régi egy invitel.hu -s címmel volt (van) regisztrálva.
Elfelejtettem a jelszót és hiába kérek jelszó emlékeztetőt a címre nem érkezik meg.

Van erre valami megoldás?

Üdv
E

(#6586) Bjørgersson válasza demiértez (#6585) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Keresd meg Kalandort privatban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6587) Intruder2k5 válasza demiértez (#6585) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez ügyben email-ben tudsz segítséget kérni Kalandor-tól, semmilyen más módon nem. A cím az adatlapján megtalálható, illetve elküldtem neked privátban is, elkerülendő, hogy innen begyűjtsék a spambotok.

[ Szerkesztve ]

(#6588) Kalandor válasza demiértez (#6585) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert az invitel blokkolja a prohardveres emaileket, hiába kértük, hogy hagyják abba :W

(#6589) Bjørgersson válasza Kalandor (#6588) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van valami okuk a blokkolasra?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6590) Kalandor válasza Bjørgersson (#6589) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mit akarsz ezzel a kérdéssel sugalmazni?

(#6591) Bjørgersson válasza Kalandor (#6590) üzenetére


Bjørgersson
félisten

? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6592) DS39 válasza Kalandor (#6590) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem arra gondol, hogy mivel indokolják a tiltást.

(#6593) yanna


yanna
őstag

Skacok! Nálam minden PH-s művelet 2-3 perc minimum. :U Itt a hiba?

(#6594) yanna válasza yanna (#6593) üzenetére


yanna
őstag

Úgy fest, hogy meggyógyult. Nem nálam volt.

(#6595) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Be voltam jelentkezve, kidobott az időkorlát miatt, de ezt nem vettem észre.
Utána rákatt egy másik topicra, és azt vettem észre, hogy mindkét topicban (régi és az új) törlődött az "új hozzászólásos" piros felkiáltójellel a jobb oldalról.

Nem maga az elsődleges hatás a fontos, hanem a biztonsági kockázat.
Kijelentkezve befolyással rendelkeztem egy felhasználóra.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6596) Lauda válasza FehérHolló (#6595) üzenetére


Lauda
félisten

A szintetikus cuccok is legalabb ekkora karokat okoznak.

(#6597) lsc


lsc
nagyúr

Mi a túró van az oldallal, 2-3 perc mire egy oldal bejön? Azt reméltem hogy miután fizetős lett az oldal gördülékenyebbek lesznek a dolgok, eddig az ellenkezője jött be, ráadásul semmi tájékoztatás nincs az egésszel kapcsolatban, a múltkori "szervercsere" is elég "titkos" volt az elején, a mostaniról meg egyelőre semmit sem látni.

Az élet kegyetlen .

(#6598) FehérHolló válasza Lauda (#6596) üzenetére


FehérHolló
veterán

Írjak rá egy scriptet, hogy nagy kárt okozzon, vagy mire megy ki a hozzászólásod?

Skynet is real. It's called Google.

(#6599) Lauda válasza FehérHolló (#6598) üzenetére


Lauda
félisten

Te megis hogy rendelkeztel volna befolyassal masik felhasznalora?

(#6600) Intruder2k5 válasza lsc (#6597) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos egyelőre mi sem tudunk többet, mint Te, a műszaki háttér dolgokra moderátorként sincs rálátásunk, így nem tudunk mit mondani. Lassult, mi is tapasztaltuk, azonban a lassulásnak semmi köze nincs a Prémium rendszerhez, és legyél szíves figyelni a megfogalmazásra, az oldal ugyanis továbbra sem fizetős, a korábban elérhető szolgáltatások most is ingyenesek, ne terjesszünk tehát tévinfókat! Egyébként mostanra szerintem megjavult, amint azt fentebb (előtted) más is jelezte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.