Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#5801) Joker88


Joker88
őstag

Windows 8.1 (még :D )

Internet Explorer 11 nem akarja mostanság megjeleníteni a PH!-s fórumot. Értem ezalatt, hogy pl a Lumia 640-es topicra azt írja,hogy 4 új hozzászólás,de közben az általa újnak vélt már délután 15 órai hsz.
A Chrome viszont szépen viszi, ott a legutolsó hsz mostani, 20 órási..
Az IE programban a jobb oldali kontextus szerint nem szóltam hozzá már egy ideje egy-egy témához,pedig....

Vajon van összefüggés a fórum rosszalkodása IE11 alatt és a Windows Mobile 10 hivatalos kigördítése közt ? ;]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#5802) nullpoint válasza lezso6 (#5800) üzenetére


nullpoint
senior tag

Igazából amikor jeleztem ,előtte pár órával fedeztem fel, vártam egy kicsit hátha javul utána írtam csak.

Nem tudom pontosan hogy azelőtt mikor léptem be utoljára Ph-ra, nagyjából egy hétnél nem többel.

Frissítettem a firefoxot hátha, de nem használt, ahogyan a clean install sem. Chromeban megy a prohardveres belépés.

Többi rios oldalra be tudok lépni.

Ha ötlet, vagy utasítás van mit tegyek írj és csinálom.

Köszi.

Ha kell viszek két rekesz sört a szerkesztőségbe :D :D

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5803) canniball válasza lezso6 (#5799) üzenetére


canniball
nagyúr

Mobil nézetben semmi sem rikít. De (mint látható) desktop nézetben is többen értetlenül álltak a dolog előtt, mert nem látták, hogy a szokásostól eltérő módon fent ott van az üzenet.
Eddig jött mail-értesítő a "RIOS-privikről" is, nem lehetne ezt visszaállítani (vagy legalább opcionálissá tenni)?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5804) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Arra mi szükség volt, hogy csak a premium előfizetéses tagok avatarja alatt jelenik meg a LOGOUT Blog link? :F (ha ez egy bug amúgy, akkor nem szóltam(azaz szóltam), de ha tudatos, akkor ez egy rossz ötlet volt szvsz...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5805) Bjørgersson válasza Fire/SOUL/CD (#5804) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5806) Fire/SOUL/CD válasza Bjørgersson (#5805) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"van egy új terv, éppen csiszoljuk" - Aha, akkor lájtos smirglivel kellene nekifutni, nem sarokcsiszolóval bakker... :DDD (amúgy kösz a választ.)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5807) gt7100 válasza nullpoint (#5793) üzenetére


gt7100
tag

Kösz, valóban. Csak kb. háromszorosára kellett nagyítani a szöveget, hogy "kattintható" legyen. :)

(#5808) Davidkoma


Davidkoma
tag

Üdv!

Érkezett egy privát üzenet részemre, amit a jobboldali sávban pirossal kiemelten látok "privát üzeneteom (1 új)", de nem férek hozzá, amint megnyitnám, a saját elküldött özenetemet látom csak, nem pedig a választ, amit írtak rá.

Megoldás?

(#5809) Intruder2k5 válasza Davidkoma (#5808) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Feltehetően az este mindenki részére kiküldött rendszerüzenet olvasatlan még nálad, és amiatt kapod a jelzést. Ezt a privát üzenetek felett találod közvetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#5810) Davidkoma válasza Intruder2k5 (#5809) üzenetére


Davidkoma
tag

Elnézést, most látom feljebb scrollozva, hogy másoknál is ugyanez volt a helyzet, köszi a választ!

(#5811) tlac válasza Intruder2k5 (#5809) üzenetére


tlac
nagyúr

ha már így külön van szedve, de így sem látja meg senki, akkor lehet én inkább így csinálnám:

[ Szerkesztve ]

(#5812) Intruder2k5 válasza tlac (#5811) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Felesleges lenne ezzel is konstans letolni a jobb oldali menü tartalmát, tekintve, hogy a rendszerüzenetek funkció azért nem lesz napi szinten használva. Egyszer kell megszokni, következő alkalommal már fogják tudni, hogy hol kell keresni.

Mellesleg van aki a privátot sem veszi észre napokig.

(#5813) tlac válasza Intruder2k5 (#5812) üzenetére


tlac
nagyúr

Felesleges lenne ezzel is konstans letolni a jobb oldali menü tartalmát, tekintve, hogy a rendszerüzenetek funkció azért nem lesz napi szinten használva.

ha úgy sem lesz sokat használva, akkor mi volt a baj a régi módszerrel?

(#5814) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#5812) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Prémiumra sem fog valaki minden nap előfizetni, vagy megnézni a korábbi vásárlásait, mégis odakerült.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5815) gyiku


gyiku
nagyúr

oldalfrissitesnel csak nekem tolt le a chrome lapcsalad.html-eket, meg uj.php-ket?

hüllő

(#5816) asdf_ válasza SUPREME7 (#5795) üzenetére


asdf_
veterán

Valami figyelemfelhivobb hatteret igazan tolhattak volna neki. En is bugjelenteni jottem, csak visszaolvastam. Kb. 6* mentem az uj 1 db. megjelenese ota a privatokba, hatha elokerul, hogy ki kuldte. Ha ennyien, ennyire nem vesszuk eszre, akkor nem a mi keszulekunkben van a hiba :)

[ Szerkesztve ]

(#5817) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

A desktop felület folyamatosan jelzi, hogy kaptam 1 új privátot. Pedig nem is kaptam semmit... Mobil felületen jó, ott nem piros.

Ez bug, vagy valami új változás? :U

Köszi a választ!

Közbe rájöttem. :DDD Egy rendszerüzenet volt, ami valahogy eltűnt, de Ctrl+F5-re már megjelent... :B

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#5818) vadászcsiga válasza gyiku (#5815) üzenetére


vadászcsiga
félisten

UPC?

(#5819) gyiku válasza vadászcsiga (#5818) üzenetére


gyiku
nagyúr

Igen

hüllő

(#5820) vadászcsiga válasza gyiku (#5819) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam is ezt csinálja tegnap este óta. UPC alaphelyzetbe állította a routert, utána darabig jó volt de most megint csinálja. Nem tudom mi lehet a megoldás és meddig csinálja?

(#5821) gyiku válasza vadászcsiga (#5820) üzenetére


gyiku
nagyúr

vmi ph issue lehet, mert mas oldalon nem csinalja.

hüllő

(#5822) vadászcsiga válasza gyiku (#5821) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így van, minden más weboldal maradéktalanul betölt.

(#5823) Воланд


Воланд
titán

ie/edge alatt mi a tokom van az oldallal? konkretan nem jelzi az uj hsz-eket az itt szoltam hozza/kedvencek mellett, ha meg megis jelzi, akkor tobb oraja olvasott hsz-ekre dob a link. aztan random jelzi hogy van uj privatom, elolvasom es hopp, megint olvasatlan. raadasul az oldal sima f5-re nem frissul, csak ctrl+f5-re. cache-t meg hiaba torlok, ugyan ugy szar.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5824) monosz válasza nullpoint (#5791) üzenetére


monosz
őstag

Csak IE-ben tapasztalom ezt a gondot.(ezt a böngészőt használom) kb.2 napja csinálja,de csak a PH-n.
Chrome-al nincs gond.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#5825) tlac válasza Воланд (#5823) üzenetére


tlac
nagyúr

Semmi hibát nem tapasztaltam IE-ben.

(#5826) snooze válasza Воланд (#5823) üzenetére


snooze
veterán

Nekem is ez a hiba,jeleztem,de senki nem reagált rá..hmm..vagy csak egyedi probléma?

GO Gunners!!!

(#5827) Воланд válasza snooze (#5826) üzenetére


Воланд
titán

telefonon most jo lett, de asztali ie-ben elolvastam egy par uj hsz-t kb harom topicban es a negyedik uj hsz-re kattintva szepen egy tegnap mar olvasott hsz-t hozott be, a nem olvasott privat megint megjelent, plusz olyan topicok mellett szerepel olvasatlan hsz jelzes, amiket mar olvastam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5828) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a jelenség első időpontja:
2016.03.17. 22:01

chrome + ph

amikor a jobb sávban rákattintok egy topkra, ahol új hsz-okat látok, az oldal betöltése után a dowload mappába letölt egy html dok-ot "lapcsalád" fájlnévvel. 8-33 kb.
(ilyen idáig nem történt.)
a böngésző alsó sávjában mindig feldobja, hogy letöltöttem valamit. pedig nem.

amikor megnyitom a "letöltött" dok-ot, akkor látok egy fél oldal kriksz-krakszot. idézet az egyikből:

°ñ¦bJªe›„•"VwÚ‘²Ul6áíyIb/ÔEi’vÄ ØΔ}øù¯¹³ÿóÿÆ=e$M‰}½ 5ìÌ„[¤W1ÿù¯Eççÿû¾\x6 S)à%0ÉfBÞ Z¤üø·/ ºÄ …³Ÿÿíœñ3öá?þÅ‘Ýî.øXu›Ò‰ùTE–üÇ¿˜•»’س3h2Ï2îX)2*[û÷‘TŽúj„F¤ç;øðœæ>ÏOæÉ4DB-t2Š,°E¨X÷‡Êýò©‹v .ow WXÞ'¢ÿξցê¾ö¬?ʧ`²VÉCV؏1RâÄÍŒµT\¯Ï$<¢8¨˜áßüüWз;g?ÿ ï Œª%V0»‹°Ã>ðNH¥ßrÊ‹In²ô_ñq)}¥XÅäšRYŠN‘>+ššÏ‚¢ÎgHŽ9Øg6ZlÞ”R‹Z¥à5•Â *aMexy÷éÀ~áÒzÂq£ÆdÃF+ðèŸGlI ŽtÅ/‡jæȐù=×ÈUÆÀrW—³hât¶;Nïî¢ ¾"ˆGõèk‰Ó©}emlc/åy+ò ^ÛÊ«Ÿ…Nè”TQ§ê¬tª

nem tudom, mi ez, de q*-ra idegesít.... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5829) szab.tam válasza szab.tam (#5828) üzenetére


szab.tam
nagyúr

.php
.gz

már tölt lefelé mindent...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5830) vadászcsiga válasza szab.tam (#5828) üzenetére


vadászcsiga
félisten

UPC?

(#5831) szab.tam válasza vadászcsiga (#5830) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen.

ha így kérded, gondolom, akkor nem egyedi.
olvassak vissza? :D

szerk
ja, már látom, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5832) w333 válasza vadászcsiga (#5830) üzenetére


w333
félisten

Nálam ugyanúgy letölti a html és php -t ... digi internet ! :U

Néha amikor pl. valamelyik topikot frissítem az újabb hzsz. miatt !

Az előbb smiley -k sem működtek :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5833) vadászcsiga válasza w333 (#5832) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rejtélyes.

(#5834) dqdb válasza w333 (#5832) üzenetére


dqdb
nagyúr

Inkább böngészőt írjatok a szolgáltató helyett, mert van esélye, hogy azzal függ össze a hiba (és szerintem a kedvenceknél nem frissülő hozzászólásszámok is ugyanezzel lehetnek összefüggésben). Nem árt a hasonló parajelenségek esetén szokásos cache törlés sem.

Nálam UPC van és Opera 37 alatt nem jelentkezik a hiba (lassulás igen, de a többi nem).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5835) w333 válasza dqdb (#5834) üzenetére


w333
félisten

Chrome ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5836) vwpolopg válasza dqdb (#5834) üzenetére


vwpolopg
őstag

Android 5.1.1, Chrome, telekom mobilnet, letöltődő lapcsalad.html.

[ Szerkesztve ]

(#5837) vadászcsiga válasza dqdb (#5834) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iPad 9.2.1 safari, android 5.0.2 chrome.

(#5838) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ipaden Puffin browserrel tokeletes. Az nem a safari motorját használja ahogy az összes többi böngésző.

(#5839) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nálam szintén iOS 9.2.1 alatt teljesen rendben van Safarival iPad-en és iPhone-on is. Nem töltődik le semmi fölösleg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5840) Delila_1


Delila_1
veterán

Nem lehetne ezt a rendszerüzenetet mindenkinél törölni? Próbálkozom Ctrl+F5-tel, de nem sikerül eltüntetni. Eléggé zavaró.

Chrome.

Programozó: hibás programok megírására és kijavítására kiképzett szakember. Többet ésszel, mint ész nélkül.

(#5841) vadászcsiga válasza szabogabor10 (#5839) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szolgáltató?

(#5842) szabogabor10 válasza vadászcsiga (#5841) üzenetére


szabogabor10
veterán

Digi. De Telekom mobilnettel sincs gond.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5843) gyiku válasza dqdb (#5834) üzenetére


gyiku
nagyúr

chrome, de csak upc-vel csinalja, digivel még nem.

hüllő

(#5844) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nálam úgy néz ki, a letöltögetős bug megszűnt.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5845) lezso6 válasza szab.tam (#5844) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na ez jó hír, tekertem rajta, csak elfelejtettem ide írni. :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5846) vadászcsiga válasza lezso6 (#5845) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam még mindig rossz.

(#5847) lezso6 válasza vadászcsiga (#5846) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

kérdéses oldalakon CTRL + F5 után is csinálja még? Lehet szolgáltatónál még be van ragadva a rossz működés, erre tudok csak tippelni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5848) vadászcsiga válasza lezso6 (#5847) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iPad, Safari. Itt ilyen gombok nincsenek :)

(#5849) w333 válasza vadászcsiga (#5848) üzenetére


w333
félisten

CTRL + F5 = oldal frissítése azzal a kis vissza körrel ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5850) lezso6 válasza vadászcsiga (#5848) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor cache meg minden törlés.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.