Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19951) Tim82


Tim82
nagyúr

Na, engem is át akarnak b@szni épp eBay-en.

Dear Mr. Garcia,

I bought from you - according to the description and the title of your listing - an Intel Xeon L5420 CPU. You sent me an Intel Core 2 Duo E6850 (QXHK ES) CPU. This is not what you listed on your listing. I eagerly await from you a *real* Xeon L5420 this time.

Photos of the CPU you sent me (QXHK ES is clearly visible, so as it's not a LGA 771 CPU, it's an LGA 775): http://1drv.ms/1n3fTlw

QXHK ES: http://www.cpu-world.com/sspec/QX/QXHK.html

Thank You!

Best regards:

Miklos

Ha én képekre meg CPU spec-re teszek be linket, akkor azt kimoderálja az eBay úgy, mint a Vatera?

Ja és a csávónak 100%-os értékelése van, 318 visszajelzéssel...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19952) LÁZ válasza Tim82 (#19951) üzenetére


LÁZ
addikt

általában nem, arra harapnak, ha emailcimet meg ilyesmit irsz direktbe, de akár azt a képet is csatolhatod az üzenethez

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19953) Tim82 válasza LÁZ (#19952) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tenkjú, akkor el is küldtem.

Lófittyet egyébként az eladónak, ez volt az eredeti hirdetés, ott gondosan kitörölte amúgy a CPU spec megjelölést a fotón.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19954) etejedu válasza 7 (#19916) üzenetére


etejedu
őstag

De az szűrt és 11 µS!!! ésésésés...

(#19926) Mercutio_: Amíg nem szólítanak; (terkaferigyulasára valahány név a naptárba) leülhetsz egy kényelmes bőrülőre. Cuccaid fogasos akasztók várják. És wifimifi de el kel kérni a belépőkódot vagy mit.
Alkotás út; Déli pu.-val szemben az aluljáró mellett.

(#19955) Mercutio_ válasza Tim82 (#19945) üzenetére


Mercutio_
félisten

Brumi jelentkezett előbb, ha jól értettem a hsz-eket így övé az elsőség, ha most nem kell neki mehet a bolt ;)

etejedu :Ja, értem. Én általában időre megyek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19956) Ace owner


Ace owner
addikt

En beerem az ebayes vacakkal, felolem szabad a palya.. :)

Galaxy Fold 4

(#19957) MurdR válasza Tim82 (#19946) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem elírta a srác... :)

Én is múltkor csodálkoztam hogy a HPmra miért nem írnak. Hát mert napokig 950k-ért volt fent :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19958) Tim82 válasza MurdR (#19957) üzenetére


Tim82
nagyúr

Remélhetőleg... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19959) macilaci78 válasza Magnum_ (#19950) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De, kimozdulok. Nem kocsmába, nem taxival.

A baráti társaságom jól tudja magát érezni alkohol nélkül is valamelyikünk lakásában, vagy egy pizzériában-étteremben-kiállításon-moziban (szerda délután-este).

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19960) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sziasztok All!

Lenne egy érdekes kérdésem. Mi van, ha M.O.-ról teszek fel kocsit, a mobile.de-re.? Nem tudok angolul, max. az asszonyt tudom megadni, aki oda-vissza fordít, de nem ért a terepjárókhoz? Ilyenkor mit kell csinálni? Megkérhetem, hogy only e-mail?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19961) Petyyyyy válasza Dr.Zoo (#19960) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha nem muszáj kitölteni a telefonszám mezőt, akkor szerintem simán felteheted így is, csak mail-lel.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19962) Dr.Zoo válasza Petyyyyy (#19961) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Akkor meg úgytűnhetek, mint akik itthon is szoktak hirdetni:

Nem beszélni jól á mádzsárt, itthon van kocsi dójcslánd, de mádzsár a rendszàm eskű.
Van minden kicsi occó pénzért, de küldj előre fele lé, mert csak így tudok a kutyámnak csippet venni, aki aztán mehet vele fagyizni, és ákkor neked becsomiz kocsi, áztán leküld fényposta rulez, ez eskűű nem átbászás, csak küld a lét. :D

Egy kollégám kipróbàlta, 2002-es Harley Davidson Sportster 900-ért.... Persze Pityu, majd küldöm.

Szóval ezért nem vagyok ebben így biztos... :(
Megvan! szal nem akarok ilyennek tűnni...

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19963) macilaci78 válasza Dr.Zoo (#19962) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem simán írd bele, hogy a hirdető ért a kocsihoz, a neje meg az idegen nyelvekhez. Ezért a kommunikáció több lépcsős a megadott elérhetőségek mellett.

Vagy Párodat arra kell idomítani, hogy a telefonon érdeklődőket e-mail felé terelje, vagy olyan időszakra kérjen/ígérjen visszahívást, amikor Te is telefonközelben vagy. Egyáltalán nem magától értetődő a nyelvtudás, aki külföldről vásárol, az a nyelvi nehézségekkel is számol.
Fapados járattal Budapestre az autó értékéhez mérten pici pénzért el lehet jönni, az okosabbja több autót is megnéz egyszerre, esetleg mindet Ferihegyre szervezi le.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19964) Dr.Zoo válasza macilaci78 (#19963) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Elég ritka a verda, van pár szakadék a mobilén, egy olaszban, egy meg ami tényleg szép, németben, de azért megkérik az árát. Sajna itthon 5 kilót sem adnak érte, kint azért reménykedem a 2500 euróban. Esetleg 2700 kirakom, oszt' alkudjon a Mókusbogár..
Fene se tudja, szeptemberig még van időm, mert kölcsönkérték egy esküvői fotózásra. :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19965) Ace owner válasza Dr.Zoo (#19964) üzenetére


Ace owner
addikt

Eladod a kis terepjarod aminek a neve meg csak veletlen sem jut az eszembe?

Galaxy Fold 4

(#19966) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#19964) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szeptemberig tartó fotózás :Y :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19967) Ace owner


Ace owner
addikt

Aréna fele tudtok jó bárt,kocsmát,akármit ahol lehet sörözni egy jót?

Galaxy Fold 4

(#19968) #78422784


#78422784
törölt tag

üdv!tetoválót keresek ..Ha van ilyen emberke írjon már egy pü-t légyszi.köszi

(#19969) Dr.Zoo válasza Ace owner (#19965) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

El.

A típusa Taft. :)

Mercutio: szeptember 6.-án lesz a cimbim esküvője, és a leendő neje kérte köccsön. :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19970) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#19969) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor még korai meghirdetni nem?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19971) Ace owner válasza Dr.Zoo (#19969) üzenetére


Ace owner
addikt

Pedig nagyon szeretted.. Egyedi az biztos :D Lesz helyette valami más hobbi gép vagy ennyire drága lesz a konyhakert?

Galaxy Fold 4

(#19972) Qru válasza Ace owner (#19971) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

...cserjét kell ültetni és akkor szépen hozza a pénzt a konyhakert nem pedig viszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#19973) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#19970) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Persze, csak nézelődök.. :K

Ace: most is szeretem, 3 évem van benne, tejeskosárból építettem össze, de sajna ez sem M.O.-ra való hobbi.
Ennyi. :(
Egy lakásba megy az ára, pesten veszek egy kis kecót. Aztán kiadom.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19974) DeFranco válasza Dr.Zoo (#19935) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem azt mondtam, hogy miért nem mentél haza így, csak kérdeztem, hogy ez amúgy hogy van, mert te értesz hozzá, én meg nem.

mert hogy amúgy mindenhonnan azt hallom, hogy túlfesz ellen jó a szünetmentes, mert az ha magát beáldozza is, megfogja a gonosz elektron tábornokot, mert hogy abban akkun keresztül jön az ájer

ezért kérdeztem, hogy akkor egyik sem igaz, vagy itt más a helyzet, vagy hogy is van ez valójában :)

[ Szerkesztve ]

(#19975) Dr.Zoo válasza DeFranco (#19974) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Hát ez kissé bonyibb.
A szünetmentesnek van ilyen funkciója, igen.
Az autóban lévő túlfeszkorlátozó lényegesen egyszerűbb szerkezet, ha megmakkan, nem szabályoz. Szabályzás nélkül ami bemegy, az nem egészséges.
Egyébként nem értek hozzá, csak tanulgatok. :D

Nem. De a kocsiba nem építenek drága elektronikát a generátorba, meg tömegcikk, és mert nem érdekük hogy örökké tartson.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19976) DeFranco válasza Dr.Zoo (#19975) üzenetére


DeFranco
nagyúr

biztonságos az olyan szabályzó ami ha meghibásodik, akkor letiltás helyett mindent átenged. :U

[ Szerkesztve ]

(#19977) DeFranco


DeFranco
nagyúr

úgy ennék valami fokhagymás-tejfölöset vacsorára...

lángos kizárva, nincs kedvem most gyúrni-keleszteni, sütögetni

tipp?

[ Szerkesztve ]

(#19978) Melack válasza DeFranco (#19977) üzenetére


Melack
veterán

Tejfölbe fokhagyma, összekever, kenyérre ráken ;] Most ez jut eszembe.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19979) Tele von Zsinór válasza DeFranco (#19977) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Sajtos-tejfeles tészta, jó sok fokhagymával?

(#19980) DeFranco válasza Melack (#19978) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem szeretem a tejfölös kenyeret

@Tele von Zsinór: tészta volt tegnap...

tudom, válogatós f.nak... de nincs ötletem

[ Szerkesztve ]

(#19981) Tim82 válasza Tim82 (#19953) üzenetére


Tim82
nagyúr

No, hát az eladó bocsánatot kért, hogy rossz CPU-t küldött, 22-én ér haza nyaralásból, elküldi akkor a jót. A rossz CPU-t meg nem kell visszaküldenem. Minden jó, ha a vége jó. Van egy ingyen kapott Core 2 Duo E6850 procim... :)

DeFranco: avokádókrém pirított kenyérre, abba kell tejföl és hagyma, bár mi újhagymával szoktuk.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19982) DeFranco válasza Tim82 (#19981) üzenetére


DeFranco
nagyúr

füstölt barramundit fogok kikeverni majonézzel, a fokhagymás-tejfölös projektet meg elvetem. lángos vagy kenyérlángos kellett volna de én annak most neki nem állok.

(#19983) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van itt olyan esetleg aki photoshop mester vagy esetleg más szerkesztő programhoz eléggé ért? Szükségem lenne 7 játék logójára háttér nélkül( Halo játékok)

Live-Die-Respawn

(#19984) Mercutio_ válasza DeFranco (#19982) üzenetére


Mercutio_
félisten

Banyeg ne ingereld itt a népet a barramundival :N fokhagyma+tejföl = tzatziki-tejföllel :DDD

ori: Gugli nem dob ilyet "no logo" keresőszóval?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19985) Ace owner válasza oriic (#19983) üzenetére


Ace owner
addikt

Püben küldj részleteket és meglátjuk.

Galaxy Fold 4

(#19986) DeFranco válasza Mercutio_ (#19984) üzenetére


DeFranco
nagyúr

videót megnézted amit küldtem, brada? vagy még mindig nyaralsz? ;]

(#19988) DeFranco válasza oriic (#19983) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19989) Mercutio_ válasza DeFranco (#19986) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meg-meg, egy újabb példa arra, hogy lóf*sz se lenne itt az EU nélkül nem gyenge teljesítmény, és szerintem rengeteg hasonló jó ötlet lenne ebben az országban, csak ugye az irigység, meg a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" + "ha az enyém nem lehet, a másé se legyen" mentalitás itt minden értelmes kezdeményezésnek betesz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19990) MurdR válasza Mercutio_ (#19989) üzenetére


MurdR
veterán

Persze hogy kell EU. :U
Anélkül élet sem lenne, sőt, továbbmegyek, az univerzum is megszűnne létezni. :U

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19991) bitpork válasza DeFranco (#19976) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Autóban nem lehet megtenni hogy teljesen megszakít, mert sok aktív biztonsági rendszer igényli az áramot.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19992) macilaci78 válasza bitpork (#19991) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Traktor rulez. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19993) DeFranco válasza bitpork (#19991) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt meg lehet tenni, hogy egy budapesti másfél szobás jól szituált öröklakás árába kerülő autó 160-nál csekkendzsinnel letiltja a motort az autópályán?

[ Szerkesztve ]

(#19994) oriic válasza DeFranco (#19988) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, köszi. :R

(#19995) MurdR

Hállihó. Dógozól? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19995) MurdR válasza oriic (#19994) üzenetére


MurdR
veterán

Heló Orifiú :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19996) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na, ha már a fokhagymás tejfel nem jött össze:

Tud valaki ajánlani egy jó, forró szombat estére való megnézős vígjátékot? Lehetőleg nem a kínos-félreértéses és a ben-stilleres vonalról...

(#19997) Mercutio_ válasza MurdR (#19990) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerinted mi lenne itt, ha az a minimális kontroll is megszűnne amit az EU jelent?
De ha nem lennénk EU-tagok és vámok, útlevél minden határon, és hasonló finomságok lennének is megnézném hogy reagálnának a 'zemberek :DDD

A lényeg: gurulós bőröndöt lemérted már? :D

DeFranco: Iron sky :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19998) bitpork válasza DeFranco (#19993) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez milyen autó volt és milyen hiba? Mert hiba mentes megoldás nincs, és azért az általad említett ársáv feltételezi hogy a motorkocsinak is illenők magát megvédeni mert a tulajok nem nagyon szeretnek még egy lakás árát belelocsolni.
Az meg hogy egy autóba olyan hiba lép fel ami miatt meghal minden, hát ez benne van. Pont ezért nem szeretik az olyan megoldásokat mint a DBW, meg az önálló fékasszisztens meg a kormányba belenyúló radar. Még most is borzasztó nagy az ellenállás ebben az irányban.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19999) macilaci78 válasza DeFranco (#19993) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gond nélkül megcsinálja a Mercitől a Jaguárig minden kommersz luxusautó is. Rinyál a műszerfalon a kis piros, hogy szerviz, majd 500-1500km múlva akár menet közben is aszondja, hogy nincs tovább.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20000) DeFranco válasza bitpork (#19998) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lásd medvelászló

Mercutio_: ja, azt nem mondtam, hogy lehetőleg csajjalnézős legyen... ráguglizok erre azért. :) szerk: did nazi dat yet, megnézzük mit szól hozzá a jobbik felem, de mindenképpen felírom mert érdekel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.