Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#6851) DJ. Ru$y válasza krx21 (#6850) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

[link] Gondolom az új szerver "toldozgatás-foltozgatás".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6852) krx21 válasza DJ. Ru$y (#6851) üzenetére


krx21
nagyúr

Reméljük ez akkor már jól átgondolt, redundáns szerver lesz... Mintha ilyen csere lett volna már most nem???

(#6853) lezso6 válasza krx21 (#6852) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem a redundancia hiánya a gond. A mostani szerver diszk rendeszere egyszerűen csak kevés.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6854) krx21 válasza lezso6 (#6853) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát igen. Ez már szerver üzemeltetés alapja, hogy ilyen ne forduljon elő, illetve ha idővel aktuális, akkor az fennakadás mentesen tudjon megtörténni. Tudom ehhez kellenek a megfelelő eszközök...

(#6855) jozsi252 válasza jozsi252 (#6847) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe látom visszaolvasva hogy kleinguru fórumtársnak is ugyanez a gondja. Ha jól látom választ nem kapott ő sem.
Szóval tisztelt lezso6 erre a hibára tudsz esetleg valamit mondani?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#6856) lezso6 válasza jozsi252 (#6855) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez az OS baja, mert legalábbis aktívan ilyen feature sosem volt, s nem is tudom, hogy van-e ilyen. Annyit tudok ígérni, hogy a reszponzív designnál nem lesz probléma. Már ezerrel készül. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6857) kleinguru válasza lezso6 (#6856) üzenetére


kleinguru
addikt

Hálás köszönet:R!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#6858) jozsi252 válasza lezso6 (#6856) üzenetére


jozsi252
veterán

Okés, köszi az infót!

iPhone 13 Pro Max

(#6859) ALFA válasza #90933760 (#6825) üzenetére


ALFA
senior tag

Már két hetes vagyok és még mindig büntiben vagyok. :O :O :O

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6860) Rimuru válasza ALFA (#6859) üzenetére


Rimuru
veterán

Nyugi, majd ha magasabb rangon leszel megszunik (de csak ezert ne gyujts hozzaszolast. ;))

Vigyázat, csalok!

(#6861) ALFA válasza Rimuru (#6860) üzenetére


ALFA
senior tag

Nem is tudok, a korlátok miatt alig tudok írni. :(((
Amúgy nincs is info, mitől számítjátok, hogy kit hova kategorizáltok be.
Még a regisztrációm idejét se látom, és mivel egyedül voltam a gép előtt, tanú sincs rá. :W

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6862) Rimuru válasza ALFA (#6861) üzenetére


Rimuru
veterán

Adatlapod.
Ez pedig az indulashoz. ;)

Vigyázat, csalok!

(#6863) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Ha üresen hagyom a keresőt akkor ezt a linket dobja és A(z) prohardver.hu oldal nem működik nem működik jelenik meg.

Nem nagyon lényeges, de szerintem nem így kellene működnie!

Köszi :R

(#6864) ALFA


ALFA
senior tag

Kitörölnétek a "Milyen program ami" fórumba most megjelent beírásomat?

Valami összegubancolódott, másik topicba akartam.
Most láttam, hogy korábban is az egyik fórumba írt válaszom privát üzenetként is elment valakinek korábban.

Köszönöm!

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6865) Intruder2k5 válasza ALFA (#6864) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Töröltem, de legközelebb ilyen kéréssel a Moderátort keresek a fórumhoz! topikba írj legyél szíves!

(#6866) drdr


drdr
senior tag

Már hónapok óta tapasztalom, hogy bejelentkezéskor időnként a login gombra kattintva bejön a fórum oldala, de mégsem jelentkezett be. Nem jelennek meg a kedvenc témák, a beállítások és egyéb menüpontok... Frissítés után sem... Újra be kell jelentkezni. Mindez Firefoxon PC-n, androidon, illetve androidon Operán is. Több gépen is tapasztaltam már. Szinte naponta előfordul... Mondjuk 10-ből 1x.

(#6867) szasanyi


szasanyi
félisten

Most megint rosszalkodik a PH!, vagy nálam van vmi gond? Egy ideje belassul, egy postot 1 perc alatt küld el esetleg meg sem jelenik az oldal. :F

(#6868) drdr válasza szasanyi (#6867) üzenetére


drdr
senior tag

Szintén ilyen problémáim voltak. Egy negyedórája...

(#6869) szasanyi válasza drdr (#6868) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem már régebben kezdődött, aztán javult, kb. 5 perce teljesen sz@r volt. :U Más lapokkal nm tapasztaltam hasonlót, ezért gondoltam itteni (szerver) problémára.

(#6870) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap óta azt csinálja a fórum, hogy nem jelenít meg 1-2 topikban bizonyos hozzászólásokat pedig jelzi, hogy van új de én mégse látom. Mi a gond?

hsz

2 hsz nem látszik a képen pedig nem törölte őket semmilyen Modi.

[ Szerkesztve ]

(#6871) Winner_hun válasza -secret- (#6870) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem rejtetted el őket?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6872) Mate válasza -secret- (#6870) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem ignoráltad véletlen DrojDtroll-t.

(#6873) -secret- válasza Winner_hun (#6871) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1 ember volt elrejtve véletlen, feloldottam most előjöttek azok a hsz.-ek is. Köszi!

Mate: Igen, véletlen volt...köszi! :R
Az ignorált emberre elrejti a válaszokat is a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#6874) Argos válasza -secret- (#6873) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Igen, kivéve a nagybetűsöket és a topikgazdákat az adott topikjukban. Illetve a topikgazdát ott nem lehet rejteni, de a neki szóló válaszok eltűnnek, ha rejted.

...elmúlik...

(#6875) intensa_man


intensa_man
tag

Sziasztok!
Tudom, nem a motor hibája, csak gondoltam jelzem, nehogy ne kapjátok meg a reklámfelület miatti zsetont:

[ Szerkesztve ]

(#6876) ALFA válasza Intruder2k5 (#6865) üzenetére


ALFA
senior tag

Koszonom, most mar tudom, hogy van ilyen is.;)

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6877) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Sziasztok!
Banális kérdés: mobilról miért nem tudok bejelentkezni? Tegnapig mindig jó volt, évek óta. Ha be akarok lépni, a "Fontos tudnod..." rész jön fel csak. Belépés nélkül tudok az oldalon mozgolódni, de azért én mégiscsak szeretnék belépni.

OnePlus 12

(#6878) Cifu


Cifu
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudom hol lehet jelenteni, de ha megnézitek a fórum felső részén lévő reklám-linket, akkor ott rossz a link maga, most például ezt nyomja ki, ha rákattintok: https://mobilarena.hu/tema/bugok_a_rios_r5_ph_motorban/www.drivingcamp.hu/hu/foglalas

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6879) Winner_hun


Winner_hun
félisten

o_O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6880) Jorus válasza Winner_hun (#6879) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mondjuk a 70 Mbps tényleg elég lassúnak tűnik...

;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6881) Apollyon válasza Winner_hun (#6879) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt akkor is kiírja, ha éppen nincs internetkapcsolat szóval nem bug hanem feature.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6882) tkesy


tkesy
őstag

Nem igazán tudom hogy ez bug vagy feature, de nálam, ha megnézem az adatlapom, a ph! és a HA különböző rangot mutat... :F :D

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#6883) Mate válasza tkesy (#6882) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem most léptél rangot és még nem frissített.

(#6884) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sziasztok!
Van egy jelenség, ami nem csak nálam jelentkezik:
olvasgatom a fórumhozzászólásokat, és egyszercsak az oldal felső fele eltűnik, csak a legtetején lévő telenor reklám jelenik meg hiányosan.
Ilyenkor legtöbbször az oldal hiányzó fele nem igazán töltődik be, és az egyéb linkekre is csak akkor tudok rákattintani, ha kiléptem a böngészőből stb.
A probléma akkor jelentkezik leginkább, ha a legutóbbi hozzászólások gombra kattintva nyitok meg egy topikot.
A csonka reklám kivétel nélküli jelenség.

Ui: a fentiek a Z3C-men jelentkeznek. A N5X is hasonlót produkál, de ott legalább betöltődik a hiányzó rész.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6885) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Még egy bug, de ez már kb. egy hónapja van:
írnék egy hozzászólást, de nagybetűkkel kezd el írni a telefonom (Z3 C-n, 5X-en egyaránt jelen van a probléma).
Az ékezetes betűt és a törlést nem érzékeli.
Ha a kis méretre rakom a böngészöt (Chrome), majd újra megnyitom, eltűnik a probléma.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6886) tkesy válasza Mate (#6883) üzenetére


tkesy
őstag

Azt nem tudom, hogy konkrétan mikor történt a rangváltás, de én hétfő este vettem észre, hogy már mást ír ki a ph! a nickem alá. Viszont azt hogy HA azóta sem változott a helyzet, csak ma szúrtam ki...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#6887) Bjørgersson válasza tkesy (#6886) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hardveraprón módosítás nélkül mentsd el az adataidat, és frissülni fog.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6888) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Eltűnt a cikk, bug? [link]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6889) Winner_hun válasza raskolnikoff (#6888) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam bejön.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6890) sutykuru válasza Winner_hun (#6889) üzenetére


sutykuru
tag

Mert neked nincs blokkolód.

(#6891) raskolnikoff válasza sutykuru (#6890) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ez komoly, hogy a cikkek olvasásához is ki kell kapcsolni a blokkolót?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6892) lezso6 válasza raskolnikoff (#6891) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez komoly, hogy támogatnunk kéne a reklámblokkolókat?

A blokkoló szkriptet cseszték el, blokkolja a tartalmat is, nem mi csináltuk tudatosan így.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6893) raskolnikoff válasza lezso6 (#6892) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha így van akkor nem szóltam.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6894) lezso6 válasza raskolnikoff (#6893) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha mi csináltuk volna, akkor lenne ott valami infó. De nem csinálunk ilyen blokkolást.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6895) ALFA válasza lezso6 (#6894) üzenetére


ALFA
senior tag

Vannak olyan weboldalak, ahol kísérletképpen jön egy üzenet, hogyha el akarod olvasni a tartalmat, kapcsold ki az adblockot.;)

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#6896) SP4C3 válasza ALFA (#6895) üzenetére


SP4C3
veterán

Hányan olvassák? :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6897) Samus


Samus
addikt

Történt valami nagy változás a kóddal? Kb. Öt napja folyamatosan szívok mobilon, Chrome alatt, teljesnézetben. Ami érdekes, hogy szinte csak a topikokkal van baj. Akármelyiket olvasom, van, hogy félog tölt be (utána fehérség fogad, de a tartalom helye ott van), van, hogy lefagy a lap, ha kattintok, vagy dupla koppal nagyítani szeretnék. Ilyenkor vagy újratöltök, vagy bezárom a lapot, és újat nyitok, aztán hátha. Főoldal, cikkek, fórum kereső jó. Néha a topikok is, random, de egyre sűrűbb. A stabil Chrome csinálja, a Beta ritkán, Firefoxot most próbáltam, ott nem jelentkezik a probléma. Más is jár hasonló cipőben?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6898) Dr. 444Hertz válasza Samus (#6897) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

+1
Írtam kb. egy hete pár hozzászólással korábban, de semmi válasz.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6899) SP4C3 válasza Samus (#6897) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálam be szokott fagyni az oldal (fórum). Tappolok a linkekre és semmi sem történik, se nagyítani nem bírok se semmi, chrome újraindítása megoldja. :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6900) Samus válasza SP4C3 (#6899) üzenetére


Samus
addikt

Nálam ez az elmúlt öt napban lett ilyen, előtte perfekt volt. Firefox alatt most is jó, asztali gépen pedig szintén nincs probléma.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.